Sayfa 2 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1799 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?um-Anorthosis

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bizi bu hallere düsürenlere yaziklar olsun.Özellikle yönetim bizim paramiza kiyip takima futbolcu almayanlara hakkimi helal etmiyorum.Ben baskana sormak istiyorum transferden ettigimiz kar ne kadar.Bu sene hesaplarimiza bakar bakar avunuruz.RUMLARAyenilmenin rezilligini kaç parayla kapatiriz acaba.

YAZIKLAR OLSUN

Bu maci Trazbon ya farkli alir yada rumlar kapanir ve mac berebere
    biter. Benim sinir oldugum sey Atay Aktug bu sene hakemleri yencegimiz
    bir takim yaradacagiz dedi ama daha bir amator rum takimini
    yenemiyoruz[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'umuz mutlaka bu turu geçmeli.

1-Eller çok yavas.Bana güven vermedi.

2-Jeff neden karsidan gelen toplari tutmuyor da yumrukluyor.

3-Senol Hoca artik basari elde etmeli.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yenecez basacaz çakacaz 5 atacaz 6 atacaz diye yazanlar simdi bakiyorum da hala ders almadan turdan eminim kesin eleyecez gibi ifadeler kullanabiliyor.

Ya arkadaslar siz hiç akillanmayacakmisiniz. Açin gözlerinizi konustugumuz takim Trabzonspor. Ne zaman ne yapacagi belli olmaz. Sonra hayal kirikligina ugrayacaksiniz.

Sahsi fikrimdir ne yazik ki Anorthosis bizi Trabzonda da yenerek turu atlayacaktir... Geriye hesap soracak kisi aramak kalir biz simdiden bunun üzerine yogunlasalim...

Nereden
    Ankara

turu ne olursa olsun geçecegiz. orta sahada topa iyi basar ve pres yaparsak adamlar top çeviremez. ayrica ilk 15 dakikada görüldüki adamlarin defansi bizimkinden çok agir ve daha çok hata yapiyor. gerçekçi olursak tur sansimiz %70. Anorthosisin AVNIAKER'de kazanma sansi yok.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tur umrumda bile degil,S.L umrumda bile degil ! 10 milyon euro Umdumda bile degil ! O çok sevdigim Trabzonsporun kadro bütünlügü umrumda bile degil ! Sampiyonluk umrumda bile degil ! Eger bu rumlari rezil kepaze etmezsek !!! yönetimde istifa etsin,kadroyu da dagitsinlar UMRUMDA BILE DEGIL ! Bunlara acimamamiz lazim.Yok 5 oldu fazla oldu,daha atmayalim gibi bisy yok ! Attigimiz her golde,beraberligi yakaladik gibi oynamaliyiz ! Ezmeliyiz onlari,yok etmeliyiz,kendi sahalarindan çikamamalilar.! Büyük rezilligi ancak böle temizleriz!

Konu artik ONUR meselesi.Türkiyenin meseli,angut.com dan ezikler bile kalkip destek mesajlari yolluyosa,onlara en iyi cevap en azindan ikinci maçta 5 ve üzeri atmamiz gerekiyor.

Eger Avni Akerde 1 gol yiyip 5 tane atip turu geçsek bile UMRUMDA DEGIL ! Onlarin rezil olmasini istiyorrum !!!!!

Hayatimda izledigim en kötü futbolu izledim dün aksam.Ama tek bisy diyorum.Bizim takimimiz ve yönetim FATIH SULTANI HAK ETMIYOR.BIRAKIN GITSIN BU ADAM !!!![img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben diyorumki;
    Oradaki maçta takimi yalniz birakmayan herseyi göze alip o stada giden ve asil boynu büküklügü yerinde yasayan tslisi fblisi gslisi tüm Türkler için birpankart hazirlayip tribüne asalim ve Trabzondaki trabzonsporlular olarak onlari onurlandiralim. Dün gecefatihin golünden sonraki sevinçlerini onuncu yil marsini söylemeleri sirasinda çok duygulandim.Sizce de haketmediler mi?

@

TS_ilverTS_wan - Evet cok haklisin boyle bir sey yapilmasi gerek

Nereden
    Ankara

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Sahsi fikrimdir ne yazik ki Anorthosis bizi Trabzonda da yenerek turu atlayacaktir... Geriye hesap soracak kisi aramak kalir biz simdiden bunun üzerine yogunlasalim...

Sende burdasin bende,görüsürüz EMIN'cigim

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok haklisin

sana cani gönülden katiliyorum LAZOLIII

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

en az 5 tane atilmali bu rumlara trabzonda. sadece tur gecmek yetmez.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Sende burdasin bende,görüsürüz EMIN'cigim

Ayrica seninde S.ligi hayirli olsun mesajlarinida unutmadik...

Nereden
    İstanbul

Taraftar olarak Takima olan olumsuz etkilerimiz:fficeffice" />

1-Bazen kendimizi çok büyük görüyoruz.Iddaacilar trabzonun galibiyetine 2,5 verirken dün sitede herkes fark atariz diyordu.Simdide ilk maçi 3-1 kaybetmisiz 10 tane atariz diyenler var.kibarca yuh diyorum...Bu tarz söylemler ve istekler takim üzerinde olumsuz baski yapiyor.Çünkü su anda insanlar 2-0 la tur atlamayi basarisizlik olarak görüyor.yanlis hemde çok yanlis..........

2-Tipik karadenizliler olarak çok çabuk tepki veriyoruz.Yapilan dogrular aninda unutuluyor.Yanlislar gün yüzüne çikiyor.basari geldiginde ise bilinen bütün yanlislar rafa kaldiriliyor.Dün takim olarak herkes kötüydü.Ama fatura mehmete çikarildi.Oysa mehmet yillardir bildigimiz mehmetti.Küfürler tehditler hakaretler....ne oldu...Hafta sonu yinesinemalarda umudumuzmehmet filmi oynayacak.Golu atarsa affa ugrayacak atamazsa evinden disari çikamayacak.

Dogrusu benim futbolculardan hic biri umrumda degil.ben trabzonun basarisi için ne yapilabilir diye düsünüyorum.Dün aksam bu sitede dengesini yitiren taraftarlar yönetici olsaydi yapacaklari seyleri söyleyeyim.hemen kulüpten 2-3 kisiyi gönderip yerine yenilerini almakti.Kimlermi ???belki fatihi göderip+1milyon $a erhan namliyi alirdik.yada simek(sota)in yerine misse mise olabilirdi.hüseyin zafer demiray takasida fena olmazdi.Sonrasi.....evet 5-10 yillik bir kayip.....

Dün o büyük tepkileri koyanlarin Trabzona benden daha tutkulu bagli olduklarini biliyorum ama BU BÜYÜK TUTKU SAÇMA SAPAN TEPKILERE DÖNÜSÜNCE BU GUN OLDUGUMUZ POZISYONU ARAR DURUMA GELEBILIRIZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı melrok Nickli Üyeden Alıntı

perhaps,

bir yildan fazladir forumdayim ve seni hiç bu kadar ümitsiz görmemistim. bence hersey psikolojik olarak takimin maça hazir olmamasi ve rakibi küçük görmelerinden kaynaklandi sonrasinda ise paniklediler. ikinci maçta tek korkum asiri motivasyon ve 11 kisi defans yapacak olmalari ama yinede turu geçecegimize inaniyorum

Çok ciddi bir travma geçiriyorum sanirim. Dün hiç bagirmadim, yerimden bile kalkmadim ama maçin son10 dakikasinda durup dururken sesim kisildi ve halen gelmedi. Zamana ihtiyacim var sanirim, ya da terapiye...[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Umut Uzunoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar bu maç artik geride kaldi bize düsen herzaman oldugu takima moral verip desteklemek hiçbir futbolcumuzun sahaya yenilmek için çikacagini düsünmüyorum birtakim terslikler sonucu sok bir sonuç aldik.Rövansa 8 gün var bu sürede takimin toparlanmasi için bizede görev düsmekte o yüzden takima sahip çikalim 3 Agustos günü de müthis bir taraftar destegiyle bu garip takimi eleyelim.Haydi arkadasalar Biz Trabzonda kimleri yenmedik ki bu köy takimini yenemiyelim

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Uluslar arasi musabakalar uluslara mensup milletlerin uzerinde muazzam tesir yaratir. Ozellikle zaman zaman ana vatan tarafindanyeterince korunamadigini vesatilmak uzere oldugunu dusunen adalisoydaslarimiz için Trabzonda ki maç çok büyük birmana tasimaktadir. En az akdenizde yapilacak bir kapsamli askeri tatbikat kadarda rumlar üzerinde caydirici ve yildirici bir etki yarata biliriz.

HAYDI TRABZONUM GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

adamlar köpekler gibi kapanacaklar.Isimiz fazlasiyla zor.

sawunmamiz çok kötü. bu adamlar kontradan duran toptan birsekilde bize gol atarlarbiz 4 atabilirmiyiz? pek sanmiyorum.

hayirlisi olsun ne diyeyim

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı demiahme Nickli Üyeden Alıntı

Çünkü su anda insanlar 2-0 la tur atlamayi basarisizlik olarak görüyor.yanlis hemde çok yanlis..........

Evet bence kesinlikle bir basarisizliktir.DIkkatinizi çekiyorum RUMLARA karsi oynuyoruz.Yaptiklarini hatirlayin maç öncesi.Adamlar bizi evire çevire ezdiler.Futbolcularimiz hiç mi bizi düsünmediler?Hiç mi orda canlarini tehlikeye atmis dag basini duman almisi söyleyen gurbetçileri düsünmediler?Diger dediklerine bende katiliyorum.Ama 2-0 ile turu geçmek(o da geçebilirsek)resmen BASARISIZLIKTIR !

Böyle bir durumda düsünecegim tek sey-forumda 1 hafta önce yazdigimda tepki almistim-FUTBOLCULARIN ALLAHI KITABI PARA OLMUS.MILLI DEGERLERINI KAYBETMISLER !

SULTAN HARIÇ ! ! ! !! ! ! !

Suna da deginmek istiyorum.Yönetimin malliklari ortada,senol hoca da hata yapti dogrudur.AMA ARKADASLAR 2SENEDIR SAMPIYONLUGA OYNAYAN TAKIMIN FUTBOLCULARININ &80'I YINE KADRODAYDI.BU NASIL BIR FUTBOLDUR ANLAYAMIYORUM YAAAA !!!!!BASKA RAKIP OLSA BU DEDIKLERIME "YANLIS" DIYENLERE EYWALLAH DERDIM.AMA RAKIP RUMLAAAAR ! ! !

Edited by: lazoliii

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ordaki macta olay cikmadi belki ama adamlar futbolculari ayakkabilarina kadar aramislar(güvenlik önlemiadi altinda)bu da ister istemez etkilemistir takimiTabi ne olursa olsun Trabzonun bu takima orta sahayi gecirmemesi lazimdi 3 gol yedik!!Burda olay cikarmadan stadi Türk bayraklariyla donatip tezahüratlarimizla onlari bogmamiz lazim! bide turu gecmek yetmez bu rezilligi en az 5-0 paklar

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzondaki hemsehrilerim arkadaslarim 3 agustos ta avni aker cehennem yerine dönsün 90 dakika ne gerekiyorsa tribünden yapin sesiniz kisilsin bu sevda da, dev bayraklar açilsin avni akerde istanbul olimpiyat stadi gibi olsun orasi maytaplar atilsin mesaleler yakilsin rumlar sahaya çiktiginda 1-0 yenik baslasin birakin kulübün alacagi cezayi para çok ödesinler sahaya hiçbirsey atmayin taskinlik yapmayin ama deli gibi olun dörtlü çekin bordo mavi sampiyon trabzon diye bagirin 90 dakika siz üstünüze düsen görevi sonuna kadar layikiyle yapin eger sahada tribündeki emegimizin karsiligini alamazsak o zaman baskan düsünsün teknik direktör düsünsün futbolcular düsünsün...hepinize sevgiler

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı

Trabzondaki hemsehrilerim arkadaslarim 3 agustos ta avni aker cehennem yerine dönsün 90 dakika ne gerekiyorsa tribünden yapin sesiniz kisilsin bu sevda da, dev bayraklar açilsin avni akerde istanbul olimpiyat stadi gibi olsun orasi maytaplar atilsin mesaleler yakilsin rumlar sahaya çiktiginda 1-0 yenik baslasin birakin kulübün alacagi cezayi para çok ödesinler sahaya hiçbirsey atmayin taskinlik yapmayin ama deli gibi olun dörtlü çekin bordo mavi sampiyon trabzon diye bagirin 90 dakika siz üstünüze düsen görevi sonuna kadar layikiyle yapin eger sahada tribündeki emegimizin karsiligini alamazsak o zaman baskan düsünsün teknik direktör düsünsün futbolcular düsünsün...hepinize sevgiler

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

SU ANDA IHTIYACIMIZ OLAN TEK SEY BU......

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

jeferson

emrah& nbsp; erdinç eller volkan

gökdeniz&nbs p; simek& nbsp;hüseyin(i.ege,adem) lee

fatih& nbsp; m.yilmaz(oynayabiliyorsa thomas)

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Mehmet Yilmaz oynamaz,Fatih ve yeni eleman oynar,Volkan'i savunmaya çekip Celo'yu ortaya koyarsak,Gökdeniz sag açik olup defansta degisiklik olmazsa bu tur bizimdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)