Sayfa 2 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1366 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MKE Ankaragücü

Cezalı Üye

Alıntı Alibeyoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim burada ankaragücüne yönelik bir lafimiz yok gercek olan birsey bu forumda her takima baslik aciliyor onlarin takiminda ts miz icin acilan bir baslikda hemen siliniyor
    hem angaragücünün baskanligini bizim büyüklügümüzü benimsemekde güclük cegen gökcek ailesi yapmiyor mu
    Bırakta büyüklük bizde kalsın

Cezalı Üye

A.Gücü son nefeste: 1-0

Turkcell Süper Lig'de 14. hafta mücadelesinde Ankaragücü sahasında Denizlispor'u konuk etti. Mücadele 1-0 Ankaragücü üstünlüğüyle sona erdi. Başkent temsilcisine galibiyeti getiren golü 85. dakikada Baki Mercimek kaydetti. Teknik direktör sorununu çözemeyen A.Gücü'nde bu maçta teknik direktörlük görevini Fikret Yılmaz üstlendi.
    Bu sonuçla Ankaragücü puanını 17 yaptı. Denizlispor ise 7 puanda kalarak 17. sıradaki yerinden kurtulamadı.
    MAÇTAN DAKİKALAR
    27. dakikada Broggi'nin kullandığı serbest vuruşta, köşeye gitmekte olan topu kaleci Cenk son anda uzanarak kornere çeldi.
    30. dakikada Mehmet Çakır, ceza alanı sağ çaprazında topla buluştu. Bu futbolcunun bekletmeden içeriye ortaladığı topa hiç bir futbolcu vuramayınca Ankaragücü mutlak bir golden oldu.
    37. dakikada Caner'in sol taraftan kullandığı korner atışından gelen topu, ceza alanında önünde bulan Bangoura'nın sert şutunda meşin yuvarlak yan ağlarda kaldı.
    51. dakikada Aydın ceza alanında kaleci Cenk ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda sert vurdu. Meşin yuvarlak yan ağlarda kaldı.
    64. dakikada Baki'den topu ceza alanı içerisinde kapan Güray, kaleci Senecky ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda topa kötü vurunca takımını mutlak bir golden etti.
    70. dakikada Mehmet Çakır'ın sol taraftan ceza alanına ortaladığı topa, Meye kafayı vurdu. Top kalenin üstten auta gitti.
    76. dakikada Aydın'ın ceza alanına gönderdiği uzun topa altı pas içerisinde Konate kafayı vurdu. top auta çıktı.
    85. dakikada Aydın'ın sol taraftan kullandığı serbest atıştan ceza alanına gönderdiği topa uzak direkte Baki Kafayı vurdu meşin yuvarlak direğin içine çarparak ağlarla buluştu: 1-0.
    Karşılaşmayı Ankaragücü 1-0 kazandı.
    ANKARAGÜCÜ: 1 - DENİZLİSPOR: 0
    Stat: 19 Mayıs
    Hakemler: Tolga Özkalfa, Hakan Atilla Gökbilgin, Uygar Bebek
    Ankaragücü: Senecky, Elyasa, Ediz, Baki, Broggi, Mehmet (Dk. 83 Emre), Hürriyet, Adem, Aydın, Meye (Dk. 89 Barbaros), Vassell (Dk. 59 Konate)
    Denizlispor: Cenk, Mehmet, Koffi (Dk. 67 Burak), Çağlar, Ahmet, Bangoura (Dk. 80 Berberoviç), Braga, Emin, Güray, Caner (Dk. 49 Engin), Roberts Gol: Dk. 85 Baki (Ankaragücü)
    Sarı kart: Dk. 60 Braga (Denizlispor), Dk. 84 Meye (Ankaragücü)

29.11.2009
    Kaynak : Sporx.com ve AA

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçı Gecekondu tribününden izledim. Bizim maçı izleyebilmek için biraz erken ayrıldım ve tam staddan çıkarken gol attılar. Yenmelerine sevindim.
    Yaşamak Direnmektir!

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankaragücü bu kadar kötü olmamalı...

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı İskender66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ankara'da en çok Gençleri severim ve sık sık maçlarına giderim. 2. takım olarak Gençlerbirliğini tutarım doğma büyüme Ankara'da yaşayan birisi olarak. Nedeni de taraftarların centilmen olması, küfür etmemesi ve kavga etmemesidir. Özelikle Gençler - A.Gücü maçında onlarla az kavgaya tutuşmadım. Gençler forma ve atkısına sinir olurlar. Ankarada kendilerinden başka takıma tahammül edemezler. Tabi son yılarda bu ortam yumuşadı eskisi gibi değil. Son 5 yıla kadar durum böyleydi. Özelikle Ersun Yanal Gençlerdeyken ve İlhan Cavcav kol hareketi yaptığı zaman Gençler atkısı ve formasıyla dolaşanı yakaladıkları yerde dövüyorlardı. Bende onları kızdırmak için o gergin dönemlerde hep inadına Gençler atkısıyla dolaşırdım. Çok atkımı kaptırsım. Dayaktan bende nasibimi almıştım Bir kişiye 10 kişi girerler.Teke tek gelseler sorun yok Ama hakkını yemeyelim son yıllarda A.Gücünde de bir düzelme ve değişme görüyorum. Bilhassa başkan ve yönetim değişikliğinden sonra. Ankaragücüne de sempatim oluştu. Onlarla her maçımız dostca oluyor. Taraftarların bizimle hiç bir sorunu yok. Hemde sonuna kadar takımlarına bağlıdır. Çok güzel tribün şovları oluyor. Sesleri kısılana kadar susmadan bağırıyorlar. Çok ateşliler. Bazen agresifleşiyorlar ama en azından bizimle bir sorunları yok
    ''Bıraktık işi gücü saldır Ankaragücü''
    İskender Abi emin misin gençler tribününün küfür emediğine.Gençler taraftarıyla birlikte hiç maç izlemedim ama bizim maçlarda bol bol küfür yedik onlardan.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Cezalı Üye

Alıntı Kazım Uzunboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı Gecekondu tribününden izledim. Bizim maçı izleyebilmek için biraz erken ayrıldım ve tam staddan çıkarken gol attılar. Yenmelerine sevindim.
    Çok şanslı adamsın kazum

OnOuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Bu hafta iki dost takıma ve taraftarlarına yakışır (ki bundan şüphem yok)güzel bir mücadele olur ve sonundada biz kazanırız umarım..
    TRABZON için 3G = Gıymalı, Guymak, Gaygana

BMN - SAMSUN

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İskender Abi emin misin gençler tribününün küfür emediğine.Gençler taraftarıyla birlikte hiç maç izlemedim ama bizim maçlarda bol bol küfür yedik onlardan.
    Tribünleri eskisi gibi değil. Önceden taraftar derneği başkanı Cumalı abi ve Doğan abi iken küfür asla edilmezdi. Şimdiki dernek başkanı 2-3 yıldır amigo Murat. Önce kendisi ediyo Ama çok bariz ağır küfür etmiyorlar. Bizim maçlarda biz edince onlarda ediyor ama çok ağır küfür değil diğer takımların taraftarlarına bakarak. şarkılı türkülü nakarat gereği bazı argo tezahüratlar diyelim

Cezalı Üye

Alıntı İskender66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribünleri eskisi gibi değil. Önceden taraftar derneği başkanı Cumalı abi ve Doğan abi iken küfür asla edilmezdi. Şimdiki dernek başkanı 2-3 yıldır amigo Murat. Önce kendisi ediyo Ama çok bariz ağır küfür etmiyorlar. Bizim maçlarda biz edince onlarda ediyor ama çok ağır küfür değil diğer takımların taraftarlarına bakarak. şarkılı türkülü nakarat gereği bazı argo tezahüratlar diyelim
    Bizede ediyor gencler tribünü İskender abi

Konu yozgatlı1910 tarafından (02.12.2009 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye

Resimler için teşekkürler

Bu taraftar başkaya

Bize kalleşlik yapmayan ender tribünlerdendir Ankaragücü tribünü...

İnşallah başarılı olurlar...Can-ı gönülden sevinirim...

Laz Ali'ye selam

Geçen sene trabzon deplasmanı

Ankaraspor maçı

beşiktaş maçı Gecekondu

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Uçakla ha.. Güzelmiş..

Yalnız Pankarta ne yazıyor çözemedim

Nereden
    Ankara

Alıntı TSefa.1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uçakla ha.. Güzelmiş..

Yalnız Pankarta ne yazıyor çözemedim
    Pankartta Başkent Gecekondu yazıyor.
    Normalde en ateşli grup gecekondudur. Ama onlar bildiğim kadarıyla ne maça para verirler nede gittikleri deplasmanlara. Üstelik eski otobüslerle giderler. Uçakla nasıl gittiler anlamadım gecekondu grubunun. Belki uçağa da beleş binmişlerdir

maçtan sonra ego otobüslerine para vermiyoruz,onada şöför Ankaragüçlüler basmasın diyorben gecekonduya takılan biri olarak biletimi hep alırım,almayanlarda vardır.eskişehir deplasmanına 120 milyon masraf ettim en basit örnek

bugün babam Ankara duvarlarında bir yazı görmüş,''Vatan için askere giderim,Ankaragücü için firar ederim diye''hoşuna gitmiş herkeze anlatıyor

Nereden
    Ankara

Alıntı yozgatlı1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçtan sonra ego otobüslerine para vermiyoruz,onada şöför Ankaragüçlüler basmasın diyorben gecekonduya takılan biri olarak biletimi hep alırım,almayanlarda vardır.eskişehir deplasmanına 120 milyon masraf ettim en basit örnek
    Ankaradan deplasmanlara bedava otobüs kaldırılıyor bildiğim kadarıyla. Üstelik maç bileti ve kumanyada veriliyor ücretsiz.
    Deplasmana gittiğiniz zamanlarda mola verdiğiniz yerde dükkanları yağmalama yapıyormusunuz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)