Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 132 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BORDOMAVI.NET 6 YASINDA

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

mutlu yillar bmn ve çakir abi ve metin abi varmi baska yarin dogan...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

IYIKI DOGDUN B.M.N Hep beraber nice yillara

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

HEPIMIZIN BU MUTLU GÜNÜ KUTLU OLSUN,

BMN CAMIASINA HAYIRLI,UGURLU OLSUN!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nice yillara BMN ve Çakir Abi.

Ne çabuk geçti be[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Bir de futbolcularla çekildigimiz resimde Can abiye dedim kapatiyor muyum diye yok yok dedi resimde ortaya çikti ki Can abinin gözden asagisi gözükmüyor[img]smileys/smiley36.gif[/img]Ben demistim ama Can abi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

BMN ye ve buradaki tüm arkadaslara sampiyonlukla dolu mutlu yillar diliyorum[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı
    Sagolasin Erkan abi 16 Temmuz benimle birlikte Metin abimizin de (Külünkoglu)dogum günü, onu da simdiden kutlayalim. Ayni günde 3 dogumgünümüzvar yarin[img]smileys/smiley2.gif[/img]Metin abim dogum günün kutlu olsun, iyi varsin, iyi ki bizimlesin.

NeMübarek bir günmüs 16 temmuz... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Çakir'im senin ve BMN'nin de dogum günü kutlu olsun. Bu güzel rastlantinin bütün BMN ailesine güzellikler basarilar getirmesini temenni ederim. Nice yillara...

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mutlu senelere bmn ve çakir abi hafta sonu güzel bir eylence ayarlayalim nedersiniz bmn ankara pazar günü hatta kemence var orda kutlaya biliriz

veya asiyanda hafda sonlari kemence oluyor ne dersiniz orda toplanallimmi.haydi bmn ankara önerileri bekliyoruz.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nice yillara BMN ve Çakir

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Merhaba ehlen ve sehlen...

Sanirim 2001 yiliydi... Üniversiteyi 2 dersten uzatmistim... o dersler de 2002 yaz dönemindeydi... arada müthis bir bosluk vardi... koskoca bir yaz tatili ve kis döneminden sonra bir dahaki yaz döneminde mezun olacaktim... iste BMN ile tanisikligim o döneme rastlar ilk olarak... tam olarak hatirlayamiyorum fakat internet kafelerden birinde günlük gazeteleri okurken aklima düstmüstü ve Trabzonspor ile ilgili google da bir arastirma yapmistim herhalde... karsima bu site çikmisti.. 'ckumas' kullanici adiyla üye olmustum.. dedigim gibi hatirlamiyorum ama bir ara site kayboldu, sonra yeniden meydana çikti... ve sonunda BesinciMevsim olarak yeniden kaydoldum... çesitli dost sohbetlerinde dile getirdigim üzre bu siteye üye olurken kimse ile rû be rû tanisip, görüsmeyi hayal etmemistim... BMN ne anlam ifade ediyordu bende? Hiç... sadece can sikintimi gidermek için günde takribi 1 saat ugradigim internet kafelerden birinde, gezindigim sitelerden biri... böyle basladi iste BMN maceramiz... bir zamanlar BesinciMevsim BMN Balikesir yazardi avatarimda... okuldan kalan 2 dersi verdik, vakt oldu is tuttuk... BMN Iskenderun olduk... Besinci Mevsim begenerek okudugum bir sairin siiriydi... Insanin iç dünyasidir diyordu sair Besinci Mevsim... gel zaman git zaman BMN bizim için Besinci Mevsim oldu dostlar... sonradan Muhalif olmamiz yapimizdan kaynaklanan birseydir... Bati da büyüdüm... çocukluk dönemimde gs liydim hatta.. çünkü o zamanlar Avrupa'da gurur duyulan tek Türk takimiydi gs.. arkadaslarim hep gs liydi.. ben de uymustum cemaâte... ama kendimizi bilmeye baslayali beri aslimiza rûcu ettik... ortaokul yillarimda girdi hayatima Trabzonspor... Trabzonspor u tutmak bir ayricalikti... siz bütün sinifa karsi tek basina olmanin izdirabini bilir misiniz? Belki...

Neyse geçelim bunlari... BMN üyesiydim... arada organizasyonlar v.s olurdu... kendi kendime ' yahu koskoca adamlar isi gücü birakmis Gerede'ye gitmis hayret' derdim... gün geldi ben de Gerede'deydim...

Burada sunu itiraf etmeliyim dostlar.. ben nerede idealden söz edildigini isitsem orada itaatten söz edildigini duymustum hep hayat boyu... ideal olan her yerde birilerinin çikari vardi... BMN'yi de öyle bir olusum olarak tasavvur ediyordum yalan yok... ama gelin görün ki kader BMN'yi kuran kisi ile yollarimizi birlestirdi... Evet Çakir Kakisim.. Kadim dost... Özel insan.. Idealizmin sahikasi... gün oldu Iskenderun'da bulustuk...

Size Çakir'i anlatacak degilim... bilenler biliyor zaten... samimi bir bakis gördügünde gözleri dolan, BMN'de herhangi bir kargasa çiktiginda canindan can kopan, en uç kisileri bir arada tutmayi basaran, kimseler bilmese de bu sitenin yasamasi için gereken maddi külfetin büyük bir kismini cebinden karsilayan, adam gibi adam... Su site Ergün Ata'nin köse yazisina konu oluyorsa kalbi Trabzonspor sevgisiyle atan 23-24 yasinda bir genç adamin Trabzonspor sevgisiyle yola çikisi sayesindedir dostlar... Suna inaniyorum... Gökkubbede hos bir seda birakip giden ender adamlardandir Çakir... Zira en basitinden birbirlerine tamamen zit dünya görüsüne sahip insanlari ortak bir noktada bulusturan birlikteligin mimaridir... özellikle dikkat çekici bir örnek vermek istiyorum... Esenler'den Özgür kardesimiz ve ABD'den Ozgur dostumuz... taban tabana zit siyasi görüslere sahip olmalarina ragmen ortak idealleri Trabzonspor için BMN çatisi altinda kolkola girmis vaziyetteler... 100 Bin üye kampanyasi konusunda son yazismalarini takip eden biri olarak gerçekten çok duygulandim... Iste BMN'nin birlestirici gücü bu diyorum... ve en zit kutuplarin ortak bir idealde birlesmesini saglayan kisi Çakir Kakisim... iste budur dostlar... Trabzonspor hem kapitalizm'e karsi devrimcilik, hem geleneksel degerlerimizi yok etmeye çalisan batiya karsi bir milliyetçi durustur... Çirpinirdi Karadeniz ve Gündogdu Marsi'nin bir arada söylendigi bir platformdur BMN...

BMN kimseden maddi destek istemez... bir organizasyon yapacaksa kendi iç dinamikleriyle bu maddi gücü saglar... Biz asla kulüpten bedava bilet istemedik... bizi diger taraftar gruplarindan farkli kilan çesitli özellikler var... biz üniversitelimiz, liselimiz, ortaokullumuz ve dahi ilkokul mezunumuz... hepimiz ayni bilinçteyiz... önce ben degil.. önce biz.. biz yani Trabzonspor... BMN kurucusu Çakir dostumuz basta olmak üzere hiç birimiz Trabzonspor idealimiz adina yaptiklarimizi kamuoyuna deklare edip reklam yapmadik... biz kimseye gelin bizi çekin, dergiye konu edin, radyoda röportaj yapin demedik... Büyüdükçe gelip bizi buldular... Arada klavyemizin tuslari aleyhte yazar oldu, arada birçogumuz yasimiza basimiza yakismayan laflar ettik... fakat öyle veya böyle BMN çatisi altinda disa karsi hep birlikteyiz... içteki Muhalif'ligimiz sirf takimimizi her daim zirvede görmek arzusundandir...

Gerçekçi, idealist, hayalperest,girgir, anlamsiz, sevgi dolu, öfke ve isyan içeren yazilarimiz oldu... ama biz birdik ve Trabzonspor'luyduk... 1999'da neyse, 2005'de de odur... 16-17 yasinda bir Osman Özçilingir, 40 li yaslarda bir Cafer abi, Ahmet abi, Denizli dogumlu bir Analyzer(Savas) Çankiri dogumlu bir Harun, Adiyaman'li bir Berat, Ingiltere'den Abdullah abi(Londoner) , Abd'den Ozgur, Diyarbekir'den Diyarbekir dogumlu arkadaslar, Almanya'da yasayan Mardinli_Ts(Gezegen), Antalya'dan Andrei 07 v.b... hepimiz bir çati altindayiz... öfkemizi, sevgimizi, isyanimizi, üzüntümüzü, nesemizi hep birlikte paylasiyoruz... bir BMN daha kurmak kolay degil dostlar... 6. kurulus yildönümü hatrina sizden ricam sudur...

Birbirimize karsi kirici olmayalim... alem-i sanaldir deyip agzimiza geleni klavyeye dökmeyelim... siyasi görüslerimizi bir kenara birakip ortak idealimiz olan Trabzonspor'da bulusalim... kisilere takilip kalmayalim... elestirenlere hain, savunanlara yalaka damgasi vurmayalim...

Son olarak 16 Temmuz dogumlu Çakir kardesimin dogum gününü de can-i gönülden kutluyorum... Ömür boyu bu sekilde vicdanli ve temiz kalpli kal dostum... Allah yolunu açik etsin...

Iktidar Yalakasi Muhalif[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

NIce yillara BMN.Nice yillarayni gün dogan tüm üylerimize.

61. yil umudu ile[img]smileys/smiley1.gif[/img](abarttimmi biraz[img]smileys/smiley4.gif[/img])

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6 yil odumu ya vay be yaslandik nice yillara ..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nereden nereye.. 2000 yilindan beri takip ediyorum,Allah devamini esirgemesin..Hep birlikte daha iyiye

6.YilimizHayirli ve Kutlu olsun

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nice yillara BMN, TRABZONSPORUMUZLA nice sampiyonluklara...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SINCE 1999 REHA [img]smileys/smiley32.gif[/img]............................OIUTE...........

nice 6 yillara hep birlikte

metin ve çakir ; sizinde dogum günlerinizi simdiden kutlarim..

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birlik! ve beraberlik! içinde kirmadan kirilmadan küsmeden küstürülmeden NICE 6 YILLARA BMN iyiki varsin

daha nice yillara!!!!!!!!!!!!!

devamini dileriz....

hep birlikte daha da büyürüz INSAALLAH................

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vay be ne zaman gecti yillar....[img]smileys/smiley19.gif[/img]

nice yillara [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    6. yilimizda sampiyonluk kutlamak dilegiyle. mutlu yillara

+

1967

FATIH SULTAN TEKKE

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Nice yillara!Bu arada BMN 1999 DAN beridir var olan bi olusum ama forumumuzda 1999-2000-2001-2002 ya da 2003 ten beri üye olan yok ne istir bu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

daha nice yillara insallah[img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

worldmaster forum 1999'dan beri ayni sekliyle kalmadi herhalde hatta 1999'da forum bile yoktu mail grubu vardi.Anlatabilmisimdir umarim

Dogum Günümüz Kutlu Olsun [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Çakir Nickli Üyeden Alıntı
    Sagolasin Erkan abi 16 Temmuz benimle birlikte Metin abimizin de (Külünkoglu)dogum günü, onu da simdiden kutlayalim. Ayni günde 3 dogumgünümüzvar yarin[img]smileys/smiley2.gif[/img]Metin abim dogum günün kutlu olsun, iyi varsin, iyi ki bizimlesin.

NeMübarek bir günmüs 16 temmuz... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Çakir'im senin ve BMN'nin de dogum günü kutlu olsun. Bu güzel rastlantinin bütün BMN ailesine güzellikler basarilar getirmesini temenni ederim. Nice yillara...

Biraz geç olsa da,bu güzel ailenin içinde olmaktan dolayi çok mutluyum...Huzurlu,daha güzel yillara insallah...Bu arada 16 temmuz petkonun da dogumgünü[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)