Sayfa 298 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 348 398 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 7,426 ile 7,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok iyidi...aferin...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tebrikler kaptan seni hep elestirdim ama sen bizi mahcup ettin tskler daha cok basarilar dilerim Insallah milli takim kalecisi senle onur olur

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Tolga'nın insani yönüne birşey demiyorum ama rakamlar Tolga'nın Onur'dan başarılı olduğunu söylemiyor..Daha 18.hafta da yediği gol sayısı 22'ye ulaştı,böyle giderse 35-40 gol görürüz kalemizde..

Onur,geçen sene bu zamanlar sanırım 12 gol yemişti..Tolga'nın Onur'dan iyi yönleri var ama bence Onur daha iyi..

inception61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı seyduna_efil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga'nın insani yönüne birşey demiyorum ama rakamlar Tolga'nın Onur'dan başarılı olduğunu söylemiyor..Daha 18.hafta da yediği gol sayısı 22'ye ulaştı,böyle giderse 35-40 gol görürüz kalemizde..

Onur,geçen sene bu zamanlar sanırım 12 gol yemişti..Tolga'nın Onur'dan iyi yönleri var ama bence Onur daha iyi..
    şimdi kaleye onur geçşin aynı golleri yerdi çünkü takımda defans anlayışı geçen yıla göre çok kötü bu tartışılmaz gerçek ben tolgayı daha çok severim çünkü bizden en iyi biz anlarız

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga'nın önündeki takım Onur'un önündeki takımın önünde diz çöker af diler.
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaptan by savunma anlayışına rağmen çok iyi performans sergiliyorsun
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuzhan İnce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmza .....

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu yorumdan anlıyorum ki ya geçen sezonki maçları seyretmedin ya da bu sezonki maçları.

Şampiyonlar liginde 6 maçta 5 gol yemesine ne diyorsun peki?
    Colmandante

Oğuzhan İnce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga benim ahir ömrümde izlediğim yan toplas hususunda en iyi 3 kaleciden biridir bu arada.
    Hes Trabzonspor'a Kazım'a ve Trabzonspor'un ifade ettiği tüm değerlere küfürdür
    Trabzonspor Hes yapma kendi kalene gol atma!!!

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam sene başından beri 123438 tane yüzde yüzlük gol çıkarmış, takımı Bilbao'dan, Milano'dan, Lille'den başı dik döndürmüş, hala bıdı bıdı...

Lan adam kalecinin de adamın da hası. Onur'un şanssızlığı ne yapalım, onu da seviyoruz ama Tolga artık olayı aştı. Eminim bu fırsat Onur'a gelseydi o da böyle yapardı ama kısmet işte.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Tolgaya laf söylemek insafsızlıktır.Taktir etmeyi alkışlamayı ve de teşekkür etmeyi bilmemiz gerekir.

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konu ne bilmiyorum ama tolga bitane ya
    su sac sekline ayar oluyorum o baska tabi imajmaker sart tolgaya :-)
    Ayık Olun, Ayık Olmak İyidir.

Bdeniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın bu kadar gol yemesinde sen hariç herkesin kabahati var.Savunma yol geçen hanı gibi.

Nereden
    Gümüşhane

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu yorumdan anlıyorum ki ya geçen sezonki maçları seyretmedin ya da bu sezonki maçları.

Şampiyonlar liginde 6 maçta 5 gol yemesine ne diyorsun peki?
    Onur şampiyonlar liginde hiç oynamadı,oynasaydı belkide 5 golden az yerdi,bu konuda karşılaştırma yapabilmemiz için Onur'un da şampiyonlar liginde oynaması gerekrdi..

Alıntı Oğuzhan İnce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı inception61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi kaleye onur geçşin aynı golleri yerdi çünkü takımda defans anlayışı geçen yıla göre çok kötü bu tartışılmaz gerçek ben tolgayı daha çok severim çünkü bizden en iyi biz anlarız
    Onur'un önündeki defans hattı Cale-Egemen-Giray-Serkan dörtlüsünden oluşuyordu..Tolga'nın önündeki defans ise genellikle Cech-Glo-Giray-Celustka'dan oluşuyor..Bana göre Cech,Caleden ; Celustka'da Serkanda daha iyidir beklerde..Geçen sene sağ ve sol bekten yediğimiz bindirmelerin haddi hesabı yoktu...Buna rağmen yediğimiz gol sayısı çok azdı..Bu sene,Egemen'ı hariç tutarsak defans bloğumuz isimler olarak daha iyi durumda olmasına rağmen daha fazla gol yemişiz..Rakamlar yalan söylemez..

Ama yinede Tolga'yı alkışlarım çünkü beklenenin çok üstünde performans sergiliyor ancak bu onun Onur'dan iyi kaleci olduğunu göstermez..

Nereden
    İstanbul

Yanlış hatırlamıyorsam gecen sezon Onur 25 maçta 21 gol yedi aynı takımla Tolga 9 maçta 3 gol yedi hemde en kritik son haftalarda bunada bir yorum yap

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gol yeme olayı sadece kalecı performansı ıle olculmez arkadaslar gecensene umutta burakda defanstan top cıkarıyordu ve defansımız tam olarak oturmustu sımdı ıse durum cok daha farklı tabıkı her kalecı hatalı gıoller yer bunu onurda yapabılır ama 22 gol yedı dıye bır kalecıyı elestırmekde su takımla bence manasız

AYRICA ; neden her oyuncumuzu baska bır oyuncumuz ıle kıyasla cabasında oldugunuzu bır turlu anlayamıyorum sız nekadar elestırırsenız elestırın yada ne dersenız dıyın bana göre

TÜRKİYENİN EN IYI IKI KALECESI BIZDE GERI KALANLAR 3-4 DIYE SIRALANIR...
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur şampiyonlar liginde hiç oynamadı,oynasaydı belkide 5 golden az yerdi,bu konuda karşılaştırma yapabilmemiz için Onur'un da şampiyonlar liginde oynaması gerekrdi..

Onur'un önündeki defans hattı Cale-Egemen-Giray-Serkan dörtlüsünden oluşuyordu..Tolga'nın önündeki defans ise genellikle Cech-Glo-Giray-Celustka'dan oluşuyor..Bana göre Cech,Caleden ; Celustka'da Serkanda daha iyidir beklerde..Geçen sene sağ ve sol bekten yediğimiz bindirmelerin haddi hesabı yoktu...Buna rağmen yediğimiz gol sayısı çok azdı..Bu sene,Egemen'ı hariç tutarsak defans bloğumuz isimler olarak daha iyi durumda olmasına rağmen daha fazla gol yemişiz..Rakamlar yalan söylemez..

Ama yinede Tolga'yı alkışlarım çünkü beklenenin çok üstünde performans sergiliyor ancak bu onun Onur'dan iyi kaleci olduğunu göstermez..
    Aristo zamanında yaşasan Aristo seni en sevdiğim öğrencim diye göklere çıkarırdı sanırım . Bu kadar düz mantık futbola aykırı . Defansı sadece 4 kişi mi yapıyor ? Oynanan rakipler aynı mı ? Lig temposu aynı mı ? Neyle neyi kıyaslıyorsunuz ?

Tolga uzun süredir hatasız oynuyor nerdeyse . Doğru mudur ?

Tolga Avrupa'nın en gözde kalecilerinden biri durumundadır Cl performansı ile. Doğru mudur ?

Tolga kendine verilen şansı takımını 82 puana taşıyarak . Burnu kırılarak , sekerek oynayarak en güzel şekilde başarmıştır . Doğru mudur ?

Neyin kıyasını yapıyoruz daha , ben de çok severim Onur'u hatta takımda en sevdiğim oyuncudur belki ama el insaf . Kimi kimle kıyaslıyorsunuz . Elinizde öyle bir kaleci var ki karşı karşıya nerdeyse gol yemiyor siz diyosunuz şu kadar gol yemiş . Sizin mantığınıza göre Casillas çok kötü Barca'dan falan 5 yedi . Eskiden Real Barca'dan 5 yemezdi . Hatta gol yemezdi . Bu mantıkla , Casillas Real'in en kötü kalecilerinden biridir hatta . Vuuhh.

realist07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

tolga 'ya kimsenin bir şey demeye hakkı yok... hatalı yediği gol sayısı çok az..

müthiş bir kaleci oldu, ilginç bir şekilde karşı karşıya pozisyonlarda çok başarılı, genelde bu tip durumlar kalecilerin korkulu ,

rüyasıdır..

Nereden
    Gümüşhane

Alıntı Ahmet Başkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aristo zamanında yaşasan Aristo seni en sevdiğim öğrencim diye göklere çıkarırdı sanırım . Bu kadar düz mantık futbola aykırı . Defansı sadece 4 kişi mi yapıyor ? Oynanan rakipler aynı mı ? Lig temposu aynı mı ? Neyle neyi kıyaslıyorsunuz ?
    [/QUOTE]geçen seneye göre çok düşük,heyecan daha az,kritik maçlar yok denecek düzeyde dolayısyla hata yapma olasılığı da daha az..Tüm bu şartlar altında Tolga ile Onur'u karşılaştırıyorum..

Tolga uzun süredir hatasız oynuyor nerdeyse . Doğru mudur ?

Tolga Avrupa'nın en gözde kalecilerinden biri durumundadır Cl performansı ile. Doğru mudur ?

Tolga kendine verilen şansı takımını 82 puana taşıyarak . Burnu kırılarak , sekerek oynayarak en güzel şekilde başarmıştır . Doğru mudur ?

Neyin kıyasını yapıyoruz daha , ben de çok severim Onur'u hatta takımda en sevdiğim oyuncudur belki ama el insaf . Kimi kimle kıyaslıyorsunuz . Elinizde öyle bir kaleci var ki karşı karşıya nerdeyse gol yemiyor siz diyosunuz şu kadar gol yemiş . Sizin mantığınıza göre Casillas çok kötü Barca'dan falan 5 yedi . Eskiden Real Barca'dan 5 yemezdi . Hatta gol yemezdi . Bu mantıkla , Casillas Real'in en kötü kalecilerinden biridir hatta . Vuuhh.[/QUOTE]

Tolga'nın Onur'dan daha iyi yönleri olduğunu zaten dile getirdim.Örneğin yan toplarda ve karşı karşıya iken ayaklarını kullanmada Onur'dan daha iyidir ama komple olarak bana göre Onur daha iyidir..
    Konu seyduna_efil tarafından (04.01.2012 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

Ömer Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamında hasısın kalecininde

Merve H.Oğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Topu eliyle, bekletmeden, orta sahaya kadar gönderdiği bir pozisyon vardı. Bildiğin atak oldu hemen

Nereden
    Trabzon

Teşekkürler Kaptan. İyi ki varsın be.

Hqmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 müthiş kaleciye sahibiz. Allah Şenol Güneş'e yardım etsin.

Tolga ne kadar hatalı gol yese de sahip çıkmalıyız.
    -

her zaman önce Trabzonspor

Merve H.Oğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hqmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 müthiş kaleciye sahibiz. Allah Şenol Güneş'e yardım etsin.

Tolga ne kadar hatalı gol yese de sahip çıkmalıyız.
    Kurtardığı olağanüstü toplar o kadar fazla ki, hatalı gol filan hatırlamıyorum hiç ben..
    Yani artıları, eksilerini 50 defa götürür.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'nin en iyi 2 kalecisi de bizde.Peki neden birbiriyle kıyaslama gereği duyuyoruz onu anlamıyorum.Sanki başka takım kalecisini tartışıyoruz.Tolga candır.
    -1461 TRABZON-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)