Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 345 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 345 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktug Küplere binmis

Bu futbolla bu takimdan bir cacik olmaz bunu bilin ayrica baskan geçen seneki gibi aktif degil yapmayacaksa biraksin o kadar severdim atay baskani anlatamam ama dünkü maçtan sonra baska bir takim olsa eyvallah ama bir rum takimi ya bir rum takimina nasil yeniliriz. Birak git baskan vallaha billaha birak git.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

badaloglu haklisin..

üç besyüz bin ero için 10 milyon dolar gitti. Kim verecek bunun hesabini borsa da da dibe vururuz.

ama bence bu yönetim su an istifa ederse ortalik hepten karisir. biraz daha sonra ortalik yatisinca yönetim gönderilmeli

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı

Hala daha birileri bazi arkadaslarimiza mesaj verme pesindeler.Kardesim körmüsünüz?Bu takim göz göre göre CL elendi.Hemde ne oldugunu bilmedigimiz; belkide hayatimizda bir çogumuzun ilk defa duydugu bir takim olan Anorthosis Famagusta'ya...Bunu temizlesin yönetim önce bir yerede gitmesin...

Bazi arkadaslarimiz çikmislar diyorlar ki: ''adayiniz kimse buraya yazin''nedenmis?çünkü burada tartisip karar verecekmisiz,öyle ya!Atay Aktugu'da sanki buralarda biz belirledik, sanki bizyazdik bizim yazdigimizdan dolayi o da aday olup baskanliga yarismisti.Pes dogrusu!...Adam sanki ömrünün sonuna kadar baskanlik yapacak!O gidince bu kulüp sahipsiz kalacak...

Hala daha bizim düsüncelerimizde ard niyet ariyorsunuz ya; yönetiminizde sizde kalsin,sahsim adina ben almayayim.1 kupayla 5 yil idare etmeyi basari sayanlar böyle devam edin,Kayseri'yi yenip, orgazm olursunuz.Bunu da basari sayariz.

BÜYÜK DÜSÜNÜN BÜYÜÜÜÜÜÜÜÜK...bir sey kaybetmezsiniz...CL bir vizyon,bütün dünyanin izledigi bir vizyon,bu adamlar Clasgow'u da elerlerse al sana vizyon iste...Al sana Kibris'in ne oldugunu bilmedigimiz bir takiminin, 37 yasindaki hocasinin basarisi...Al sana ekonomi...
    BRAVO AHMET ABI HARIKASIN...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yukarda elemanin biri mehmet ali yilmazi takimin basina istiyor kardes en fenerli misin

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ulas ferhat Nickli Üyeden Alıntı
    Yukarda elemanin biri mehmet ali yilmazi takimin basina istiyor kardes en fenerli misin

Devam

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ulas ferhat Nickli Üyeden Alıntı

Ben kesinlikle MAY i istemem ama istiyen olabilir. Bu hemen fenerli oldu manasina gelmez! Lutfen suclamalari birakalim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı scenerc Nickli Üyeden Alıntı
    bence bu lekeyi ancak superligdeki sampiyonluk temizler,
    EVET SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZEEEEEEEE

CANIMIZIIIIIIIII VERELIM SIZEEEEEEEEEEEEEE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cevat KOL

Aramizdaki fark buydu!

EVET... Masal bitti.. Trabzonspor?da insanlar aylardir haftalardir uyutuldu. Vaatlerle kandirildi. Beklenti içinde birakildi. Ve yolun sonu göründü. Bu takimla ilgili eksikleri baskan Atay Aktug ve Teknik Direktör Senol Günes disindaki herkes biliyor. Trabzon?da sokaktan rastgele kimi çevirirseniz çevirin ve bu takimin ihtiyaci olan mevkileri sorun.. Yüzde 90?undan dogru cevabi alirsiniz. Metin Sentürk bile bu takimin eksiklerini gördü. Ama Atay Aktug ve onun komutani Günes bir türlü bu eksikleri göremedi.

Yapilan transferler iyi ya da kötü zamaninda takima katilmadi. Kaleci Jefferson siralamada 5. olmasina ragmen eyvallah dedik kampin son çeyreginde yer aldi. Fabiano Eller 7.tercih olarak alindi eyvallah dedik, hiç bir kampta yer almadi. Jun 8. tercih olarak alindi kamplari görmedigi gibi, geç alindigi için rövans maçinda bile oynayamadi. Bu kadar beceriksizlik olur mu..?

Taraftarin su sloganini simdi daha iyi anliyorum: Parasiz yönetim istemiyoruz!

Bu düsenceye sahip olan yönetimin parasi da olmaz. Bu insanlar kendi islerinde de basarili olamaz. Zaten kendi islerindeki basarilari da ortada!..

Baskan Atay Aktug ve ekibi kolay kolay o koltugu birakmaz. Serinlemek için Trabzonspor tesislerine gitmek varken bu saltanati kim birakmak ister?

Ceketinin sag yaka cebinde Trabzonspor kartvizitini kim çikarmak ister? Hele en iyi isiniz buysa!..

Anorthosis maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim. Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi. Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005

Gökdeniz o bos topu gol yapsa 'EN BÜYÜK BASKAN BIZIM BASKAN'..olmadi ya,vurun abaliya.su rumlari elemek için mayistaki takim yetmezmiydi?.Sorun bu takim niye bu kadar düstü.Cevap verecek olan SENOL GÜNES tir.Baskan degil

Cafer O alintiladigin yaziyi bütün topiclere yapistir bence belki okumayan kalmamistir.Buyrun bu yazida Ergun ATA'nin bugünkü yazisi .

Burada kavga bir gün sürer!
    Ergun Ata
    Isviçre kampinda transferdeki gecikmeleri elestirirken, ?Senol Günes, bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak yönetimini de korumayi bir görev olarak sayiyor belli ki.

05.08.2005

Ama bu kadroyla Trabzonspor?un, Sampiyonlar Ligi ön elemelerinin ikisini birden rahat asmasini beklemek fazla iyimserlik olur. -ilkini bile geçemedi! - Transferler yetisir de, Fatih kadroya girerse hadi oldu diyelim. Ama bu dar kadroyla uzun soluklu bir yaristan sonuç beklemeyi izah edecek tek kelime hayalciliktir. Bu haliyle Trabzonspor ve basari... Bu durum ize su sözleri animsatti: 2 rayi gibiyiz tren yolunun. Yakin olmasi neyi degistirir ki istasyonun!? demis ve sormustuk. ?Ne dersiniz!? - Bu sözler Sunay Akin?a ait, o gün hata yapmistik, özür! -
    Sonra, dostlardan, ?Isviçre?den Türkiye?ye, ciddi derecede güvensizlik pompalama? ve ?felaket habercisi olma? sitemleri...
    Gelinen nokta, tren raylari gibi durdugunu gösterdi bu Trabzonspor ile basarinin maalesef. Bir araya gelmeleri olanaksiz. Ucu açiktir, uzar gider. Hani biraz ?Biz dememis miydik!? gibi olacak ama olsun. Biz diyelim de, transfer çalismalarini, bu insanlarla dalga geçer gibi sürdürenler versin hesabini.
    Dün, bu sonucu bir dizi yanlislarin dogurdugunu söylemistik. Ilk maç sonrasinda da detaylandirmistik. Yinelemeye gerek yok. Transfer, ciddiyetsizlik, aymazlik, sorumsuzluk, beceriksizlik, rakibi hafife alma vs... Ekle ekledigin kadar. ?Hakem son dakikalardaki penaltiyi verse, o kadar firsat kaçmasa? vs... Bunlari geçiniz artik. Glasgow Rangers?in iki temsilcisi maçi izledi. Biri pür dikkat iki takimin taktigini inceledi, digeri tek tek istatistik tuttu. Daha dogrusu onlar islerini bu kadar ciddi yapti. Anorthosis ile ilgili bizdeki özet rapor: ?Onlar mahalle takimi.? Iyi ki mahalle takimiydilar yani. Tanri Trabzonspor?u nelerden korumus baksaniza!
    Gelinen nokta çok kötü. Ama ne olursa olsun zaman, sakin olma zamanidir. Maç sonrasindaki, ?Yönetim istifa!? temposu bir çok nedenle hakli da olsa çok duygusal bir yaklasimdir. Bugün yönetimin istifasi, teknik kadronun ?azli? veya kendi istegiyle ayrilisi demek, 96 sendromu demektir. Yani Trabzonspor?u 10 yil geriye götürmek demektir. 96?dan bugüne geçen süreci bir animsayin; göreceksiniz ki, istifa eden birim, bugüne kadar verdigi zarari daha fazla katlayacaktir. O zaman ihanet söz konusudur ki; affedilemez. Faruk Özak ve arkadaslari, onca iyi niyetli ve yararli çalismalarina karsin, bugün hala ?Birakip kaçtilar? diye aniliyor. Atay Aktug bu hatayi yapmamali.
    Sonra Trabzonspor?u, dolayisiyla yönetici, teknik adam ve futbolcularini Atay Aktug?un korktugu gibi bir ?vatan hainligiyle? suçlamak komikliktir. Sonuçta bu bir futbol müsabakasiydi.
    Ancak bütün bunlar, basta transfer olmak üzere nerede hata yapildigini, bu hatalarin direkt muhataplarinin kim oldugunu sorgulamayi asla engellememeli. Yönetim ve teknik kadro; kendini sorgulamali ve sonuçlarini çekinmeden açiklamalidir. ?Biz su su nedenlerle surada hata yaptik. Ders aldik, yinelemeyecegiz? demelidir. Futbolcular, su iyilestirme taleplerine takilmamali. Kafalari orada, asli görevlerini unuttular. Kisi basina yillik talepleri, Trabzonspor?u eleyen 3 milyon dolarlik takimin neredeyse yarisina esit. Ama ne yaptilar? Biri ilk maçta yari yolda birakti, bir çogunun da varligiyla yoklugu belli degildi. Lütfen bir düsünsünler. Para asla hiçbir zaman her sey demek degildir.
    Taraftarin tepkisi tabi ki olacak, anlayisla karsilayin. Onlar daha duygusal, daha agresif ve bu gayet normal. Dün Can Dündar, Milliyet?teki ?Çirpinan Karadeniz? adli dizisinde, ismini vermedigi bir Trabzonlu?nun su sözünü yazdi: Bu sehirde kavga en fazla bir gün sürer. Unutmayin! Eksikleri takviyeyle gönüllerini alin. Alternatifsiz bu kadro yeterli degil, küçük tüccar hesabina takilmayin, özellikle savunmaya takviye yapin.

Edited by: andrei07

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Asagi yukari ayni seyleri yazacagim... O yüzden baska bir topicteki yaziyi aliyorum buraya...

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Degerli BMN ahalisi... Ben ilk maçtan sonra "bence eleyemeyecegiz" dedigimde birçok kisi "hemen koyvermissin" demisti. Dogruydu da. Ama ümitsizlikti o, Trabzonspor sevgimden eksilen birsey yoktu. Bu forumun hali ne böyle? Herkes ayni seyi söylüyor, Trabzonspor'u sevdigimiz için elestiriyoruz ! Arkadaslar, abilerim, kardeslerim... Tesbihte hata olmaz (Gerçi bu lafin gerçek anlami 'tesbih hata kaldirmaz, tesbihte hata yapilmamalidir'dir ama olsun, siz anlam kaybina ugramis haliyle, 'tesbihte hata aranmaz' olarak algilayin bu seferlik). Sevdigimiz biri salata yapiyorken bir parmagini kesse "ulan salak, beceripte parmaginla domatesi ayiramadin mi" mi diyecegiz ? Adamin zaten basina gelmeyen kalmamis iste... Zaman destek zamani. Zaten içinde bulundugumuz sartlardaaksini yapmak için, o istifa bu istifa su defolsun bu bu kadar parayi ne yapacak demek için, muhalif olmak için çok fazla özellige sahip olmaya gerek yok. Herkesi asalim gitsinler ! Yönetim istifa etsin... Zaten sirada bekleyen 15 yönetim kurulu var, her birinin cebinde de 15 mio USD...

Trabzon bir alem... "Yönetim istifa etmeli" diyemiyor adam. Diyemez, yok ki o kadar Türkçesi. "Yönedim isdifa edmeli" der mesela. Ama basin mensubudur sorsan... Yahu konusmaktan haberin yok, gazetecilik yapip para kazaniyorsun, ve bunun tek nedeni Trabzonspor... Insan yemek yedigi kaba iser mi ? Yerel kanallarin bir çogu... Haber bültenlerinde kullandiklari cümlelerin bir çogunun öznesiyle yükleminin hayatta birbirlerini görmüslügü yoktur. Ama onlar da asarlar, keserler... Koca sehirde Trabzonspor programlari hariç kaç kisi kaç program ismi biliyor diye bir sormak dahi gelmez akillarina... Onlar "basin" mensubudur... Peh !!!

Yapilan hata yok mu? Var elbette. Ben de konusmak istesem sabaha kadar konusurum, kimse de susturamaz kolay kolay. Ama bu kolay olan sey. Akbabalar aç kalmaz hiç, çünkü yiyecekleri seyler cansizdir. Bizim akbabalardan bir farkimiz olsun... "Dünyanin her yerinde basarisizliktan sonra istifa edilir" diye yazan birçok kisi var. Dünyanin her yerine gitmedim, ama birçok yerinde uzun sayilabilecek zamanlar geçirdim. Benim bulundugum hiç bir yerde yoktu böyle kuru kuru bir istifa mantigi. Birinde "hata yapmamanin tek yolu hiç bir sey yapmamaktir" yaziyordu bir spor salonunun girisinde. Bu yönetimin yaptigi hiç mi iyi sey yok. Marifet iltifata tabidir... Elestirmek ayri sey. Ama bir kisi çikip sezon basinda yönetimin istifa etmesinin ne gibi bir olumlu etkisi olacagini açiklasin, baskan adayini, yönetim kurulu listesini açiklasin...

Maçta koca bayragin sapini yemisim ben, ilk yarinin sonunda baktim bayrak elimde sapi yok... Ben de üzüldüm, uyuyamadim, kahroldum ama Trabzonsporlulugum su an tüm gücümle takimin yaninda olmayi gerektiriyor. Ve inanin ben de "yönetim istifa, Senol defol, Celalettin kimdir de Trabzonspor'da oynayacak" demek isterdim, çünkü çooook daha kolay, çooook daha az enerji gerektiren bir sey. Ama öyle degil iste ! Siz Gordon ve Brigel zamaninda kirmizi-lacivert formamizla küme mücadelesi verdigimizde, baskan adaylarindan biri "bana ne, ben kendim basvurmadim ki, adimi yazmislar" dediginde neler yaptiginizi ya unuttunuz, ya da o dönem basketbolla ilgileniyordunuz...

Oooofff of... Hani günes olun da önümüzü görelim demiyorum, kizginsiniz, kendinizce haklisiniz da...Ama bari gölge etmeyin. Bazen olmuyor iste ! Ben Kayseri maçindayim, hem takimi hem yönetimi desteklemek için. Burada bir dönem "u ll never walk alone" muhabbeti yapan herkesi de beklerim...

Biz Trabzonspor'uz ve sandigimizdan çok daha güçlüyüz.

Bu dönemde etrafa dikkatli bakmakta fayda var...

Ve son olarak... Sana helal olsun Serdar Bali... Ilk gördügüm yerde sarilip tebrik edecegim...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Emrah iyi hos diyorsun... benim bakis açim da su... ki özellikle her yil kongre ve teknik adam degisimi yasamaktan muzdarip biri olarak söylüyorum bunu... zira pespese gelecek 2 kötü sonuçta yine devre arasinda kongre gündeme gelir, yine transferlerle ugrasacak vakit olmaz ve yine teknik adam degisikligi gündeme gelir v.b..

gayet mantikli bir öneri getiriyorum... herkesi rahatlatacak, içimizdeki süpheleri de belki bir nebze giderebilecek bir öneri bu... yönetim en kisa sürede olagan üstü kongre karari alir ve kendisi de aday oldugunu açiklar... bu siyaseten de böyledir... büyük yikimlar sonrasi hükümetler erken seçim karari almistir, bir nevi güvenoyu yoklamasi babinda... bu kararin ardindan 2 sonuç olusabilir... ya birileri bir liste, plan, proje ile çikar aday olur kendisini tanitir.. oturup inceleriz... ya da daha önce bir konuda yazdigim gibi aday çikmaz biz de yönetim konusunda alternatifimiz yokmus deyip mecburen de olsa artik bu yönetimin her icraatini destekleriz... ama su an böyle bir karar alinmazsa iddia ediyorum en ufak bir basarisiz durumda bu 'amatör rum takimina' elenme isi isitilip isitilip konulacaktir yönetimin önüne... belki bu karar bir hayra daha vesile olabilir.. bu yönetim içinde yer alan ve siranin kendisine gelmesini bekleyen 'bazilari' da çikar aday olur... böylece kimin neye yatirim yapip yapmadigi da açikliga kavusur... kisaca yönetim istifa etsin demiyorum, kendilerinin de aday olacagi bir kongre karari alsin... çözüm budur... dedigim gibi bu yara 'önümüzdeki maçlara bakiyoruz, sorumlu benim' gibi açiklamalarla kapanmaz... kapanmayacagini da görürüz yakinda...

selamlar..

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

BIZIM TAKIMADEFANSTAN ÖNCEACILEN PISIKOLOK LAZIM mehmet,gökdeniz,hüseyin,erdinç,tayfun,özgür, bu saydiklarimin acilen tedaviye igtiyaci var. aksi halde cok zor gunler bizi bekliyor olabilir

KENDI DÜSEN AGLAMAZ... AZ ÇOK BÖYLE OLACAGINI BILMELIYDI. TRABZONSPOR TARAFTARINA DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMASINA GEREK YOK. GEÇEN YILDA DINAMO KIEV KARSILASMALARINDA DEFANS SIKINTISI ÇEKTIK . BU SENE DE FORVET VE BIRAZ DEFANS ...

ARTIK LIGDE DE 8-10 KISIYLE OYNARLAR...

PARALARI SIMDI DAHA IYI YERLERE HARCASINLAR...

BU BÖYLE OLMAZ!!!!!!

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Siir süper olmus.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bence de adam o kadar bekledi.Iyice pazarlik yapiyim diye sonra maça az kala oyuncuyu aldi.Hem Tolga'yi satti bari defansa eklemeyi önce yap ta anlassin.Gördük defansimizin nasil dagildigini.Biraz insafli ol.Bu arada siir çok hos.

Valla kibristaki yenilgiye kadar ortaliklarda gözükmeyen baskan nerelerde oldugu ve görevini ne denli yaptigi hakkinda taraftari aydinlatmalidir...

Onu çok sevdigim için simdilik kötü bise demiycem...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emrullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kimse kusura bakmasin bizim baskana laf atanlar futboldan ve TS gerçeginden haberleri yok.TS'yi bu kadar iyi yerlere hem futbol olarak hem de maddi olarak bu adam getirmedi mi?Ne yapsin adam bizim essek futbolcular yüzünden niye suçlu olsun.Yatip kalkip baskanin kiymetini bilelim.Daha iyisi gelmez çünkü.Senelerden beri klüp ilk kez profesyonel manada yönetiliyor,her alanda ilerleme var.Futbolcularin essekligi yüzünden baskana kimse kizmasin.Trabzon'a süper yildiz getiremez paralar da saçsa.Biz sehrimizden,sehrimizin metropol olmadigindan kaybediyoruz.Ancak Simek,Yattara gibi topçular gelir.Paramizda olsa biz Anelka'yi alamayiz.Bunu bilmemiz ve ona göre yönetimden beklentimiz olmali.

YOK YAWWWW...demek baskan küplere binmis...biz 2 aydir azmi küplere bindik..aldigimiz bütün gazetelerin spor sayfalarinda ayni transfer haberlerini okumaktan azmi sinirlendik..her futbolcuyla bir iki gün içinde sözlesme imzalicaklar hesapta 2 aydir az mi dellendik...

HAYIR HAYIR BASKANIM SEN BU TAKIMI MEHMET YILMAZA EMANET ETTIN YA HALA KÜPLERE BINME SIRASI BIZDE SENDE DEGIL!!!!!

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

baskan kuplere binmis he hadi canim?arkadaslar biz kac aydir KUPLERIN USTUNDEYIZ UNUTMAYIN!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)