Sayfa 35 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 33 34 35
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 851 ile 868 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor?

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

devrimin adı Trabzonspor,daha ne olsun,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

cemoli5408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

http://www.youtube.com/watch?v=s7iSY6oaaPY

bu videodaki şımarık ergen feneri, emekçi abimiz ise Trabzonspor'u temsil ettiği için bir sebebi de vallahi aynen bu
    Trabzonspor

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizi çernobil değil trabzonspor öldürdü

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Cünkü, adı ustunde; TRABZONSPOR.
    TRABZONSPOR

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rahatlık battığı için,başka birşey değil

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nedensiz sevmek lazim bazen...

Nereden
    Trabzon

Benim için bir başkaldırıdır Trabzon. Bir meydan okumadır; güce tapanlara,paraya inananlara karşı. Sokaktaki delikanlıların sahada direnişidir.

Belkide kendi hayatımda başkaldıramadığımdan,birşeyleri değiştirmek isteyip de gücüm yetmediğinden hep Trabzonspora özenmişimdir. Keşke Onun gibi bende basarabilsem diyordum içimden.

Gerçi günümüz futbolunda ne onur kaldı,ne başkaldırı. Ruhsuzların sahada gezindiği, başarı uğruna iğrenç şeylerin yapıldığı bir alan oldu.

Yine de insan umut ediyor işte. Belki birgün...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah razi olsun su Trabzonspordan. Bu nasil bir mesajdir arkadas? Türkcemi gelistirdi bu takim. Var mi daha ötesi?

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla yau nerden geldi bu hastalik ne bicim biseydir yaw piskopatliga dönüstü yaw :P
    "saka" bi yana genlerimizde oldugu kesin bisey bence mesela kücükken yasdaslarim sarki söylerken mini mini bir kus falan benim bi elimde eski kantarlardan diger elimde yildiztornavida kemence yerine kantara sürtüp duruyodum ayni anda trabzonspor marslarini söylüyodum 4-5 yaslarindaydim varmi ya böyle bisey dedigin gibi genimizde kanimizda canimizda var bordo mavinin sevgisi
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

esra61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Babamızdan yadigar bize bu sevda .Gurbette bordo ile maviyi gördüğünde tevafuktan değilde bilinçli bir renk seçildiğini düşünerek hemşehri olabilme ihtimalini seviyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

img-20160119-wa0014.jpg
    İşte bu yüzden Trabzonspor. Din, vatan, TRABZONSPOR
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

furkanaltuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

"Basit görüşlü, koyun düşünceli insanlar yalnızca başarıya taparlar." Dostoyevski

Sent from my iPhone using Tapatalk

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başka Trabzonspor olmadığı için.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsmet Özel - "Küçük İbo Neden Trabzonsporlu?"

Başlıktaki soruya cevap vermeden önce birisi bana şu soruyu sormalı: MGK kararlarıyla ilgilenmek dururken neden magazin konularına dalıyorsun? Ben de şöyle cevap vermeliyim: Nasıl olsa MGK kararlarının gereği hakkıyla yerine getirilecektir; ama şu var ki sizin magazin konusu dediğiniz hususta bir zihin açıklığı sağlanmadıkça ve o konuyu içine alan ruh durumunun istikameti anlaşılmadıkça gereğinin yerine getirilmesi söz konusu olan MGK kararlarındaki "yer" kavramını ülkemizin ikbali ve istikbali bakımından gayri muayyen kılınmış vasıflarından arındırmak mümkün olamayacaktır, (Üf! Ne lâflar ediyorum!)

Küçük İbo'nun Trabzonspor taraftarı oluşunu, onun arabesk söylemeyi terk etmeyeceğine ve Türkçe'yi Urfa şivesiyle konuşmaktan vazgeçmeyeceğine dair beyanlarından ayrı değerlendirmek anlamsızdır. Anlam Türkiye topraklarında binlerce yıl süresince oluşmuş ortodoksinin (sünnî tavrın) hayat belirtilerinde gizlidir. Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde toplumun yüksek tabakasına iktidar bahşeden kültürel eksantrik eklektizm karşısında otantik inisyatifte ısrar bugün Küçük İbo'nun şahsında bir dışa vurma biçimi arıyor.

Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşı¬sında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisyatifin sembolüdür. Trabzonspor'la birlikte desteklenen şey ihmale uğramışların başarıya olan özlemleri değil, kendilerinde cevher bulunduğuna inananların inisyatifi elden bırakmama kararlılığıdır. Küçük İbo bunu "Kümeye de düşse (Küme düşse de demek istiyor) sapına kadar Trabzonsporlu" kalacağını söyleyerek dile getiriyor.

Çocukluktan henüz çıkma aşamasında bulunan bir Urfalı'nın Trabzonspor taraftan olmasını tesadüfi bir olay sanmayınız. Türkiye topraklarında bazı yöreler, bazı vilâyetler var ki bunlar ülke insanlarına özgü kültürel bütünlüğün dinamosu işlevi görür. Benim tespitlerime göre bunlar: Urfa, Trabzon, Konya, Balıkesir vilâyetleridir. Bu vilâyetler Anadolu topraklarının şimdiye kadar uğradığı sarsıntılar sırasında yeniden derlenip toparlanmayı temin edecek gücün doğmasını beklemektense felâket karşısında kendi gücünü harekete geçirmek üzere duruma derhal el koymanın ruhî kabiliyetini aralıksız hazır bulundurdular. Bu vilâyetlerin yerli (ve yerlileşmiş) insanları ülke bütünlüğünün değerini kendi bütünlükleriyle eş tuttukları için mahallî özelliklerini kaybettikleri taktirde Türkiye'nin kimlik kaybı hususunda uğrayacağı zararın ne kadar büyük olduğuna dair derin bir bilinç taşıdılar. Mahallî özelliklerine sahip çıkma (hemşehrilik vs.) bakımından benim yukarıda saydığım dört vilâyeti geride bırakacak bir çok yöre zikredilebilir. Fakat benim andığım vilâyetlerin mahallî özelliklerinin eksenini "otantik inisyatif" teşkil ediyor. Bu bakımdan Urfa, Trabzon, Konya, Balıkesir vilâyetlerini Türkiye'nin hayırlı bir gelecek arayışında hazır maya saymalıdır.

30.04.1997 Yeni Şafak

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende bazen soruyorum hatta imkan olsada komple futboldan kurtulsam diye içimden geçiriyorum. Trabzonspor sayesinde çevremcede artık yeter ulan kıvamına geldim makara muabbet ortam 10 numara iken ekranda her ne kadar mekanda sesini açtıramasamda trabzon maçının skorunu 2-0 görüp neşeme neşe katarken 1 saat sonra dünya başıma yıkılmış gibi susup milletin yine yenildi trabzon huahaah bu yine iptal oldu sözlerine kulaklarımı kapatırkende çok düşündüm. Ama ne onla nede onsuz olmuyor kıvamındayım yine bana deli desinler ama inter maçında celonun golüne sevinirken kahvede masayı kırdım diye desinler ne bileyim urfada feneri yenerken çok bağırdığım için polis çağırdıkları için deli desinler bunlara razıyımda şuanki hal sadece saçları beyazlatıyor hayatın üstümüze yıktığı dertler yetmezmiş gibi yeni dertler ekliyor ben yoruldum ve usta son şansım bakalım belki artık spor olarak tenis maçlarını izlerim

genç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

T.C Kimligi masaya koydum kimsenin bana takim sormadan sen TRABZONSPORLUSUN dediginden bu ozellik devam etmeli ama artik yeni nesil tutmuyor bu kadar sampiyonluk sart cocuklarimiza bu takimi daha cok asilamak icin
    bu takimin iki senedir forveti yok hala forvet bulamadik ne kadar plansiz programsiz bir yonetimimiz varmis

Nereden
    İstanbul

Biz 3 büyük İstanbul Takımı Varken Trabzonsporu Tutanlarız Helalimiz Varken Harram a Bakmıyoruz

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

trabzonspor'un bu imkanlarla lige çıktıktan sonra bu kadar kupa kazanması ve 9 kere ikinci olması bile futbol tarihine geçecek olaydır. bunun belgeseli bile yapılmalı ama bizde öyle bir vizyon. bir yandan trabzon bir yandan dünyanın sayılı şehirlerinden istanbul. trabzonspor'un bu başarısının eşi benzeri yok dünya futbolunda.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor'un bu imkanlarla lige çıktıktan sonra bu kadar kupa kazanması ve 9 kere ikinci olması bile futbol tarihine geçecek olaydır. bunun belgeseli bile yapılmalı ama bizde öyle bir vizyon. bir yandan trabzon bir yandan dünyanın sayılı şehirlerinden istanbul. trabzonspor'un bu başarısının eşi benzeri yok dünya futbolunda.
    Harika bir belgesel olur.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)