Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 147 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hugo Broos

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hugo Parmaklarımızın Ucunda
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Sümeyye Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlatamadı bir türlü kendini. Bir röpörtaj veriyor, ertesi gün öyle demedim medyaya kırgınım haberleri..

Kısa oldu, tuhaf, daha önceleri hep duyumlardan bildiğim 'O gitti bu geldi, şu gitti o geldi' cümlelerine ilk defa tanık oldum. Bilinçli olarak ilk defa teknik direktör eskittim.

Kişiliğine saygı duyuyorum. Teknik direktörlüğünde başarılar diliyorum.
    'Hugo Broos' -> '.'
    Mustafa abimiz huzur içinde yatıyordur. Bu işi yapanlar bu insanlara çanak tutanlar bu işi aklayanlar bu işte sessiz kalanlar acaba onların yatacak yeri var mıdır?
    Trabzonspor 'eski' kaptanı

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Standart Dost Kazığı

Zamanında yabancı hocanın şu ortamda takıma yarardan çok zarar vereceğini spor otoriteleri, herkes söyledi.

Sitemizde bir anket yapıldı, anketten yabancı çıktı, ben yerli olmasında ısrar ettim, mesajlarım incelenebilir, anlaşılır.

Sonra yabancının iyisi arandı, bir kaç düzüne hocalar düşünüldü, kimisinin postu pahalı, kiminin kariyeri pahalı derken, dost'lar vasıtasıyla Sayın Broos önerildi, görüşüldü, teklif yapıldı Broos yumuşak huylu ve ağır duruşlu olarak şartlarına Trabzonsporun teklifi uygun düştü ve kabul etti.

Bence neden kabul etmişti. Komşumuz da kayıp ettiği kariyerini Trabzonda bulmaya gelmişti. Kısaca Dimyata PİRİNCE giderken, Eldeki BULGUR'dan olacağını anlayınca, Sayın Broos ağzını yanlış açtı, bence MEZARLIK'lar meselesi BULGURU'nu kaynatmış oldu.

Yoksa Trabzon yönetimi Kasımpaşa yenilgisine tahammül edebilecek kadar sabırlıydı, çünkü; Bir düzüne yanlışlarını kapatmak için zamana ihtiyaç vardı, fakat bu yanlışların içeriğini malesef mezarlıktan HORTLAYAN, Broos bozdu, bu nedenle istifa etme veya ettirilme KERAMETİNE ermiştir.

Zamanımızda kişi babasını dahi tanımazken PARA'yı tanıyor, devir PARA devri olduğunu hiç kimse unutmasın. Onun için kırk ölçüp bir biçmek lazım.

Zaman dost veya post devri değildir.

Ne demişler, Güvenme Dostuna Saman Doldurur POSTUNA,

Kısaca Trabzonspor bir DOST KAZIĞI YEMİŞTİR....
    Konu Adil ÖZGÜR tarafından (26.11.2009 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

Bu kadar kısa zamanda nostaljiye girmeni istemezdik ama ne yapalım hoca uşaklar çalışıyor!

bogazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Günebakış gazetesi umarım artık mutludur

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Planlanılmışın dışında oldu herşey.Piyango misali geldi kulübümüze.Geldiğinde Belçika'daki başarılarını örten bir durumu vardı.Yunanistan'daki kulübü küme düşürmüştü.Bunun evvamında geldi Trabzonspor'a ve bilindiği üzere başarılı olamadı.

Sadri Şener'in sezon başındaki en büyük fiyaskosuydu.Samet Aybaba 2 iki idi ama yabancılığı ile kurtardı.Kapalı kutu misali yapabilecekleri meçhuldu.İlk lig maçında ki zevkli oyun dikiş tuttu dedirti ama üst üste gelen olumsuzluklar geç kalınmış bir kovulmayı getirdi.

İstikrarsız kadro yapısı,ilginç demeçleri,farklı oyun yapısı ve anlamsız hareketleri ile akıllarda kalmayı başardı.Özünde iyi birisi olarak anılan Broos,futbolda hiçleri oynadı.

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Gideceğiniz takımı mutlaka takip edeceğim hocam. Yolunuz açık olsun...

abdullah6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk defa takımından ayrılan bir teknik direktöre bu kadar üzülüyorum...bir daha yollarımız kesişmiycek belki ama umarım iyi bir takımda başardığın birşeyden sonra oyuncularımın üzerinde bordo mavili formanın olmasını çok isterdim diyebilirsin...

Nereden
    Trabzon

Yani Broos'un arkasından yok iyi hocaydı , yok şöleydi böleydi , gönderilmesi hataydı fln diyenleri anlamıyorum.. Ankara maçı hariç 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş bir hocayı nasıl oluyor da yeterli bulabılıyorsunuz ? Ha dersin ki takım da şanssızlık vardı gol atamıyoruz falan ama iyi top oynuyoruz , takım 90 dakika savaşıyor vs.. öyle bir şey de yok.. 4-5 hafta önce yerden yere vurulan Denizli'nin Beşiktaş'ı bile her ne kadar Manu yedeklerle çıksa bile adamlar 90 dakika mücadele etti,savaştı, saha da basmadık yer bırakmadılar.. Neyse Broos bir kapalı kutuydu ne yazık ki bizleri yanıltamadı.. Başarılar dileyelim kendisine.

Cezalı Üye

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Broos'un arkasından yok iyi hocaydı , yok şöleydi böleydi , gönderilmesi hataydı fln diyenleri anlamıyorum.. Ankara maçı hariç 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş bir hocayı nasıl oluyor da yeterli bulabılıyorsunuz ? Ha dersin ki takım da şanssızlık vardı gol atamıyoruz falan ama iyi top oynuyoruz , takım 90 dakika savaşıyor vs.. öyle bir şey de yok.. 4-5 hafta önce yerden yere vurulan Denizli'nin Beşiktaş'ı bile her ne kadar Manu yedeklerle çıksa bile adamlar 90 dakika mücadele etti,savaştı, saha da basmadık yer bırakmadılar.. Neyse Broos bir kapalı kutuydu ne yazık ki bizleri yanıltamadı.. Başarılar dileyelim kendisine.
    Ha diyorum ozaman;
    Takım şansızdı,gol atamıyorduk,iyi top oynuyorduk,90 dakika olmasada savaşıyorduk Aksini iddaa eden ile 2'li Tartışmaya girmem

Bu Başkan ve yönetime inanmakla en büyük hatayı yaptı.Daha baştan kaybetmişti zaten.Hazırlık dönemi ardından takımı değerlendirdiğinde gerçekleri söylemişti.Bu kadro ile Şampiyon olunmaz diye.Ama adama hiç yardımcı olunmadı.Transfer sezonunda takıma takviye diye alınanların bugün hiç biri takımda yer almıyor.Ve bunların hiç biri Broos'un transferi değil.Bu bile her şeyi anlatıyor aslında.Yönetim her zaman ki gibi kendi hatasını TD'e yükledi.Hugo gitti ama kavga bitmedi......
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha diyorum ozaman;
    Takım şansızdı,gol atamıyorduk,iyi top oynuyorduk,90 dakika olmasada savaşıyorduk Aksini iddaa eden ile 2'li Tartışmaya girmem
    Girme de zaten

Cezalı Üye

Girme de zaten
    Rahat ol girmem

Cezalı Üye

Alıntı karatasof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Başkan ve yönetime inanmakla en büyük hatayı yaptı.Daha baştan kaybetmişti zaten.Hazırlık dönemi ardından takımı değerlendirdiğinde gerçekleri söylemişti.Bu kadro ile Şampiyon olunmaz diye.Ama adama hiç yardımcı olunmadı.Transfer sezonunda takıma takviye diye alınanların bugün hiç biri takımda yer almıyor.Ve bunların hiç biri Broos'un transferi değil.Bu bile her şeyi anlatıyor aslında.Yönetim her zaman ki gibi kendi hatasını TD'e yükledi.Hugo gitti ama kavga bitmedi......
    Abi herkes senin gibi herşeyi görebilse sorun kalmayacak

Nereden
    Trabzon

Bu kadro ile şampiyon olunmaz da Kasımpaşa,D.Bakır,Manisa,Bursa,Gençler,Antep' le oynayan 6 maçta da 15 puan kaybedilir mi ? Sanki bu saydığım takımları eze eze yendik de bir tek Bjk ile Gs'ya kafa tutamadık..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

mustafa denizli yi örnek gösteren arkadaşlar eger yıldırım demirören o kötü dönemde ona sabretmese şu durumda olmazlardı.neyse teşekkür ederim hocam yanlış zamanda geldin degerin bilinmedi...
    TRABZONSPOR

Bu kadro ile şampiyon olunmaz da Kasımpaşa,D.Bakır,Manisa,Bursa,Gençler,Antep' le oynayan 6 maçta da 15 puan kaybedilir mi ? Sanki bu saydığım takımları eze eze yendik de bir tek Bjk ile Gs'ya kafa tutamadık..
    Tamam Emrah kızma.
    Bu kadro şampiyon olur.
    Hem de açık ara.
    Şimdi Ünal geldi....
    Bütün bu dediklerini gerçekleştirecek.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

Nereden
    Trabzon

Tamam Emrah kızma.
    Bu kadro şampiyon olur.
    Hem de açık ara.
    Şimdi Ünal geldi....
    Bütün bu dediklerini gerçekleştirecek.
    Estağfurullah..

Ama 12 maçın 4 tanesini kazandırabilmiş ve lige yeni çıkan toplama takımlara Kasımpaşa,D.Bakır gibi 3'er puan vermeyi bu kadro şampiyonluğa oynayamaz mantığına mı bağlıyabiliriz ? Yani anlamıyorum şu hoca da sizi ikna eden neler vardı da şimdi Ünal geldi takımı toparlıyacak geyiğini yapabiliyorsunuz.. cidden merak ediyorum. Saygılar.
    Konu Emrah KabuL tarafından (26.11.2009 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı mehmets61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa denizli yi örnek gösteren arkadaşlar eger yıldırım demirören o kötü dönemde ona sabretmese şu durumda olmazlardı.neyse teşekkür ederim hocam yanlış zamanda geldin degerin bilinmedi...
    İyi de Bjk geçen sene Denizli ile şampiyon oldu.. Broos ise geçen sene (her ne kadar takımın başına 2.yarı geçse de )bir takımı küme düşüren bir hoca sıfatıyla Trabzonspor'a geldi. Bunlar aynı şeyler mi ? Şampiyonluk bu bizim 26 senedir beklediğimiz bir olay...

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

hey gidi bross ne adamdi yahu..

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Körler için Broos'la Trapattoni veya Morinho'nun bir farkı yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'a gelen vasat yabancı hocalardan biriydi.Briegel,Lazaroni neyse Broos da oydu sonu da onlardan farklı olmadı haliyle.
    Bordomavi.net

Cezalı Üye

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'a gelen vasat yabancı hocalardan biriydi.Briegel,Lazaroni neyse Broos da oydu sonu da onlardan farklı olmadı haliyle.
    +halilhodzic

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ömer Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +halilhodzic
    Halilhodzic'i karıştırma Ömer.
    Bordomavi.net

Cezalı Üye

Alıntı Fatih Küçük Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halilhodzic'i karıştırma Ömer.
    Neden Takımı şampiyon yapmadıki?
    Gerçekleri konuştu?

Yedunuz ömrümü fatih abi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)