Sayfa 315 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 215 265 305 313 314 315 316 317 325 365 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 7,851 ile 7,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Utanmazsanız penaltı golünde bile Tolga'yı suçlayacaksınız.
    Evet çok kızdım. Neden elini 5 santim daha uzatamadı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şentürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın pusuda bekliyoruz başka işimiz gücümüz yok Trabzonspor'un başarısını değil Tolganın düşüşünü hatasını görebilmek için maçları izliyoruz!

Bu nasıl bir yorumdur.Tolga geçen yıl Gençlerbirliği maçından itibaren sezon sonuna kadar üst düzey bir performans gösterdi ve bunun kaymağını da Onur iyileşmesine rağmen 1. kaleci konumunda olarak sürekli bu yıl oynayarak alıyor.
    Fakat özellikle ilk yarının sonu ve ikinci yarı itibari ile onda ki bu düşüşü sadece defansa bağlamak kusura bakmayında polyanacılıktır.

Kayseri maçında Gökhan Ünal'ın ayağına verdiği topu bu maçtada yaptı ve neticesini gördüm. Sadece bu pozisyonlar bile Tolga da ki anlamsız düşüsü göstermektedir.

Saydığım dönemde Bursaspor maçının son dakikası hariç iyi kalecilerin yapabildiği ekstra kurtarışlar oyunlar sergileyememektedir. Kısacası Tolganın lille maçı iyi oynadığı son maçtır.

Şunu da söylemek istiyorum, Onur geçen yıldan bir önceki sezon da o kötü olan takıma ruh getirmiş maç kazandırmış, iyi kalecilerin önünde ki defans oyuncularına(çok az bir yüzde hariç) bağlı olmadığı görülmektedir. Aklıma en net gelen örnek Fener-Trabzon:1-1 biten maç.Açın izleyin tekrar, defans oyuncuları ya da takım defansı iyi bir kaleci performansı üzerinde ne kadar etkili

Tolga'nın hatasını bekliyorsanız buraya gelip yazmak için evet iğreniyorum sizden , bu kadar net bir yorum .

Zamanında sırf kendi egosu için Umut'un gol atmaması için dua edenlerden iğrendiğim gibi , Onur kaleye geçsin söylemlerinde haklı çıkmak için Tolga'nın hatalı gol yemesini bekliyorsanız evet sizden iğreniyorum , bu kadar net bir yorum .

Tolga kahramanlar gibi takımını şampiyon ederken , Tolga kahramanlar gibi takımını Uefa'da tutarken gelip tek yorum etmemişler , Tolga'nın güya kötü oynadığı bi maçtan sonra burda ahkam kesiyor ya işte onlardan çok fena iğreniyorum . Bu kadar net bir yorum.

Tarif ettiğim kişi sizseniz , üzerinize alınabilirsiniz yoksa boşa cevap yazmışsınız .
    Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga'nın hatasını beklemek için pusuda beklemeye gerek yok ki..Yaptığı hatalar görülmeyecek cinsten değil..

Mesela bir kaleci, defans oyuncusunun yanında rakip oyuncu varken ona top atılmayacağını bilmiyorsa kalecilik yapmasın daha iyi çünkü buna hata da denmez futbolu bilmezlik denir..Ama Tolga nedense toplara vururken kafası hep yerde oluyor,topun nere gideceğini inanın o bile önceden bilmiyor..Yediğimiz 3.golde Tolga'nın kafasının duruşuna bakın ne dediğimi daha iyi anlarsınız..

He ayrıca burda birilerinin Trabzonsporluğunu ölçmekte size kalmamış,nefret duygularınızı kendinize saklayın bence...
    Birilerinden iğrenmek bana kalmamış mı ? Kime kalmış , benim birinden iğrenmem kime kalmış ?

Tolga topa vururken kafasını kaldırmadığı için kaleci değilse , sen de yorum yaparken geçmişi unuttuğun için yorumcu değilsin .

Senin mantığın .

Nereden
    Ankara

Forum yöneticisine yakışmayacak sözler bunlar, haklı da olsan sevmedim üstteki yazını.

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Alıntı Ahmet Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga'nın hatasını bekliyorsanız buraya gelip yazmak için evet iğreniyorum sizden , bu kadar net bir yorum .

Zamanında sırf kendi egosu için Umut'un gol atmaması için dua edenlerden iğrendiğim gibi , Onur kaleye geçsin söylemlerinde haklı çıkmak için Tolga'nın hatalı gol yemesini bekliyorsanız evet sizden iğreniyorum , bu kadar net bir yorum .

Tolga kahramanlar gibi takımını şampiyon ederken , Tolga kahramanlar gibi takımını Uefa'da tutarken gelip tek yorum etmemişler , Tolga'nın güya kötü oynadığı bi maçtan sonra burda ahkam kesiyor ya işte onlardan çok fena iğreniyorum . Bu kadar net bir yorum.

Tarif ettiğim kişi sizseniz , üzerinize alınabilirsiniz yoksa boşa cevap yazmışsınız .

Birilerinden iğrenmek bana kalmamış mı ? Kime kalmış , benim birinden iğrenmem kime kalmış ?

Tolga topa vururken kafasını kaldırmadığı için kaleci değilse , sen de yorum yaparken geçmişi unuttuğun için yorumcu değilsin .

Senin mantığın .
    Ben kendim için iyi bir yorumcuyum diye bir şey iddia etmiyorum zaten..Ama Tolga'nın toplara vururken kafasını kaldırmadığını her maçta görebilirsin,tabi görmek istersen..

Forum yöneticisi olmuş kişiler gelip burda nefret duygularını paylaşmamalı,haa yok illa paylaşacam diyorsan o senin kişiliğine kalmış bir şey...

Nereden
    Ankara

Ben kendim için iyi bir yorumcuyum diye bir şey iddia etmiyorum zaten..Ama Tolga'nın toplara vururken kafasını kaldırmadığını her maçta görebilirsin,tabi görmek istersen..

Forum yöneticisi olmuş kişiler gelip burda nefret duygularını paylaşmamalı,haa yok illa paylaşacam diyorsan o senin kişiliğine kalmış bir şey...
    Tamam sorun çözüldü o zaman .

Forum yöneticisi kimliğimi sadece , cezai işlem uygularken veya mesaj silerken kullanıyorum . Attığım mesajı , forum yöneticisi olarak değil sizin gibi üye olarak atıyorum .

Tolga'nın hatasını bekleyen adamdan iğreniyorum yahu , neden bu kadar zorunuza gitti ? Tolga sizin kaleciniz değil mi ? Siz Tolga'nın hatasını arayan adamdan iğrenmiyo musunuz ?

Hakaret ettiğimi düşünüyorsanız , mesajı raporlarsınız hiyerarşi yok burda forumun kurucuları bile ceza alırken benim ceza alıp almamam polemik bile olamaz .
    Konu Ahmet Başkaya tarafından (24.02.2012 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.

ysfemr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

tolga bu takımın iyiykende kötüykende gözbebegidir ama dinlendirmek demek bir futbolcuyu silmek yada onun kötü oldugu anlamına gelmez tolga süper maçlar çıkarsada bazen çok tuhaf hatalar yapmaya başladı esas bizim çözmemiz gereken az yıldızlasıp az hata yapanmı yoksa çok yıldızlasşıp bazen yenilmeyecek golleri yiyen ama bazen de yıldızlaşan kalecilermi kullanmalıyız?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Burada Tolg'Nın hatasını bekleyenler yazınca hemen alıntılayıp cevap verenleri anlayamıyorum.
    ''Tolga'nın hatasını bekleyenler'' yazınca kendini savunanlar, demek ki o sınıfa giriyorlar.
    O zaman bu ''Tolga'Nın hatasına bekleyenler'' diye bir kategori var ve o kategorinin üyeleri de var.
    O zaman ''Tolga'Nın hatasını bekleyenler'' yazınca alınmaca gücenmece yapmak yok.

ysfemr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

kabasakal milli takımda yok inşallah göz boyama degildir ,ama sanmıyorum yine o ayı geçer kalaye ....

machinist_61TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stoperlerin oyun kurmadaki acizliğini görüp bu işe kendisi soyunuyo galiba.Ama gerek yok sürekli olmaya başladı bu iş.Vur o topu ileri neyine lazım.Yinede kalede tolgadan yanayım..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğurtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga bu takımın 1. kalecisidir.

Beklemesi gereken zaman beklemiştir.

Şimdi bekleme sırası başkasında.

Tolga'ya bugünlerde söz söyleyenler geçtiğimiz zamanlarda tokat gibi cevaplarda sırıtıp "adam kaleci oldu yaa" diye kendilerini bile ciddiye almayan insanlardır.

Yarın yine aynı noktaya geleceklerinden şüphem yok.

Kaptan aynen devam. Hata olabilir ama kale senin.
    Bu takımın 1. kalecisi Onur'dur. İkisinin de sağlıklı olduğu dönemde kalenin kim tarafından korunduğunu geçen sene görebiliriz. Tolga'nın o dönemden bu sezonun ilk yarı sonuna kadar gösterdiği performans kaleyi kaptırmamasını sağlamıştır, ki bence olması gereken de budur.

Fakat son zamanlarda Tolga'nın hataları çok fazlalaştı. Bursaspor maçındaki golden beri her maç en az 2 kritik hata görüyoruz. Bunların yanında 3 4 tane de kritik kurtarış olduğu için göze batsa da dile çok getirilmiyordu.

Tolga'nın bana kalırsa şu anda kalede olmasının sebebi takımdaki abiliği, Trabzonsporlu oluşudur. Bunların yeterli olmadığını senelerce gördük, hala bu yolda devam ediyoruz.

Beşiktaş bu konuda güzel bir örnekti adamlar Cenk'i de Rüştü'yü de Hakan'ı da kullandılar aynı sezon içinde. Bizdeki kaleciler üçünün toplamından iyi, bir tanesiyle yetinip duruyoruz.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak'ın performansına hala inanmayanlar olduğu gibi Tolga'da da benzer durum var.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Ankara

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada Tolg'Nın hatasını bekleyenler yazınca hemen alıntılayıp cevap verenleri anlayamıyorum.
    ''Tolga'nın hatasını bekleyenler'' yazınca kendini savunanlar, demek ki o sınıfa giriyorlar.
    O zaman bu ''Tolga'Nın hatasına bekleyenler'' diye bir kategori var ve o kategorinin üyeleri de var.
    O zaman ''Tolga'Nın hatasını bekleyenler'' yazınca alınmaca gücenmece yapmak yok.
    Beni anlayabilen birilerini görmek ne güzel Zor olmadığını kanıtladınız eline sağlık abi .
    Konu Ahmet Başkaya tarafından (24.02.2012 Saat 17:45 ) değiştirilmiştir.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaptan hak ettin ve Milli Takımımıza çağrıldın
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar kimse kötü bir performans göstermesi için pusuya yatmış değil onlar iyi olsunlar biz mutlu oluruz ancak yapılan hatalar doğal olarak eleştiri getirir. Eleştirilere kızmaya gerek yok eleştirilecektir tabiki bu en doğal olanı neden öbdün neden eleştiriyorsun. bu yaklaşımdan vazgeçelim önemli olan eleştirkende alkışlarkende saygıyı koruyalım hakaret etmeyelim. hak eden varsa o oynasın derim doğrusu da bu yarın tekrar kendisi hak edeck olursa bu defa forma ona verilsin rotasyon şart bunu asla unutmayın arkadaşlar rotasyon tüm oyuncuları hazır tutar. Onur kilo almış diyoruz neden rotasyon yok sebebi beli çünkü oynayabilecepğini düşünmüyor.
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bu bizim defansımızın arkasında kim olursa olsun daha da iyisini yapmak çok zor
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Semra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milli takım kalesini de en iyi şekilde korursun, sana güveniyorum kaptan.
    TRABZONSPOR

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatalı gol yer mi diye bekleyenler var..Neden böyleyiz arkadaş..O defansın arkasında Buffon olsan ne yazardı?

Kaldiki Dünkü maçı Tolga sayesinde yaptık..Hatası olsa idi bile Kredisi bende sonsuzdır..

Onur neden sözleşme imzalamadı halen??
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Koray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribünlerde sindirildiğimiz yetmedi, şimdi de forumlarda sindirilmeye çalışılıyoruz.

Tolga eleştirilmeyecek mertebe de bi kaleci değildir.

Hatası varsa söyleyeceğiz.

Kulübede dağ gibi Onur var.

Ne çabuk unuttuk.
    Haklısın dağ gibi birşey olmuş .Maşallah .

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Trabzon

Başarılar Kaptan.

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük ihtimal kenarda oturur.

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolga, Burak ile beraber tez çürüttü geçen sene.

Ben dahil çoğu kişinin laflarını yutturdu. Ama şu an bir formsuzluk dönemine girdi. Burda hocamızın klasik inadına takılıcaz maalesef. Tolga'ya dinlenme fırsatı vermeyecek ve bir daha geri kazanamamak üzere kaybedecegiz gibi.

Bana kalırsa artık Onur kaleye gecmeli.
    Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz.
    K.ATATÜRK

oflukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"futbolcunun aptalı kaleci olur" diye bir laf var doğrudur bence yani kaleciler fazla zeki olmaz. kişiliği 10 numara tolgaya da kızmıyorum... hata sende değil hata defansa iyi bir almayan yonetimde hata defansı istemeyen şenol güneşte. hata sapara jaja selcuk egemen engin ceyhun gibi transferler yapıp onları gonderen yonetimde buna karşı çıkmayan şenol guıneste!!!

miynat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstatistikler sizin reklamlarınız yalanlıyor...
    bu forumda futbol tartışacağım son insansın. yorumlarını ortaya yap gerek yok alıntıya

Nereden
    Samsun

paşam yedikçe yiyor...

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin Tolga özlemişiz seni.
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)