Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 155 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alpay alinmalimi?

Ben inanmiyorum, gercek olduguna Alpay gibi bjk eskilerini alip burada yeni bir kazma recep fiyaskosu yasamak istemeyiz herhalde. Simdi aklima may'in rezil feti ve recep transferleri geldi. Sanirim yonetim boyle bir dusunmuyordur, en azindan ben oyle inanmak istiyorum.

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı
    Ben inanmiyorum, gercek olduguna Alpay gibi bjk eskilerini alip burada yeni bir kazma recep fiyaskosu yasamak istemeyiz herhalde. Simdi aklima may'in rezil feti ve recep transferleri geldi. Sanirim yonetim boyle bir dusunmuyordur, en azindan ben oyle inanmak istiyorum.

Prestij kaybi yasamak istemeyiz degilmi?

+1

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana türkiye liginden alpay kalitesinde transfer edebilecegimiz bi isim söyleyebilirmisiniz Prestij kaybi diye bisey yok biz sergenide aldik oktayida aldik ona bakarsaniz Ben alpayin yararli olacagini düsünüyorum kesinlikle alinmali...

Basinda her gördügünüz haberi alip baslik yapmayin arkadaslar. Her basin saçmaligini görmek istemiyorum bu forumda. Böyle haberleri dikkate alip elestiri yapmayin lütfen. Yönetimden bir açiklama duyarsaniz elestirinizi yaparsiniz, her yazilip çizilene inanmayin.

bordoomavii
    Ziyaretçi

alpay takim içinde huzuru bozar.5 maçta 3 kirmizi kart gören adami biz napalim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bordoomavii Nickli Üyeden Alıntı
    alpay takim içinde huzuru bozar.5 maçta 3 kirmizi kart gören adami biz napalim.

Takimdaki huzuru yattara bozamadiysa alpay hiç bozamaz merak etmeyin siz[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu baslik gereksiz degilmi sonucta resmi sitemizde yayinlanmadi haber [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayrica arkadaslar Trabzonspora gelen her futbolcuyu biz taraftar olarak bagrimiza basip Trabzonsporun basarisi icin ter dökmesini isteyecegiz...

Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img] Sergenin geldigi sene bi istanbul-trabzonspor maçina gittim 1-0 yanildik 90 dakika sonunda stad sergen sregen diye yikiliyodu Oktay geldiginde oynadigi maç sayisi kadar gol atti ve herkeste memnundu hatta sözlesmesini uzatmak istedik ama oktay bizim teklifimizi düsük buldu Edited by: tigin

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sabrettim ama dayanamadim yazacagim;

Bu haber gerçek diyelim; Alpayin ts ye ne gibi zarari olabilir ki? Bence gereksiz endise ve ortam germekten baska bisey degil bu! yarin alpay imza atarsa ne olacak? bu basligi atan arkadas ve onunla ayni görüsü paylasan arkadaslar ne yapacaksiniz çok merak ediyorum? Bir grup taraftar için istenmeyen adam mi olacak alpay? Peki bu durumda takimin huzurunu bozan alpay mi olacak?

Alpayi sahiplendigi takim için nasil herseyiyle mücadele ettigini hatirliyorum neden ts için bunu yapmasin ki? Hirsiyla takimi tribünleri neden ateslemesin tecrübesiyle neden bize maç kazandirmasin? Ingiltere liginde oynamis bir zamanlar milli takimin degismezinden bahsediyoruz arti alpayin istanbul takimlariyla bir bagi kaldigini da düsünmüyorum yapilan ropörtajlarda söylediklerine bakilirsa en az bizim kadar nefret etmis ist. basinindan ve orada dönen çirkeflikten.

Bir de bizim çok bilmis yerel kanal futbol duayenlerini hatirliyorum sinirden televizyonu kirasim geliyor. ne diyor bu çok bilmisler aylarca yapilan yorumlar hep ayniydiTS nin sl ni kaldirabilmesi için tecrübeli yildiz oyunculara ihtiyaci var, bunu üzerine basa basa söylüyor vatandas daha sonra laf dönüyor dolaniyor konu konuyu açiyor ayni program içinde heyecan ve sinir içinde akil veriyor bu duayenler. Ts nin pahali futbolcuya ihtiyaci yok ts nin transfer plani ucuz gelecege yönelik futbolcular olmali! Hahaha! Yönetim gelecege yönelik yildiz adayi gördügü futbolculari transfer ediyor bu sefer, bu yükü kaldiracak futbolcu alinmaliydi böyle olmazlar basliyor ))))

Evet kendi içimizde çok bilmislerimiz daha hangi fikire sahip oldugunu ve aslinda dogru olanin ne oldugunu bilmeyenler ekran karsisindakileri aptal yerine koyarak yorum yapanlar!!

Konuya gelecek olursak [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yönetim daha önce alpayla ilgilenmedigini zaten söylemisti, ama olduki alpay transferi yapildi, buyursun burasi Istanbul degil ve alpay da eski alpay degil, burada huzur bozamaz sadece huzuru bozulur niyeti futbol oynamak disindaysa... ve zaten böylebir durumdagönderilir, takim içinde bu kadar birlik beraberlik varken onunda buna eklenip bu birlik beraberlige katilacagini ve hakkinda yapilan elestirilerin ve onu hiçe saymanin milli takimdan uzaklastirilmaninintikamini istanbuldan almak isteyecegini düsünüyorum.Takimdaki genç tecrübesiz futbolculara çok sey ögretebilecegini düsünüyorum ve konu basligini açan arkadasimiz gibi kendisini dislamiyorum, bordomavi formayi giyecek her futbolcu benim için kiymetlidir, dislayarak bir taraftar olarak disaridan takim içinde huzursuzluga sebebiyet vermek istemem.Durup beklemek sakin düsünmek gerektigini düsünüyorum.Aniketus kardesim yanlis anlamani da istemem, bu sert çikisinin bir fayda saglayacagini düsünmüyorum özü de bu.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı
    Bana türkiye liginden alpay kalitesinde transfer
    edebilecegimiz bi isim söyleyebilirmisiniz Prestij kaybi diye
    bisey yok biz sergenide aldik oktayida aldik ona bakarsaniz Ben alpayin
    yararli olacagini düsünüyorum kesinlikle alinmali...

sen alpayin en son kac sene önce macini izledin ?????????????????

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Aniketüs arkadas sen benim trabzonlulugumu ölçemezsin
    gücün yetmez zati... Vakfikebir soguksu köyündenim ismim mehmet
    soyadim erenay bilkentte okuyorum al sana bilgilerim arastir bakalim
    kim daha trabzonluymus..

merak etme kardes burda kimse kimsenin trabzonsporlugunu tartismaz cok
    iyi bir trabzonsporlu olmanda futboldan anladigin anlamina gelmez..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alpay'in Trabzonspor formasini giymesini içime sindirebilmem imkansiz. Besiktas'taFenerbahçe'de oynayan, FB'li oldugunu her yerde söyleyen bir adam bu. Trabzonspor'a bizim ruhumuzda oyuncular gerek, genç, hirsli, istekli, formaya asik. Umarim böyle bir hata yapilmaz, sonucu agir olabilir hepimiz için.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben ALpayin gelmesinden yana degilim ama gelirsede hos geldi sefa geldi, sahadaki performansina gore degerlendiririm....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Aniketüs arkadas sen benim trabzonlulugumu ölçemezsin gücün yetmez zati... Vakfikebir soguksu köyündenim ismim mehmet soyadim erenay bilkentte okuyorum al sana bilgilerim arastir bakalim kim daha trabzonluymus..
    merak etme kardes burda kimse kimsenin trabzonsporlugunu tartismaz cok iyi bir trabzonsporlu olmanda futboldan anladigin anlamina gelmez..

Beyler bu acayip tartismaya burada son verin, bundan sonra bu konuda mesaja kesinlikle izin verilmeyecektir. Burada herkes sapina kadar Trabzonsporlu, Trabzonsporluluk da öyle metreyle, karisla ölçülebilecek birsey degil. Trabzonsporluluk yürekte, kalbinde hissettigin neyse o kadar Trabzonsporlusun, bunu da kimse bilemez yargilayamaz. Ben 2000'in baslarinda TS'de yasananyönetimseliç savas döneminde biraktik saniyordum bu aptal muhabbeti. Birakin buutanç verici sözde tartismalaro yillarda kalsin beyler,hepimiz birbirimizi biliyoruz, biz bir bütünüz, bir aileyiz.

Alpay konusunu konusmaya devam ediyoruz.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FORUM KURALLARI

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis mesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 2 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ilgili üye bordomavi.net forumlarindan süresiz olarak uzaklastirilir

4) bordomavi.net forumda tüm üyelerin Trabzonsporlu olmasi, hiç bir üyemize rakip takimlara ya da rakip takimlarin futbolcu ve yöneticilerine forumumuzun düzeyini düsürecek sekilde küfür etme hakkini vermez. bordomavi.net foruma mesaj gönderen her üye gönderdigi mesajin rakipler tarafindan degil, kendisi gibi Trabzonspor'a gönül vermis diger bordomavi.net üyeleri tarafindan okunacagi gerçegini unutmamalidir. Küfür hangi kuruma hangi nedenle yapilirsa yapilsin Genel Kurallar'in 1. maddesine göre kesinlikle yasaklanmistir.

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Neler oluyor , basliklar kitleniyor , geri açiliyor, ortalarda
    küfürler dolasiyor, duydugunuz herseye inanmayin ve sakin olun. ne
    kadar çabuk gaza geliyorsunuz ????

Alelade bir transfer söylentisi bu basliga ve küfürlere ne gerek var ???

istanbul basını kaynaklı sıradan yamama girişimleri olsa tabii ki dikkate almamak gerekir..

ama burada burada başka bir detay var. bu konu eğer GÜNEBAKIŞ
    gazetesinde de dillendirilmişse, burada bariz bir nabız yoklama
    operasyonu yürütülüyordur demektir..

http://www.gunebakis.com.tr/allspor.asp?id=1057

eğer bizler gerçek taraftarlar olarak bu nabız yoklama girişimine geç
    kalmadan gerekli NABZI vermezsek..ve susarak bu girişimi onaylarsak, bu
    sürecin bir sonra ki aşaması sürpriz bir imza töreni olur..

beni alpay'ın futbolculuğu 1. derecede ilgilendirmiyor. ben onun
    TRABZONSPOR'a yakışmayacak seviyedeki karaktersizliliği, ikiyüzlülüğü,
    sahtekarlığı ve tüccar zihniyeti ile ilgiliyim bu aşamada..

alpay, değil TRABZONSPOR forması giymek, adı TRABZONSPOR ile birlikte dahi anılmaya yakışmayacak bir futbolcudur.

Edited by: Aniketus

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alpay'a bende karsiyim , ama küfür ederek bir seyleri kimseye kabul ettiremeyiz. Daha sakin düsünüp yapici cümleler kurarak derdimizi anlatmaliyiz. Kullandigin kelimeler hos degildi. Böyle galeyana gelen taraftar bize zarar veriyor ...

anlatmak istedigim bu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu nasil boir dildir! bu ne demektir! burada neler olyuor boyle! ne o simdi de taraftarlar kendilerini takimdan yonetimden ustun mu gormye basladi! neymisiz biz de haberimiz yokmus! yani butun transfer sezonu boyunca bircok aptalya slakca yazi okumak zorunda kaldik ama su yapilan ,yani su basligin altindaki ilk yazi! o yazi yok mu insanicileden cikariyor!

hadi yoneticileri bir sekilde seyircinin onune atma gayretleri oldugunu gorebiliyorum bu sayfa da ama bu sekilde alenen yapilmis bir saldiriya da aciklama bulamiyorum!

nedir bu arkadasin derdi! nedne boyle bir sey yapma istegi duymaktadir!

ben kendisini tanimiyorum bilmiyorum da ama suna adim gibi eminim bu insan trabzonsporun taraftar gruplarindan birinde ve orda adi gecen biri! birileri musluklarina sokulan comaklari temizlemek icin borda mavi net´i kullaniyor! bunu goremiyor musunuz! birleri kisisel problemlerini ve hirslari bu site araciyla gidermeye calisiyor! arkadas tehdt ediyor ve bizler de okuzun trene bakmasi gibi yazilarini okuyoruz bu insanin! bu nasil trabzonsporluluktur! bu mudur takimina sahip cikmak! ortada problem yokken ordada ciddiye alinaboilecek bir sey yokken boyle bir cikisin sebebini bu arkadas kendisi bize yapmaladir! ben sahsen kendisnden acik yureklilikle bir itiraf bekliyorum! nedne ve nicin boyle bir sey yaptigina dair! yoksa o kullandigi kufre enzer kufurler bizde biliyorz! mesela trubunlerin les kargalari ozkan sumerin deyimiyle tribun teroristleri gibi! ornekler cogaltilabilir ve eger her isteyne burada her istedigi yoneticiye diledigince herseyi soyleyebilirse bilmiyorum bu olusumun sonu nereye varir!

son gunlerde yonetime karsi bir karsi durus seziyorum bu sayfada ve bu karsi durus dikkat cekici sekilde hep ynei uylerden geliyor! bunu syolerken yeni uyeleri zan altinda birakmak falan degild erdim! anlatmak istedigim bu tur gelismenin varligi ayrintiya takilip kalmadan gercekleri gozlemek zorundayiz!

olayda bahsi gecne oyuncuya gleince!

alpay trabzonun alipta alabilecegi en iyi defans oyuncusudur! tersini soyleyecek biri varsa ciksin... haa! karakterini tartisabiliriz ama dogrusuya buna da en az bizim hakkimiz var cunku kimse tanimiyor bu insnai kisisel olarak! yani bu sayfayi acan arkadasa sormak lazim! apay hakkinda bu denli ayrintili negatif bilgiyi nerdne aldin!

hangi yuzle yoneticilerimize komisyon aliyorsunuz diyebiliyorsun!

ben komisyon alan yonetici duymadim ama bedava bilet alamadigi icin cam cerceve kiran taraftar, futbolcu doven taraftar macta oyunculari -ozur dilerim- kicini ceviren taraftar cok gordum! hangi sinifa giriyorsun sen bana onu soyle! ama insan gibi,dobra dobra! bak biz snei burda kaldiriyoruz! yani sne bir alpayi cekemezken kaldiramazken dusun trabzon taraftari senin gibi birisini kaldirabiliyor!

otur ve dusun hangi camiada bulundugunu ve yazdiklari yeniden gozden gecir! oyle iskembedne sallamayla olmuyor bu isler!!!

site yonetiminden ricam bu arkadasin isminin kilitlenmesidir...

ben aramizda butur insanlar istemiyorum ve eminim benim gibi dusunen bircok insan var! bu yaptigi elestiri degil dupeduz hayvanca bir saldiri!

Analyzer
    Ziyaretçi

Alpay gelirse bu yönetim ve Senol Günes gider. Trabzonspor kasar isleme ve gelistirme fabrikasi degildir. Alpay'in isminin Trabzonspor ile birlikte anilmasindan rahatsiz olan arkadaslarin hassasiyetlerine hakaret etmek hiçkimsenin harci degildir. Fenerbahçe'li oldugunu açiklayan birisi kutsal Trabzonspor formasini giyemez!Edited by: Analyzer

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Alpay gelirse bu yönetim ve Senol Günes gider. Trabzonspor kasar isleme ve gelistirme fabrikasi degildir. Alpay'in isminin Trabzonspor ile birlikte anilmasindan rahatsiz olan arkadaslarin hassasiyetlerine hakaret etmek hiçkimsenin harci degildir. Fenerbahçe'li oldugunu açiklayan birisi kutsal Trabzonspor formasini giyemez!

Üzerine söylenecek söz kalmadi

+1967

arkadasim alpay'in karakteri hakkinda yorum yapmak icin ac 7-8 sene oncenin televole bilmemne vole lerinin arsivlerini incele. her aksam alpay-cansel hikayeleri, adamin karisinin bilmem ne kadar guzel oldugu zart zurt imanimizi gevretmisti. Soyle bir ornek vereyim Turkiye liglerinde onca gol atmis, trabzonspor'a hizmetleri gecmis Hami mandirali'yi kackere televolede izledin.? Hami kac kere manken hanimlarin bacaklari hakkinda yorum yapti, sonrada o mankenle evlendi.? Yani simdi birileri diyecek herkes televole'ye cikiyor, bana karakteri saglam bir futbolcu gosterin her aksam televoleye konuk olmus olan.Bu adam'in hayati reklam, kendini pazarlamakti, birde burada japon ligi izlenebiliyor, bu futbol kalitesiyle japonlarin ilk onbirde dusunmedigi bir adami Trabzonspor'a getirmek cinayet olur. Bir baska feti, kazma recep fiyaskosu izlemek istemiyoruz. Alpay o kadar kaliteli ise bjk ve fb nin savunmalarinda is yapar. Karakteride bizansa uyar yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Alpay gelirse bu yönetim ve Senol Günes gider. Trabzonspor kasar isleme ve gelistirme fabrikasi degildir. Alpay'in isminin Trabzonspor ile birlikte anilmasindan rahatsiz olan arkadaslarin hassasiyetlerine hakaret etmek hiçkimsenin harci degildir. Fenerbahçe'li oldugunu açiklayan birisi kutsal Trabzonspor formasini giyemez!

Pekiii Galatasarayli oldugunu söyleyen biri var o Trabzonspor formasi giyebiliyor da (su anda)Alpay mi giyemiyor???Sizce Trabzonsporda oynayan Trabzonlu olmayan yerli oyuncular hangi takimlari tutuyorlar(di) acaba.Ben de Alpaya karsiyim ama febeli filan oldugu için degil, bu oyuncu takimimizdaki kolej havasini bozabilir.Bozma ihtimali bile bu transferin olmamasi için yeterli bir sebepdir.Takimimizdaki stoper mekiinde zayif kalacak olsak bile bu bence gurur meselesidir ve (basarisiz dahi olacak olsak bile)gururlu olmaliyiz.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne demek enbesil kelimesi hangi düzeyde bir forum burasi. Eski bir milli futbolcuya nasil böyle hakaret edilebilir. Sitemiz basit bir taraftar sitesi degildir. Medya, yönetim ve futbolcular tarafindan da takip edilebilen düzeyli bir sitedir. Mesajlarinizi yazarken lütfen lütfen basta TRABZONSPOR taraftari ve BMN üyesi bir taraftar sorumlulugu ile hareket edin...

Bize yakisan budur.Edited by: Emin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alpay in takimimiza gelmesini açikçasi istemem.fener formasi giymis birini takimimda istemem ama gelirsede buyursun gelsin.adam gibi topunu oynasi sezon ortasinda çikip yok ben fenerliyim demesin.isini yapsin yedek kalacaksa yedek kalsik oynayazaksa oynasin ama ben fenerliyim diyen birinin takimimda oynamasini sindiremem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)