Sayfa 334 Toplam 421 Sayfadan BirinciBirinci ... 234 284 324 332 333 334 335 336 344 384 ... SonuncuSonuncu
Toplam 10510 adet sonuctan sayfa basi 8,326 ile 8,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Ürünleri ve Ürün Önerileri

sercaninanc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

http://www.karadenizhediyelik.com/in.../biblolar.html

onur ve yattaranýn biblolara bi bakýn arkadaþ yapamýyormuyuz bu adamlar kadar yazýk vallahi
    nasýl bakarsan öyle görürsün
    neden trabzonspor sen benim gözümle görmedikten sonra anlatsam neye yarar
    ne kadar anlatýrsan anlat anlattýðýn karþýndakinin anlayabileceði kadardýr

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu adamin görevi nedir ???...benim bildigm baska kisiler var su an TS Clubun basinda
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

slmn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    33

Geçenlerde efsane formayý alacaktým az kalsýn.Ýyiki de almamýþým,kendimi enayi hissederdim yoksa.Þimdi alayým 23 liraya.Bence onun fiyatý düþmemeliydi.Hep 61 lira kalmalýydý.Büyüsü bozuldu
    Mustafa Yumlu.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý sercaninanc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://www.karadenizhediyelik.com/in.../biblolar.html

onur ve yattaranýn biblolara bi bakýn arkadaþ yapamýyormuyuz bu adamlar kadar yazýk vallahi
    bu biblo olayýný 2-3 sene önce çoooook defa söyledim burda.
    geçmiþ sayfalarda eklediðim bir çok foto var.
    ama bunu görmek için vizyon gerek. hedefi oýlmayan , salla baþý al maaþý þeklinde çalýþanlar oldukça yerimizde saymaya devam ederiz.

google a futbolcu biblolarý yazýp aratýnca çokca örnek görebilirsiniz..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Colman mübarek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    KazazogLu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu seneki 2. formamý alacaktým Trabzondaki malum en büyük alýþveriþ merkezindeki maðazamýza gittim.Boyum 1.73 olduðu için yetiþkin formasý yerine çocuklar için olanlarýn xl ýný alýyordum.2-3 günden beri gitmeme raðmen ellerinde kalmadýðýný söylediler.Ne zaman gelir diye bir soru yönelttiðimde yakýn zamanda gelmez cevabýný aldým.Depolarda yokmuþ nasýl oluyorsa.Netten de almak istemiyorum.Zaten yetiþkinler için olanlar sanki Türkiye boy ortalamsý 185 miþ gibi mübarek olabildiðine geniþ kesim yapýlmýþ.Bu konuda ne yapabiliriz ?

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý KazazogLu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu seneki 2. formamý alacaktým Trabzondaki malum en büyük alýþveriþ merkezindeki maðazamýza gittim.Boyum 1.73 olduðu için yetiþkin formasý yerine çocuklar için olanlarýn xl ýný alýyordum.2-3 günden beri gitmeme raðmen ellerinde kalmadýðýný söylediler.Ne zaman gelir diye bir soru yönelttiðimde yakýn zamanda gelmez cevabýný aldým.Depolarda yokmuþ nasýl oluyorsa.Netten de almak istemiyorum.Zaten yetiþkinler için olanlar sanki Türkiye boy ortalamsý 185 miþ gibi mübarek olabildiðine geniþ kesim yapýlmýþ.Bu konuda ne yapabiliriz ?
    Formalar cok bol, aynen katiliyorum. Futbol oynamak icin ideal, ama özel hayatinda giymek icin öyle degil. Beyaz Forma'yi cok istiyordum ama cok bol durdu, onun icin pek begenmesemde tercihim bordo forma oldu. Bordo formanin "S" iyi oturdu üzerime.

Yani dar kesim istiyorsan, birde bordonun Small formasini dene.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    KazazogLu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ilelioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Formalar cok bol, aynen katiliyorum. Futbol oynamak icin ideal, ama özel hayatinda giymek icin öyle degil. Beyaz Forma'yi cok istiyordum ama cok bol durdu, onun icin pek begenmesemde tercihim bordo forma oldu. Bordo formanin "S" iyi oturdu üzerime.

Yani dar kesim istiyorsan, birde bordonun Small formasini dene.

..
    Ýþin ilginci de o ya small hiç birinin kalmamýþ.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý KazazogLu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþin ilginci de o ya small hiç birinin kalmamýþ.
    Evet dogrudur. Beyaz formanin Small'u icin 1 hafta felan bekledim, geldi denedim ondan sonra kararimi verdim. Sanirsam Small cok satiyorlar ve buda gayet dogal zaten, cünkü kimse üzerinde kötü duran birseyi tercih etmez, onun icin normalde "M" giyenlerde "S" aliyorlar.

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    32

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr, yetkililer fontlarý müthiþ hatta bu fontlarýn müthiþliðinden forma satýþýnýn patladýðýný düþünüyor.
    Bende Meydan'daki yeni TSClub magzasindaki bir bayana sordum satislari "cok iyi gidiyor" dedi. Ama satislarin fontlardan dolayi mi iyi gittigini bilemem.

Yanliz eskisinde isim felan yaziliyor, forma alan hemen hemen herkes isim yazdiriyor. Özelliklede gurbetciler..Her yazi icin 10 TL ekstra aliyorlar. Yani acikcasi font isine takildiklarini sanmiyorum, cogu zaten bu konulari bizim kadar takip etmiyorlar. Bizim kadar incelemiyorlar yani. Benim gözlemledigim bu.

..

kürþat þen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

trabzonspoda bu zamana kadar oynamýþ ve oynayan..
    taraftarýn gönlüne girmiþ futbolcularýn t-shirtleri,sweatshirtleri vs olmasý lazým..
    misal dozer cemil..bordo veya mavi fontun üzerine çeþitli varyasyonlar üretebilirz..
    bunu þota,marcelinho,tolunay,hami,soner,k.hamdi içinde yapabilirz..
    hele ki hamdi aslanýn barcelona maçýndaki golünü anlatan bir ürün yapsak..
    þotanýn gol kralý olduða vurgu yapacak bir ürün yapsak...
    büyük kulubüz bunlar yapýlmalý..
    çünkü çok malzeme ve olay var bizde...

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu biblo olayýný 2-3 sene önce çoooook defa söyledim burda.
    geçmiþ sayfalarda eklediðim bir çok foto var.
    ama bunu görmek için vizyon gerek. hedefi oýlmayan , salla baþý al maaþý þeklinde çalýþanlar oldukça yerimizde saymaya devam ederiz.

google a futbolcu biblolarý yazýp aratýnca çokca örnek görebilirsiniz..

Juan Pablo Angel deðil mi resimdeki ?

Berkay Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

TS CLUP mallarýnýn geliþmesi için ilk önce içimizdeki ''Ýrlandalýlarý'' temizlemek gerek. Þimdi kim bu içimizdeki Ýrlandalýlar diye soracak olursanýz söylemek istemiyorum araþtýrýn bulun. Trabzonspor taraftarý artýk bilinçlenmeli herkes araþtýrýp bulursa neyin ne olduðunu anlayacak...
    Ne mutlu Türküm diyene !

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

bu yamyalarýn fotolarýný yüklediðim için kusura bakmayýn ama bu tip ürünler bizde yok satmaz mý havlum terliðim oyum buyum herþey TS li olsun istiyorum ama ürün yok
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

Mucahid Erdogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý tahir61ayas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

bu yamyalarýn fotolarýný yüklediðim için kusura bakmayýn ama bu tip ürünler bizde yok satmaz mý havlum terliðim oyum buyum herþey TS li olsun istiyorum ama ürün yok
    bunu ilk realmadrid urunlerinde gormustum cok hos bisi bu
    Ofli - mucahiderdogan

bordo(61)mavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar tsclub'ýn internet sitesinden yaklaþýk 10 gün önce alýþveriþ yaptým... Aldýðým ürünler hala adresime ulaþmadý... sitedeki müþteri hizmetlerini arýyorum telefona bakanda yok... Bunlara ulaþabileceðim bir numara veya bu yazýmý görüp cevap verecek tsclub yetkilisi varmý buralarda!!!
    " SENÝN ASÝL DURUÞUN YETER "

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý bordo(61)mavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar tsclub'ýn internet sitesinden yaklaþýk 10 gün önce alýþveriþ yaptým... Aldýðým ürünler hala adresime ulaþmadý... sitedeki müþteri hizmetlerini arýyorum telefona bakanda yok... Bunlara ulaþabileceðim bir numara veya bu yazýmý görüp cevap verecek tsclub yetkilisi varmý buralarda!!!
    Ayni durumdan bende muzdaribim
    Odemeyi cekiyorlar ama urun hala kargoya teslim bekliyor diye yaziyor..

Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

giriyosun ts cluba '' beden stokta yok '' . o ne demek ya esnaf olsan dükkanýna uðramam !
    pele good , maradona better , george best

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

ts club internette beden yok denilen ürünü forum avm de buldurdum.genel stok takibi yapýlmýyor galiba.her maðaza kendi stoðundan sorumlu gibi.nihayet 2 yýldýr alamadýðým eþorfman takýmýna sahip oldum.(yeni sezon).ancak bu sefer de kargoya takýldým.15inde sipariþ verdim.kargoya hazýrlanýyor diyor.eþorfman altý sitede yoktu kardeþime maðazadan aldýrttým.dün kargoya verdiler bugün geldi.

Ogün' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor formalarýnýn sadece Trabzon'da satýldýðý günlerden, buralara geldik fakat gelirsen hiç mi hiç bir þey öðrenmeyerek geldik.

Türkiye'nin en amatör iþletmesi Ts Clup'tur, Profosyonel bir iþletmeciye verilse rastgele alýr baþýný gider ama Trabzonspor klübünde ki garip insanlar tarafýndan saçma bir þekilde yönetiliyor.

Bu kurum her sene Haziran ile temmuz ayý arasýnda sezon formalarýný stoklarýnda tüketir, bunu kasti olarak yapar, çünkü forma satmak istemez, evet bu kurum para kazanmak istemiyor, forma satmak istemiyor, sebep ne diye sormayýn istemiyorlar iþte onlarda böyle insanlar. Gurbetçiler akýn akýna ülkemize gelmiþ çeþit çeþit forma alacakken forma stoklarý tüketilmiþ olarak çýkýlýyor bu insanlarýn karþýsýna bu kasten yapýlyor.

Her yaz tiþörtler yaz bitmek üzereyken çýkýyor, her kýþ kýþlýk ürünler kýþ biterken. Buda kasti yapýlýyor sebebi yok iþte böyle istiyor o adamlar.

Sürümden kazanýlacak bir çok ürün faiþ fiyatlarla çýkýyor, bu o ürünün satýmýný azaltýyor, kazanç yerine kayýp oluyor, bunu biliyorlar bunu da kasten yapýyorlar.

Formalarýn armalarý asla dikiþli olmayacak kararý alýnmýþ kim almýþ belli deðil, binlerce taraftarýn armasý düþüyor, futbolcularýn düþüyor rezillik diz boyu, bunu biliyorlar ama yapmýyorlar iþte bilerek yapmýyorlar.

Ts Clup adýnda bir maðazanýn kurumsallaþma gibi bir imkaný bu yer yüzünde olamaz bunu da biliyorlar ama adýný deðiþtirmiyorlar. Deðiþtirmiyorlar iþte Allah'ýn emriymiþ gibi Ts Clup gibi saçma bir isimden devam ediyorlar.

Tüm maðazalarda ayný raf sistemi gibi bir olay getirip örnek maðazalarda ki gibi kurumsal bir kimliðe bürünemiyorlar, bu konuda baþarýlý olan klüpler böyle yapýyor bu yüzden bizim yönetimimiz böyle yapmýyor çünkü baþarýlý olmak istemiyor bu konuda.

Türkiye'nin en geri spor ürünü satýþ maðazalarýndan birisidir Ts Clup. Baþýnda ki bu insanlar olduðu sürece deðiþmeyecektir.
    Hay aðzýna saðlýk
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. KAZIM KOYUNCU

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Forma sipariþi vereceðim. Müþteri hizmetlerinden bir allahýn kulu telefona bakmýyor. Klüp her kademede amatör maalesef.

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

internetten ürün alacaðým ama bedenlerin büyük gelme korkusu var. Öneriniz nedir ? Normal large giyiniyorum ama medium söylesem daha mý iyi olur ? Çok bol olunca ürün daha kötü gözüküyor da.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýskender Çakmak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    internetten ürün alacaðým ama bedenlerin büyük gelme korkusu var. Öneriniz nedir ? Normal large giyiniyorum ama medium söylesem daha mý iyi olur ? Çok bol olunca ürün daha kötü gözüküyor da.
    Boy-kilo ?

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boy-kilo ?
    boy:1,82 kilo:94

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)