Sayfa 1333 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 333 833 1233 1283 1323 1331 1332 1333
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 33,301 ile 33,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte kurt kocayınca bu hallere geliyor durumlar. Şenol Hoca'nın yerli yersiz yorumlarını ve bazen maksadını aşan söylemlerini sevmiyorum fakat efsane mi şeklinde hala yaklaşanlar olabiliyor bunu anlayamıyorum. Eline tuzu kapan hıyarın olduğu alana hücum ediyor.

Stada ismi verilmeli mi? Tartışılır. Belki daha iyi bir simge olacağını düşünebilir insanlar, anlayışla karşılıyorum. Bence FIRTINA stadı yeterlidir, isme cisme bağlamamızın da hiçbir manası yoktur.

Şenol Güneş futbol endüstrisini profesyonel hayatı olarak seçen bir insandır, gelirleri de buradan elde etmektedir. Tek kulüp de biz olmadığımız, bizim de hocaya sürekli iş vermediğimiz düşünülürse başka kulüplerde çalışmanın kaçınılmaz bir şey olduğunu anlamak için alim bir insan olmanıza gerek yok aslında.

Aldığı paralar yetmedi mi şeklinde yaklaşan her vatandaşa beynini fazla zorlamaması gerektiğini, fazla zorlamanın yanmalara sebep olabildiğini salık veriyorum. Bir insanın hayatında gereksinimlerini veya ihtiyaçlarını kendisinin belirleyebilme ve bunları çalışarak kazandığı parayla giderebilme gibi bir hakkı vardır buna hiç inanmayacaksınız ama bu böyle.

Bir kulübün efsanesi olmak diğerine hizmet etmemeyi gerektiriyor anlayışı yanlıştır. Profesyoneller işinin gereğini yaparlar. Değer gördükleri yerde de mutluluklarını dile getirirler. Emin olun ikisi arasında bir seçim yapacak olsa Efsaneler her zaman kendi takımlarını da seçerler.

Trabzonspor'u her şeyden çok sevdiğinizi anlayabiliyorum, bu hoşuma gitmiyor değil ama bu takıma en çok zararı siz veriyorsunuz. Benim düşünceme göre Şenol Güneş'ten nefret eden her insan evladı Abdüş gitsin, O çöp bu çöp de diyordur. %90 bu şekilde bir eşleşme vardır. İşte bu yaklaşımlarla biz 30 sene bir zaman kaybettik, çıkış noktası olarak da Trabzonspor vasata tamah etmez geliyor. Gören de Cruyff lar falan oynadı sanacak bizim takımlarımızda. 10 tane tartışılmaz yetenek sayabilirsiniz bu kulübün tarihinde oynamış, gerisi hep ortalama oyuncular, hayatın gerçeklerini görmekte fayda var. Bu tip asabi, katlanma eşiği düşük insanlar etrafınızda varsa şöyle bi Papatya çayı, bi yayla havası falan iyi gelecektir, 1-2 saat insanla iletişimini kesmenizde yarar var.

Bu takımın ihtiyacı olan şey koşulsuz güven. Bakın hocanızı başkanınızı yeri geldiğinde tabi ki doğru yollu eleştirmenizde fayda var. Oturun eleştirileri bir okuyun %90'ı yıkıcı eleştiriler. Oyuncularımız için de durum böyle malesef. 2-0 öne geçiyoruz taraftar maçı seyrediyor, bu olmaz. Birbirini yeme durumları son 10 senedir hangi takımlarda vardı ve ne kadar zarar gördüler dönüp bakın. Şimdi herkes birbirine destek olur durumda ve en öndeki takımı dile getirmeme gerek yok. Camiaları bütünleşti, tarihlerinin en kötü yönetimine rağmen iyi gidiyorlar. Bizim için de çıkar yol taraftar gruplarının hocaya desteğini açık açık dile getirmesi ve koşulsuz desteğidir. Hoca zor günlerden geçiyor, buna rağmen üslubunu bozacak tek hareket yapmış değil bizlere de bu hoca tartışması yakışmıyor.

Siz de Şenol Güneş'i veya bir başkasını bu takım içerisindeyken ne yaptığıyla yargılayın lütfen. Geçimini sağladığı işteki seçimlerini tartışmak kimseye düşmez. Hoca gelir stada, çiçeğini verir bir ufak alkışlarsın, herkes mutlu olur, bizim gibi ayık otu görülen kulüpleri en güzel yapan şey her zaman doğru duruş sergilemek olmalıdır. Senin bünyende 20 tane kupa kaldırmış 70 yaşındaki bir adama bunu yapamayacaksan da büyük kulübün taraftarıyım demeyeceksin. Köksal baba seviyesi yorumlarla gelmeyin rica ediyorum biraz aklınızla hareket edin.
    Yaziya bakarsak S.G Trabzonspor'a her seyini vermis, Trabzonspor ona hiçbir sey vermemis sanar
    Onu bunu diyene laf atip da her S.G sever gibi "Adamin takima faydasinin çeyregini verdin mi" benzeri bos cümlelerle milleti kandirmak da moda oldu
    Taraftar hiçbir zaman maddî karsilik almadi, mânevi olarak da yillaarca mutlu olmadi, yine de takimi birakmadi
    S.G ve diger profesyoneller kimdir ? efsâneligini bozmayanlar hâriç, diger hepsi birer profesyoneldir
    Insanlarin kizginligi, oraya buraya gitmesi degil, zorla efsâne olarak görülmesi ve adinin stadda yer almasi
    Böyle rezilligi baska takima yapabilirler mi onu bir düsünün de ondan sonra uzun muzun yazin
    S.G'nin bize karsi yaptigi açiklamalari listelesek, buradan memlekete yol olur, birakalim milletle dalga geçmeyi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaziya bakarsak S.G Trabzonspor'a her seyini vermis, Trabzonspor ona hiçbir sey vermemis sanar
    Onu bunu diyene laf atip da her S.G sever gibi "Adamin takima faydasinin çeyregini verdin mi" benzeri bos cümlelerle milleti kandirmak da moda oldu
    Taraftar hiçbir zaman maddî karsilik almadi, mânevi olarak da yillaarca mutlu olmadi, yine de takimi birakmadi
    S.G ve diger profesyoneller kimdir ? efsâneligini bozmayanlar hâriç, diger hepsi birer profesyoneldir
    Insanlarin kizginligi, oraya buraya gitmesi degil, zorla efsâne olarak görülmesi ve adinin stadda yer almasi
    Böyle rezilligi baska takima yapabilirler mi onu bir düsünün de ondan sonra uzun muzun yazin
    S.G'nin bize karsi yaptigi açiklamalari listelesek, buradan memlekete yol olur, birakalim milletle dalga geçmeyi
    Yani senin konuşmanla şu mu olmalı?

Trabzonspor ona hiçbir şey vermemiş olsa efsane olabilir mi?

Önce kafanda bir mantık kur da sonra yorum yap, benim erişmeye çalıştığım kitle zaten konuştuğun şeyin saçma olduğunu idrak edebilecek insanlar.

Bugün Şenol Güneş, beşiktaşa gel bana gözlemci ol, aylık sana 30 bin lira veriyorum dese bu çok boş konuşan bazı kitlede beşiktaş formasıyla gezmeyecek insan kaç tane var çok merak ediyorum ben.

İşte o zaman bu kitlelerin beyin hücrelerinin motivasyonunun ne olduğunu görürdük ama malesef bunlar olamaz çünkü bu kitle boş beleş adamlardan oluşuyor.

Şenol Güneş'i karakter olarak sev sevme ben buna yorum yapmadım zaten. Efsanelik tartışılmaz, hoca olarak saygını yitirirsin, insan olarak sevmezsin o ayrı ama as kalecisi olarak aldığı 16 kupaya saygıdan saçmalamazsın.

Neyle ölçeceğiz efsaneliği? Efsanemetreniz varsa paylaşın da bilelim. Galatasarayı çalıştıran Özkan Sümer de satmış mıdır bizi kardeş? Onun da ismimi silelim mi akademiden?
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nereden
    Fransa

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani senin konuşmanla şu mu olmalı?

Trabzonspor ona hiçbir şey vermemiş olsa efsane olabilir mi?

Önce kafanda bir mantık kur da sonra yorum yap, benim erişmeye çalıştığım kitle zaten konuştuğun şeyin saçma olduğunu idrak edebilecek insanlar.

Bugün Şenol Güneş, beşiktaşa gel bana gözlemci ol, aylık sana 30 bin lira veriyorum dese bu çok boş konuşan bazı kitlede beşiktaş formasıyla gezmeyecek insan kaç tane var çok merak ediyorum ben.

İşte o zaman bu kitlelerin beyin hücrelerinin motivasyonunun ne olduğunu görürdük ama malesef bunlar olamaz çünkü bu kitle boş beleş adamlardan oluşuyor.

Şenol Güneş'i karakter olarak sev sevme ben buna yorum yapmadım zaten. Efsanelik tartışılmaz, hoca olarak saygını yitirirsin, insan olarak sevmezsin o ayrı ama as kalecisi olarak aldığı 16 kupaya saygıdan saçmalamazsın.

Neyle ölçeceğiz efsaneliği? Efsanemetreniz varsa paylaşın da bilelim. Galatasarayı çalıştıran Özkan Sümer de satmış mıdır bizi kardeş? Onun da ismimi silelim mi akademiden?
    1- Insanlari niye kendiniz gibi saniyorsunuz anlamiyorum, tabi ben belki daha rahatim ama bana 30 degil 300bin Tl teklifle gelsinler, gitmem (sifir saka)
    2- 16 sampiyonlukta yer almasi, onu efsâne yapmaz, tek basina mi aldi o sampiyonluklari ? sevip sevmemek ayri, misal Serdar Bali ne çok severim ne tepki veririm, ama yillarca bjk'ye hizmet etmis biri, anilarinin 3'te 1'i bjk, o da bence Trabzonspor efsânesi sayilmaz bana göre, ama Senol hoca gibi bizlere saygisizligini hatirlamiyorum
    3- Özkan Sümer evet bir degerdir, bizi satti demek belki agir olabilir ama benden 1000 kat daha fazla faydasi olmus olsa da takimimiza, benim için o da efsâne sayilmamali, isminin akademide olmasi çok sorun degil o kadar da olsun, baska bir têsise S.G ismi de verilebilir onda da sorun yok, ama stad ayri, en göz önünde olan en bilinen yerin ismi rakip hocanin çalistiricisi olmamali, bunu anca basaksehir'de yapabilirsin bir de bizim her seye he diyen memlekette
    Bu durumun ne kadar küçük düsürücü oldugunu anlamamak için ancak ve ancak koyu Senolcu olmak gerekir

Ve evet daha önce de dedigim gibi Özkan Sümer gs'ye gittigi için efsâneligini zedelemistir, ne bir Cemil Usta kadar efsânedir ne Ahmet Suat Özyazici kadar
    Bu adamlar da pekâla oralara gidebilirdi, gitmediler
    Bu adamlara hak edilen degeri vermemek de bizim ayibimiz
    Özkan Sümer ayrica Tugay'la gitmisti gs'ye, ama kendi mi getirdi yoksa Tugay ailesiyle oraya tasindigi için oradan bir takimla mi anlasmak durumunda kaldi emin degilim
    Eger kendi alip götürdüyse tamâmen skandal, bunu bugün x alt yapi hocasi yapsa ya da Avci yarin misal gs bjk fb gidip pesine de alt yapimizin en degerli oyuncusunu götürse, yemedigi küfür kalir mi ?

Evet o zamanin sartlari farkli olabilir, ama öyle yok eskileri temize çikarip simdikilere tâviz vermek ya da tersi...
    Özkan Sümer de yüksek olasilikla Trabzonspor öncesi gsli olanlardan idi, adamin fb aleyhine bin türlü açiklamasi var ama gs'ye yok nedense
    Tabi fb bizim bi tik daha çok nefret ettigimiz takim belki ama digerleriyle arada çok fark görmüyoruz, ama Özkan hoca pek öyle görmüyordu sanirim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1- Insanlari niye kendiniz gibi saniyorsunuz anlamiyorum, tabi ben belki daha rahatim ama bana 30 degil 300bin Tl teklifle gelsinler, gitmem (sifir saka)
    2- 16 sampiyonlukta yer almasi, onu efsâne yapmaz, tek basina mi aldi o sampiyonluklari ? sevip sevmemek ayri, misal Serdar Bali ne çok severim ne tepki veririm, ama yillarca bjk'ye hizmet etmis biri, anilarinin 3'te 1'i bjk, o da bence Trabzonspor efsânesi sayilmaz bana göre, ama Senol hoca gibi bizlere saygisizligini hatirlamiyorum
    3- Özkan Sümer evet bir degerdir, bizi satti demek belki agir olabilir ama benden 1000 kat daha fazla faydasi olmus olsa da takimimiza, benim için o da efsâne sayilmamali, isminin akademide olmasi çok sorun degil o kadar da olsun, baska bir têsise S.G ismi de verilebilir onda da sorun yok, ama stad ayri, en göz önünde olan en bilinen yerin ismi rakip hocanin çalistiricisi olmamali, bunu anca basaksehir'de yapabilirsin bir de bizim her seye he diyen memlekette
    Bu durumun ne kadar küçük düsürücü oldugunu anlamamak için ancak ve ancak koyu Senolcu olmak gerekir

Ve evet daha önce de dedigim gibi Özkan Sümer gs'ye gittigi için efsâneligini zedelemistir, ne bir Cemil Usta kadar efsânedir ne Ahmet Suat Özyazici kadar
    Bu adamlar da pekâla oralara gidebilirdi, gitmediler
    Bu adamlara hak edilen degeri vermemek de bizim ayibimiz
    Özkan Sümer ayrica Tugay'la gitmisti gs'ye, ama kendi mi getirdi yoksa Tugay ailesiyle oraya tasindigi için oradan bir takimla mi anlasmak durumunda kaldi emin degilim
    Eger kendi alip götürdüyse tamâmen skandal, bunu bugün x alt yapi hocasi yapsa ya da Avci yarin misal gs bjk fb gidip pesine de alt yapimizin en degerli oyuncusunu götürse, yemedigi küfür kalir mi ?

Evet o zamanin sartlari farkli olabilir, ama öyle yok eskileri temize çikarip simdikilere tâviz vermek ya da tersi...
    Özkan Sümer de yüksek olasilikla Trabzonspor öncesi gsli olanlardan idi, adamin fb aleyhine bin türlü açiklamasi var ama gs'ye yok nedense
    Tabi fb bizim bi tik daha çok nefret ettigimiz takim belki ama digerleriyle arada çok fark görmüyoruz, ama Özkan hoca pek öyle görmüyordu sanirim
    Tugay`in babasi banka muduruydu tayini Bakirkoye cikinca o da bir sure sonra Istanbul`a ailesinin yanina gidip GS`de devam etti. Orada oynamasinda bu Gs etkisi de olur mu olabilir. Ha Kadikoy`e gitmis olsalar Menevde mi oynardi bilemiyorum.

TS oncesi Trabzon`da sanilanin ve algilarin aksine Fb 1.takimdi herkesin ailesinde vardi o gunler icin. TS kurulunca ufak ufak basari da gelince is bayagi dondu tabi.

GS etkisi ise, TS kurucularinin icinde de var olan Idmanocaklilarin etkisidir. IO onde gelenleri, ayni zamanda sehrin aristokrat kesimini de icine alan bir ekipti ve bildigim kadariyla GS liseli mezunlari da vardi o donemler icin. Ama Ozkan Hoca hem ocakli olusu hem de GS`de calismasindan olsa gerek sikecilere oldugu kadar kadar agresif olmadi gibi. Ama GS icin olurum, en guzel renkler sari kirmizi gibi tabirleri oldugunu zannetmiyorum

Tabi su da buyuk etken, GS ile rekabet olsa da, direk kafa kafaya gittigimiz hicbir sezon yoktu, kan davasina donecek kadar bir durum olmadi.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Milli takımı çalıştırırken Ts düşmanı emre denen cerahatı yardımcı al,
    Şimdi de boşa çıkan bir başka Ts düşmanı olan pislik canere telefon aç gel bjk ye de, isyan etmemek elde değil valla

Hala buna saygı duyan renktaşlarımı kırmamak için uygun kelimeler bulmak zor gerçekten.

En uygun şöyle anlatıyorum ben;
    Ha rıdvan, ha şenol güneş,
    Ha aykut, ha şenol güneş.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligden çekilen takımların UEFA standartlarında aldıkları puanlar rakiplere geri veriliyor. Bjk lig lideri olmalıydı. Ancak hocam 3 temmuz olayındaki dik duruşun nedeniyle başına böyle olayların gelmesi normal kısaca sen böyle dik durdukça seni daha çok diklerler.

Nereden
    Fransa

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligden çekilen takımların UEFA standartlarında aldıkları puanlar rakiplere geri veriliyor. Bjk lig lideri olmalıydı. Ancak hocam 3 temmuz olayındaki dik duruşun nedeniyle başına böyle olayların gelmesi normal kısaca sen böyle dik durdukça seni daha çok diklerler.
    ironi daa ?
    anlasilmistir @acan61
    Konu Sefer A. tarafından (04.05.2023 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İsminin silineceği günü iple çekiyorum. Beşiktaş efsanesi.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SG1.jpg

"Keşke benim aklıma gelseydi" diyebileceğim kadar efsane bir cevap olmuş.

.

Nereden
    Fransa

Senol efendi o kadar çakal ki, sirf "oynatayim da görün bakin hazir olmadigini" demek için, hayatta yapmayacagi isi yapti, ne mi yapti ? devre arasi kampina geç gelen Jàjà'yi Türkiye kupasi maçinda Manisa'ya karsi 11'de oynatti

8 gün geç geleni sonraki maç kupa mupa da olsa 11'de baslatacak he ?

https://beinsports.com.tr/haber/jaja-siftah-yapti

https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...ari_jaja_dondu

https://www.transfermarkt.com.tr/spi...ericht/1073642

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaşanılanlar ne kadar garip. 30 sene emek ver, top koştur, hocalık yap, başkan ol diye camia baskısı dahi yapılsın. 10 Sene sonra isminin verildiği stada başka bir takımla gel ve Şenol Pabucu yarım vs vs.

Açıkça söyleyeyim ben Trabzonspor'un içinde bulunduğu oyunlarda dahi başka takımı almaya utanan bir insan olarak antrenör olsam, mesleğim olduğu için başka takım çalıştırırdım. Buna bir tek feneri dahil etmem çünkü orada koca bir kan davası var çözülmemiş.

Bazı konuşmaları ciddi kırgınlık yarattı, hemfikirim ama ben adım gibi eminim ki Trabzonspor teklifi olsa hoca başka takım da çalıştırmazdı.

Bu geçmişte başarılar ve verilen emek, isminin stadına verildiği takıma konuk olduğun zaman aşağılanmayı asla hak etmiyor. Kırgınlığı anlayabiliyorum, taraftar baskısıyla ismi kaldırmayı da inanın anlarım. Fakat Trabzonspor'dan tazminat istemiş gibi paragöz ilan etmeleri hak etmiyor. Bunlar başka takımların argümanları, ben bu takıma zarar verdiğinde kovulmayı beklediğine şahit olmadım. Fayda sağlamadığını gördüğü anda bıraktığını düşünüyorum hep. Milli takımdan saçı başı yüzünden kovulurken de arkadasında duramadığımız gibi, İstanbul'da karıştığı her polemik de Trabzonspor tabanlı olan bir insan kendisi.

Neleri tartışıyoruz, bazen inanamıyorum. Süleyman Seba gibi bir isim küfür kıyamet yemişti taraftarından, onun burukluğu Seba'da yer etmişti. Acaba Şenol Hoca'da neler yer ediyor, merak ediyorum. Ben bu kadar acımasız bakışları hak ettiğini asla düşünmüyorum. Efsaneler insandan insana göre değişir, ben her zaman Hoca ile gurur duydum. Hayatta kimseden de kusursuzluk beklemediğim için rahatlıkla dile getirebiliyorum.

Keşke tribünün bağrına basacağı bir an yaşatabilsek diye düşünüyorum. Bunu Hami'ye yapılmayan jübile gibi, Yattara'nın giderken yaşadığı burukluk gibi, kovalayarak yolladığımız altyapı oyuncularımız gibi hikayeleri insanlarda bırakmamamız gerektiğini düşündüğüm için yazıyorum. Oyununu beğenmediğimiz ama 10 sene takımda ter döken adamları kovar gibi yollamak yerine bir plaket yaptırıp, taraftardan çiçekle uğurlamayı beceremediğmiz için söylüyorum.

Sanırım körle yatan şaşı kalkar misali rakiplerimize benzemeye başlamışız. Halbuki ben Trabzonspor'u hep değerler kulübü olarak görürüm, paraya karşı emeğin mücadelesini veren takım olarak anmak isterim. Diğerlerine benzemediği için çok sevdiğim takımımın refleksleri ne zaman eskiye döndü hatırlatırım. Ahmet Ağaoğlu geldiği zaman 10-11 manşeti vermemeye başladık ve emek verip şampiyon olduk. Yine bizi günlük, anlık işlere saplamaya çalışan rakiplerimizin bütün numaralarını da afiyetle yiyoruz. Hiç gerek yoktu, Şenol Güneş de önemli bir değerimiz, Türk futboluna bizim sunduğumuz bir değer deyip, bizim için gerçek efsane olan şu kişidir demek çok mu zor anlamıyorum. Onu değersizleştirmeden daha değerli gördüğünü yüceltmek yerine sürekli hata arayıp bulup birilerinin paçasına yapışan insanlar oluverdik.

Şenol güneş efsane değildir, kestanedir demek, Şenol Pabucu yarım şarkıları vs. bunlar bizi onlara benzetip aşağılayan şeyler, keşke görebilsek. Ve biz böyle olacaksak bu kültürü sadece istanbul takımlarının PR malzemesi ve zor deplasman miti şekline dönüştürecekler.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Sampiyonluk macinda yani antalya macinda mac bitmeden sahaya dalan ve mac gercekten bittiginde de yine sahaya dalip olur olmadik seyler yapan. Kale aglarini koparan, beinsportsun kablolarini koparip goturen vs vs kisaca bizi cumle aleme rezil eden, bunun yaninda ordan buradan mamalanan patronlarinin dedigiin disinda hareket etmeyen taraftar gruplarini da dusunursek bu tip seyler cok anormal gelmiyor bana. 4 buyuk takim arasinda maalesef en cahil en ilkel geri kafali taraftar bizde. Sehirde yasayan insanlar da oyle. Normal insanlar bir mecburiyeti yoksa zaten sehri terk ediyor. Iste elimizdek kalanlarda bu insanlar. Genel secimler neyse de belediye secimlerinde gorursunuz bir gram hizmeti dahi olmayan malum partinin % kac oyla yime rekor kiracagini. Insanlar bosuna bizle hamsi diye dalga gecmiyor. Neyse iste cehalet bagnazlik yobazlik cok kotu birsey.

Nereden
    İstanbul

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

istifa etmis direkt biz cokelim. Ahmet nur ceb inin sacma sapan transferlerinin faturasini kendine yansidi. Genel kurul olmasi da ayri bir mesele.
    Konu jpositve tarafından (06.10.2023 Saat 13:43 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sanırım şenol güneş için emeklilik vakti gelmiş

çünkü kariyerinde bu kadar kötü futbol oynatan bir takım olmamıştı

bu durum oyuncular içinde geçerli oluyor,misal atiba, son sezonunda artık eskisi gibi koşamadığını ve ayakta kalamadığını gördük,

şenol güneşin 23-24 sezonu başlangıcıda böyle oldu, o eski şenol güneş takımlarından hiçbir iz kalmamıştı, bunun zirvesi ise bana göre brugge deplasmanıdır, bir şenol güneş takımının sahada o şekil ezilmesi mantık dahilinde değildi,oldu, buda teknik adamlık kariyerinde emeklilik zamanının geldiğini gösterdi bana göre
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizden uzak dur lütfen, elimizde hali hazırda 2-0’dan maç veren bir teknik direktör var. Yenisine hele hele bu sensen hiç ihtiyacımız yok.
    "Bize Heryer Trabzon.."

Nereden
    Avrupa Diğer

Tehlikenin farkında mısınız?

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ne emekliligi abi siz ne anlatiyorsunuz. Gecen sezon 12. hafta sonunda valrlerien ismael yerine goreve geldikten sonra yaptiklsri ortada. Ligin son macini kazansalar 2. olacaklardi. Sonra senol gunes in istifasi sonrasi kendisi icin veda paylasiminda bulunanlar burak yilmaz, necip uysal, onur bulut, tayfur bingol, tayyip taha sanuc, demir ege tiknaz seklinde. Yabanci oyunculardan ghezzal haricinde ve diger oyunculardan veda mesaji gelmedi. Ahmet nur cebi de senol gunesi istemiyordu. Sergen ayriligi ilkte onder karavelli denedi, sonra bruno pinheiro yu dusunduler olmadi valerin ismael i getiridiler. O da kotu sonuclar alinca taraftar baskisiyla senol gunesi getirdiler. Senol gunesin sonunu yapilan sacma transferler ve basiretsiz yoneticiler getirdi. Adamin olusu bile bizim ligde is yapar. Haa yasina takilanlar varsa acsinlar Bayern Munihte Jupp Heynkens in neler yaptigini izlesinler.

onana 2 senedir, chamberlain 3 senedir, baily 6 senedir, rebic 2 senedir, amartey 6 aydır çok az maça çıkıp çok az süre almışlar. yeni transferlerden sadece rashica ile bahtiyar geçen sezon düzenli olarak oynamışlar. hal böyle olunca elbetteki oyuncular üzerinden belli bir plan yapmak zor oluyor. Hocayi bu dallamalar yedi.

https://m.facebook.com/story.php/?id...60021999607241
    Konu jpositve tarafından (08.10.2023 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tehlikenin farkında mısınız?
    bu doğru mu ?

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uzak dursun.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

ibre büyük ihtimal kendisi ile fatih tekke arasında gidip gelecek. İlhan palut ile çağdaş atan ikilisine ihtimal vermiyorum ama belli de olmaz.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921798309

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

geliyor, gelecek. fatih tekke de isterim ama takımı var güneş doğacak bence

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)