Sayfa 77 Toplam 79 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77 78 79 SonuncuSonuncu
Toplam 1971 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonlu veya Karadenizli Olmayıp da Trabzonsporlu Olmak!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Müthiş bir hikayeymiş gerçekten.

Vesile olduğu için Aksal abiye teşekkür ederiz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslen Gümühşhane doğma büyüme İstanbul bende basımdan gecen olayı anlatayım senenin kaç olduğunu bilmiyorum bjk nin başında tigana vardı galiba kahvede maç izliyorum maç gergin geçiyor her pozisyonda kahve hop oturup hop kalkıyoruz yanım da 50 yaşlarında biri sürekli küfür ediyor 1 değil 2 değil yeter dedim dayı sürekli küfür ediyosun beşiktaşlıysan git diğer tarafta et dedim kürt şivesiyle ben bjkli değilim trabzonsporluyum dedi gözlerim doldu nerelisin dedim bitlis dedi özürdiledim sarıldık o gün dedim trabzonspor karadeniz değil türkiyedir.
    Konu abdllh.29 tarafından (20.09.2017 Saat 16:11 ) değiştirilmiştir.

farozlufatih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıl 1987 Ankaragücü-Trabzonspor müsabakası için Ankaradayız İstanbuldan Doğu ekspresiyle tam 13 saat yolculuk sonrası Ankara garına vardık ve maç saatini beklemeye başladık maç saatine kadar başımizdan çok ilginç olaylar geçti onlara deginmeyeceğim burada ve maç saati geldi çattı tribunler tam yarıya dolmuştu Ankaranin ayazında başlayan maç dakikayı tam olarak hatırlamıyorum ama 30lu dakikalardı haminin sağ alt köşeye giden 30 metrelik füzesiyle kısa bir süreliğinede olsa kendimizden geçmiştik devreye Ankaraya sattığımız hüsnü özkaranın son dakikada attığı golle 1-1lik sonuçla girdik.
    2.nci yarıda 60lı dakikalarda ziya doğanın penaltısı geldi 2-1lik maglup duruma düştük ve bu dakikadan sonra ilginç bir hal almaya başlamıştı müsabaka yanımda duran biri ilgimi çekmişti çok üzülüyor neredeyse dokunsan ağlayacak gibiydi hiçbirşeyde söylemiyordu tribünlerden ilginç deşarj şekillerine tanık oluyordum ama bu arkadaşta hiç ses seda yoktu çok üzüldüğünü her halinden belli ediyordu...
    Şimdi rahmetli olan değerli çocukluk arkadaşım dostum ve kardeşim Sürmeneli Hamit Odabaşı bu arkadaşı elleriyle iterek arkadaş kendine gel diye bağırdı çünki donup kalmıştı ve bizi korkutmaya başlamıştı dakikalar geçiyor ve hala yenik durumdaydık 73 yada 74.ncü dakikada Hamdi karambolden bir gol atıp beraberliği sağlamanın mutluluğunu bize yaşatırken Murat 2 dakika sonra tekrar öne geçirmişti bizi ve yanımızdaki arkadaşın mutluluğu görülmeye değerdi ve maç bitti...
    Yarım saat sonra bizim kapılar açıldı ve dışarı çıktık İstanbuldan beraber geldiğimiz arkadaşlar toplandık ve gara doğru yürümeye başladık ışıklara varıp yeşilin yanmasını beklediğimiz sırada tribündeki arkadaşın hızla bize doğru geldiğini gördüm o esnada üzerimize heryerden taş yağıyordu gar etrafına toplanan Ankara taraftarı ellerine ne geçiriyorsa bize fırlatıyorlardı bizde bize atılanları geri iade ediyorduk büyük olayların sonuçunda polis ekipleri 15 kişilik bizim gurubu polis aracına alarak karakola oradandan nezarete koydular geceyi nezarette geçireceğimizi az çok anlıyorduk ve öylede oldu...
    Gel gelelim bu hikayenin asıl sebebine tribündeki ve Ankara garı meydan muharebesindeki bu gizemli arkadaş nezarette kim olduğunu ve nereden maça geldiğini uzun uzun anlattı UŞAK BANAZ nufusuna kayıtlı olan bu arkadaş tarlaya gidiyorum diye evden çıkıyor bir nakliye kamyonunun kasasına atlayıp Ankaraya maça geliyor ve sonrasında nezarette polis dayağının tadına bakıyor lakin yediği dayak onun mutluluğunu yüzünden silemiyordu çünkü çok sevdiği TRABZONSPOR Ankaraya gelip ne çilelerle izlediği maçta onu üzmemişti inanın buna benzer daha ne holiganlar var tanıdığım fanatik demiyorum holigan Trabzonlu olmayıp TRABZONSPOR sevdalısı....

Nereden
    İzmir

Selamünaleyküm. İsmim Ahmet. İzmir'liyim. Yeniyim forumda.Fanatik bir Trabzonspor'luyum. Herkese merhabalar ...
    Konu escorpion tarafından (30.09.2017 Saat 01:53 ) değiştirilmiştir.

eksikbirşey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herşeyi unutturan başlık, ben de bi anımı paylaşarak yerimi almak isterim.

Bursa süper kupa maçı. Olimpiyatta. Lisedeyim tabi yeteri kadar (aslında hiç) paramız yok, gitmek ayrı bi zulüm. 8 deki maça büfeci bi abimizin aracılığıyla sabah 12 de girdim. Evden çıkış saatim sabah 8 Maç bitti, kutlamalar derken diğer güne geçtik. Asıl sorun çıktı ortaya “ eve nasıl dönücez “ Klasik yol otostop fakat 4 kişiyiz Neyse bu konudaki müthiş tecrübelerimizden yanarlanarak bi arabaya attık kendimizi. Abimiz tek başına gelmiş maça. İstanbulda yaşıyor ama aslen Kayserili. Tabi sorduk “ Nasıl “ diye. Sokaktaki bi abimiz sağolsun dedi. Tek başına deplasmanlara gidiyormuş. Hastalık diyor kendisi.

İnşallah bu yazdıklarımı okur. Ona 4 kutukola borcumuz var.

Ama “ sokaktaki abiye “ olan borcumuz çok daha büyük.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı escorpion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm. İsmim Ahmet. İzmir'liyim. Yeniyim forumda.Fanatik bir Trabzonspor'luyum. Herkese merhabalar ...
    Ahmet bize hikayeni anlatır mısın ?
    nasıl TS li oldun
    Konu zekeriyya tarafından (30.09.2017 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı eksikbirşey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeyi unutturan başlık, ben de bi anımı paylaşarak yerimi almak isterim.

Bursa süper kupa maçı. Olimpiyatta. Lisedeyim tabi yeteri kadar (aslında hiç) paramız yok, gitmek ayrı bi zulüm. 8 deki maça büfeci bi abimizin aracılığıyla sabah 12 de girdim. Evden çıkış saatim sabah 8 Maç bitti, kutlamalar derken diğer güne geçtik. Asıl sorun çıktı ortaya “ eve nasıl dönücez “ Klasik yol otostop fakat 4 kişiyiz Neyse bu konudaki müthiş tecrübelerimizden yanarlanarak bi arabaya attık kendimizi. Abimiz tek başına gelmiş maça. İstanbulda yaşıyor ama aslen Kayserili. Tabi sorduk “ Nasıl “ diye. Sokaktaki bi abimiz sağolsun dedi. Tek başına deplasmanlara gidiyormuş. Hastalık diyor kendisi.

İnşallah bu yazdıklarımı okur. Ona 4 kutukola borcumuz var.

Ama “ sokaktaki abiye “ olan borcumuz çok daha büyük.
    her zaman olaylarda @eksikbirşey kalır değil mi?

bence de olaydaki eksik bir şey tanımsız olan Kayserili renktaşın sokaktaki komşusu . ona borçlusunuz
    BMN KOCAELİ

Nereden
    İzmir

Trabzon'u daha önce hiç görmedim ancak Trabzonspor'a olan ilgim 20'li yaşların başından beri vardı hep. Renklerine aşığım öncelikle.

Bir diğer sebebi de İstanbul hegamonyasına hep karşı çıktım. Paranın gücünü sevmedim hiç. Trabzon Anadolu'nun başkaldıran sesidir. İstanbul'a boyun eğmemektir. Trabzonspor tüm Anadolu'yu temsil eder.

İŞte bu yüzden Trabzonspor'luyum ...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende istanbul ne kadar taksiye bindiy sem .taksiciler hep trblu olmayan ts li çıkıyor. en az 10 kere karşılaştım. kafamı buluyorlar anlamıyorum
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Dün stad açılış maçı için Kocaeli syitandın da idik Devre Arasında 10 yaşlarında kız ile babasının bir tanıdık muhabbetine şahit olduk delikanlı gs li idi kız ise TS liSonrasında muhabbet ettik Giresun'lular mış Bir görseniz gözlerindeki pırıltıyıDün her gol atıldığında onlar adına da sevindimBu şartlar da dahil taraftar kazanan bu takımBüyük takımdır
    BMN KOCAELİ

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün maça Hopadan kalkan yarım ötöbüsle geldim içinde bir sürü formalı genç vardı

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

trabzonsporun zaten en büyük özelliği gittiği her yerde az çok taraftarı olmasıdır. bizi diğer anadolu takımlarından ayıran en büyük özellik taraftar ağımızın çok geniş olmasıdır. hayatında 1 kere bile bırak trabzonu karadenize bile gelmemiş insanların bu takımı tuttuğuna şahit oldum.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Artvin HOPA'lıyım.

7 yaşından beri Trabzonspor'luyum.

Gururluyum, mutluyum.

Trabzonspor yaşam biçimim, kimliğim
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Almanya'da dogdum ve Zonguldakliyim. Rahmetli Babam beni cok sükür Trabzonsporlu yapti. Hic unutmam bana, belki Istanbul takimlari kadar Sampiyonlugumuz yok ama hepsi helal vs...

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Ankara

nick'imden de anlaşılacağı üzere trabzonlu değilim. Hiç görmedim. Ama gözlemdiğim kadarıyla trabzonsporun en büyük şanssızlığı trabzonda olması sanki. istanbullu müteahhit tayfa bir yerden, yerelci dayılar bir yandan, özevlatçı beslemeler bir yandan, rahmetli dozerin kemiklerini sızlatıyorlar

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

nevşehir-gülşehirliyim kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum 15 yaşındaki oğlum benden de fanatik, sırada 2 yaşındaki oğlum var...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

güzel anılar var , güzel yaşlanmışlıklar
    vaktiniz oldukça okumanız ve paylaşmanız dileği ile
    BMN KOCAELİ

Nereden
    Zonguldak

82'lik moruk Hıncal ULUÇ,

4 Büyük takım diye bir şey yok. Trabzonspor 4. büyük değildir demiş. Tekirdağ'da bile taraftarı yok demiş. Ba ba ba ba. Duy da inanma.

İsmail Türüt, çok güzel cevap vererek kapak yapmış.

Hıncal Bey bunamış. Bakırköy'de hastane var. Gitsin demiş. Trabzonspor'un değil sadece Tekirdağ'da, 81 ilde hatta dünyada taraftarı var demiş. Helal sana Rize'li güzel ses
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Yapılan bir araştırmaya göre, Karadeniz bölgesinde en çok TS taraftarı olan ilçe %65 ile benim ve rahmetli hemşehrim Kazım'ın memleketi HOPA
    Memleketim ile gurur duyuyorum.

KAZIM GİBİ SEVİYORUZ.
    DOZER GİBİ OYNUYORUZ.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan bir araştırmaya göre, Karadeniz bölgesinde en çok TS taraftarı olan ilçe %65 ile benim ve rahmetli hemşehrim Kazım'ın memleketi HOPA
    Memleketim ile gurur duyuyorum.

KAZIM GİBİ SEVİYORUZ.
    DOZER GİBİ OYNUYORUZ.
    Trabzon'un ilçeleri dahil değildir bu hesaba. : )

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Fatih Solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon'un ilçeleri dahil değildir bu hesaba. : )
    Trabzon şehrinde sadece Trabzonspor tutulmalıdır elbette.

Trabzon'lu olup da 3 Bizans takımını tutanları hep yadırgamışımdır.

Trabzon ilçeleri hesaba girmemiştir tabi ki
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Fatih Solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon şehrinde sadece Trabzonspor tutulmalıdır elbette.

Trabzon'lu olup da 3 Bizans takımını tutanları hep yadırgamışımdır.

Trabzon ilçeleri hesaba girmemiştir tabi ki
    Trabzonspor kökü Trabzonda olan dünyaya yayılmış milyonlarca taraftarı olan bir kulüp. yüzdelik dilime dahi girmeyen örnekleri boş verelim. kazandıklarımıza bakalım.
    Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular candır.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Fatih Solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor kökü Trabzonda olan dünyaya yayılmış milyonlarca taraftarı olan bir kulüp. yüzdelik dilime dahi girmeyen örnekleri boş verelim. kazandıklarımıza bakalım.
    Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular candır.
    Teşekkür ederim.
    Cansınız.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Benim hikayem çok farklı;
    İstanbul doğumluyum, ama aslen Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. İlkokul 3. sınıfı İstanbul Fenerde bitirdim ki, rahmetli babam tayin istedi. Trabzon'a geldik. Bende birden futbola bir merak sormayın gitsin. Ama babam futbola gıcık! Giresun'a tayinini istedi. Neyse ortaokul ve lise Giresun'da bitti. Ben bu arada amatörde babamdan gizli top oynamaya başladım. Jandarmagücü ile yapılan bir hazırlık maçında ayak bileğimde kapsül patladı. Futbola veda! Bu arada belirteyim;ben boyna kaçıp Trabzon'a geliyorum. Anneannemde kalıyorum Sotka'da.(Eski Cumhuriyet İlokulunun olduğu sokakta-Turgayın okuduğu okul. Dayılarım bu arada hasta Trabzonsporlu haliyle kaçamazsın. Tabi yaşım gereği biraz da benzer çok anılarım oldu. Universiteye gelince Ankara'ya kalış o kalış! Arada 5 yıl Hopa'da öğretmenlik yaptım. Hopa'da Trabzonsporlu çok vardı-ır.! Zamanla büyüdük , evlendik. Şu anda biri 35 diğeri 28 yaşında iki oğlum var fanatik. Çok şey var yazacak kısa kesiyorum. Ankara'da bir ara toplanmıştık Trabzonsporlular olarak ancak eşimin uzun süren kanser tedavisi nedeniyle ara vermiştim. Ankara'ya yolu düşen işi olan arkadaşları beklerim kapım Trabzonspor'a her zaman açık. Şimdilik bu kadar. Kalın sağlıcakla.

Nereden
    Ankara

Unutmadan nickname "lugana" köyümün adıdır. Gökdeniz'in köyü.
    Selçuk KELEŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)