Sayfa 186 Toplam 249 Sayfadan BirinciBirinci ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6225 adet sonuctan sayfa basi 4,626 ile 4,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Ne koydular ama helal olsun.

Ben 3-4 yıl önce Bursa da oynanan Diyarbakırspor macınıda hatırlıyorum adamları sahada bir linç etmedikleri kalmıştı ne ekersen onu biçersin.
    Adalet,Eşitlik,Özgürlük..
    Komünar..

Nereden
    Balıkesir

Şikeciler şapa oturdu
    Komünar..

Ercan DEMİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fb amed le eşlesmiş.
    $ikecileri destekleyecegim aklima gelmezdi farka boğarlar inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birbirlerinden farkı yok gözümde. O yüzden umurumda bile olmayacak
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cumhuriyet'in bekcileriyiz deyip her türlü pisliği yapan ve aklanan bir takımdan daha aşağısı olamaz benim gözümde. Kendi ulkemden ve insanimdan nefret ettiren daha tehlikeli bir oluşum.

Nereden
    Balıkesir

12 numara resmi hesabı "Hiç şüphesiz Diyarbakır Avniaker'den daha güvenli" diye açıklama yapmış.
    Komünar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haklı adamlar. İkisi de aynı zihniyette. İt iti ısırmaz misali
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bugün Amedspor kulübüne polis baskın yaptı....Seyircisiz oynama cezası verildi TFF tarafından.....Şikebahçe rahatlıkla gidebilir artık deplasmana......

Nereden
    Balıkesir

Orada öyle av tüfeği kullanmazlar,uzun namlulu silahlarla otobüslerini bir tararlarsa o zaman görürler Avniaker mi daha güvenliymiş yoksa orasımı
    Komünar..

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Umarım Fener yener bu maçta Feneri desteklerim amed mi fenermi derlerse.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Amedsporu destekliyorum o maçta.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İzmir

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amedsporu destekliyorum o maçta.

Neden Amedsporu destekliyorsun? Umarım fener yener.

http://www.rotahaber.com/images/upload/Aaa.JPG
    Konu SADECETRABZON61 tarafından (09.02.2016 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Nereden
    Almanya

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Amedsporu destekliyorsun? Umarım fener yener.

http://www.rotahaber.com/images/upload/Aaa.JPG
    Amedsporun yıllardır her deplasmanda maruz kaldığı aşağılamaları takip ediyorum. Bu aşağılamaların nirvanaya ulaştığı üç beş sene önceki Bursaspor maçında yaşananları da çok net hatırlıyorum. Amedspora terörist damgası yapıştırıldığı Bursadaki o maçtan sonra ne tff yetkilileri, ne devlet erkanı, ne de medya sahip çıkmıştı. Aksine onları yerme, cezalandırma politikaları izlenmişti ve o takımı apaçık provoke eden teksasçı lavuklar koruma altına alınmıştı. Hem de Amedsporun o zaman yaptığı pkk provokasyonu ile ilgili yaptığı açıklamaya rağmen. Devletin sahip çıkmadığı takımda bugün pkk yandaşlarının borusu ötüyorsa bunun sebebi Amedspor camiasının her seferinde yalnız bırakılmasıdır.

Yediği naneler cezalandırılmasın diye tüm ülkeyi ateşe atmayı göze alan ve devlet yetkililerini medyadaki lağım ağızlı yavşaklarını kullanarak açık açık tehdit eden nato köpeği azizin takımını destekleyecek değilim.

Eski futbolcumuzun eşi bu konuda çok güzel bir açıklama yayınladı Facebook üzerinden. Yılların pkk propagandası olan ajitasyona ben kayıtsız kalıp onların işine gelen dışlamaya asla destek vermem. O yüzden benim tarafım bellidir.

Konu ibrahim tarafından (09.02.2016 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Giallorossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

fener'e ne güzel koyuyorlar
    .

Francesco
    Totti

Nereden
    Balıkesir

Sabah ciğer yiyen safkan milli çocuklar yine verdi şukuyu
    Komünar..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2009 da olaylı Bursa ve İbb maçlarında provake edilen kesim Diyarbakır halkı mıydı ? Kulübün başkanı kim, nasıl açıklamalar yapıyor, kimin emriyle bu açıklamaları yapıyor ? Mehmet Sıddık ın face hesabını buraya delil olarak koyup kürtlerin ezildiğini mi savunuyorsun, dalga mı geçiyorsunuz Trabzon forumunda ? Yalnız bırakılıyor dediğin Amed in zaten TC ile bağlantısı yok adamlar seni kabul etmiyor seni ipleyen yok sen neyin yalnızlığından birlikteliğinden bahsediyorsun şaka mısın, Amed in ve destekçilerinin öyle bir derdi mi var ?

''Et tırnaktan ayrılmaz diye bir şey yok'' görüşünü Türkiye de kimler savunuyor ? Size Almanya da farklı yayın mı yapıyorlar ?

İbrahim senle yanlış hatırlamıyorsam 1 kasım dan önce siyasi muhabbetimiz olmuştu. Avrupa da Rte aleyhinde çok haber yapılıyor bu demektir ki Rte çok iyi işler yapıyor demiştin tespitin dibine vurmuştun. Bu tespiti yapan kişi sendin değil mi, yanlış hatırlıyorsam düzelt. Mehmet Sıddık ın facesiyle Türkiye de terör sorununa nokta atışı yapman 2. ibretlik tespitin oldu, seni tebrik ediyorum. Rte tespitinden sonra Mehmet Sıddık tespitiyle yeni bir akım başlattın...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2009 da olaylı Bursa ve İbb maçlarında provake edilen kesim Diyarbakır halkı mıydı ? Kulübün başkanı kim, nasıl açıklamalar yapıyor, kimin emriyle bu açıklamaları yapıyor ? Mehmet Sıddık ın face hesabını buraya delil olarak koyup kürtlerin ezildiğini mi savunuyorsun, dalga mı geçiyorsunuz Trabzon forumunda ? Yalnız bırakılıyor dediğin Amed in zaten TC ile bağlantısı yok adamlar seni kabul etmiyor seni ipleyen yok sen neyin yalnızlığından birlikteliğinden bahsediyorsun şaka mısın, Amed in ve destekçilerinin öyle bir derdi mi var ?

''Et tırnaktan ayrılmaz diye bir şey yok'' görüşünü Türkiye de kimler savunuyor ? Size Almanya da farklı yayın mı yapıyorlar ?

İbrahim senle yanlış hatırlamıyorsam 1 kasım dan önce siyasi muhabbetimiz olmuştu. Avrupa da Rte aleyhinde çok haber yapılıyor bu demektir ki Rte çok iyi işler yapıyor demiştin tespitin dibine vurmuştun. Bu tespiti yapan kişi sendin değil mi, yanlış hatırlıyorsam düzelt. Mehmet Sıddık ın facesiyle Türkiye de terör sorununa nokta atışı yapman 2. ibretlik tespitin oldu, seni tebrik ediyorum. Rte tespitinden sonra Mehmet Sıddık tespitiyle yeni bir akım başlattın...
    Yazdıklarımı tekrar oku. Vurgulamak istediğim şeyi anlayamıyorsun galiba.

Kaybedilen seçimden sonra şekillendirilen kamuoyu algısının Kürt halkına kin güdülmesine kadar vardığını göremiyor musun? pkknın tam da bu damarı kullanmaya çalıştığını bilmiyor musun? Amedsporu dışlayıcı söylemlerde bulununca pkk emellerine yardım ve yataklık edildiğini görmüyor musun? Yüz yılın vatan düşmanlarının iyilik meleği rolüne bürünüp her geçen gün bu propagandasını daha da geniş kitlelere yayarken, Türk milletinin ayrımcılığa varan hareketleri hiç mi korkutmuyor seni?

Bir kesim orta doğuda her yerde ayaklanma başlatırken Türkiyenin bu kangrenli hücresini deştiğini nasıl göremiyorsun?

Mehmet Sıddıkın eşinin bu dışlanmaya karşı sitemleri yerel halkın tümünde kabarmaya başlıyor. pkk bu kanal üzerinden giderse tüm yöre halkını yanına çekmesi içten bile değil.

(O zaman yazdığımın ironi olduğunu daha önce de söylemiştim.)

Nereden
    İzmir

Kaybedilen seçimden sonra şekillendirilen kamuoyu algısının Kürt halkına kin güdülmesine kadar vardığını göremiyor musun? pkknın tam da bu damarı kullanmaya çalıştığını bilmiyor musun? Amedsporu dışlayıcı söylemlerde bulununca pkk emellerine yardım ve yataklık edildiğini görmüyor musun? Yüz yılın vatan düşmanlarının iyilik meleği rolüne bürünüp her geçen gün bu propagandasını daha da geniş kitlelere yayarken, Türk milletinin ayrımcılığa varan hareketleri hiç mi korkutmuyor seni?

Bir kesim orta doğuda her yerde ayaklanma başlatırken Türkiyenin bu kangrenli hücresini deştiğini nasıl göremiyorsun?

Mehmet Sıddıkın eşinin bu dışlanmaya karşı sitemleri yerel halkın tümünde kabarmaya başlıyor. pkk bu kanal üzerinden giderse tüm yöre halkını yanına çekmesi içten bile değil.

Çok Boş Konuşuyorsun Feneri bizlerde sevmiyoruz ama Vatansa söz konusu ben feneri tutarım arkadaş buna sen değil kralın gelse engel olamaz.Çok Amedsporu seviyorsan git Amedspor formuna orada takıl.

Senin Gibi zihniyetler yüzünden zaten onlar taviz yüz buluyor.

Gir bakalım facebookta amedspor taraftarının face sayfalarına bana bir tane içlerinde Pkkya tepki vereni Göster.

4-5 Sene önceyi düşün.İzmir'de o zaman hdp değil dtp vardı ve şehire gelirken bile tepki bulurdu şimdi ise gecen seçimde İzmir'in en iyi yerlerine billboardları asıldı kimse tepki vermedi ve hdpnin oyunu gördün değil mi? ne kadar bir artma söz konusu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Nereden
    Almanya

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok Boş Konuşuyorsun Feneri bizlerde sevmiyoruz ama Vatansa söz konusu ben feneri tutarım arkadaş buna sen değil kralın gelse engel olamaz.Çok Amedsporu seviyorsan git Amedspor formuna orada takıl.

Senin Gibi zihniyetler yüzünden zaten onlar taviz yüz buluyor.

Gir bakalım facebookta amedspor taraftarının face sayfalarına bana bir tane içlerinde Pkkya tepki vereni Göster.

4-5 Sene önceyi düşün.İzmir'de o zaman hdp değil dtp vardı ve şehire gelirken bile tepki bulurdu şimdi ise gecen seçimde İzmir'in en iyi yerlerine billboardları asıldı kimse tepki vermedi ve hdpnin oyunu gördün değil mi? ne kadar bir artma söz konusu.
    Terör örgütünün propagandasına alet olmak vatanseverlikse senin için, konuşmaya gerek yok demektir. Sizin gibilerin inadına gelecek birlik beraberlik. Diyarbakırlı vatandaşlarımız kardeşlerimdir. Nato uşağı azize karşı onların takımını desteklerim. O kadar.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Doğma büyüme bir Diyarbakır'lı olarak 11 yıldır bu forumda öyle komik şeyler gördüm ki anlatamam. Yazın hep. 10 parmağın 10'u bir zaten. Yazın.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    İzmir

Terör örgütünün propagandasına alet olmak vatanseverlikse senin için, konuşmaya gerek yok demektir. Sizin gibilerin inadına gelecek birlik beraberlik. Diyarbakırlı vatandaşlarımız kardeşlerimdir. Nato uşağı azize karşı onların takımını desteklerim. O kadar.

Sen Fener düşmanlığından ne yapacağını şaşırmışsın.Ben o kadar söyleyim sana.Evet Feneri sevmiyoruz bende sevmiyorum lakin bu konu bambaşka bir konu.Konu Kürt Türk muhabbetide değil oraya çekiyorsunuz.

Benim anlatmak istediğimi sen anlamadın.Ayrıca Aziz Yıldırım Diyarbakırlıdır.

İnadına Türkiye İnadına Bayrak İnadına Devletimiz.
    Konu SADECETRABZON61 tarafından (09.02.2016 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

Nereden
    Balıkesir

Şehir takımıyız diye övünüp duruyoruz bir haksızlığa uğrayınca hıncımızı milli takımdan hatta Türkiye den çıkartıp alenen hainlik yapıyoruz,şimdi bizde Devlet takımı mı oluyoruz.? Hadi oradan derler

Devlet takımları ancak İstanbul takımları olur bütün Devlet kurumları onlara çalışıyor.

Trabzonspor,Amedspor gibi takımlar asla Devlet takımı olamaz düzene baş kaldırıp düzenin borazancılığını yapmak nerede görülmüş.?

Düzen derken sadece kasıtlı yanlış karar veren hakemden ya da Tff kurullarından bahsetmiyoruz ki düzen zengini,güçlüyü kollayan bir olgu bizde doğuştan çok daha fakir ve haksızlık gören tarafız zaten bu yüzden Trabzonspor doğuştan Sosyalisttir ve sisteme kafa tutar.

Aslında her iki takımın uğradığı haksızlıklar temelde aynı,iş pratiğe geçince değişiyor.

Takımsal asimilasyon ile toplumsal asimilasyon arasında bence bir fark yok,bir tarafta dışlanan takımı temsil eden bir şehir asimile olurken öteki tarafta dışlanmış bir toplumu temsil eden takım asimile ediliyor hepsi bu.

Topu eliyle kesip bariz penaltımızı yiyen hakemi yahut takımı devletin kurumları,kanalları nasıl görmezden gelip kabul etmiyorsa bizde asimilasyonu görmezden gelip kabul etmiyoruz.
    Komünar..

Nereden
    İstanbul

İbrahim çok ince ve önemli detayı atlıyorsun, problem zaten burada başlıyor.

Kürtlere yönelik ''genel'' bir yargı asla söz konusu değil, en azından benim açımdan değil. Bu kısımlara hiç girmiyorum zira konumuz bu değil, milliyetçiyim ''Hakkarili şehit'' örneğindekiler gibi kelle avcısı değilim. Ben milli değerlerine bağlı bir insanım, olması gerektiği gibi...

Amed i dışlayan yok, dışlanmak uygun ifade değil. Senin savunduğun takım ve ona destek verenlerin ülkeyle herhangi bir bağı yok, önce bunu kavraman lazım. Eğer ''haklı'' olarak anlatmaya çalıştığın konuya uygun örnek olarak Amed i sunarsan ''hadi oradan hewal'' yanıtı alırsın. Farkında değilsin ama propagandaya düşen kişi aslında sensin. Amed uygun örnek değil, ülkede Amed e destek verenlerinde ne oldukları belli, forumda bile bulabilirsin bu kişileri. Sende o kafadaysan bilemem, o zaman sende vatan hainisin demektir çünkü yoruma açık konu değil. Ancak ben öyle olmadığını düşünüyorum, umarım doğru düşünüyorumdur...
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim çok ince ve önemli detayı atlıyorsun, problem zaten burada başlıyor.

Kürtlere yönelik ''genel'' bir yargı asla söz konusu değil, en azından benim açımdan değil. Bu kısımlara hiç girmiyorum zira konumuz bu değil, milliyetçiyim ''Hakkarili şehit'' örneğindekiler gibi kelle avcısı değilim. Ben milli değerlerine bağlı bir insanım, olması gerektiği gibi...

Amed i dışlayan yok, dışlanmak uygun ifade değil. Senin savunduğun takım ve ona destek verenlerin ülkeyle herhangi bir bağı yok, önce bunu kavraman lazım. Eğer ''haklı'' olarak anlatmaya çalıştığın konuya uygun örnek olarak Amed i sunarsan ''hadi oradan hewal'' yanıtı alırsın. Farkında değilsin ama propagandaya düşen kişi aslında sensin. Amed uygun örnek değil, ülkede Amed e destek verenlerinde ne oldukları belli, forumda bile bulabilirsin bu kişileri. Sende o kafadaysan bilemem, o zaman sende vatan hainisin demektir çünkü yoruma açık konu değil. Ancak ben öyle olmadığını düşünüyorum, umarım doğru düşünüyorumdur...
    İşte o bağı pkknın elinde oyuncak edersek mümkünatı yok doğrulamayız. Adamlar "Türk milleti bizi dışliy" dedirtmememiz gereken yerde kıçı kırık futbol maçı için bile terör örgütünün istediği şekilde hareket ediyoruz. Burda kimsenin şahsına bir şey yazmıyorum. Sosyal medyada hatta ülke basınında yapılan aşağılayıcı propagandalara ve bunun karşısında dikiliyormuş rolü yapan teröristlere bi bak Allahını seversen. Tüm ülke Amedspor (bana göre Diyarbakırspor) düşmanı kesildi. Yayıncı kuruluşun spikeri bile top Amedsporlulardayken "onlar" diye hitap ediyordu, gol attıklarında "yedik", "attılar" gibi ifadeler kullanıyordu yahu. pkklı olsam sevincimden ağlardım yemin ederim.

Bu bir süreçtir. Bugün futbol karşılaşmasında, yarın konserlerde, bir sonraki gün meydanlarda devam eder bu kin. Zaten durum şu an yeterince vahim. Futbol karşılaşmalarını ayrı tutalım bari bu hengameden.

Nereden
    İstanbul

İşte o bağı pkknın elinde oyuncak edersek mümkünatı yok doğrulamayız. Adamlar "Türk milleti bizi dışliy" dedirtmememiz gereken yerde kıçı kırık futbol maçı için bile terör örgütünün istediği şekilde hareket ediyoruz. Burda kimsenin şahsına bir şey yazmıyorum. Sosyal medyada hatta ülke basınında yapılan aşağılayıcı propagandalara ve bunun karşısında dikiliyormuş rolü yapan teröristlere bi bak Allahını seversen. Tüm ülke Amedspor (bana göre Diyarbakırspor) düşmanı kesildi. Yayıncı kuruluşun spikeri bile top Amedsporlulardayken "onlar" diye hitap ediyordu, gol attıklarında "yedik", "attılar" gibi ifadeler kullanıyordu yahu. pkklı olsam sevincimden ağlardım yemin ederim.

Bu bir süreçtir. Bugün futbol karşılaşmasında, yarın konserlerde, bir sonraki gün meydanlarda devam eder bu kin. Zaten durum şu an yeterince vahim. Futbol karşılaşmalarını ayrı tutalım bari bu hengameden.

Peki butun ulke neden Amed dusmani oldu ? Amed in futbolculari, takim kaptani, yoneticileri, taraftari(?) ateşe benzin bidonuyla kosuyorlar. Adamlarin oyunculari, kazanilan maclari Cizre de direnen gerillalara(!) armagan ediyorsa ben burada "Amed dışlanıyor" diyemem. Kendileri istiyor, senin anlatmaya calistigin "algi yaratma" olayida tam olarak burada basliyor. Pkk evet bunu istiyor ama Amed i savunamam. Anlatmak istedigin dogru ama örnek yanlis.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)