Sayfa 4 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 868 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Trabzonspor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

merhaba

ben trabzon'da dogmadim. o zamanlar sadece trt varyani ailem de maçlari takip edemezdi herkes TS'lu ama sadece sorulunca.baska bir sehirde olsak da TRABZONLUYUZ kan çekiyor galiba...sanirim adindandir farkli bir sehirde farkli insanlarin içinde bizi temsil ettigini farkettim. ben 4 yasindayken deTRABZONSPORluydum eee öncesini hatirlamiyorum zaten.çevredekilerin bütün çabalarina ragmenhiç vazgeçmedim. futbolu bilmesemde çocuk da olsak TRABZONluyuz inatçiyiz iste. ama pek birsey de bilmezdim TS ile ilgili. ilkokuldayken arkadasim hangi takimi tuttugumu sordu TRABZONSPOR deyince alay edip tüm sinifa bagimaya basladi aaaaa bu TRABZONSPORluymus diye, sadece bizde bjk, gs, fb gibi sampiyon olduk diyebilmistim annemden duydugum seyi . o gün çok utanmistim ama TRABZONSPORlu olmaktan degil onu savunamamaktan iste o gün bu gündür çok fanatigim ve asla ezilmedim hiç bir mekanda. ortamda tek TRABZONSPORlu olsamda

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonda dogunca zaten %90 Trabzonsporlu oluyorsun. Hele de bizim nesilde. Yani bizimkisi pek önemli degil. Asil Trabzonda dogmayip ta Trabzonsporlu olanlar var ya...Asil saygiyi,asil takdiri ve asil alkisi onlar hakediyor...Çünkü onlar bu camianin ne kadar büyük oldugunun en güzel göstergesi... O yüzden ben simdi ayaga kalkiyorum ve onlari ayakta

Guests
    Ziyaretçi

Neden trabzonspor?

Cünkü ruhumdaki coskun dalga onda var

futbolunda kendimi buluyorum

herseyinde kendimden bir prça buluyorum

Hirsinda sabirsizliginda azminde ve basariya açliginda kendimi buluyorum

Karadenizin dalgalarini andiriyo bana trabzonum

Ruhum yeniden cosuyo ve bir kez daha sükrediyorum

TRABZONSPORLU olduguma...

Ben kendimi sende buldum

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

neden trabzonspor ?

almanyada dogup büyüdüm ( ´69 dogumlu & 35 yasindayim ), aslen trabzon ( erdogdu ) & macka ( mataraci ) liyim. Sadece Cocuklugumda 2 yil & izinden izine trabzonda olabildim.Almanyada kaldigim sehirde nerdeyse hic trabzonlu yok ama yinede trabzonsporlu var [img]smileys/smiley1.gif[/img].

Cocukken hafta sonlari babam sürekli Türkiye radyosunu dinliyordu ve Trabzonsporun maclarini takip ediyordu. Evimizde herzamanyasadigimiz sezonun trabzonspor kadrosunun posteri ( resim cercevesinde ) asiliydi. Türk gazetelerinden alip asiyordu babam. Bende sayesinde hem Trabzonsporun maclarini zaman zaman dinliyor hem babamin aldigi türk gazetelerinden haberlerini takip edebiliyordum. Sampiyon Trabzonspor ile tanismisdim ve memleketemin takiminin koskoca istanbul takimlarini dize getirdigini ögrenmistim. Zaman ilerledikce hafta sonlari babamin radyoyu acip maclari dinlemesini beklerdim ve heyecanlanirdim. Trabzonsporun Istanbul takimlarini yenmeye alismisdim ve icimden hep trabzonspor bunu nasil yapabiliyor diye bir soru gecerdi. Maclari izlemek isterdim bu yüzden ama burda mümkün olmadigindan gazetelerden okurdum sonra.

Türkiyeye izine gittigimizde o zamanlar hep trabzona giderdikancak önceistanbulda akrabalarimizida ziyaret ederdik. 80 li yillarin sonuna dogru istanbulda arsa alip ev yapdirdik ve trabzona hem daha nadir ugruyorduk hem daha az kalabiliyorduk. Öyle sanssizdimki Avni Akerde trabzonsporumun bir macini bile izleyemedim SIMDIYE KADAR ( [img]smileys/smiley19.gif[/img]), tatilimizin hep sezon bitisine denk gelmesinden dolayi, fakat avni akere yinede giderdim ve etrafini gezerdim hatta icerisini görebilmek icin yükseklere cikardim trabzonda. Ancak MAY Tesislerinede gidebildim sonralari ve türkiyede istanbuldabesiktasmacimiziizleyebildim ve Trabzonsporumu almanya kamplarinda bir cok defa görebildim ve maclarini izleyebildim. Hatta bir defa benim kaldigim ufak sehirde bile kamp yapdilar ( Gütersloh / VERL ) ve ufak futbolcu kardesimin o zamanlar oynadigi SC Verl kulübunun antreman sahasinda kardesimle birlikde ayni sahada yanyana antreman yapiyorlardi. Özellikle son yillarda ( bu yil haric ) Trabzonsporumun almanya kamplari bana baya yakindi ve firsat bulup gidebildigim ( tatile gitmedigim seneler ) günlerde hasret gideriyordum ve cocuk gibi seviniyordum. Son Sezon ufak kizimida ( 2 yasindaydi ) alip trabzonspor avrupa acilisina gidebilmisdim. Kizim & benfutbolcular ile bir kac resim cekdirmisdim [img]smileys/smiley1.gif[/img].

Almanyada degilde Trabzonda yasamis olsak kaldigim sehirdeki kulüpde degilde babam bizi TS kulubune yazdirir top kosturmamizi isterdi. Özellikle ufak kardesimin Trabzonspor A Takimina kadar yükseleceginden süphem yok. Hatta bir aralar Trabzonsporda oynamak istiyorum diye trabzona gitmek istedigini söylerdi. Fakat son iki yildir kalcalarinda bir sorun oldugundan cok iyi bir topcu ve futbol hastasi olmasina ragmen fazla top kosturamiyor hatta ameliyat olmadan kalca sorunun düzelmiyecegini söyledi doktorlar. Ameliyatta riskli oldugundan cocuklugundan beri alisdigi futbolu oynayamiyor simdi. Böyle Trabzonlu olupda gurbette baska takimlarda top kosturan cok futbolcu var. Dikkat ederseniz avrupada oynayan en ünlüleride trabzon asillidir. Sakarya / istanbul dogumlu olsalardave trabzonsporda yetismeselerdetrabzonsporun kendi futbolculari ile birlikde trabzon insaninintürkiyede futbolda bir "elite" oldugunu gösterir.Bu durumda ilerisi icinde hem gurbette yasayan trabzonlu & hem trabzonsporda daha cok yildiz futbolcu yetisecegine inandiriyor.

Son olarak size Sakaryada oynanan Galtasaray : Trabzonspor macini izleyebilmek icin basimizdan gecenleri anlatmak istiyorum. Aradan baya zaman gecdigi icin hangi sezon oldugunu hatirlayamadim fakat o maci 1:0 kazanmistik. Tatilde Istanbulda akrabalarim ile iki arabayi doldurup maci izlemeye gittik. Fakat stada biraz gec gelince mac baslamisdi ve bilet bulamamistik. Dayi oglum yandaki yüksek apartmana cikip bir balkondan maci izleyebilecegimizi düsündü ve zili calip en yukariya cikmisdik fakat müsade almadik ve üzgün bir sekilde maalesef istanbula geri döndük. Maci ancak radyodan dinleyebildik ( yine ) ve trabzonsporumu izleme firsatini kacirmis olduk.

Trabzonda yasamis olsam avni aker hasrettligini cekmiyecekdim ve simdi yazdiklarimin yerine cok farkli seyler yazabilecekdim. Ancak Trabzonsporuma olan sevgim yinede degismeyecekdi. Hatta buradan Trabzonsporumu kimbilir dahada cok seviyorum. Benim icin Trabzonspor bir ASK hikayesi. Kavusamayan sevgililer gibiyim. Uzaktan takip ediyorum, atliyorum, zipliyorum, seviniyorum, üzülüyorum, sinirleniyorum, kiziyorum. Uzun zamandir sampiyon olamasada, gelecek yillarda olamayacagini & ikinci lige düsücegini bilmis olsamda herzaman trabzonsporluyum ve sevgilimden asla vazgecmem.

SEVGILER SAYGILAR

Metin Aydin

Guests
    Ziyaretçi

valla süper

Memleketim Erzurum, 2 yasimdanitibaren de Istanbul'a yerlesmis bizimkiler. Babam sirf eziklere inat zamaninda Goztepe'yi tutarmis, hatta benim ismim de zamanin Goztepe'li forveti Ozer'den geliyor. Daha sonra efsanenin dogusuyla beraber babam Trabzonspor'lu olmus. Bana hicbir baski yaptigini ya da telkinde bulundugunu hatirlamiyorum. Ama dayilarim (cok severim 3'nu de ama malesef hepsi ezik) bana forma vs alirdi hep fb'li olmam icin. Iste acz bu olsa gerek. Yani rusvet, sike burda basliyor daha. Baba ne yaparsa dogrudur bi cocuk icin. Ben de onun izinden gidip buldum Trabzon'u acikcasi.

Ama yas ilerledikce (hali hazirda 28) sunu anliyorum ki, eger su an Turkiye'ye hicbir sey bilmeden yeni gelsem ve de bir takim tutmak istesem, yine bulurdum ben bu aski. cunku o aklin geregi, isyanin adi, gercek askin ta kendisi.

Askeri okulda (yatili olarak) okudugum8 sene boyunca 220 kisi icerisinde sadece 4 kisiydik Trabzonsporlu. Bu 4 kisiden de sadece ben ve de bir arkadasim fanatik idik, deigerleri biraz hikayedendi acikcasi. Ama inanin bir Turk'un dunyaya bedel oldugu gibi, biz iki Trabzonspor'lu kalan 200 ezige bedeldik.

Sevda budur iste. Gurur budur. Ask budur.200'e karsi 2 olmaktir. Gogsunu gere gere dolasmaktir Kadikoy'de Bagdat caddesinde uzerinde o asil bordo-mavi formayla.

Yagamadik son 20 senedir maalesef dostlarim ama her zaman gurledik arada sirada olsa da. Tuten bir volkan gibiyiz, hicbir zaman sonmeyecegiz, yakindir patlamamiz insallah. Cok korkuyorlar emin olun ezikler bundan.

Hepinize ABD'den kucak dolusu sevgiler. Yeri gelmisken soyleyeyim tekrar, lutfen guncel maclarimizin gol goruntulerini elden geldigince koymaya calisin siteye.

Ozer Eroglu, Dz.Kd.Utgm.

Monterey/CA/ABD

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ben nasil Trabzonsporlu oldugumu hatirlamiyorum.Ama herhalde Trabzonlu olmam gerek.Trabzon'luyum ama Trabzon'a 3-4 kez gitmisimdir.Ben Zonguldak'ta dogdum.Oturdugum ilçede çok Trabzonlu var ama çogu ezikleri tutuyorlar.(akrabalar hariç)

Diger nedenidebenim akrabalarin fanatik Trabzonsporlu olmalari.Onlarin yaninda ben ezikleri tuturuyorum de,kesin seni vururlar(ama akrabalarini).Hele bir akrabam var o bir baska.Yigeni daha 2 yasinda onu koyu Trabzonsporlu yapti,marslar ezberletti,forma aldi.

Trabzonsporlu olmak bir baska.Bazi arkadaslar yazmislar ben Trabzonsporluyum diye benimle dalga geçtiler.Bana öyle hiç bise yapamadilar.Diger takimlara laf atardilar bizim Trabzonspor'umuza laf atamazlardi.Çünkü biz otoritemizi kurmustuk.

Geçen senedershanede 2 kisi Trabzonspor'luyduk.Trabzonspor'u tüm dershaneye karsi savunurduk(hocalar dahil). Hoca soru sorardi,biz soruyu çözmeden 61 diye atlardik.Dershaneye radyo getirip derste maçlari dinlerdik.

Geçen sene istanbulda cincon'u 2-1 yenmistik.Ertesi gün okula bir arkadas Trabzonspor kaskoluyla gelmisti.Trabzonspor yendi diye cincon'lulara kaskolu öptürmüstü.Bükemediginiz eli öpeceksiniz diye. Bu anilarimi hiç unutamiyacagim.

Beni kim TRABZONSPOR'lu yaptiysa Allah (c.c) ondan razi olsun. Trabzonsporlu olmak bir baska,o duyguyu hiç bir seye degismem. Yenilgigimiz zaman bile gururla ben TRABZONSPOR'luyum derdim.

Güçlüyüm,gururluyum çünkü TRABZONSPOR'luyum.

ben küçükken besiktasliydim daha sonra trabzon istanbul galatasaray ve daha sonra tekrar trabzon.dogru yolu biraz geç buldum ama allahima sükürler olsunki buldum.trabzonsporlu oldugum için gurur duyuyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor benim Çocukluk arkadasim.Ben Trabzonspor ile ayni yastayim.Ben Trabzonlu degilim Orduluyum ama Trabzonsporluyum.Ilk önceleri Ordulu oldugum için Orduspor u tutuyordum.sonra Trabzonspor u tutmaya basladim.ve ilk tutmaya basladigim zaman Sampiyon olmustuk.Su karadesiniz 6 sampiyonlugun 6 sinida Radyolardan siyah beyaz TV lerden iliklerine kadar yasamais birisidir.benim Çocukluk askim varken benim çocukluk arkadasim Trabzonsporum varken baska takimi tutmam beklenemezdi.HELE HELE KARADENIZLI OLARAK ISTANBUL TAKIMLARINI TUTMAM HIÇ BEKLENEMEZDI ÇÜNKÜ BEN KARADENIZLI KANI TASIYORUM.

ASLI NESLI BOZUK KARADENIZLILERDEN DEGILIM KI ISTANBUL TAKIMI TUTAYIM.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baska TRABZONSPOR yok!...

Ben Anadan Dogma Trabzona ASIK!

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben kendimi bildim; abim beni o zaman evimizde bi galatasaray macina götürmüstü. ilk hatirladigim mac o idi. tabiki kazanmistik. daha sonra almanyaya geldim yas alti filan, son sampiyonlugumuzu radyodan , zorda olsa, dinliyoruz. babam sampiyon olduk dedi[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]. daha sonra gurbet iste, yanliz kaldik, diger arkadaslar sayesinde biraz bizanans oyununa geldim ama kaptirmadim kendimi.aklim basima geldiginde hic birsey etkilemeden beni yine özüme döndüm. ve o yastan itibaren hep mücadele ettim, en fanatik bizanslilara. ayrica ben her sene izine memleketime gittim ve olan maclari iki tane haric hic kacirmadim ve hepsini kazanmistik, o yüzden ugurluyum biraz. ama en sevindirici mac bu sene 5 mayis tarihinde olimpiyat stadinda oldu. bizansi evinde devirdik ve bende ordaydim. sirf mac icin almanyadan kalktik maci izledik,mac sonrasi bir güzelde islandik, ve ertesi sabah dönmeden önce son görevimizi yaptik istanbul icin ve döndük. bu ask hic bitmiyor bende. kizdzgim zmanlarda olmuyor degil ama ben ogluma da kiziyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

bu soruyu okuyunca aklima Cem Yilmaz'in "Neden müzik?, Neden resim?" esprisi geldi. Bu anlatilmaz ki diyor Cem Yilmaz, birak resimi yapanin neyi anlattigini resme bakanlar anlasin diyor.

Neden Trabzonspor?

Bu soru bana o kadar çok soruldu ki...Ama bir türlü anlatamadim. Daha önce serbest kürsü de "anlatamadigimi anlatan" bir siir yazmistim. Okumayanlar için buraya yazayim, çünkü o sevgiyi yüreginde tasimayanlarin anlamasi mümkün degil..Bunu ancak "siz" anlarsiniz...
    Anlamadilar...fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />
    Anlayamadilar çünkü tarif edemedim.
    Gökyüzüne erisip
    Bulutlari silebilmeyi
    Mavinin yanina bordo boyalardan resim çizebilmeyi istedigimi
    Anlatamadim.
    Hiç görmediginiz bir kadini sevebilirmisiniz?
    Ya da hiç koklamadiginiz bir çiçegin kokusunu duydugunuzda,
    Evet, bu o...diyebilirmisiniz?
    O?nun kentini hiç görmemenize ragmen
    Delicesine asik oldugunuzu,
    O?nun topraklarinin kokusunu hiç duymamaniza ragmen,
    Tüm benliginizde hissettiginizi,
    Siz olsaniz anlatabilirmiydiniz?
    En içten kahkahalarinizi onun zaferleriyle atsaniz,
    Koca ömrünüzde gözünüzden dökülen üç küçük gözyasindan ikisi,
    Onun hüzünlerinin tohumu ise,
    Bu büyük sevgiyi su yavan kelimelerle ifade edebilirmisiniz?
    Oglunuzun yilin bilim adami seçilmesi,
    Yada O?nun yilin en büyügü olmasindan duydugunuz gurur arasinda karar veremiyorsaniz,
    Hangi özne, yüklem ya da belirtili isim tamlamasi yardim edebilirki size,
    Bu sevgiyi tarif için...
    Ben anlatamadim,
    Hiç bir zaman da anlatamayacagim.

Kurtulus Öztürk

BIZ BABADAN BÖYLE GÖRDÜK.....

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

bizde babadan ogula geçer..

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

geronimo_61
    Ziyaretçi

hep savastim disarilarda trabzon için trabzonspor için

beni ben eden bana bir öncelik taniyan o kimlik ti

nasil inkar edekbiliridm

ekrem75-61
    Ziyaretçi

TRABZONSPORA ASIGIM O EFSANEVI DÖNEMLERINDE AVNI AKERDEN YÜKSELEN SAMPIYON SESLERINI TAAA AKCAABATTAN DUYDUGUMDA O GOL OLDUGU ZAMAN TÜRÜBÜNDEN CIKAN BORDO MAVI SESLERINE ASIK OLDUM BITMEDI DAHASIDA VAR AMA ANLATMAYA NE SAYFALAR YETER NEDE ANLATMAKLA BITMEZ EN HOSUMADA GIDEN ISTANBUL TAKIMLARININ TRABZONDA GÖRDÜGÜ GÜZEL KARSILAMA ANLAYIN ARKADASLAR HEPINIZE SELAM TRABZONSPORUMUZA BASARILAR

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonsporluyum çünkü Bordo - Mavi ..

Trabzonsporluyum çünkü daha iyisi yok ..

Artvinliyim çevre hep Galatasaray - Fener filan.. Nedir bizans tutkunlugu bilmiyorum.. Ama Trabzonsporlu tutmasam Ankaragücünü tutardim

Basariya giden her yol mübahtir diye düsünmeden,sadecegidilmesi gereken yoldan gidip basarili olantek türk takimi TRABZONSPOR.Bu dogruyu bulmamda trabzon kökenli bir aileden gelmemin büyük katkisi oldu,ayni müslüman olmamdaki gibi.Ben sansliyim yani.Trabzonlu olmadan trabzonsporu tutanlara gerçekten hastayim.Insallah hayattaki dogrulari bulmaya devam ederler.Trabzonluolunmaz trabzonlu dogulur sloganida yanlis bence.Dogru yolu bulmus ve bulacak olanlar açisindan...

Genelde kucukken herkese fb ,gs konusurdu yani oturdugum yerdi cok onlardan vardi. Trabzonsporlu nasil oldugama bakarsaniz turkiyede tatile gitmistik. O zaman 5 yada 6 yasindaydim. Gumushane den Trabzon'a teyzemlere gitmistik Teyzemin kocasi TS lidir iste o bana sorar "hangi takimi tutuyan lan" demisti ben de o zaman kucuktum tabi pek takimlarla alakam yoktu. ben dedim gs cunku hollanda da babamin arkadasi gs lidir. iste cocuk akli gs dedim. Aslinda hic o takimi tutmadim babam futbolla pekilgisi olmadigi icin futboldan bir seyanlamazdim. Ama ginede babamTrabzonu tutar ama hic belli etmezde. Buna de zaten gec ogrenmistim.

Isteondan sonra beni yanina alir arabayla bi tur yapmaya gittik, bana neden Trabzonu tutmuyon derdi iste bende hollanda da herkes onlari konusuyu derdim.Trabzondan hic bir sey duymazdim.Ondan sonra bana anlatti bi anlatti nasil sampiyonluklar yasadigimizebir deIsmail Turut un Trabzon kasetini koymustu iste boyle

"bordo mavi bordo mavi canim trabzon"

Zaten cok etkilenmistim hemen TRABZONSPORLU olmustum ve de yasim illerledikce daha da fanatiklestim. Oda mi bi gorun nevresim Ts duvarda Ts bayrak yani heryerde TRABZONUN birseyini koydum ve her tatilde turkiye gittigim zaman birseyler alirim kulupten.

Enisteme borcluyum bana dogru yolu gosterdigi icin (Bu arada teyzem ondan daha fanatik oldu[img]smileys/smiley4.gif[/img])

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

-Çünkü,hiç bir mafya babasibize "Sampiyonlukta benim hiç mi katkim yok?" diye hesap soramiyor...Çünkü sampiyon olmak için mafyaya,kartele,çeteye ihtiyacimiz yoktur...

-Çünkü,basbakanin,Tahkim kurulunun bize veridigi cezanin kaldirilmasi gerektigini söylemesine (ve akabinde cezanin kaldirilmasina) ihtiyaç duymuyoruz...

-Çünkü tarihimizde,zora gelince maç ortasinda sahadan kaçmak gibi bir kara leke yoktur...Böyle bir utançla yasamaya mahkum degiliz...

-Çünkü,futbolcu transferi için basbakandan araci olmasini istemeyiz,basbakan da bizim için menajer gibi çalismaz...

-Çünkü,sahtekar,yalanci -bile bile,göre göre yalanci- medyanin destegini istemiyoruz,dürüst olmalarini da beklemiyoruz,bizden uzak dursunlar yeter...

-Çünkü maç kazanamayinca Federasyona hakemleri sikayet etmek için ziyaret saçmaligina ve yüzsüzlügüne kalkismiyoruz...

-Çünkü,saha kenarindan hakeme "Korkma,ben seni korurum" diye bagiran menajere sahip degiliz (kimden,neyden koruyorsa,sikayet eden zaten kendileri)...

-Çünkü,Türkiye'nin haritada yerini bile bilmeyen elin Afrikalilarini Türk vatandasi yaparak sampiyon olmaya çalismak gibi bir adilige kalkismiyoruz...

-Çünkü,bütün diger Anadolu takimlarini,sirf paramiz bol diye,kendi alt yapimizmis gibi görmüyoruz,baska bir deyisle ülke futbolunun içine etmiyoruz...

-Çünkü,bütün diger Anadolu takimlari gibi kendimizi Istanbul'un alt yapisiymisiz gibi görmüyoruz.Çünkü,"sizin paraniz bizim futbolcumuzu almaya yetmez" diyebilen tek Anadolu takimi biziz...

-Çünkü,para için tribünlerimizi rakip takima satmiyoruz.(Bunu yazarken bile midem bulaniyor,tribününü satan takim!..Ne desem bos)...

-Çünkü,falciyla,büyücüyle,medyumla,samanla isimiz olmaz...Cahil cühela gibi sihirden medet ummayiz...

-Çünkü biz isyanin adiyiz,çünkü biz Istanbul'un kibirli suratina inen tokatiz,çünkü biz sadece ve sadece bilegimizin hakkiyla kazaniriz,çünkü biz Trabzonspor'uz...

Edited by: TheCrow

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

size helal olsun[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: ipsilli-61

Nereden
    Ankara

oh ne güzel herkez uzun uzun yazmis ne güzel!

ben nedenini bilmiyorum içimden öyle geliyo bizim sülale trabzonlu belkide ondandir. ama türkiye de böle güzel takim yok yaw.

gözlerimi açtim trabzonluyum kapatirkende trabzonlu olacagim!!!

trabzona asik olmayalimda bizans ve yahudi takimlarinami asik olalim

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

neden trabzonsporlu oldugum anlatilabilr mi....

düsünsenize trabzon'u tutanlarin çok gençler kisimi... biz gençler belki sampiyonluk görmedik ama takimimiza olan bagliligimiz ailemizden bile çoktur....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)