Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 231 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kevin Campbell

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O zaman neden ona YAMYAM dendi...Pek anlayamadim...Tam da form tutmustu...

Saygilarimla...

Mehmet Ali Yilmaz nebeklersinki

adam 17-18 sene baskanlik yapti 1 sampiyonluk var oda eski sampiyonluklarin huyu suyu hürmetine

yanlislikla 96 senesi birakti az kalsin sampiyon oluyorduk

benim hatirladigim bir sözde campell için söylenen

biz gol makinesi diye aldik çamasir makinesi çikti

Salatasaray maçinda attigi üç golden sonra uçakta ki lafi aklima geldi...I AM BOMBACI...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam isterse hiç gol atamasin örnegin simdiki agustin gibi verimsiz olsun ama sen Allahin yarattigi hiçbir adama Yam-Yam deme cesaretini kendinde bulamazsin!!!

sonuçta hepimiz Allah kuluyuz

o yamyamda sen nesin mehmet ali yilmaz ? yamyam in çamasir suyuna bastirilmis seklimi!!!Edited by: gentleman

baskasi yaparsa dogru biz yaparsak kabahat olur zaten

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı istanbullu61 Nickli Üyeden Alıntı

baskasi yaparsa dogru biz yaparsak kabahat olur zaten

klassik bir soru olacak ama "baskasi kendini köprüden atiyor bizde atalimmi ?"

yapilmamasi gerekir - bize yakismiyor - hatta bize hakan sükür SABAN demekde yakismiyor misal !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ts-saral-of Nickli Üyeden Alıntı

Mehmet Ali Yilmaz nebeklersinki

adam 17-18 sene baskanlik yapti 1 sampiyonluk var oda eski sampiyonluklarin huyu suyu hürmetine

yanlislikla 96 senesi birakti az kalsin sampiyon oluyorduk

benim hatirladigim bir sözde campell için söylenen

biz gol makinesi diye aldik çamasir makinesi çikti

dogru söze ne denir....off MAY off....kazandigi 1 sampiyonlukta da ARALIK ayinda göreve gelmisti...ilk yiliydi yani...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel golleri vardi.iyi oynardi kendilerini.

Nereden
    Amasya

biz bu adami niye vermistdik cok sevmisdim hele gs atigi goller[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Amasya

simdi bu defans oynuyo galiba

Nereden
    Bursa

Yok Defans OynamIyor.

en Sevdigim ozeLLigi Cektigi sutun Arkasindan Topu takip ediyor Klasik ForvetLer Sutu ceker bekLer KaLeciden donermi donmezmi onemsemez ama CampeLL Topu takip ediyordu Bence Giden yabanciLardan Lange CampeLL ikiLisi Arkasindada Shota güzeL is yapardI Fatihte Orta Saha ahhhh ahhhhhh[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Bora Sönmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

napalim gitti sahsen bende seviyodum kendisini en azindan o yilki en pahali transfer ve en karizmatik yabanciydi..Ama bence bizim oyun sitilimize uymuyodu..

biz bu adami vermedik bizim o zmnki baskanimiz MEHMET ALI YILMAZ bu adama YAMYAM demisti ve bu adamda pilisini pirtisini toplayip gitmisti.Sahsen çok seviyordum bu adami

Guests
    Ziyaretçi

saglam futbolcuydu.biraz yamyamdi ama cimboma attigi 3 gol her seye deger di

zaten o üç gol kadar sevindiren bisey yok

ne olursa olsun gsye 3 tane atsin basimin tacidir

ben de biseyler ayzmak isterdim ama inanin ki hatirlamiyorum o adami

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Everton'da forma sansi bulamayan Kevin Campbell'i izlemeyi özlemistik. West Bromwich ile anlasan Campbell'i artik NTV de izleyebilecegiz.Ligin son sirasinda yer alan West Bromwich'in menejeri Bryan Rabson'in "iste bizi kurtaracak adam" diyerek 1,5 yilligina anlastiklari Campbell,eminim ki Everton'dan sonra yeni takimini da ligden düsmekten kurtaracaktir...

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

adam zamaninda arsenalde oynamis cok kaliteli adamdi son vuruslari süperdi g.saraya attigi 3 goldede cok klas vuruslar yapmisti elde tutmayi bilseydik sotadan daha basarili olabilirdiEdited by: esTeban

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    adam zamaninda arsenalde oynamis cok kaliteli adamdi son vuruslari süperdi g.saraya attigi 3 goldede cok klas vuruslar yapmisti elde tutmayi bilseydik sotadan daha basarili olabilirdi

bence de....

Adama YAMYAM dediler...Ama o YAMYAM 5 maçta 7 gol atmisti...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Nereden
    Samsun

aurelioda silva falan geldigi zamanda nerden buldunuz bu çingeneleri diyolardi ama onlarda döktürdüler sonra...biri fenere gitti digeride elaziga simdilerde yok piyasada.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
    <T>
    <TR>
    <TD =bold>esTeban Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
    <T>
    <TR>
    <TD>
    <TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
    <T>
    <TR>
    <TD =text>adam zamaninda arsenalde oynamis cok kaliteli adamdi son vuruslari süperdi g.saraya attigi 3 goldede cok klas vuruslar yapmisti elde tutmayi bilseydik sotadan daha basarili olabilirdi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Arkadaslar yanlis hatirlamiyorsam Campbell Arsenal`de hic oynamadi. Biz onu Nottingham Forest`dan Ingiltere 1 Ligini (simdi Championship diye geciyor) sampiyon bitirip Premier Lige ciktiklari sezonun sonunda transfer etmistik. Campbell`da o sezon cok basarili olup Gol Krali olmustu. Yasi da genc oldugu icin bircok Premier lig takimi da onu istiyordu. Fakat en cok parayi odeyen Trabzon, o sezonki hocamiz Gordon Milne`in de devreye girmesiyle Campbel`i kapmisti. Bu transfero sezon cok sansasyon koparmis; Nottingham taraftarlarinin kulubu basmalarina bile sebep olmustu.

Lakin, Campbell`a gerekli sabri gostermedik. Gerek taraftar gerek basin (zaten bizim basarimizi hic istemeyen Istanbul basinin dacok isine gelecekti bu durum) oyuncu uzerindeerken baskikurdu. Baskanin meshur "Aldik bir yamyam oynamiyor biz naapalim" sozu de bardagi tasiran son damla oldu. Campbell o sozden sonra bir daha Trabzon`da oynamadi.

Yalniz, "Campbell kalsaydi Sota`dan bile iyi olurdu" fikrine katilmiyorum. Sota essizdi ve cok yonlu komple bir golcuydu. Onun gibisi tekrar gelir mi bilmiyorum?

Nereden
    Samsun

ISTE CAMPBELL IN KARIYERI..

Campbell is set to put pen to paper on an 18-month contract subject to him passing a medical and finalising personal terms.

The 35-year-old, who is leaving Everton on a free transfer, has slipped down the pecking order at Goodison Park following the arrival of James Beattie from Southampton.

Campbell cost Everton £3m when he moved fromTurkish club Trabzonspor to the Merseyside club six years ago.

Robson said: "The Kevin Campbell deal is very close to being done. There is no transfer fee and personal terms have to be finalised.

"Then he will have to have a medical which I don't foresee being a problem and I'm optimistic he will be our player by Tuesday.

"He's coming for 18 months so even if we get relegated he is willing to stay and help us get promoted.

"But I'm hoping he can help to keep us in the Premiership and he will be a solid signing who has got vast experience and a good goal scoring record throughout his career."

Campbell helped Arsenal to win the league championship 13 years ago at the start of his career but also experienced relegation with Forest in 1997.

Meanwhile, Robson has received another boost with club skipper and central defender Darren Moore poised for a return to action in Monday evening's reserve game at Bolton.

Moore has been sidelined since the start of December with a knee problem but he is now hoping to prove his fitness and put himself in contention for Sunday's Premiership meeting at Fulham.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Esteban kardes,

Cambell`in Arsenal mazisini ben bilmiyordum. Benim hafizamdaki bilgi demekki sadece Nottingam Forest ve sonrasini kapsiyormus! Sayende oncesini de ogrendim. Tesekkurler.

Nereden
    Samsun

tam bi futbolcu su tipe bakin yaw

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)