Sayfa 51 Toplam 217 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5404 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tayfun Cora

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tayfun çok mükemmel bir futbolcu olmasada işini en iyi şekilde yapmaya çalışan, hırslı ve her zaman yararlı olan bir futbolcu.. tayfun gibi adama her zaman ihtiyacımız var.. seneye oynaması zor ama asla imkansız değil.. hadi tayfun..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı turko_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tayfunun oynaması çok zor belki sag bekte şans bulabilir ama ordada serkan balcıyı kesmesi çok zor
    sagbek mevkiinde tayfunun serkana göre bir adim önde oldugunu düsünüyorum.
    ayrica ileri ciktiginda gole yakin olmasiyla da tayfun un ilk 11 sansi daha fazla.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

*
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

tayfun mu serkan mı deseler tereddüt etmeden tayfun derim..

bu arada resim çok güzel.. tayfun'u çıkarırsak daha güzel olabilir..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..

Oyna, dik oyna!

Nereden
    İstanbul

Samuray oluyor

11 Temmuz 2008 17:49

Tayfun Cora kampta yeni saç tipiyle ilgi odağı oldu.

ReklamSamuray oluyor
    Trabzonspor'un Gerede kampı sürüyor. Bordo mavili ekibin genç stoperi Tayfun Cora yeni saç sitiliyle dikkat çekti. Tayfun uzattığı saçlarını arkadan bağlayarak yeni imaj yaptı. Tayfun Cora'nın yeni saç sitili takım arkadaşları arasında da ilgi uyandırdı.

Samuray oluyor
    Konu Tekora61 tarafından (12.07.2008 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir.
    ..................BiZe HeRyEr TrAbZoN..........................

(BeŞiKdÜzÜlÜ) bunkaı spor merkezi

Nereden
    İstanbul

Başkan Şener, Gerede kampının adete neşe kaynağı. Şener, dün de idman sahasının etrafında gezerken, “Torpilli oyuncum Tayfun’u izlemeye geldim. Ama o da sakatlanmış. Neyseki durumu iyiye gidiyor…” dereken, “Torpilli” ifadesinin altında nasıl bir ima olduğu herkesin kafasını karıştı

başkana yakışmıyacak bır sözz yakıştıramadım tolzengınede 40 metreden gol yıyor dıye bır laf dedı onuda tasfıf etmıyorumm açıkcası üzüldüm yakışmadııı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Tayfun formamı vermem
    18 Temmuz 2008 / 09:26
    Trabzonspor'un genç stoperi Tayfun savunmaya yapılan transferin rekabeti artıracağını söyledi.

Trabzonspor'un genç stoperi Tayfun savunmaya yapılan transferin rekabeti artıracağını söyledi

ÇOK İYİ HAZIRLANIYORUZ
    Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon yıldızlarından olan stoper Tayfun Cora 'dan önemli açıklamalar.
    Genç futbolcu Trabzonspor'un rüzgarı arkasına alması halinde zirvenin en büyük adayı olacağını söyledi.
    Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini de sözlerine ekleyen Tayfun “Yeni bir takım oluşturduk. Geçen seneden 7-8 oyuncu kaldık. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz..Hem saha içinde hem de saha dışında bir birimizi anlamaya çalışıyoruz. Bir birimize olan uyum sorunun kısa zamanda aşarak sahaya uyumlu bir takım olarak çıkmak istiyoruz. Bunu başarmak için zamanınız var. Trabzon'da ve Almanya'da yapacağımız 3 ve 4 etap çalışmalarının ardından sanırım bu sorunu da kolayca hallederiz"

BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMALIYIZ
    Başarı için birlikteliğin şart olduğunu da kaydeden Tayfun, "Sonuçta yeni bir ekibiz ve bir birimize yardım etmemiz gerekiyor. Hem saha içinde hem saha dışında çok fedakarlık yapmamız gerekiyor. Bu sezon herkesin beklentisi çok fazla. 24 yıldır şampiyonluk özleyen taraftarların da bizden beklentisi var. Şehir içi ve şehir dışındaki Trabzonsporlularda büyük bir heyecan var. Bizde bu beklentiye karşılık vermek için çok çalışıyoruz. Almanya da hazırlık maçları ile beraber uyum sürecini çok iyi bir şekilde aşarız"

KOLAY TESLİM OLMAM
    Trabzonspor'un bu sezon kaliteli transferler yaptığını n da altını çizen Tayfun,"Bunun kendisi için fazla sorun oluşturmayacağına da değinerek “Formamı kaptırmamak için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Savunma bloğuna bir çok oyuncu transfer edildi. Benim için sorun yok. Sahada kimin ne verdiği önemli.O yüzden kim kendini iyi his ediyorsa kim beklentilere cevap veriyorsa o oynayacaktır. O yüzden forma ile ilgili bir korkum yok"

STOPER'DE DAHA RAHATIM
    Hocasının kendisine görev verdiği her mevkide oynayacağının belireten Tayfun Çora” Ancak ben kendimi stoper mevkiinde daha rahat his ediyorum ama hocam derse ki sağ tarafta oynayacaksın, elimden gelenin en iyisini yaparım.Trabzonspor formasını giymek bir şereftir. O yüzden nerde görev verilir ise orda oynarım”dedi

BAŞARININ FORMÜLÜ 61
    Trabzonspor'da Trabzonlu oyuncuların sayısının artmasının ruhun oluşmasına önemli katkılar yapacağını vurgulayan Tayfun, ”2002 sezonunda Özkan Sümer Başkandı. Başkanımız hocamız Özkan Sümer Trabzonluların sayısı fazlalaştırdı. O zaman çok iyi bir hava yakaladık, ve şampiyonluğu kaçırmıştık. Trabzonlu sayısı şimdi azaldı. Keşke bu takımda Trabzonlu oyuncu sayısı fazla olabilseydi.Ama şartlar böyle olmasını gerektirdi.Tabiî ki biz yeni gelen oyunculara Trabzonspor ruhunu ve Trabzon ortamını anlatmaya çalışıyoruz ”dedi

RÜZGARI YAKALARSAK ZİRVE YAPARIZ
    Futbolda motivasyonun önemli bir faktör olduğunu da sözlerine ekleyen Tayfun “ Yönetimimiz ve hocamız özellikle şampiyonluk cümlesini kullanmamaya çalışıyor. Üzerimizde baskı olmazsın istiyorlar. Trabzonspor her sezon şampiyonluğa oynar. Futbol bir hava yakalama meselesi biz lige iyi başlayıp bir hava yakalar isek bence önümüzde kimse duramaz. Rüzgarı arkamıza aldık mı gerisi gelir”dedi.

Kaynak:

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tekora61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan Şener, Gerede kampının adete neşe kaynağı. Şener, dün de idman sahasının etrafında gezerken, “Torpilli oyuncum Tayfun’u izlemeye geldim. Ama o da sakatlanmış. Neyseki durumu iyiye gidiyor…” dereken, “Torpilli” ifadesinin altında nasıl bir ima olduğu herkesin kafasını karıştı

başkana yakışmıyacak bır sözz yakıştıramadım tolzengınede 40 metreden gol yıyor dıye bır laf dedı onuda tasfıf etmıyorumm açıkcası üzüldüm yakışmadııı
    bu lafın tasvip edilemeyecek nesi var anlamadım.başkan espri yapmış ne var bunda.ayrıca torpillim demesinin nedeni ikisininde tonyalı olması.ayrıca mahalle komşusu cora ve şenerler.bu nedenle espri yapmış.
    # BMN #

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayfun sen stoperi artık rüyanda dahi göremezsin.Sağda belki ufak bi ihtimal sezonda 5-6 maç oynarsın.Fazlada oynama zaten...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Nereden
    Trabzon

tayfun kadronun önemli bir parçası. oynamasa bile yedek kulübesinde olması güven veriyor.

Nereden
    İstanbul

:))))))))))))

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tayfun Geleceğin en iyi stoperlerinden olur ama rekorda kırabilir gol sayısında
    Més Que Un Club

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu yıl stoper'de zor forma şansı bulacak gibi...
    .

yns_emre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yedek kulubesinin kaptanı olur..... ama sag kanatta iyi bir perfonmans gösterirse işler degişir
    7n bitirdin bizi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sağ bekin önemli adaylarından ayrıca 2 senede mütkiş geliştirdi kendini

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı onurinho61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun sen stoperi artık rüyanda dahi göremezsin.Sağda belki ufak bi ihtimal sezonda 5-6 maç oynarsın.Fazlada oynama zaten...
    Yapma ya. Gercekten mi?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    İstanbul

Alıntı onurinho61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bee, kaç kişinenn tespit ettin göremeyeceğini..?
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..

Oyna, dik oyna!

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yaaawww tayfuna futbolcu diyen arkdaşlarım...size fazla bişey demek istemiyorum ya gözleriniz görmüyo yada başkanımız dediği gibi tayfun sizinde torpiliniz...bu adam topçu falan değil o kadar açık sölüyorumm...hangi maçta iiyi oynamış yahuu... ama ben size bi dünya maç sayarım berbat oynadığı... bikerem oyuncuda futbol zekası diye bişey olmalı ama tayfunda bu yok...yazık...bu takımda nasıl kadroda anlam veremiyorum..tayfun hasan üçünçü ferhat bunların futbol zekaları sıfır... he derseniz kii adam koşuyoo mücadele ediyoo o zaman maç izlerken ezziyet çekmeye hazır olunn...
    bordooooooo maviiiiiiiii

Nereden
    İstanbul

nedersunn enmavi61 çok şakacısınnn :)))

Nereden
    İstanbul

Alıntı Terzioğlu 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma ya. Gercekten mi?
    Alıntı theChatl@qq-28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bee, kaç kişinenn tespit ettin göremeyeceğini..?
    Gerçekten.Tek başıma tespit ettim çokda kolay oldu... hahahahha

Nereden
    İstanbul

Alıntı enmavi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaaawww tayfuna futbolcu diyen arkdaşlarım...size fazla bişey demek istemiyorum ya gözleriniz görmüyo yada başkanımız dediği gibi tayfun sizinde torpiliniz...bu adam topçu falan değil o kadar açık sölüyorumm...hangi maçta iiyi oynamış yahuu... ama ben size bi dünya maç sayarım berbat oynadığı... bikerem oyuncuda futbol zekası diye bişey olmalı ama tayfunda bu yok...yazık...bu takımda nasıl kadroda anlam veremiyorum..tayfun hasan üçünçü ferhat bunların futbol zekaları sıfır... he derseniz kii adam koşuyoo mücadele ediyoo o zaman maç izlerken ezziyet çekmeye hazır olunn...
    Aynen katılıyorum.Süper bi yazı teşekkürler.Ben çok izledim Tayfun'u.Heran hata yapabilecek yeteneğe sahip örnek maç anorthosis oyuna sonradan girdi 2 gol yedirdi bariz onun hatasıydı.Rezil etti bizi.Kendini toparlasa bile hiç bi zaman Trabzon'un kadrosunda görmek istemiyorum.Torpilli bu adam.İyi bi sezon geçirir inşallah.Bu senede olmassa artık gitsin kurtulalım Tayfundan...

Nereden
    İstanbul

:))) allhımmmm

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun Hoca, Tayfun'u stoperden silmiş gibi. Antremanlarda hep sağbekte deniyormuş. Buradaki herkeste biliyor ki Tayfun sağbek oyuncusu değil. Bunu kendisi bile söylüyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Hoca, Tayfun'u stoperden silmiş gibi. Antremanlarda hep sağbekte deniyormuş. Buradaki herkeste biliyor ki Tayfun sağbek oyuncusu değil. Bunu kendisi bile söylüyor...
    Tayfun'un sagbek olmadigi dogru fakat su andaki mevcut stoperler icerisinde forma sansi en az olan futbolcumuz kendisi(bence). Tam anlamiyla sag bek olan bi futbolcumuz yok bildigim kadariyla. Kimi zaman Serkan, Ferhat vs. oynadi sag bekte fakat onlarinda asil mevkisi sag bek degil. Bugra var ama daha cok genc ve istenilen seviyede degilmis diye okuyoruz. Tayfun eger kadroda yer bulmak istiyorsa, oynayabilecegi tek yer sag bek. Stoper olarak hic sansi yok gibi.

bakigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sağ bekte gayet iyi oynadığı maçlar olmuştur. Geçi burda bir istatistikçimiz var sorar şimdi hangi maçlar diye. Ama ben eminim gri gelmesini bir zamanlar istediğimiz emrah ereni sağ bekten kesmişliği de vardır. Yeri geldiğinde problem yapmadan oynayacağına eminim. Elinden gelenin en iyisini yaptığı sürece forma sağ bek olarak forma giyebilecektirmuhakkak. Ama eliden gelenin en iyisini yapsa dahi song giray hatta egemin i kesmesi çok zor gibi görünüyor. Bu arada song eğer mili takımda olduğu gibi sağ bekte oynarsa defansın göbeğinde bu sefer giray- egemen oynayacaktır ki işte o zaman Tayfun'a yedek klübesi gözükür. Serkan'ın Tayfun'u kesmesi imkansız bence. Tamam hızlı ama ters kanattan gelen toplarda çok zayıf ve sürekli arkasına adam kaçırıyor.
    "İstanbul takımlarını yenmek Trabzonspor'un asli görevidir"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)