Sayfa 49 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 99 149 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Kalan haftalarda kendine iyi bakmalı.Takım olarak endişe duyulacak bir pozisyonda değiliz.Battı balık yan gidiyor misali bir halimiz var. Bu stressiz ve baskısız dönemi Tolga'nın iyi kullanamsı gerek.Taraftar homurdanmaya başlarsa onun sonuda Hasan ve Hüseyin'den farklı olmaz...
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalan haftalarda kendine iyi bakmalı.Takım olarak endişe duyulacak bir pozisyonda değiliz.Battı balık yan gidiyor misali bir halimiz var. Bu stressiz ve baskısız dönemi Tolga'nın iyi kullanamsı gerek.Taraftar homurdanmaya başlarsa onun sonuda Hasan ve Hüseyin'den farklı olmaz...
    Heh şöyle be abi. Herkes senin gibi düşünse keşke.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence de fazla baskı vardı üstünde son zamanlarda bunu atmış gibi görünüyo ama sonu inşallah kötü olmaz.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

gelene gecene 3 puan dagıttıgımız pozısyondada bu kadar stress yaparsa sampıyonluk yarısına gırdıgımız bır lıgte neler olur bilemiyorum. ne var bu kadar stress yapacak.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gayet belli oluyor bu forumda yazılanlardan neye stres yaptığı.ben olsam ben de yapardım valla.adam bir minik hata yapıyor yerden yere vuruluyor.düşünün bu pozisyondayız ligde ama arkadaşlarımız yerden yere vuruyor.bazen hata yapmasa bile üzerine gidiliyor.bundan adam olmaz deniyor.
    şampiyonluğa gidersek böyle hatalar yaparsa burdakiş bazı arkadaşlar çekip vururlar herhalde tolgayı.ama kimsenin hasana,hüseyine,ferhata,keçeliye en önemlisi ziya ve yönetime laf etmeye isteği(?) yok.eleştirinin yapıcısı makbuldür
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ziyaya laf etmeyen kaç kişi var ki forumda ya da keçeliye

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Büyüklük lafta kalmış..

Küçük insanlarla, küçük düşünenlerle büyük takım olunmuyor.. saçma sapan goller.. aptalca hatalar.. Bu formanın büyüklüğünü kaldıramayanlarla işimiz olamaz. Tolga vs... herkes için geçerli.
    Malesef bizim camiamız ise bu tip insanlarla dolu. Büyüklük payesini kaldıracak, taşıyacak yönetici futbolcu ve taraftar sıkıntısı yaşıyoruz.

:bayrak:
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bence tolga rize maçında kötüydü....maç 2-1 iken bir topu elinden kaçırdı........anderson vurdu ama son anda top çağdaşa çarptı...bence bu adamın topları tutumada büyük eksikliği var...bu da herhalde stresten kaynaklanıyor...

bu baskı sadece tolgaya olmuyorki küçük ir hatada üstüne gidiyorsunuz diyorsun bu bütün takımlarda ve kaleye kim geçerse geçisin böyle türkiyede
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yerersiz malesef.

yavuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga iyi bir kaleci 2 mactada bizi o kurtardı ama benje biraz daha pişmeli ve tecrübe kazanmalı ilerde bize lazım olucak hemde milli takıma ona karşı biraz daha destek olmalıyızkı onunda kendisine güveni gelmelidir...Stres yapması kolay çünkü TRABZONSPOR gibi bir kulübün camianın kalesini korumak o kadar kolay değildir....Burdan birinide koysak aynısı yapar...
    tRaBz10SpOr

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

tolga bu ulkenın en onemlı degerlerınden bırısıdır lutfen anlamıyorsanız susun musampa denen eksık sıyahıyı el kol hareketlerı yapomasına ramen desteklıyorsanız tolga kardesımızde destekleyeceksınız kardesım baska yolu yok tolgayada laf yok bu takım bu halde lıgden dusse ve gollerın hepsını tolga yese yıne suclku tolga degıldır

Sonuc : 4 yıl sonra mıllı takımın kalecısı tolgadır sahıp cıkın su cocuklarımıza yaa..! Rustu bıle sahıp cıkıyor cocuga sızın yazdıklarınıza bakın :@
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

rize maçının gollerini tekrar tekrar izledim tolga nın pek bi kusuru yok yani o golleri kim olsa yerdi hatta belki bizim defans boş olsaydı bu kadar gol yemezdik
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

defansımız ne kadar iyi de kaleciye yöneliyoruz hemen bu kadar
    önce defans önleyecek rakibi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Cykoops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rize maçının gollerini tekrar tekrar izledim tolga nın pek bi kusuru yok yani o golleri kim olsa yerdi hatta belki bizim defans boş olsaydı bu kadar gol yemezdik
    bir tanesini martinez yemedi.

sakaryaspor-bjk maçı.

Nereden
    İzmir

Bırakın artık X kişilerin isimlerini vermeyi. Martinez'in ilk yarı maçlarındaki Yediği golleri görmeden tuttuğu topları konuşmanın yeri burası değil.

Heh defans süper , takım süper , teknik heyet süper benim Aslan parçası Tolga'm kötü değil mi ?

Yüklenin renktaşlar , yüklenin..

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Alıntı demirbeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga bu ulkenın en onemlı degerlerınden bırısıdır lutfen anlamıyorsanız susun musampa denen eksık sıyahıyı el kol hareketlerı yapomasına ramen desteklıyorsanız tolga kardesımızde destekleyeceksınız kardesım baska yolu yok tolgayada laf yok bu takım bu halde lıgden dusse ve gollerın hepsını tolga yese yıne suclku tolga degıldır

Sonuc : 4 yıl sonra mıllı takımın kalecısı tolgadır sahıp cıkın su cocuklarımıza yaa..! Rustu bıle sahıp cıkıyor cocuga sızın yazdıklarınıza bakın :@
    Önce kendine bir üslup çekidüzeni ver.. Farklı fikirlere tahammül etmeyi de öğren.

==============

7 defanslı Trabzonspor takımında 1.38 gol ortalamasıyla oynayan kalecinin eleştiri alması da gayet normal. Niye abes birşey gibi göstermeye çalışıyorsunuz? Tolga nın eleştirilmemesi için bir sebep mi var?

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın artık X kişilerin isimlerini vermeyi. Martinez'in ilk yarı maçlarındaki Yediği golleri görmeden tuttuğu topları konuşmanın yeri burası değil.

Heh defans süper , takım süper , teknik heyet süper benim Aslan parçası Tolga'm kötü değil mi ?

Yüklenin renktaşlar , yüklenin..
    martinezin ilk yarıd yediği hatalı golleri herkes biliyor o hatalı goller genelde kurtarışta değilde bireysel ya kaptırma yada vuruşlardan dı ama tolganın yediği goller sırf kurtarıştan yani kurtarabilinecek şutları yiyor

Nereden
    Ankara

Alıntı cabri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce kendine bir üslup çekidüzeni ver.. Farklı fikirlere tahammül etmeyi de öğren.

==============

7 defanslı Trabzonspor takımında 1.38 gol ortalamasıyla oynayan kalecinin eleştiri alması da gayet normal. Niye abes birşey gibi göstermeye çalışıyorsunuz? Tolga nın eleştirilmemesi için bir sebep mi var?

çok güzel bence önce 7 defansla oynatanı,sonra o defansta oynatıp pozisyon vereni eleştirmek laızm.
    herkes eleştiriyor demişsin.hala ziyayı savunan %13-14lük bir kesim var.ayrıca önemli olan tolgayı da eleştirmemiz gerek mantığı değil.eleştirilmeli tabi.ama yapıcı olmalı.ziya bu takımı bu hale getirirken kimse doğru dürüst ses çıkarmıyor herkes tolgaya yükleniyor.şu forumda 2 günde kaç mesaj yazılmış bakarsak anlaşılır.peki bir düşününü eskiden en basit başarısızlıkta kimlerin kelleri gitmişti.lütfen herkesin yazısı vicdan terazisinde iyice ölçülüp,akılla birleştirilerek yazılsın
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalecinin mükemmel olmasına gerek yok. Hepsinin bir eksiği vardır. Önemli olan defansla beraber bir bütün olması. Önünde defans olmadığına göre yediklerine değil de kurtardıklarına bakmak lazım.

Gelecek sene iyi bir kadro kurulması halinde şans verilebilecek bir kaleci olduğuna inanıyorum.
    Naber?

Nereden
    İstanbul

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel bence önce 7 defansla oynatanı,sonra o defansta oynatıp pozisyon vereni eleştirmek laızm.
    Eleştirilmediğini kim söylüyor? Bu forumun %90 ı ziya doğan a karşı...

ayrıca önemli olan tolgayı da eleştirmemiz gerek mantığı değil.
    Yok öyle birşey.. Eleştirilmesi gayet normal abes birşey yok.

ziya bu takımı bu hale getirirken kimse doğru dürüst ses çıkarmıyor herkes tolgaya yükleniyor.
    Başka bir BMN var da benim mi haberim yok.. Ziya ya kimse ses çıkarmıyor öylemi.

şu forumda 2 günde kaç mesaj yazılmış bakarsak anlaşılır.
    Tolga nın özel bir durumu var o yüzden...

lütfen herkesin yazısı vicdan terazisinde iyice ölçülüp,akılla birleştirilerek yazılsın
    Diğer eleştiri alanlar içinde yazdın mı bunları yoksa Tolga için özel mi düşünüyorsun?

sevgiler

Nereden
    Ankara

evet herkes için yazdım.ama en çok tolgayı ön planda tutuyorum çünkü o bizim geleceğimz ve senden benden çok trabzonsporlu.
    evet kimse düzgün ses çıkarmıyor çünkü o adam hala takımın başında.eğer adam gibi ses çıarkılmış olsaydı çoktan evinden izliyo olurdu maçlarımızı.
    eleştirilmesi anormal demedim.yapıcı eleştirilsin dedim.forumun %90 karşı değğli demedim kalan dikkat edersen %87 karşı ama ya kalan 13 dedim.lütfen dikkatli okuyun yazdıklarımı.sonra açıklamak için tekrardan uğraşmayalım

saygılar.keşke o sevgiyi biraz da tolgaya gösterseniz

Nereden
    İzmir

Alıntı jefferson61sefa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolganın yediği goller sırf kurtarıştan yani kurtarabilinecek şutları yiyor
    Bireyseldir bunlarda. Tolga ile Martinez'i kıyaslamıyorum birbirlerinden iyidirler kötüdürler ilgilenmem bile. Ben Tolga'nin bu takımın kalesine şart olduğunu düşünüyorum.

Kalabalık savunma olması demek gol yemiceğimiz anlamına gelmiyor. Gerçi o 7 kişinin hepsini toplasak 1 Stepanov etmezler. Orası ayrı bir konudur.
    Gelecek sene bu takımın kalesini Tolga koruyabilir! Bu benim düşüncemdir.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

tolga önünde stepanov risp varken komik goller yemiyormuydu hatta birçok kişi böle bir defansın arkasında jeffersonu görelim diodu ama saktlandı falan yolcu oldu
    tolga 3-4 maç oynadı step sakatlandı ve tolga bazen kurtarıyor bazen inanılmaz saçma goller yiyor yani ahmet şahin konusu bile gündeme gelmiyor değildir soyunma odalarında böle giderse ahmet şahin forma ister hiç te saçma olmaz

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireyseldir bunlarda. Tolga ile Martinez'i kıyaslamıyorum birbirlerinden iyidirler kötüdürler ilgilenmem bile. Ben Tolga'nin bu takımın kalesine şart olduğunu düşünüyorum.

Kalabalık savunma olması demek gol yemiceğimiz anlamına gelmiyor. Gerçi o 7 kişinin hepsini toplasak 1 Stepanov etmezler. Orası ayrı bir konudur.
    Gelecek sene bu takımın kalesini Tolga koruyabilir! Bu benim düşüncemdir.
    tolga kaç maç oynadı bu sezon 15 veya daha az daha fazla neyse tolgada gelişen bir çok yan var ama gelişmeyen daha çok yan var
    hadi dedik kale vuruşlarını az buz düzeltti çocuk yan toplardada azcıık gelişme var ama tolga bir türlü çizgi kaleciliği yapamıyor yani kalenin neresinde duracağını tespit edemiyor yerden köşeye giden bir top çıkardığını göremedim daha
    ayrıca kornerlere çıkma diye birşey yok bu nedenle bu sezon 3 gol yedik hiç bir kornere çıkmadı denizli,konya,antep maçlarında özellikle denizli ve konya maçlarındaki kafa gollerinde en azından yumruk çıkabilirdi neyse
    gelişmeyen yanlarının yanında gelişen yanı da yok değil
    bir kere tolga rakip forvetle karşı karşıya kaldığında eskiden geriye adım atarken artık adamın üstüne gidiyor bu ii bişey
    2-kale vuruşları
    3-reflexleri gelişti(sürekli oynamaktan az da olsa güveni geldi ve yetenklerini daha ii yansıtmaya başladı)

Tüm faktörler göz önüne alınınca Tolganın bu sene bitimine kadar oynayacağı düşünüldüğüne göre kaderini sivas,fb,bursa maçları önümüzdeki sezon için kaderini çizer eğer kötü performans olursa seneye MARTİNEZ veya kaliteli bir yabancı alınır fakat ii performans sergilerse rekabetçi ve hırslı bir türk kaleci örneğin ankaragücünden serkan olabilir kaleci alınır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)