Sayfa 1 Toplam 35 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Neden Trabzonspor?

arkadaslar neden TrabzonspoR?

duygularinizi dökün suraya....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ben ilk kendimi hatirladigimda evde poster vardi arabaya bindigimde kemençe çalardi bizimkisi böyle baslayan bir asl

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizde babadan ogula geçer..

tswonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizimkisi dogustan...

TRABZONSPORLU OLUNMAZ... TRABZONSPORLU DOGULUR...

Nereden
    Trabzon

beyler 1 cümle ilemi sizin trabzon askiniz....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

uzun seyler bekliyorum....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ÜNAL KARAMAN.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden mi ask ask askk

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

bizde de zaten amca ogluyuz...

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ASALET

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

KANIMIZDA VAR!!!

ekrem75-61
    Ziyaretçi

trabzonda ikamet ederken o avni akerin büyülügüne kendimi kaptirdim nede olsa memleket takimi seviyorum yaaaaa bordo maviyi trabzon denilince içimde bir heyecan oluyor düsünün böylesine bir sevginin saha içinde aldigi basarisiz sonuçlardan dolayi nasil üzüldügümü seviyorum trabzonu seviyorum trabzonsporumu seviyorum karadenizi ama en önemliside tapiyorum sana trabzonsporum seni hiçbirzaman yanliz birakmiyacagiz alayina gider ALAYINA ISYAN ÖLÜMÜNE TRABZONSPORUM

Biz Babadan Böyle Gördük..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı 61 trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    trabzonda ikamet ederken o avni akerin büyülügüne kendimi kaptirdim nede olsa memleket takimi seviyorum yaaaaa bordo maviyi trabzon denilince içimde bir heyecan oluyor düsünün böylesine bir sevginin saha içinde aldigi basarisiz sonuçlardan dolayi nasil üzüldügümü seviyorum trabzonu seviyorum trabzonsporumu seviyorum karadenizi ama en önemliside tapiyorum sana trabzonsporum seni hiçbirzaman yanliz birakmiyacagiz alayina gider ALAYINA ISYAN ÖLÜMÜNE TRABZONSPORUM

............................
    Konu Harun-61 tarafından (30.07.2008 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

ekrem75-61
    Ziyaretçi

ÖNCE YÜCE ALLAHA SONRA SANA TRABZONSPORUM herseyi ibadete vurmayin

Nereden
    Trabzon

Alıntı 61 trabzon Nickli Üyeden Alıntı
    ÖNCE YÜCE ALLAHA SONRA SANA TRABZONSPORUM herseyi ibadete vurmayin

...............
    Konu Harun-61 tarafından (30.07.2008 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar ben ne babadan ne da atadan, nede posterden.

Ben bordo mavi reklerine,

ben istanbul dukkalarina karsi verimis oldugu mücadelesine,

ben Türkfutbolunda yapmis oldugu devrimine,

ben bu dünyadaher seyi parayla yapacaklarinisanan, adaletten yoksun kiselere karsi vermis oldugu tertemiz mücadelesine,

bendiger takimlar Avrupa kupalarindasapir sapir dökülürken, buradada bir cephe acip baskaldirmasina,

ben her sene altyapidan 2-3 yildiz çikarip Türk futbolunun hizmetine sunmasina,

bengözlerimi onun yaptigi devrimlerle açtigim,yapacagi devrimlerle gözlerimi kapayacagim içinTarbzonsporluyum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ben ne babadan ne da atadan, nede posterden.

Ben bordo mavi reklerine,

ben istanbul dukkalarina karsi verimis oldugu mücadelesine,

ben Türkfutbolunda yapmis oldugu devrimine,

ben bu dünyadaher seyi parayla yapacaklarinisanan, adaletten yoksun kiselere karsi vermis oldugu tertemiz mücadelesine,

bendiger takimlar Avrupa kupalarindasapir sapir dökülürken, buradada bir cephe acip baskaldirmasina,

ben her sene altyapidan 2-3 yildiz çikarip Türk futbolunun hizmetine sunmasina,

bengözlerimi onun yaptigi devrimlerle açtigim,yapacagi devrimlerle gözlerimi kapayacagim içinTarbzonsporluyum.

Harika açiklamissin. Duygulandim bee.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çünkü 150 bin nüfuslu bir kentin takiminin milyonluk digerkentlerin takimlarinin kafasina vura vura kendini kabul ettirmesinden duydugum haz tarif edilemez. Dünyanin herhangi bir yerinde herhangi bir ecnebiye Trabzon'dan oldugumu söyleyince 'ooo... Trabzonspor' demesinden duydugum haz da tarif edilemez. Kimse çekemese de bu küçücük sehrin ülke futboluna teknik adam, futbolcu, idareci olarak hükmetmesinden duydugum hazzi anlatmaya gerek yok. Çünkü Trabzon'luyum dedigimde kimse bana 'hangi takimi tutuyorsun' gibi onlarca da çok aptalca olan bir soruyu soramiyor. Çünkü herkes bizi kiskaniyor, kimse çekemiyor. Çünkü dünyanin herhangi bir yerindeyken bordo mavi formayla çekilmis resim koleksiyonum var. Çünkü Antalya'yaya falan tatile gittigimde herkes formama ve bana tip tip bakiyor ve bundan da çok büyük haz aliyorum. Vesaire, vesaire...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Hadi bizler duygusal olarak düsünüp, dogustan Trabzonspor'luyuz diyoruz ama söyle mantikli olarak düsündügüm zaman da, bu ülkede tutulacak ilk takim Trabzonspor olmali, diye düsünüyorum.

Bir kere dünyanin hiç bir yeri bu kadar futbolla içiçe degil.Ayrica koskoca Türkiye'nin büyük ve sanayisi gelismis illeri ligde dogru dürüst barinamazken, bu küçük ve sanayi bakimindan geri kalmis ilin her yil ligde zirveyi zorlamasi,bu ülkenin futbol adina en önemli degerlerinin bu sehirden çikmasi, resmen arastirma konusu yapilmasi gereken bir durum.

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Çünkü 150 bin nüfuslu bir kentin takiminin milyonluk digerkentlerin takimlarinin kafasina vura vura kendini kabul ettirmesinden duydugum haz tarif edilemez. Dünyanin herhangi bir yerinde herhangi bir ecnebiye Trabzon'dan oldugumu söyleyince 'ooo... Trabzonspor' demesinden duydugum haz da tarif edilemez. Kimse çekemese de bu küçücük sehrin ülke futboluna teknik adam, futbolcu, idareci olarak hükmetmesinden duydugum hazzi anlatmaya gerek yok. Çünkü Trabzon'luyum dedigimde kimse bana 'hangi takimi tutuyorsun' gibi onlarca da çok aptalca olan bir soruyu soramiyor. Çünkü herkes bizi kiskaniyor, kimse çekemiyor. Çünkü dünyanin herhangi bir yerindeyken bordo mavi formayla çekilmis resim koleksiyonum var. Çünkü Antalya'yaya falan tatile gittigimde herkes formama ve bana tip tip bakiyor ve bundan da çok büyük haz aliyorum. Vesaire, vesaire...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erhan|TS Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

250 bin olucakti herhalde o 150 bin degil

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir cok nedeni var parani degilde yurgin daha onemli oldugunu 6 kez lig ve bir cok kupa ile kanitlamasiüç armutlaravrupa nedir bilmezken avrupanin en onemli takimlarini dize getirmesi her seyden onemlisi bir anadolu kulubu memleketim olmasi bizansin yanindan bile gecmemesi abi bir suru var ya cok derin bi soru sormussun

Nereden
    Trabzon

SELAM
    fficeffice" />
    Neden TRABZONSPOR?

Sürünün bir parçasi olmak için degil, ayricalikli bir gruba ait oldugumu hissetmek için,Musa nin bu çagda dahi Firavun u devirebilecegine inandigim için, Romantizme ve hala dünyadaki en ulasilmaz degerin para degil sevgi olduguna inandigim için,Alinterinin karaparadan çok daha kudretli bir güç olduguna inandigim için,Hayalcilerin bu maddeci dünyada hala basarili olacaklarina inandigim için, Bordo ve Mavi için......

Savulun yeldegirmenleri iste Modern çagin Don Kisot?u geliyor...

Guests
    Ziyaretçi

süpersin [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)