Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Dinamo Kiev - . L. n Eleme Malar

Guests
    Ziyareti

Standart Dinamo Kiev - . L. n Eleme Malar

Geen yil sampiyonlar ligi kapisindan dndgmz ma...

Deplasman daki ilk mata gkdeniz ve yattara'nin golleriylene kadar umutlanmisdik.(1-2) Sanki hersey bitmis gibiydi...Rvans mai iin Avni Aker'de trabzonspor'umuzun Sampiyonlar ligine katilmasini kutlamak iinbiraradaydik yine...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

evet, bu malarla ilgili anilar...Edited by: CuttySark

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Abi ben iki gn kendime gelemedim evde show cekmiyodu ozaman kahveye gittim ma bitti ben yle hala oturuyorum saolsun biri kaldirdi beni eve geldim gmldm yataga agliyorum napiyim elimden baska bisey gelmiyodu okadar inanmistimki umarim bu sene bunu yasatmiycak takimimiz.Yasatsada canlari saolsun.[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]20 seneden beri agliyoruz bisene daha aglariz.

yelik tarihi
    17.06.2005

Sanirim 1996'daki Fener maindan sonra yasadigimiz en byk ikinci hayal kirikligiydi.Ma ncesini ok iyi hatirliyorum.Stadin kapilarinda ieri girmek iin beklerken basimizdan asagi yagmur bosaliyordu.O an arkadaslarla aramizda "bu yagmur bize pek yaramayacak gibi ama hayirlisi olsun insallah" demistik.Gerekten de ma sonu tam bir sok yasanmisti.Ma iin sylenecek ok sey var.Artik teknik kadronun taktik hatasi mi dersiniz,oyuncularimizin tecrbesizligi mi dersiniz,defanstaki kilit oyuncularimizin sakatligi mi dersiniz,yan toplardaki zaaflarimiz mi dersiniz bilmiyorum ama ma sonu tribnleri dolduran binlerce insanin elleri sakaklarinda zgn bir sekilde yesil imlere bakmalarini ve derin derin hznl bir sekilde dalip gitmelerini unutmak mmkn degil.

Tabii bylesine byk bir sok yasadigimiz main ardindan toparlanarak birbirimize baglanip kenetlenmemiz, kolay kolay yikilmamamizve su an itibariyla tekrar ayni sansi yakalama firsatini ele geirmemiz sanirim ne kadar byk bir camia oldugumuzun ve gemisten dersler aldigimizin bir gstergesi olsa gerek...Byle hayal kirikliklarini bir daha yasamamak ve zellikle bu sene ayagimiza tekrar gelen bu byk firsati degerlendirerek tarihi bir adim atma dilegiyle basta oyuncu ve teknik kadromuz olmak zere hepimize bol sanslar...

Beytullah - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

abi unutmk kolaymi bee..bizarkadaslar evdeyik 6 isi filan ilk maci seyrediyoz abi gollerde nasil sevindgimizi anlatamam evi yiktik resmen ya olmaz bu ble duygu biz fark olur diyorduk artik kesin cikariz derkn evimizde 20 yenildik oanki zntm anlatamam[img]smileys/smiley19.gif[/img] zaten ulen ah ulen insallah bu sefer o hatalari tekrarlamicaz

Guests
    Ziyareti

Sevgili Tandogan'in da bize hatirlattigi gibi; Bu malarin sonucu Trabzonspor taraftarinin ykselisini hazirladi... Kimsenin bir anlam veremedigi kenetlenmemizin baslangici oldu bu malar...

Yenilgiden sonra aglamak her fanatigin beklenen sonudur... Ama oaci gnlebirlikte baslayan, velkenin gndemine oturan muhtesem yrysmze kadar uzanan sabirli, inanli ve onurlukavgamizinkivilciminiatesleyen malardi bunlar...

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Pek fazla Nostalji sayilmaz geri , atigi yarayi bile kapatamadik henz. Tek kelime ile tecrbesizligimizin , stresimizin kurbani olduk. Kiev'de 2-1 kazandigimiz mata ne kadarda umutlanmistik. yle ya ma en az 5-1 , 6-1 bitecekti neredeyse. Biz bu takimi Trabzonda ig ig yerdik. yle olmadi , sans yine bize glmedi. Canin sagolsun dedik , seni bir mr boyu sevecegimize sz verdik...

Bu malarda dikkatlerden kaan , aslinda kaan degilde zerinde durulmayan penaltilar vardi. Kiev'de 2 , Trabzon'da bir penaltimiz verilmemisti.

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

kiev de ki mata gkdeniz ve yattaranin kairdigi goller aklima geldike ildiriyorum gkdeniz atamadigi pozisyonlarin sonunda sanki dalga geer gibi glmesi sinirime gitti [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]adamlari kmseyip atmadilar ama adamlar gelip trabzon'da 2 tane atti glme komsuna gelir basina

Guests
    Ziyareti

Keleolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ah ulan ah yenseydik sampiyonlar liginden gelecek parayla daha cok transfer yapip gecen sene sampiyon olurduk[img]smileys/smiley5.gif[/img]insallah bu sene kalirizda ikiside olur

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

gecen yaz Riga maclarini ve ilk lig macini izleyememistim.(Amerikadaydim) Ilk mac 2-1 one gectikten sonra farki kacirdik. Yattaranin hele hele Gokdenizin bi pozisyonu vardi ki hayvan olsa atar. Hocalari kovuldu, ilk defa S.Ligine kalamama tehlikeleri vardi. 2. mac ben de cehenneme gittim. Nooldunu anlamadan 2 bedava gol yedik. (Tolga da sakatti) Sonra da pek pozisyon bulamadik. Yattara sakatlandi. ama acikcasi smpiyon olmadan Sampiyonlara lgine gidemedigimiz icin cok uzulmedim. biliyorum ki Turkiye liginde sampiyon olmak S.Ligi sampiyonu olmaktan daha zor. malum hakemler...

yelik tarihi
    01.02.2005

abi o gavrancic in attigi kafa golu varya,yaa gitmiyor gozumun onunden,geceleri harbiden aklima gelince uyuyamiyorum,3 gol var bole,diger ikisi febeli aykutun ve bjkli pancunun golleri,bugece yine uyku yok bana[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

ahhh ahhh ahhhhh ne diyim baska

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

matan 2 saat nce stada girmistik acayip bir yagmur vardi. halaoglu (augustus) istanbuldan gelmis ben ve o stada girer girmez bagirmaya baslamistik.girerken siriksiklam olmustuk ama iimizdeki atesten hemen kuruduk. 85. dakikaya kadar takimimizi destekledik sesimizin son damlsina kadar dahada bagiracaktik ama ses tellerimiz msaaade etmemisti. bence golleri erken yememiz ve yattaranin sakat olmasiydi elenme nedenimiz. fenereo yil 2-0 yenilmistik ama inanin o kadar kt olmamistim.tam bir yikimdi...........

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

saat 4 gibi stada girmitim.ma yanlmyorsam 8 de balamt.4 saat bkmadan sklmadan ma bekledim.herey gayet gzel balamt.fakat ard ardna yenen 2 gol adeta stad bama ykmt.sa tardftan emrahn yapt saysz ortay kiev kalecisi kp rahatlkla alyordu.ma 2-0 bitmi dne gelen binlerce insan cenazeden dner gibi stattan ayrlmt
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

hayatmda unutamadm maLardan bi tanesi....
    saat 11'de stadn kapsna dayanmtm saat 11'den ma baLayana kadar(19:00 veya 20:00) ggm gibi yamur yayordu sLanmadk hi bir yerim kaLmamt,bunLar hi umrumda deiLdi tabi.ma baLad,ac bir ekiLde bitti ve bende orada bittim kaLe arkasnda yLece sessizce kaLp hkra hkra aLayp gzyaLarna bouLmutum....
    o gn unutmak mmkn deiL....
    SeN ALatSaNdA BiZ YinE SevEriZ TrAbZoNuM

horoz1977 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2006
    Nereden
    Trabzon

Bzm Zyanin Adetler Mehurdur Cnayetler.......

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

sen kievde adamlarla dalga geersen olaca olur sonra en az 5-6 ma 2-1 kazanmtk ok gol karmtk ilk mata yinede eleyebilirdik ama ksmet deilmi ne deyelim

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sen kievde adamlarla dalga geersen olaca olur sonra en az 5-6 ma 2-1 kazanmtk ok gol karmtk ilk mata yinede eleyebilirdik ama ksmet deilmi ne deyelim
    gkdeniz augustine ahhh ah ne goller karmtlar
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

Terziolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    26

ahh ulan ahhh bu maci stadda seyretmistim...turu gececegimizden okadar emindimki ilk mactan sonra...ilk maci 4-1 veya 5-1 alabilirdik...isi orda bitirmeliydik...stadda byk hayalkirikligi yasadim...bu gn unutamam...
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

murseltaskin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.02.2007
    Nereden
    Trabzon

kim at bu bal ya.ne gzel unutmutuk

xxxxxxx
    Ziyareti

ikinci ma kesinlilke ziyann korkakl yznden gitti iki matada dnya kadar gol kardk agustine fos kmt bize gelen adam nedense futbolu unutuyor

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ne kt karmtk vay anasn sataym be nekadar gol kamt o ma

cuneytr
    Ziyareti

2. ma unutmak mmkn myd zaten o mac bizden cok sey ald gtrd....

kaka6191 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

maraton tribndeydim bu mata gollerin olduu kaleye daha yakndm ve tam nmde 2 gol ayn tpa tp 2 gol yiyip aknlk geirmitim ilk yarda sanrm 2-0 olmutu. Yattara 2.yar girdii gibi sakatlanmt hatta stadda ziya doann eliyle yattaraya gel iaretini hayatta unutamam. lk mata petkovi o hatal gol yemese gkdeniz girdii o kadar pozisyondan 1ini atsa kesin gidecektik ve takmmzn kaderi o gn deiecekti. 2.Mata 2 topada kmayan petkovii asla affetmeyeceim.

ok iyi hatrlyorum ki madan nce balayan bir yamur ya vard saat 5.30 civar yamura madur kalmtm
    Konu kaka6191 tarafndan (11.07.2007 Saat 14:17 ) deitirilmitir.

oflubektas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

5 Mays 1996 faciasndan ok daha byk bir felaket olduunu dnyorum. Bir ksak o ligin mdavimi olabilirdik. O matan sonra her sezon hoca deiimi yaadk. Kadromuz bir trl diki tutmad. Hem ampiyonlar Ligi'nde oynayacak yabanc futbolcularmzn yle apar topar kamas mmkn myd ?
    BLMEM ANLATABLDM M?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)