Sayfa 51 Toplam 409 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10208 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Zengin

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hepimiz topun nereye gittiğini gördük. Bir Allah'ın kulu çıkartamazdı o topu. Ne kadar havadan ve ne kadar sert gidiyordu top izleriz akşam televizyonlarda.

Yan toplarda çaresiz Martinez. 3 Yan top golü var. Hiç birindede hatası yoktur şimdi. Bizim Tolga yese 3 yan top golü. 1001 hata aranır.

Evet Martinez alınsın. Tolga'ya iyi bir yedek şart
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

marcelinhos100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepimiz topun nereye gittiğini gördük. Bir Allah'ın kulu çıkartamazdı o topu. Ne kadar havadan ve ne kadar sert gidiyordu top izleriz akşam televizyonlarda.

Yan toplarda çaresiz Martinez. 3 Yan top golü var. Hiç birindede hatası yoktur şimdi. Bizim Tolga yese 3 yan top golü. 1001 hata aranır.

Evet Martinez alınsın. Tolga'ya iyi bir yedek şart

Ahanda hemen karar verildi Tolga Martinez den daha iyi kardeş o sakarya takımının kalesinde olmak kolay mı aynı zamnda 3 tane yan top golü var demişsin sen farklı bir maç mı izledin sadece Ersenin golü vardı yan top olarak
    2010-2011 Sampiyonu Trabzonspor

Nereden
    İzmir

Ömer Rıza iki golüde kanatlardan geldi. Yan top sadece kafa gollerini mi kapsiyor ? Yoksa Ömer Rıza golleri yan goller miydi ?

Tolga bu takımın kalesini koruyacak bir kapasitede. Yabancı hayranlığı olan birisi değilim bir takımda.

Kimseyle ikili tartışmalarada girmek istemiyorum. Ben Tolga'nın bizim kaleyi koruyacak kapasitede olduğuna inanıyorum. Bence Tolga, Martinez'den iyidir. Sizde değildir.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Trabzon

Ömer Rıza iki golüde kanatlardan geldi. Yan top sadece kafa gollerini mi kapsiyor ? Yoksa Ömer Rıza golleri yan goller miydi ?

Tolga bu takımın kalesini koruyacak bir kapasitede. Yabancı hayranlığı olan birisi değilim bir takımda.

Kimseyle ikili tartışmalarada girmek istemiyorum. Ben Tolga'nın bizim kaleyi koruyacak kapasitede olduğuna inanıyorum. Bence Tolga, Martinez'den iyidir. Sizde değildir.

hayır ben tartışmaya girmiyorum da vallahi ömer rızanın iki golünü yan top sayıyorsan vallahi diyeceğim bir şey yok

Olay sadece Martinez olayı da değil ama önümüzdeki yıl kaleci ye gerek yok mi diyosun yani ( geçen sene de öyle demişlerdi kaleciye gerek yok )

olsun almayalım kaleci tamam

MArtinez kaç tane topu hemen ceza sahası ön çizgisinde aldı
    adamın önünde defans yok hemen karşı karşıya kalıyoz ne yapacak 2 kişiye tek başına tolganın yediği penaştı çok havadan gelemdi ki hemen üstünden geçti yani o akdar havadan değil neyse hiç önemi yok bunun
    Martinezin geri pastan aldığı gol dışında pek hatası yoktu
    yediği ilk golü çıkarması için 1 metre daha kola ihtiyacı vardı
    2.golde barajın %100 hatası var kaleci ne yapacak ona sadece kendisi eline aldığı için hatalı
    3.golde ersenin kafa vuruşu çıkılacak top değil köşeye gidio uçsa bile kurtaramaz
    4.golde yattara resitali o feyki her kaleci yer(ankaragücündeki orkun dahil )
    5.golde belki biraz hatalı diyebilir o ersen vuracak sandı ama top oraya gelene kadar zaten sakarya defansı salmıştı kendini
    ömer riza 1 pozisyonda resmen topu ayaklarına nişanladı
    doruu düşünürsek martinezin çok çok hatalı olduğunu söylemek yanlış olurr
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Tolga kalede devleşti.Bugün Türkiye liglerinin en güçlü takımlarından SS karşısında yaptığı kurtarışlarla alkış alırken son dakikalarda biri penaltı yediği iki golde ise yapacağı bir şey yoktu.Bu defa en azından kalenin içine uçmadı.En son Rize maçında filelere doğru yaptığı hamle aklıllara zarardı.Zannediyorum ki bir çok kaleci hocası bu pozisyonu öğrencilerine defalarca seyrettirerek ''Bir Kalecinin asla yapmaması gereken uçuş olarak'' tarihe geçireceklerdir.Haa bu arada unutmadan birde 30 metreden üzerine gelen topu suratıyla kurtarmaya çalıştığını gördük ki buda çok komikti.
    Ne diyelim Yattara'yı futbol öğreterek yetiştiren ZD ,bu çocuğuda yetiştirecek.Baksanıza 3 gol yemekten 2 gole düşürdü,bu hızla giderse gol yemediği bir maçıda lig bitmeden görebileceğizdir inşaallah.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yedigi iki golde de hatasi yoktu bence. Bir golü penaltidan, bir golü de penalti gibi bir pozisyondan yedi. Hangi kaleci olsa kurtaramazdi o golleri.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

martinez tolgadan 10 gömlek üstün kaleci.bunu tek ben söylemiyorum.transfer haberleri konuşuyor.hiç tolgayla ilgili bu sene transfer haberi gazetelerde gördünüz mü.ama martinezle ilgili istanbul kulupleri ,almanyadan gırla teklif haberleri var.keza gökdenizle ilgili haber çıkıyor.ama tolgayla ilgili transfer haberi çıkmıyor.martinezi önümüzdeki sene kesinlikle almalıyız.artık bu olay albayrağa kalmış.bize yıldız sözü var.inşallah bu sene tutar

Nereden
    İzmir

Tolga'yı satmıyacağımızı , bizden alamayacaklarını biliyorlar neden transfer haberi dönsün ki ? daha bir kaç ay önce 3 yıl uzattı sözleşmesini

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bazi taraftarlarimiz seneye sampiyonluk görmek istediklerini söylüyorlar, hemen ardindan da Martinez'i kalemizde görmek istediklerini söylüyorlar. Ilginc dogrusu. Bana göre Tolga kalmali. O formayi gecen sezondan beri cesitli araliklarla giydi ve her macta kendisine daha bir güven geliyor. Takimin hic oynamadigi bir takim maclarda maclari Tolga'nin sayesinde aldigimiz da oldu. Bu tür sekilleri daha cok görecegiz. Kalecilik öyle cok basit bir olay degil. Defanstaki arkadaslarinizi tanimalisiniz, ne zaman ne yapacaklarini kestirebilmelisiniz. Tolga'nin yerine yeni bir kaleci gelirse arkadaslarini taniyabilene, onlarin oyun tarzlari hakkinda fikir edinebilene kadar cuvalla gol yeriz kanaatindeyim. Tolga bana göre güven veriyor ve kesinlikle devam edilmeli. Kadroyu bastan neredeyse sona kadar yenilersiniz, hakikatten cok kaliteli oyuncular getirirsiniz, bunlarla birlikte kaleye de birisini alirsiniz. Ama su anki kadro ile Tolga'nin oynamasi gerekiyor düsüncesindeyim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    İzmir

İkinci yarının başlamasıyla birlikte savunma oyuncularımızın sakatlıklarıyla yıkıldık. Önce Risp sonra Musa .. Derken Stepanov sakatlandı , Erdinç cezalı durumlara düştü. Tolga'yada iş düşmeye başladı. Bir kaleciden verim almak istiyorsanız çok iyi bir savunmanız olması lazım. Martinez iyi kalecidir ( Tolga daha iyi bana göre ) bugun gördünüz savunması yoktu Sakaryaspor'un nasıl dağıldı. Bizimde savunma iyi olunca Tolga iyi oluyor.

Ben Tolga'dan yana tavrımı sürdürüyorum.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

martinez bizim kalede direk oyanr ve sorun olmadan uyum sorunu yaşamadan 11 de çıkar artık türkiyeyede alıştı
    tolga martinezden 1.5 yaş küçük ancak sanki 5-6 yaş farkmış gibi kalede sağlam durmuyor gollerde hatası yok ancak acamice auta giden 2 şuta atlayıp kornere çelmek nedir yahu yerden gelen 3 şuttan 2sini sektirdi net pozisyonlar olmadan çağdaş yetişti allahtan

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yavaş yavaş olucak işte busene kayıp seneydi zaten artık tecrübe kazandı baya

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

peki tolgaya güvenen arkadaşlar siz trabzonsporun başkanının yerinde olsanız önümüzdeki sene kaleci alırmıydınız yoksa almazmıydınız.yani önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayan bir trabzonspora kaleci lazım mı?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki tolgaya güvenen arkadaşlar siz trabzonsporun başkanının yerinde olsanız önümüzdeki sene kaleci alırmıydınız yoksa almazmıydınız.yani önümüzdeki sene şampiyonluğa oynayan bir trabzonspora kaleci lazım mı?
    aslında güzel soru.
    cevap deveye niye boynun eğri demişler.
    nerem doğru ki demiş?
    trabzonsporun yönetiminde sorun var,teknik kadrosunda sorun var.kaleden önce sağ ve sol bekte ek olarak ön liberoda sorun var.buraya gerekli transferler kaleden daha önceliklidir bence.nacizane fikrim eğer pas yapabilen ve top kesebilen bir ön libero(hüseyin yapamıyor) ve iki bek alınırsa aslanlar gibi oynar tolga.şampiyonlua da gider bu takım bence.naslsa stoperler de dönecek.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Trabzon

Galatasarayın kalesindeki Aykuta bakıyorum kalede inanın güven veriyor Tolga dan daha mı yetenekli yo hayır daha yetenekli değil ama daha cesur adamın yüz ifadesinde korkaklık yok Tolga sana güveniyoruz ama sen kendine güvenmiyorsun

Hu3|Y4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yani aslinda galeci lazim, ama lazim da deil... Tolga ZEngin daha cok genc... ve yani cok kötü toplar yedi ama iyi toplarda tuttu yani!

Ama bazi seyleri ögrenmesi gerek, yani galeci alinsinmi alinmasinmi ben geri cekiliyorum...
    Insanlik kararimla derdimki yok o kalsin, daha gelistirsin kendisini, ama akil/kafa la goal cok yedik, degissin!
    Ne olursa olsun, bitane TRABZONSPOR!!

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslında maç oynanırken, skora bakıp Tolga nın Martinez den daha iyi kaleci olduğunu yazanlar olacağını tahmin edip tebessüm etmiştim. Ne yazık ki haklı çıktım... Tolga nın Martinez ayarı bir kaleci olabilmesi için çoooook çalışması lazım....
    Soruya gelirsek, mantıklı olan ve yapılması gereken belli. Martinez Trabzonspor a alınırsa kesin bu ligin en az gol yiyen kalecisi olacak. Zira Petkoviç dönem dönem bu ünvanı taşımış bir kaleciydi. Eli ayağı düzgün her kaleci bol alternatifli savunma oyuncusuna sahip Trabzonspor da başarılı olacaktır.
    Büyüklüğümüze yakışmayacak bir düşünce tarzı olan bu sene bizden geçti yenilsekte önemli değil futbolcu kazanalım anlayışı belki futbolcu kazandırır ama çetin mücadelerle kazanılmış büyüklük payemizden çok şey alıp götürüyor. Büyük takım olmak büyük futbolcu..büyük başkan..büyük taraftar olabilmekten geçiyor!

:bayrak:
    Konu cabri tarafından (23.04.2007 Saat 03:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

TSKara61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Martinez'i begenmeyenler lutfen gitsin BJK-SS macini izlesin o zaman gelsinler buraya yorum yazsinlar. Tolga'nin daha 40 firin ekmek yemesi lazim.

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Martinez'i begenmeyenler lutfen gitsin BJK-SS macini izlesin o zaman gelsinler buraya yorum yazsinlar. Tolga'nin daha 40 firin ekmek yemesi lazim.
    ewt doğru herşeyiyle doğru ama 40 az 140 fırın falan yemesi lağzım o zamanda kalecilik yapamaz neyse tolga martinezin yedeği olabilir

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

neymiş bu martinez yaw küme düşen sakaryaspor gidip alabiliyor ama biz alamıyoruz hee.. yönetim istifa etmen için bi sebep daha bak
    Hadi eyvallah..

Nereden
    İzmir

Alıntı TSKara61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkide o maçlarda teşvik primi almıştır

Başka takımlarla olan maçlarını neden izlicem , kendi maçımızda gördüm. Siz o kaleciyi alkışlayın o zaman her hafta Ben Tolga'yı alkışlarım =)

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tolga Sende İŞ Yok Kİm Ne Derse Desİn Ben GÖrdĞÜmÜ Bİlİrİm Sende İŞ Yok İzledİĞİn Pozİsyonlar Ortada Kalecİ SanmiŞtim Senİ Maalessef Benİ Yanilttin
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya bu adam kaleci değil değil değilll
    Bordomavi.net

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Belkide o maçlarda teşvik primi almıştır

Başka takımlarla olan maçlarını neden izlicem , kendi maçımızda gördüm. Siz o kaleciyi alkışlayın o zaman her hafta Ben Tolga'yı alkışlarım =)
    aynı fikirdeyim.
    her ne kadar bazı eksikleri olsada hem Tolga hemde Jeff Martineze 10 basar.herzaman dediğim gibi bizim maçta da görüldüğü üzere Martinez tamamen bir balon ve daha hala onu kahraman görenler var hayret.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)