Sayfa 3 Toplam 72 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1799 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor?um-Anorthosis

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Su anda yapacagimiz en mantikli sey 3 Agustos'a kadar bekleyip Trabzonspor'umuzu Avni aker de maç içinde ne olursa olsun desteklemek.Ben ankaradan maç için Trabzon'a gidecegim lütfen inanmayanlar stada gelmesin Edited by: madheart17

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Harun bildigim kadariyla Tomas Jun rövansta oynayamayacak. Turu geçebilirsek 3. turda oynayabilir. Yanlis da biliyor olabilirim.

Rövansa gelince, biraz TS gibi oynayabilirsek turu geçecegimize ben de inaniyorum. Ama mesele turu geçmekten ziyade basta defans olmak üzere takimin rayina oturmasi. Aksi halde gerisi gelmez. Ama en azindan UEFA'yi garantiye almak ve Rumlara o sevinci yasatmamak için turu geçmeliyiz.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı

ordaki macta olay cikmadi belki ama adamlar futbolculari ayakkabilarina kadar aramislar(güvenlik önlemiadi altinda)bu da ister istemez etkilemistir takimiTabi ne olursa olsun Trabzonun bu takima orta sahayi gecirmemesi lazimdi 3 gol yedik!!Burda olay cikarmadan stadi Türk bayraklariyla donatip tezahüratlarimizla onlari bogmamiz lazim! bide turu gecmek yetmez bu rezilligi en az 5-0 paklar

KUZEY KIBRIS BAYRAKLARI OLMASI GEREK MACDA.

TÜRK BAYRAGI ZATEN HERKES GETIRECEK ORAYA. BÖYLECE KARISIRLAR.

ÖNEMLI OLAN KKTC BAYRAKLARIDIR.

Edited by: sanatik

Nereden
    Ankara

dünya yikilmis gibi bir hava var, bunu anlamiyorum.

rum takimlarina ilk defa yenilmedik, bakiniz 3-0 olimpiakos-gs bakiniz 4-1 panatinakos-fb.

sanki amatörlere yenildik,
    karsimizdaki de bir futbol takimiydi ve hatta iyi bir takimdi, Türkiye ligine koysan küme düseck bir takim gibi hiç degillerdi bana göre. Adamlar hayatlarinin maçini oynadi, simdi soru pesisira 2 defa hayatlarinin maçini çikarip çikartamayacaklari. Çikartsalar bile Trabzonda bunun söküp sökmeyecegi...

trabzonspor zaten rakibi küçümsediginden yenildi.simdi bes atariz falan diyoruz ama en az iki gol atmamiz 3,4,5 de olabilir ve gol yememeliyiz.2.maçta defans kurgumuz saglam olmali.Eller ilk onbirde olmali.Ilk golde hatasi olabilr ama maçin geneline baktigimizda agir kalmasi disinda pek bir pürüz yoktu.

Guests
    Ziyaretçi

Arkadaslar olur böyle seyler deyip gececek zaman degil artik..tabiki hesap soracagiz.O rum köpekleri kimbilir gazete ve tv leriyle nasil dalga geçiyorlardir bizle.Bizim onurumuz zedelenmistir..

Yinede bir mucizeye tanik olmak ümidiyle 3 Agustosta Avni Akerde Bulusmak dilegiyle

SAYGILAR..........

Alıntı Galafka Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar olur böyle seyler deyip gececek zaman degil artik..tabiki hesap soracagiz.O rum köpekleri kimbilir gazete ve tv leriyle nasil dalga geçiyorlardir bizle.Bizim onurumuz zedelenmistir..

Yinede bir mucizeye tanik olmak ümidiyle 3 Agustosta Avni Akerde Bulusmak dilegiyle

SAYGILAR..........

ILGINC !!!!!!!

Trabzonspor'umuzun evinde bir Rum takimini 2-0 yenmesini, mucize olarak gormeye bile baslamisiz.....

Arkadaslar kendinize gelin ve birakin bu kotumserligi artik.....

Trabzonspor gibi bir takim, o derece kotu futbolu yil da olsa, olsa 1 ya da 2 kere oynar... (Bir de ilk 15-20 dakika da oynanan futbolu getirin akliniza)

Evet 2. macta Yattara yok ama KAPTAN takimiyla olacak...

Hadi gelin artik kendinize ve hangi takimin taraftari oldugunuzu hatirlayin artik.......Edited by: hakanh

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2. maçta en büyük eksigimiz yattara olacak aslinda onun bir alternatifini bulamamamiz en büyük eksiklik belki de onu rekabete sokacak bir kanat oyuncumuz olsa durum böyle olmaz di, kaptanimizin yaninda kurallara göre oynayabiliyorsa thomas olmali mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir ama bence ergine de sans verilebilir thomas 21 yasinda ergin 19 neden olmasin ya tutarsa bu çocuk katildigi bütün turnuvalarda gol krali olmus ne kadar profesyonel turnuvalar olmasa da gol krali olabilmek için son vurusunun iyi olmasi gerek yetenekli bir oyuncu olduguna inaniyorum yedekte tutulabilir lig maçlarinda sans verilebilir defans eller dün çok da kötü degildi kalecimizin bir problemi oldugunu sanmiyorum sadece anlamadigim toplari tutmuyor garantiligi seviyor gibi yumruklamayi tercih ediyor...formda bir gökdenizsimek fatih thomas rumlara yeter ins.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

trabzonda tarihi bir maç olacak...kimse aman takim strese girer muhabbetleri yapmasin lütfen...ya bu futbolcular cesur olmaya aliscaklar ya da kafalarini kuma gömmeye devam edecekler mesele stresi kaldirmakta...trabzon isterse bu turu geçer ya da tayfun gibi korkup top takip etcegine rakibe bakar salak saçma goller yeriz...tayfun yetenek fukarasi da degildir hatta çok yetenekli bir futbolcudur ama öz güven nerde kafa maçta degil konsantrasyon yok sadece maçtan korkmak kafada....ya olay hep ayni her sey ortada iste...birde bir ricam olacAK beni çok üzen bi konuda:bu tip her yenilgiden sonra eyvah bizimle ugrascak geyseliler febeliler felan adamlar gözümüzü ne korkutmus arkadas lütfen bu muhabbetleri forum ortamina yansitmayalim herkes kendi takimiyla ilgili yorum yapsin benim en sinir oldugum sey sanki biz bu takimi baskalarinin bakisna göre tutuyoruz biz çok basarili oldugumuz da ben tebriklerini dahi istemiyorum mümkünse tebrik dahi etmesinler....istanbul medyasi ile ilgili olarakta mümkünse bize az degil hiç yer vermesinler bize az yer vermelerini felan hiç kafaya takmadimda hiç üzülmedimde keyifleri bilir ama ben diyorum bize yer ayirmasinlar haberlerinde...

Alıntı lazkopat_61 Nickli Üyeden Alıntı
    2. maçta en büyük eksigimiz yattara olacak aslinda onun bir alternatifini bulamamamiz en büyük eksiklik belki de onu rekabete sokacak bir kanat oyuncumuz olsa durum böyle olmaz di, kaptanimizin yaninda kurallara göre oynayabiliyorsa thomas olmali mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir ama bence ergine de sans verilebilir thomas 21 yasinda ergin 19 neden olmasin ya tutarsa bu çocuk katildigi bütün turnuvalarda gol krali olmus ne kadar profesyonel turnuvalar olmasa da gol krali olabilmek için son vurusunun iyi olmasi gerek yetenekli bir oyuncu olduguna inaniyorum yedekte tutulabilir lig maçlarinda sans verilebilir defans eller dün çok da kötü degildi kalecimizin bir problemi oldugunu sanmiyorum sadece anlamadigim toplari tutmuyor garantiligi seviyor gibi yumruklamayi tercih ediyor...formda bir gökdenizsimek fatih thomas rumlara yeter ins.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

lazkopat kardesim,

Lutfen birakin ikinci mactaki eksigimizi filan, 4 Agustos'a kadar dusunmeyim eksik-meksik...

Sadece ilk maci unutun....

Bizim TRABZONSPOR oldugumuzu bir hatirlayin....

ve 2. macta Taraftar olarak biz neler yapabiliriz onu dusunun artik.....

Nereden
    Almanya

formda bir gökdenizºimek fatih thomas rumlara yeter inº.bi ters terslik olmadan biz bu turu geçeriz...

famagustanin sahaya yayilisini ve 3 / 5 pas ile kaleye kadar gelebilmesi engelleyemezlersebunlar formda olsun olmasinyine gol ve goller yeriz.

orta sahada bir oyun kurucuya ihtiyacimiz var. topu yattaraya atip orta beklemeklen olacak is degil. onuda sezon ortasi aliriz artik.

not: thomasdegil tomas

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Arkadaslar girunluTS nin actigi konu niye kitlendi acaba bence guzel bi oneride bulunmus?

Not: Bu yaziyi dun gece "Anorthosis-Trabzonspor(3-1)" baslikli konunun altina yollamistim. Fakat bu yazi icin en dogru yerin bu baslik olacagini dusunerek buraya aktardim.
    Arkadaslar, lutfen agir transfer elestirilerimizi, 4 Agustos?a kadar erteleyelim.fficeffice" />
    UNTMAYALIM KI, 3 AGUSTOSTAKI MACTA, ILK MACIN LEKESINI YINE AYNI FUTBOLCULAR TEMIZLEYECEK.
    ---

LUTFEN SIZLANMAYI KESELIM ARKADASLAR.....

EVET, BAZI HATALAR YAPILMISTIR (YONETIM TARAFINDAN);fficeffice" />

- TOLGA YOLLANMIS, YERINE O TIP BIR STOPER ALINAMAMISTIR.
    - FORVET TAKVIYESI ICIN GEC KALINMISTIR.
    - YATTARA GIBI BAZI FUTBOLCULARIMIZIN TRANSFER ISLERI SONUCLANDIRILIP, KAFALARI RAHATLATILMAMISTIR.
    - VS, VS....

EEE ?? NE YAPACAGIZ YANI ???

YONETIM ISTIFA MI DIYECEGIZ ??
    YATTARA?YI, MEHMET?I YERIN DIBINE MI SOKACAGIZ ??
    ELLER?I MI, TAYFUN'U MUYOK EDECEGIZ ??
    ILLE DE BIRILERINI MI HARCAYACAGIZ ????

INANIN BUNLARDAN HANGISINI YAPARSAK SONUNDA SADECE BIZ UZULURUZ.
    FENERLISI, BESIKTASLISI, GALATASARAYLISI GULER VE SEVINIR.

BU SORULARIN HEPSINE GERCEK TRABZONSPOR?LUNUN VERECEGI CEVAP EMINIM KI TEKTIR; HAYIR

BIZIM (TARAFTAR OLARAK)YAPMAMIZ GEREKENNEDIR ?

HERSEYDEN ONCE KULUBUMUZU, (FUTBOLCUSUYLA, YONETICISIYLE VE HER CALISANIYLA BIRLIKTE) KULUBUMUZUN MENFAATLERI DOGRULTUSUNDA DESTEKLEMEKTIR.

HEPIMIZ LIVERPOOL SEYIRCISININ ?YOU WILL NEVER WALK ALONE? (ASLA YALNIZ YURUMEYECEKSINIZ) MARSINI DINLERKEN NASIL HEYECANLANDIK, URPERDIK VE IMRENDIK..
    KIMIMIZ O CUMLEYI IMZA OLARAK BILE KULLANDI MESAJLARINDA.

ONLAR BU MARSI SADECE SAMPIYONLAR LIGI KUPASINI KAZANDIKLARI MACTASOYLEMEDILER.
    O KADAR SANLI GECMISLERI OLMASINA RAGMEN, ONLARDA BIZIM GIBI YILLARDIR SAMPIYONLUK HASRETI CEKIYORLAR VEBIR SURU SORUNLAR YASADILAR.

FAKAT O SORUNLU YILLARDA BILE BU MARSI SOYLEMEKTEN, KULUPLERINI, YONETIMLERINI, ANTRENORLERINI VE FUTBOLCULARINI DESTEKLEMEKTEN VAZGECMEDILER.

(ATAY BASKAN?A, SENOL HOCA?YA VE FUTBOLCULARA GUVENIYOR MUYUZ ARKADASLAR ? ?BU MACTAN ONCE GUVENIYORDUM, BU MACTAN SONRA GUVENMIYORUM? OLMAZ...)

BILIYOR MUSUNUZ, MANCHESTER CITY TAKIMININ BASARILARLA DOLU BIR TARIHI OLMASINA RAGMEN, GECEN SENELERDE 2. LIGDE, PREMIER LIGE CIKABILME MUCADELESI YAPTIGINI ? BELKI BILIYORSUNUZ.
    PEKI O DONEMDE, SEZON BOYUNCA, 30-35 BIN ORTALAMA SEYIRCIYE, HEM DE 2. LIGDE OYNADIGINI BILIYOR MUSUNUZ ??

ARKADASLAR,

BU GECE YATAGINIZA YATTIGINIZDA; LUTFEN SIZ, SIZ OLARAK UYUMAYIN.

BIR YATTARA, BIR MEHMET YILMAZ, BIR ELLER, BIR TAYFUNOLDUGUNUZU DUSUNUN VE OYLE UYUYUN.
    SIMDI BILE UYUMAK ZOR, BAKALIM O ZAMAN UYUYABILECEK MISINIZ ??

ELESTIRILERIMIZI, TAKIMIMIZI VE KULUBUMUZU GELISTIRMEK VE DAHA IYI YAPABILMEK ICIN YAPALIM.
    BIZ, BIZDEN OLANI YOK ETMEK, BITIRMEK ICIN YAPMAYALIM.

ELESTIRILER IYI ZAMANDA YAPILIRSA YARARLI OLUR.
    KOTU ZAMANDA YAPILIRSA, SADECE VE SADECE YIKICI VE YOK EDICI OLUR.

LUTFEN SORUNLARI KENDIMIZDE DE ARAYALIM.
    YONETICISINDEN, ANTRENORUNE, FUTBOLCUSUNDAN, TARAFTARINA HERKES BUNU YAPABILIRSE VE KENDINI GELISTIREBILIRSE, O ZAMAN BASARI MUTLAKA GELIR.

ACABA BIZ DE, BIZE DUSENI YETERINCE YAPABILDIK MI ?

SU GUNE KADAR KACIMIZ TOLGA?NIN GIDISINE YETERINCE TEPKI KOYDU ??

TABI KI, KULUP BASMAKTAN, ?YONETIM ISTIFA? DEMEKTEN BAHSETMIYORUM.
    AMA BIR FORVET ALINSIN DIYE OLUSTURDUGUMUZ KAMUOYUNDAN, BASKIDAN VE BUNUN BENZERINI STOPER ICIN YAPMADIGIMIZDAN, OLUSTURMADIGIMIZDAN BAHSEDIYORUM.

BU MACTAN SONRA, ARTIK STOPER ALINMASI ICIN KAMUOYU BASKISI KENDILIGINDEN VE NE YAZIK KI SORUN YASANDIKTAN SONRA OLUSACAKTIR VE EMINIM KI YONETIM DE GEREGINI MUTLAKA YAPACAKTIR.

BU DAKIKADAN SONRA, ARTIK BIZE DUSEN ISE ;
    MANTIKLI DAVRANIP, BU BASKIYIDAHA FAZLAARTTIRMAMAKTIR.
    CUNKU BU, BU SAATTEN SONRA HICBIR ISE YARAMAYACAGI GIBI; BIR DETAYFUN, ELLER VE OZGUR GIBI OYUNCULARIMIZI KAYBETMEMIZE SEBEP OLACAKTIR.

UNUTMAYALIM KI; BUFUTBOLCULARI BOYLE DURUMLARDA KAYBETMEK COK KOLAY.

AMA BIZ, BIZE YAKISANI YAPALIM.
    ZORU SECIP, HER TAKIMIN YAPAMADIGINI YAPALIM.

DEMEK ISTIYORUM KI;
    TAYFUN?U, YATTARA?YI, ELLER?I, MEHMET?I, HATTA VE HATTA BASKANIMIZI VE YONETIMIMIZI, EGER SAHIPLENECEKSEK, DESTEK VERIP BAGRIMIZA BASACAKSAK BUGUN BASALIM.

UNUTMAYIN KI, BUGUN YASADIGIMIZ ACININ AYNISINI ONLARDA YASADI VE GEREGINI DE YINE ONLAR YAPACAK !!!
    BIZ DE TARAFTARLAR OLARAK, BIZE DUSENI YAPALIM ; YASATMAYALIM O RUM?LARA TUR SEVINCI...

Not1: Hepimizin ortak olarak en cok uzuldugu konu sanirim, dunku maca gelip de, mactan uzgun donen Kibrisli Turkler?di.
    Ben ikinci macta, onlarla ilgili bir yazi acmamiz gerektigine inaniyorum.
    Ornegin; ?KIBRISLI TURKLER ICIN ORADA OLMADI, BURADA OLACAK? gibi.
    Mutlaka daha iyisini bulacak arkadaslar olacaktir. Bu konuda fikirlerinizi lutfen soyleyin.
    Ayrica, eger yasak olmayacaksa, Dev Bir KKTC Bayragi olabilir. (Turk Bayraklarini soylemenin alemi yok herhalde.)
    Fenerbahce'ye, veya baska bir Turk kulubumuze karsi bir yazi veya tezahurata kesinlikle karsiyim. Bir Rum takimina karsi bile birlik olamayacaksak, kime karsi olacagiz... Bunun ornegi Kibris'taki macta vardi...

Not2: Bu mactan sonraki kafayla, yazmaya calistigim bu yazi icinde, aramizdan herhangi bir kisiyi uzecek veya kiracak seyler yazmissam, simdiden ozur dilerim.

LUTFEN SU ANKI PSIKOLOJINIZI DEGISTIRELIM ARTIK..

ILK MAC HIC YAPILMADI..

EVIMIZDE 3 AGUSTOS'TA BIR RUM TAKIMLA MACIMIZ VAR

VE O MACI 2-0 ALMAMIZ GEREK

Diye dusunelim sadece ve biz o macta bir taraftar olarak neler yapacagimizi konusalim artik..

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir

Lütfen Sizden Rica Ediyorum. Suan Trabzonspor'da 10 numarayi giyen arkadasin adi Bundan sonra Trabzonsporla birlikte anilmasin. Cinlerim Tepeme Çikiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hakanhyazinin altina imzami ekle

evet nerde toplaniyo bordomavi.net üyeleri. hangi tribünde bagiracagiz?? yarin bileti almaya gidecegim eger satiliyorsa. bmn uyan artik hepimiz üzgünüz. hepimiz kirginiz. ama maçta da kirgin üzgün olursak maçtan sonra daha beter olacagiz.

yönetimin yaptigi isleri begenmiyorum ama biz yönetime asik degiliz. bordo mavi renklere asigiz. bunu unutmayalim...

Edited by: egemengundogdu

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

biz bu takimi avni akerde degil 2 fark 3-4 farkla yenebilecek guctebi takimiz bunu basaracaklarindan eminim

yattaranin kirmizi kart gormesine neden olan 22 nolu arnavut oyuncuya cok sinir oldum once sari gostertti sonra da faul olmayan pozisyonda atti kendini

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar ön eleme maçlarinda hermaçtan önce uefaya takim listesi verilebiliyormus diye bir duyum aldim.Bu durumda tomas jun rovas maçinda oynayabilecek.Konu hakkinda net bilgisi olan arkadas teyidedebilir mi?

Nereden
    Almanya

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı

biz bu takimi avni akerde degil 2 fark 3-4 farkla yenebilecek guctebi takimiz bunu basaracaklarindan eminim

yattaranin kirmizi kart gormesine neden olan 22 nolu arnavut oyuncuya cok sinir oldum once sari gostertti sonra da faul olmayan pozisyonda atti kendini

ona hic sinir olmamiza gerek yok. Yattara bu kadar basit sinir edilebiliyorsa vay halimize. vay anam vay.

yattaradan haric, gökdeniz, erdinc, hüseyingecen sezon cokmu dogru yapmislardi ?

sucla rakipmi kendinmi ?

bizim oyuncularimiz bu kadar kolay sinirlendirebiliyorsa, rakip takimlarin isi cok kolay. ve vay halimiz vay anam vay.

biz yenmek cok kolay duyduk duymadik demeyin rakipler.

bunu ele alacak cözecek kapasitede degilmiyiz biz ?

bu tehlike sanki sadece dünden beri mevcut. sucu baskasinda aramakla kendi kendimizi kandirmayalim.

Alıntı Vektra58 Nickli Üyeden Alıntı

mehmet herzaman saglam bir yedek olarak kalabilir

Lütfen Sizden Rica Ediyorum. Suan Trabzonspor'da 10 numarayi giyen arkadasin adi Bundan sonra Trabzonsporla birlikte anilmasin. Cinlerim Tepeme Çikiyor.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Lutfen bende rica ediyorum, artik o 10 numarayi giyen arkadasin, sadece O'nu kotulemek amaciyla burada adi gecmesin.

Evet dunku macta kotu oynadi, kacmayacakta bir gol kacirdi.

Ama aranizda dunku macta iyi oynayan 3 isimi bir cirpida sayabilecek olan var mi ?

O arkadasta kotu niyetli degildi ve bir Trabzonspor haini de degildi.

O da digerleri gibi kotu oynadi..

---
    Onlari burada darmadagin edecegimize eminim, ama Allah?tan dilegim Insallah bu macta Mehmet?te 2 tane kafa golu caksin.

Cunku O takimina bagliligiyla, caliskanliligiyla bu derece elestiriyi haketmiyor.

Evet dun kotu oynadi, o golu kacirmamaliydi

Ama dun kim iyi oynadi ki.Edited by: hakanh

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar icimde guzel bi his var.bu maglubiyet ikinci mactaki galibiyet sevincini on kat daha arttiracak.ve bence o gun stattakiler unutamayacaklari bi gece gecirecek.hadi hayirlisi....[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Hakan bayagi uzun bir yazi yazmissin ama dogru seyler yazmissin..Tesekkürler artik biraz daha mantikli düsünebiliyorum..Ve söyledigim gibi benim hala umudum var

Umut fakirin ekmegi ne de olsa

Mustafa Enez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o arkadasi dünden beri degil iki yildir takimda istemiyoruz ama diger oyunculardan farki bu.dünkü maçta kötü oynadigi için degil su ana kadar hiç oynayamadigi için o elestiriliyor.hatirladigim iki golü var sadece.t.kupasi finallerinde g.birligine.

bu takim ziya doganin degilartik,bu sahayada yansidi....senol günes (geçen sene 2. yarida ziya hocanin mirasini yedi) rumlara elendikten sonrada istifa etmemekte diretecekmi.? 4 yillik mukavale yapmasi bunun zaten cevabi..! o haysiyeti gösterecekmi bakalim onu merak ediyorum ,yoksa milli takimda yaptiklarinimi tekrarliyacak ?

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı

ona hic sinir olmamiza gerek yok. Yattara bu kadar basit sinir edilebiliyorsa vay halimize. vay anam vay.

yattaradan haric, gökdeniz, erdinc, hüseyingecen sezon cokmu dogru yapmislardi ?

sucla rakipmi kendinmi ?

bizim oyuncularimiz bu kadar kolay sinirlendirebiliyorsa, rakip takimlarin isi cok kolay. ve vay halimiz vay anam vay.

biz yenmek cok kolay duyduk duymadik demeyin rakipler.

bunu ele alacak cözecek kapasitede degilmiyiz biz ?

bu tehlike sanki sadece dünden beri mevcut. sucu baskasinda aramakla kendi kendimizi kandirmayalim.

dogru o pozisyonda yattara suclu ama o oyuncu etkiledi onu kasitli once itisti sonra da yere atti kendini

yapmamasi gereken cok acemilikti yaptigi yattaranin cok pahaliya patladi bize insallah guzel bi oyunla rovansi aliriz

bu arada elleri begenmedim tolgayi mumla arariz

Alıntı newsted_m Nickli Üyeden Alıntı
    o arkadasi dünden beri degil iki yildir takimda istemiyoruz ama diger oyunculardan farki bu.dünkü maçta kötü oynadigi için degil su ana kadar hiç oynayamadigi için o elestiriliyor.hatirladigim iki golü var sadece.t.kupasi finallerinde g.birligine.

Gecen sene Riga'daki macta Skonto Riga'ya golu atip maci 1-1 yapan kim di ?

Ligin en son macindan bir once ki macinda, evimizde Samsunspor'a2. golu atan, 3. golde Fatih'e sahane topuk pasini veren kim di ?

Daha 2 hafta once hazirlik maclarindaki guzel golleri kim atti ?

O arkadas ligde kac dakika gorev aldi ki, kac golunu goreceksin.

Adamcagiz hep yedek oturdu, hic sikayet etmedi, yine de etmeyecektir.

Birakin adamcagizi rahat, zaten yedek oturacak.Edited by: hakanh

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)