Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AGASARLILAR BURAYA

Bütün Agasarli arkadaslar burada bulusalim, tanisalim.

Salpazari ve köylüleri organizasyonlarimizi ve fikirlerimizi burada yapalim.

Agasarin balinida gel salini salini,

.....[img]smileys/smiley1.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

konu serbest kürsüye tasinmistir

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yillar önce Trabzon'da izledigim bir Bursaspor maçinda (Pingel in bursada oynadigi zaman) yasadiklarim geliyor aklima bu konulari görünce... Rakip seyirci yok bizimkiler kendi arasinda kavgaya tutusuyor.. neymis efendim ben Çaykara'liyim burada benim borum öter, hayir ben Of'luyum benim borum öter v.b.. tribünde bir dalgalanma, millet birbirine girdi...

Simdi Denizli'den Adiyaman'a, Diyarbakir'dan Antalya'ya, Trabzon'dan Rize'ye insanlari ortak Trabzonspor ruhunda bir araya toplamaya çalisan bir siteyiz... ama Of ve çevresi, Agasarlilar buraya v.b konularla farkinda olmadan isi hemsehrilligin de bölgeciligine indirgiyoruz bence... konunun açilis niyetinin halisane olduguna süphem yok... ama bence bu kadar ayrintiya da gerek yok...

Yine de olabilir tabi..

hem topragim hem arkadasim hem de ayni çati altinda birlikte bulundugumuz arkadasim TSERHAN bu konuyu açman gerçekten iyi. gerçekten burada bulusmak güzel. ayrica Agasarlilar derken sadece Izmir'dekiler degil Türkiye'nin her yerinden Agasarli arkadaslari BMN çatisi altinda birlestirmek güzel...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

biz Çigli'den bu çati altinda sadece 2 kisiyiz. bence hem bu sayiyi artirmak hem de BMN yi büyütmek için daha çok arkadas bulmaliyiz.

[img]smileys/smiley2.gif[/img] [img]smileys/smiley2.gif[/img]

YA AMACIM BU BÖLGEDEKI ARKADASLARLA TANISMAK VE ÖZELLIKLE YAZLARI ÇESITLI ORGANIZASYONLARA BERABER GITMEK . YANI BU AÇILIS VE DIGER TRABZONSPOR MAÇLARI OLABILIRDI. KESINLIKLE BÖLGECILIK YOK. YANI DEVLET NASIL SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERIYLE ISBIRLIGI YAPIP BEBRABER ORGANIZE YAPIYOR BUNUN GIBI BIRSEY. KIMSE BIRLIK VEBERABERLIGI BOZAMAZ. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

AMA ISTEMIYORSANIZ BUBASLIGI KALDIRSINLAR. SORUN DEGIL YANI..OK.

arkadaslar burada Agasarlilar bölümünü olusturmak hepimiz için güzel birsey. hepimiz burada BMN çatisi altinda bulusuyoruz. unutmadan böyle Agasarlilar derken kimse ayrimcilik yapmasin lütfen. çünkü biz burada TRABZONSPOR'u destekleyenler olarak bulusuyoruz. biz Agasarlilar olarak BMN çatisi altinda hepimiz takimimizi en iyi sekilde desteklemeye çalisalim.simdi yazdiklarim yanlis anlasilmasin. böyle bir ayrimcilik yok. olamaz da. Çünkü bizler kadar birbirine kaynasmis insanlari bir arada bulmak gerçekten zor. hepimiz kenetlenmeye devam edelim...

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bende salpazari karakaya koyundenim okul nedeniyle antakyadayim yilin buyuk bi bolumu tatillerde ise izmir de kaliyorum ve yilda en az 3 kere memlekete kacmaya calisiyorum

yazinin sonuna gelsdim ama bu konuyu acan arkadasa tesekkuler bencede birbirimizi yakindan tanimaliyiz

arkadaslar bende katiulsam olamaz mi çünkü bende aksarayliyim ha agsaray ha aksaray farki varmi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

alicim neden olmasin. Nede olsa seninle tanistik seni tanidiktan sonra güvenilir ve nekadar güzel bir insan oldugunu gördük. Seninle Trabzona gitmek ve oranin güzelliklerini görmeni isterdim.

insallah en kisa zamanda esimide alip oraya temelli yerlesecem bende bundan s[img]smileys/smiley9.gif[/img]nra ikamet 61 yazacam

Valla Alicim benimde amacim bu zaten Trabzonda yasamak. Valla Orada yasayanlar oranin kiymetini iyi bilmeliler. Çünkü Sehirde hayat yok, bosuna gelmeyin hemserilerim...

Nereden
    Bursa

Ee Herkez Memleketinin Topicinbi acsin [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben serdar salpazari kireç mh liyim ama sakaryada oturuyorum....

saygilar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)