Cafedegoygoy
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Takkemizi nmze koyup dsnelim...

MaHMuT_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Arkadaslar biraz dsnce yazisi gibi olacak ama sizlerle paylasmadan edemedim...

Sezon 2003-2004 Trabzonspor elindeki dar ama kaliteli kadrosuyla kaosa dnen ligde 2.lik ipini ggslyor..Burukta olsa kentte byk bir sevin yasaniyor (Fenerbahenin saibeligi sampiyonlugu Lig 4. s Denizli mainda 10 dakikada ma 2-0 (buruklugun nedeni))
    2004 yazi : Sehir ve gnl bagi olan tm taraftarlar isyanin sesi Trabzonspor'umuzu avrupa devlerine bas kaldirirken grmek iin sabirsizlaniyor.Bir ka takviye ile neler yapamazki bu takim deniyor hayaller kuruluyor..Fakat beklenen takviyeler yapilmiyor..

Ilk n eleme turumuzkontoriga rakip Tolga milli takimdan sakat dnd Erdin HALI SAHA MAINDA sakatlanmis savunmamiz fel durumda fakar forvet kalitemizle rakibi geiyoruz kafada soru isaretleri ile..

Ikinci n eleme turumuz:Rakip Dinamo Kiev Kievde geriye dsmemize ragmen toparliyor fakat 8-1 gibi bir farkla bitecek mai 2-1 kazaniyoruz...Trabzon'da ise tam bir hsran 2 deneyimsiz ve fizik g ok az stoperle 2-0 yenik duruma dsyoruz.Ikinci yarida rakip 10 kisi kalmasina ragmen gol bulamayip eleniyoruz..Hayaller bir baska bahara kaliyor...

Euefa kupasi:Rakip Atletico Bilbao byk moral bozuklugu ierisindeki takim kendi evinde 3-0 ne gemesine ragmen mai 3-2 bitiriyor ve Ispanya'da mitler bir kez daha son buluyordu..

Sper lig:Inisli ikisli grafigimizle 3 teknik adam degistiriyoruz ve devre arasinda n elemelerde transfer etmeye alistigimiz ''Simek'' ile artan tempomuzla yine haksiz bir sekilde papila (bilerekkk yazilmistir) ZEDE!! olarak 2. oluyoruz..SynBaskan Atay Aktug son lig maindan sonra aiklama yapiyor''Borca girecek dahi olsakgeen sene dstgmz hatayabir daha dsmeyecegiz gerekli takviyelerle Sampiyonlar liginde basarili olacagiz.''(Kulup bu sirada borsaya ailmis iyi kt bir para kazanilmis ve tm borlarda kapatilmistir.)

Bu Sezon:Her birimiz takviyeleri ve basariyi bekliyoruz..Peki su ana kadar ne oldu?...
    Kaptanimiz Sakat ve n eleme malarina yetisemiyor..[img]smileys/smiley18.gif[/img]
    Bir kaleci gnderip bir kaleci (henz) aldik...
    Savunmamizin bel kemigi Tolga satildi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]
    Bu saatten sonra yapilacak takviyeler iin sunu sylesem bana kizar misiniz??Biz elenene kadar (insallah elenmeyecegiz) takima uyum saglayabilirler mi?..

Biz yinede herseye inat TRABZONSPOR'umuzla beraberiz sike sayibe ynetim transfer bunu degistiremez...Bol Trabzonspor'lu gnler...

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Isteyen karsi iksin ama, her kelimesi dogru kardesim.. Altina imzami atarim.. Bu ynetim olasi bir basarisizligin hesabini nasil verir, camia bu kadar kenetlenmis bu kadar inanmisken bir transferi bu kadar uzattilar, alternatiflerin alternatiflerine kaldilar.. Tek umudumuz gen oyuncular..

Bence bu Thun yenilgisi hazirlik maidir olur byle mantigindan ziyade bir ders olmalidir, ynetim iin takkeyi nne koyup dsnme zamani geldi de geiyor bile.. Aman bu sene kairmayalim treni.. Ltfen..

Guests
    Ziyareti

Fazla sze gerek yok

GEREKLER ACIDIR...

Emir BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

yazin icin soylemiyorum ama bu yazinin degisik versiyonlarindan50 tane var..yinede kendi fikirlerini gzel ve dgru yazmissin...

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt Emir BAYRAK Nickli yeden Alnt

yazin icin soylemiyorum ama bu yazinin degisik versiyonlarindan50 tane var..yinede kendi fikirlerini gzel ve dgru yazmissin...

haklisin kardes sylenilenler dogru ama 50 baslik oldu herkes biliyor takimimizin sorununu ama ynetim ilmiyor ya da bildikleri biseler var umarim ikincisi olur yoksa ok kt seyler olacak trabzonda...

yelik tarihi
    29.05.2004

qelk lbvnlxcblgb

bir$ey oLacagI yok beLLi ki .. lafI doLayIpo duruyor yonetim .. yok o olacak yok bu .. lafazanLIk . iLk sIralara oynarIz bu snene ama $ampiyonLuk vede $ampiyonLar Ligine kaLmak hayaL bu kadro iLe ...

futbolun feri$tahI oLsan gene kurtaramazsIn bu takImi..

biz yine eski ( herzamanki) sloganImIza doneLim ...

" GonuLLerin $ampiyonu TrabzonSpor" . . . ~!

yelik tarihi
    29.05.2004

Takkemi kaldi dsnecek...

Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Alnt MaHMuT_61 Nickli yeden Alnt

Arkadaslar biraz dsnce yazisi gibi olacak ama sizlerle paylasmadan edemedim...

Bu Sezon:Her birimiz takviyeleri ve basariyi bekliyoruz..Peki su ana kadar ne oldu?...
    Kaptanimiz Sakat ve n eleme malarina yetisemiyor..[img]smileys/smiley18.gif[/img]
    Bir kaleci gnderip bir kaleci (henz) aldik...
    Savunmamizin bel kemigi Tolga satildi...[img]smileys/smiley19.gif[/img]
    Bu saatten sonra yapilacak takviyeler iin sunu sylesem bana kizar misiniz??Biz elenene kadar (insallah elenmeyecegiz) takima uyum saglayabilirler mi?..

Biz yinede herseye inat TRABZONSPOR'umuzla beraberiz sike sayibe ynetim transfer bunu degistiremez...Bol Trabzonspor'lu gnler...

[img]smileys/smiley32.gif[/img] QUITE............................................. .... ...........

yelik tarihi
    09.06.2005

yazilanlar dogru..ben zellikle geen seneye ok yaniyorm..kil payi kairdik herseyi..SL,sampiyonluk,keza uefada bir st tur..bu yil benzeri bi tablo olursa yine ayni seyleri yasicaz gibime geliyo..ama 3.n elemede kkl bi rakip ikarsa fazla zlmeye gerek yok bence (inter..m.united..vs..)..nk bu bteyle bu konumda o rakipleri yenmek iin transfer yapamayiz..kanunun kestigi parmak acimaz misali katlanicaz...transfer basligi altinda ki ogu yazi bu basliga ait aslinda..byle bi basligi atigin iin tebrikler..ordaki gibi ferdi satasmalar yasanmaz umarim..[img]smileys/smiley1.gif[/img]...saygilar...

SiNo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

dogru aci bir gerek

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

Harika aikLamissin bunLari ama maLesef aci gerek bunLar...

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    35

yaptigimiz transferlerin hi anlami yok adam gnderip adam aldik eeee?
    ne biim transfer simdi bu neye yaradi? bu saatten sonra ferdinandi
    robinho yu getirseler bizi s.lye tasiyamazlar.kaptan zaten istanbulun
    milli karmasinda oynamak iin kendini riske atti, tolga gitti yani bu
    is aliyle muhammetle olacak is degil

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

nerdeyse her konuda ayni seyler grslyor. stelik byle konularda mevcutken yeni bir konu acmaya hic gerek yokdu.

yeni konu demek yeni konu olmali. Eski konuyu yeniden ele almak icin yeni konu acmayi cok mantiksiz ve site icinde sagliksiz buluyorum.

yneticileri elestirme acisindan demiyorum. Millet nereye yazacagini sasiriyor zaman zaman. Maclardan sonrada herkes kendi capinda ayni konuyu ele almasida degismesi gerek yeni sezonda.

sadece takim degil taraftarda ilerlemesi gerek !!!!

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

ewt maalesef aci gerekler.

Emin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.07.2004
    Ya
    36

Fazla transfer yapilmasi taraftari degilim. Tolga ve Hasan dururken Brezilyali bir kalecinin eski milli bir kalecinin teknikdirektrlk yaptigi bu takima alinmasini gereksiz buluyorum. Alinan kaleciyi saymiyorum ki gereksiz oldugunu belirttim bunun disinda iki transferle TS sampiyonlugu yakalayacak kadroya sahip olur.

yelik tarihi
    11.12.2004

OKUYUNUZ

ok hos bir yazi olmus ve sanirim dogrulari yazmis arkadas..

Emin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.07.2004
    Ya
    36

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt

OKUYUNUZ

ok hos bir yazi olmus ve sanirim dogrulari yazmis arkadas..

Ne yapsin o insanlar hadi herkez Trabzonspora deyip tm sehirdeki genleri barindirsin mi. Var mi bu takimin byle imkani. Yetistirmeye alisiyor ok gze batanlari da ilerinden ayiriyor. Diger ocuklara da malesef kapi gsteriliyor. Bunun aksini yapabilecegimiz bir zm yolu var mi.

Bunun disinda yazilan bazi seyler var ki yazida hak vermemek elde degil. Trajedi...

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt Emin Nickli yeden Alnt
    Fazla transfer yapilmasi taraftari degilim. Tolga ve Hasan dururken Brezilyali bir kalecinin eski milli bir kalecinin teknikdirektrlk yaptigi bu takima alinmasini gereksiz buluyorum. Alinan kaleciyi saymiyorum ki gereksiz oldugunu belirttim bunun disinda iki transferle TS sampiyonlugu yakalayacak kadroya sahip olur.

kale gereksiz bir transfer miydi. ilgin

Hasan yeterli degil, kale Tolga ile Jefersoon arasinda gide rgelir ancak Jeferson kaptirmaz kaleyi. Kale en gerekli yerdi okta iyi oldu.

yelik tarihi
    28.02.2005

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

yelik tarihi
    28.10.2004

bencede kaleci nemli, gecen sene mondragon bizim kalede olsaydi acik ara sampiyon olurduk kim ne derse desin

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Kimsenin dsnmek istemedigi yada dile getiremedigiSL'nde gruplara kalamazsak,yada sezon sonunda yine gnllerin sampiyonlugu szkonusu olursa bu ynetim bunun bedelini deyecek mi ? Nasil olsa bize sabir ve tahammln en alasini grettiler.Bekleyelim ve grelim.

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

petkovitende , kareldende kurtulduysa bu takim korkmayin nmz aik......

MaHMuT_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt zanoylu Nickli yeden Alnt
    petkovitende , kareldende kurtulduysa bu takim korkmayin nmz aik......

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Alnt halil ibo Nickli yeden Alnt
    Kimsenin dsnmek istemedigi yada dile getiremedigiSL'nde gruplara kalamazsak,yada sezon sonunda yine gnllerin sampiyonlugu szkonusu olursa bu ynetim bunun bedelini deyecek mi ? Nasil olsa bize sabir ve tahammln en alasini grettiler.Bekleyelim ve grelim.

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)