Sayfa 71 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4391 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Helal olsun Galatasaray'a gerçekten harika ve akıllı oynadı 7 kişiyle
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Euroleague yarın oynanacak Kızılyıldız-Laboral maçına müdahale etmezse % 90 gs ve Kızılyıldız aynı grupta.

gs'yi belgrad'a nasıl götürüp getireceklerinin hesabını şimdiden yapsınlar.
    Konu winner tarafından (18.12.2014 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Son durumla e ve f grupları nasıl şekilleniyor ??

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Zalgiris mi Nizhny mi derken dışarıda kalan Unics Kazan oldu.

Üçüncü Eurocup şampiyonluğunu kazanır belki Pashutin.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Grup E

Real Madrid
    Maccabi Tel Aviv
    Panathinaikos
    Barcelona
    Crvena Zvezda
    Galatasaray
    Zalgiris
    Alba Berlin

Grup F

CSKA Moscow
    Olympiacos
    Unicaja
    Fenerbahce
    Anadolu Efes
    Laboral
    Nizhny
    EA7 Milano

KAzan'ın elenmesi kötü oldu.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (19.12.2014 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Barca maçına 2/2 verdim adamlar duydu kazanacağımı bomba ihbarı yaptı tam gidiyordu başlıyacak
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Efes'in grubu da fisktürü de iyi.

Top 16'da ilk 4-5 maç çok önemli nerede olacağınızı belirliyor.

İlk beş maçın üçünü içeride oynayacak,grubun iki favorisi de İstanbul'a gelecek.

Son maç iki Türk takımı.

Bu maç öncesinde Türk basketbolunda ciddi tartışmalar yaşanacak gibi görünüyor,garantileyen takımın diğerine maçı bırakıp bırakmaması konusunda.

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Efes İlk 3 de olacakdir bence

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

PG arayan takımlarımız Bilbao'daki Colom'u getirseler... Euroleague deneyimi yok ama Huertel'e dökecekleri paraya yazık.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes almış Heurtel'i.

Yıllardır yanlış yazıyormuşum adını: Huertel değil Heurtel'miş.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (25.12.2014 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Justin Carter GS'deki ilk maçında fena bir başlangıç yapmamış.

25 dakika, 7 sayı, 7 ribaund, 1 asist, 1 top çalma, 3 top kaybı

Nereden
    İstanbul

Efes dün önemli galibiyet aldı.

Bu savunma seviyesi devam ederse final four uzak değil.

fb cska'ya şanssız kaybetti.

Zizis iyi transfer ama Goudelacak,Bogdanoviç hatta Emir'e de bir top lazım.

Obradoviç'in çzömesi gereken en önemli sorun rollerin dağılımı.

cska çok maç kazanır ama hala şampiyon olacak karakterde değiller.
    Konu winner tarafından (03.01.2015 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Plaza&Caleb Green ortaklığı maçı Olimpiakos'a verdi.

Plaza maçın sonunu,Caleb maçın tamamını çok kötü oynadı.

Caleb'i o kadar süre sahada tutması hem de maçın sonunda Plaza'ya pahalıya patladı.

Plaza sezon başındaki havasında kesinlikle değil.
    Konu winner tarafından (03.01.2015 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Kızılyıldız-Real maçında Laso-Bourisis tartışması çok ilginçti.

Mola da Bourisis ona karşı şov yapmaya başlayan Zirbes'i nasıl ittiğini anlatırken,Laso ona kapa çeneni birebir savunma yap sadece dedi..

Mola dönüşü Bourisis o sinirle Zirbes'i silkeleyip faul yaptı sonra Laso'ya doğru sinirli şekilde yürüyüp mutlu oldun mu gibisinden saydırıp sırtını döndü.

Real'de işler karışık Laso'nun koltuğu sallanıyor.
    Konu winner tarafından (03.01.2015 Saat 12:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Nizhny Armani'yi deplasmanda 20 sayı ile yendi,daha büyük sürpriz Alba Barca'yı yendi.

Euroleagu'de gerçek maçlar başladı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plaza&Caleb Green ortaklığı maçı Olimpiakos'a verdi.

Plaza maçın sonunu,Caleb maçın tamamını çok kötü oynadı.

Caleb'i o kadar süre sahada tutması hem de maçın sonunda Plaza'ya pahalıya patladı.

Plaza sezon başındaki havasında kesinlikle değil.
    Dün maçı seyredemedim fakat plaza hakkındaki yorumunuza katılıyorum ağabey. İspanya milli takımı için adı geçtiğinden beri bazı tercihleri şaşırtıyor.

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün maçı seyredemedim fakat plaza hakkındaki yorumunuza katılıyorum ağabey. İspanya milli takımı için adı geçtiğinden beri bazı tercihleri şaşırtıyor.
    Son periyodu izledim dedikleriniz doğru ama Spanoulis'ide unutmamak lazım oyunun en sıkıştığı zamanda 2 tane 3'lük 1 asist yaptı direncini kırdı Unicaja'nın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dun aksam izledigim TBL maclari ve Euroleague maclari isiginda bir degerlendirme yapmaya calisayim.

Oncelikle FB Ulker. Obradovic'e hayret ediyorum, iki senedir takimin basinda, gecen sene bu takimin en buyuk sorununun savunma oldugu bu kadar acikken hala ayni sorunu yasamak anlasilir gibi degil. Zisis hamlesi mantikli ama hala on sahada baski yapacak bir oyunculari yok. Kenan Sipahi benim tum umitlerimi sonduruyor. Bu takimda en rahat kendini gosterecegi kisim savunma ve onu yapmiyor ya da yapamiyor. Bir de pota alti savunmasi ciddi sikinti. Zoric, Oguz ve Semih ile bir pota alti olusturmak nasil bir mantik? Bu kadar istikrarsiz, kafa olarak problemli, ribaund ve savunma ozurlu uclu nasil bir araya getirilebilir? Eger hucumla mac kazanabilirlerse, ki Top 16 da bu cok zor, mac kazanirlar. Ancak savunma yapmazlarsa isleri cok zor. Ben grupta 3. luk ile 6. lik arasi bir yerde olacaklarini dusunuyorum. Nizhny Novgorod ve AJ Milano bu grubun son iki sirasinda olurlar diye dusnuyorum.

Efes Pilsen (benim icin Anadolu Efes olmayacaklar sanirim) ise FB Ulker'in tam tersi. Hucumlari ne kadar problemli olursa olsun, saunmalariyla hep macin icinde kalmayi basariyorlar. Resmi maclarda iki mac disinda en farkli yenilgisi 4 sayiyla. O iki mac ise biri herseyin belli oldugu macta Madrid'de Real Madrid'e 20 sayiyla ve ilk resmi mac olan kupa macinda Turk Telekom'a 10 sayiyla. Son zamanlarda mac sonlarini da cok iyi oynamaya basladilar. Ivkovic cok buyuk bir koc ve takimi cok iyi kontrol ediyor. Takimdaki herkesten cok iyi verim almayi basariyor. Bir tek Janning'ten verim alamadi. Ama onun acigini Furkan fazlasiyla kapatiyor. Cedi Osman cok buyu oynuyor. Heurtel'in de alismasiyla isin hucum tarafida rahatlayacaktir diye dusunuyorum. Eger ic saha maclarinin hepsini kazanabilirlerse ilk iki sanslari cok fazla. Bu durum onlarin 10-4 ya da 11-3 ile grubu bitirmelerini saglayabilir. Ama ben en realistik tahmin olarak 9-5'i goruyorum. 6 ic saha (CSKA haric) ve 3 deplasman (Laboral-NN-AJ Milano) galibiyeti. Son macta duruma gore Turk takimlari ve Sirp koclar arasi bir anlasma olabilir mi, zamana gore gorecegiz...

GS LivH acisindan bakarsak ilk iki haric hersey olasilik dahilinde ucuncu de olabilirler, sekizinci de. Barcelona ve Real Madrid ne olursa olsun bu grubu ilk ikide bitirirler gibi geliyor. Ama sonrasindaki takimlarin gunluk performanslari belirler yerlerini. Gelenekleriyle Maccabi ve Panathinaikos bir adim onde gozuksede Kizilyildiz, Galatasaray, Alba her an aralara girebilirler. Zalgiris 2-3 galibiyet alip siralamaya comak sokabilir ama gruptan cikma ihtimalleri yok gibi. Bu arada gelecek sene piyasanin en onemli oyuncusu bence Alba'dan Jamal Mc Lean olacak. Her takimin boyle bir oyuncuya ihtiyaci var.

Bu arada dun izledigim maclardan sonra Draper ve Janning yerine Efes'te Jamon Gordon ve Seibutis olsaydi nasil olurdu diye dusunmeden edemedim...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun aksam izledigim TBL maclari ve Euroleague maclari isiginda bir degerlendirme yapmaya calisayim.

Oncelikle FB Ulker. Obradovic'e hayret ediyorum, iki senedir takimin basinda, gecen sene bu takimin en buyuk sorununun savunma oldugu bu kadar acikken hala ayni sorunu yasamak anlasilir gibi degil. Zisis hamlesi mantikli ama hala on sahada baski yapacak bir oyunculari yok. Kenan Sipahi benim tum umitlerimi sonduruyor. Bu takimda en rahat kendini gosterecegi kisim savunma ve onu yapmiyor ya da yapamiyor. Bir de pota alti savunmasi ciddi sikinti. Zoric, Oguz ve Semih ile bir pota alti olusturmak nasil bir mantik? Bu kadar istikrarsiz, kafa olarak problemli, ribaund ve savunma ozurlu uclu nasil bir araya getirilebilir? Eger hucumla mac kazanabilirlerse, ki Top 16 da bu cok zor, mac kazanirlar. Ancak savunma yapmazlarsa isleri cok zor. Ben grupta 3. luk ile 6. lik arasi bir yerde olacaklarini dusunuyorum. Nizhny Novgorod ve AJ Milano bu grubun son iki sirasinda olurlar diye dusnuyorum.

Efes Pilsen (benim icin Anadolu Efes olmayacaklar sanirim) ise FB Ulker'in tam tersi. Hucumlari ne kadar problemli olursa olsun, saunmalariyla hep macin icinde kalmayi basariyorlar. Resmi maclarda iki mac disinda en farkli yenilgisi 4 sayiyla. O iki mac ise biri herseyin belli oldugu macta Madrid'de Real Madrid'e 20 sayiyla ve ilk resmi mac olan kupa macinda Turk Telekom'a 10 sayiyla. Son zamanlarda mac sonlarini da cok iyi oynamaya basladilar. Ivkovic cok buyuk bir koc ve takimi cok iyi kontrol ediyor. Takimdaki herkesten cok iyi verim almayi basariyor. Bir tek Janning'ten verim alamadi. Ama onun acigini Furkan fazlasiyla kapatiyor. Cedi Osman cok buyu oynuyor. Heurtel'in de alismasiyla isin hucum tarafida rahatlayacaktir diye dusunuyorum. Eger ic saha maclarinin hepsini kazanabilirlerse ilk iki sanslari cok fazla. Bu durum onlarin 10-4 ya da 11-3 ile grubu bitirmelerini saglayabilir. Ama ben en realistik tahmin olarak 9-5'i goruyorum. 6 ic saha (CSKA haric) ve 3 deplasman (Laboral-NN-AJ Milano) galibiyeti. Son macta duruma gore Turk takimlari ve Sirp koclar arasi bir anlasma olabilir mi, zamana gore gorecegiz...

GS LivH acisindan bakarsak ilk iki haric hersey olasilik dahilinde ucuncu de olabilirler, sekizinci de. Barcelona ve Real Madrid ne olursa olsun bu grubu ilk ikide bitirirler gibi geliyor. Ama sonrasindaki takimlarin gunluk performanslari belirler yerlerini. Gelenekleriyle Maccabi ve Panathinaikos bir adim onde gozuksede Kizilyildiz, Galatasaray, Alba her an aralara girebilirler. Zalgiris 2-3 galibiyet alip siralamaya comak sokabilir ama gruptan cikma ihtimalleri yok gibi. Bu arada gelecek sene piyasanin en onemli oyuncusu bence Alba'dan Jamal Mc Lean olacak. Her takimin boyle bir oyuncuya ihtiyaci var.

Bu arada dun izledigim maclardan sonra Draper ve Janning yerine Efes'te Jamon Gordon ve Seibutis olsaydi nasil olurdu diye dusunmeden edemedim...
    Büyük bölümüne katılıyorum.

Katılmadığım nokta Janning ve Draper konusu.

Ben de sezon başında bu iki ismi duyduğum zaman hayal kırıklığı yaşamıştım.

İkisinin de final 4 hedefi olan bir takımın oyuncuları olmadığını düşünüyordum.

Ama ikisi de şu ana kadar beklentiyi karşıladı.

Özellikle Janning.İvkoviç ondan istediğini alıyor.Dün son çeyrek Lofton'un savunmasını ona verdi ve son çeyreklerin adamı Lofton'u çok iyi savundu.Savunması da aşama kaydetti.

Drapper'de Real'de benchte küflendiği yıllardan sonra Efes'te kendisini buldu.

Elbette maçtan maça performanslar değişebilir.

Çok uzun ve zorlu bir yol var.Oyuncular deplasmandan dönüp evine gitmeden tekrar deplasmana gidiyor.Mental ve fiziksel düşüş normal.

Ama İvkoviç çok fazla oyuncuyu işin içine kattığı,herkesten verim aldığı için takım etkilenmiyor fazla.

Dün Sariç ve Janning kötü günlerinde,Draper ve Bjelica tribünde,Heurtel henüz takıma alışmamış olmasına rağmen Efes formda bjk'yi zor da olsa yendi.Ama TBL çok zor bir lig zaten.Muratcan ve Tunçeri'de bjk için ciddi eksik oldu.

Efes çok dirençli bir takım oldu ve maçın sonlarını oynayabilecek çok oyuncusu var.

Bu hedefi olan bir takım için çok önemli.

Gordon ve Seibutis haftada bir maç oynuyor.Avrupa'ları yok.Elbette kaliteli oyuncular.Gordon zaten uzun zamndır Türkiye'de..Euroleague takımları oyuncularının ev yüz gördüğü yok.Maç,idman yolculuk.Ve maçlar hep üst seviyede,çok sert.Bu yüzden performans karşılaştırmasını biraz da maç temposunu düşünerek yapmak lazım.
    Konu winner tarafından (06.01.2015 Saat 10:25 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Büyük bölümüne katılıyorum.

Katılmadığım nokta Janning ve Draper konusu.

Ben de sezon başında bu iki ismi duyduğum zaman hayal kırıklığı yaşamıştım.

İkisinin de final 4 hedefi olan bir takımın oyuncuları olmadığını düşünüyordum.

Ama ikisi de şu ana kadar beklentiyi karşıladı.

Özellikle Janning.İvkoviç ondan istediğini alıyor.Dün son çeyrek Lofton'un savunmasını ona verdi ve son çeyreklerin adamı Lofton'u çok iyi savundu.Savunması da aşama kaydetti.

Drapper'de Real'de benchte küflendiği yıllardan sonra Efes'te kendisini buldu.

Elbette maçtan maça performanslar değişebilir.

Çok uzun ve zorlu bir yol var.Oyuncular deplasmandan dönüp evine gitmeden tekrar deplasmana gidiyor.Mental ve fiziksel düşüş normal.

Ama İvkoviç çok fazla oyuncuyu işin içine kattığı,herkesten verim aldığı için takım etkilenmiyor fazla.

Dün Sariç ve Janning kötü günlerinde,Draper ve Bjelica tribünde,Heurtel henüz takıma alışmamış olmasına rağmen Efes formda bjk'yi zor da olsa yendi.Ama TBL çok zor bir lig zaten.Muratcan ve Tunçeri'de bjk için ciddi eksik oldu.

Efes çok dirençli bir takım oldu ve maçın sonlarını oynayabilecek çok oyuncusu var.

Bu hedefi olan bir takım için çok önemli.

Gordon ve Seibutis haftada bir maç oynuyor.Avrupa'ları yok.Elbette kaliteli oyuncular.Gordon zaten uzun zamndır Türkiye'de..Euroleague takımları oyuncularının ev yüz gördüğü yok.Maç,idman yolculuk.Ve maçlar hep üst seviyede,çok sert.Bu yüzden performans karşılaştırmasını biraz da maç temposunu düşünerek yapmak lazım.
    Bende Draper'dan memnunum, bekledigimden iyi verim verdi. Janning'teki problem ceza sutlarini sokamamak. Benim acimdan bekledigini bulamadigini dusundugum konu bu.
    Draper konusunu bilemem ama Janning'in secilmesinin en onemli nedeni dis sutu ve profili sebebiyle Cedi, Furkan ve Okben'i rahatlikla oynatabilecek olmalariydi.
    Benim Gordon ve Seibutis dememin sebebi bana gore Draper ve Janning'e gore daha iyi oyuncu olmalari. Tahminim asagi yukari maliyetleri aynidir...
    Ben Ivkovic'in ne yapip edip bu takimi Top 8'e sokacagini dusunuyorum.
    Final Four olur mu? Olursa Madrid'e giderim...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Nereden
    İstanbul

Bende Draper'dan memnunum, bekledigimden iyi verim verdi. Janning'teki problem ceza sutlarini sokamamak. Benim acimdan bekledigini bulamadigini dusundugum konu bu.
    Draper konusunu bilemem ama Janning'in secilmesinin en onemli nedeni dis sutu ve profili sebebiyle Cedi, Furkan ve Okben'i rahatlikla oynatabilecek olmalariydi.
    Benim Gordon ve Seibutis dememin sebebi bana gore Draper ve Janning'e gore daha iyi oyuncu olmalari. Tahminim asagi yukari maliyetleri aynidir...
    Ben Ivkovic'in ne yapip edip bu takimi Top 8'e sokacagini dusunuyorum.
    Final Four olur mu? Olursa Madrid'e giderim...
    Doğru Janning'in en büyük özelliği dış şutu.Takıma dahil edilmesinin en büyük nedeni bu.

Ama İvkoviç sezon başından bu yana ondan komple bir oyuncu yaratmak istiyor.İlk geldiğinde sadece şut atan oyunun diğer kısımlarını hiç oynamayan,oynayamayan bir oyuncuydu.Ama şimdi savunma da yapmaya başladı.Janning'e maçın son çeyreğinde rakibin skorerini sen tutacaksın deseler inanmazdı.Ama son maçta maçın en kritik anında Lofton'u Janning'e verdi İvkoviç.O da işini iyi yaptı.Ama diğer işleri yapmak onun şutunu etkiliyor.Bunu çözmeliler.

İvkoviç biraz bu tarz oyuncular istiyor.Euroleague şampiyonu yaptığı Olympiakos kadrosu Spanoulis dışında diğer şampiyonluk adayı takımlara göre mütevazi bir kadroydu.Ama herkesten katkı alarak,bireysel değil takım oyunuyla başarıya ulaştı.

Efes Janning'den daha kariyerli ve yıldız bir oyuncu alamaz mıydı?Çok rahat alırdı.Ama İvkoviç Drapper ve Janning tercihlerini bence takım kimyasını da gözeterek yaptı.Orada atlanan nokta Drapper sakatlansa Efes'in tek oyun kurucusunun Doğuş olacağıydı.Ki herkes sağlıklı olsa bile Drapper-Doğuş ikilisi ile sezonun tamamı oynanamazdı.Onu da Heurtel'i alarak kapattılar.

Bu arada fb'de de görev yapan meşhur nba menajeri maurizo bir anket yapmış sorular arasındaki "beklentinin üzerine çıkan oyuncu kim"? sorusuna murat murathanoğlu "kesin Janning" yanıtını vermiş...

Daha iyisini yapamaz mı...Yaparsa zaten Efes final 4 oynar.
    Konu winner tarafından (07.01.2015 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

fanatik.com.tr'ye göre bir oyuncunun diğerini sakatlaması bir takıma "kıyak"...Utanmasalar zil takıp oynayacaklar...Tamam gazeteci değilsiniz de insan da mı değilsiniz...

"Jawai'den Galatasaray'a kıyak"

Galatasaray Liv Hospital'den İspanya Ligi takımı Morabanc'a transfer olan Nathan Jawai, Real Madrid'in oyuncusu Maciulis'i sakatladı. Genç oyuncu Euroleague'de Sarı-Kırmızılılara karşı forma giymesini engelledi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Doğru Janning'in en büyük özelliği dış şutu.Takıma dahil edilmesinin en büyük nedeni bu.

Ama İvkoviç sezon başından bu yana ondan komple bir oyuncu yaratmak istiyor.İlk geldiğinde sadece şut atan oyunun diğer kısımlarını hiç oynamayan,oynayamayan bir oyuncuydu.Ama şimdi savunma da yapmaya başladı.Janning'e maçın son çeyreğinde rakibin skorerini sen tutacaksın deseler inanmazdı.Ama son maçta maçın en kritik anında Lofton'u Janning'e verdi İvkoviç.O da işini iyi yaptı.Ama diğer işleri yapmak onun şutunu etkiliyor.Bunu çözmeliler.

İvkoviç biraz bu tarz oyuncular istiyor.Euroleague şampiyonu yaptığı Olympiakos kadrosu Spanoulis dışında diğer şampiyonluk adayı takımlara göre mütevazi bir kadroydu.Ama herkesten katkı alarak,bireysel değil takım oyunuyla başarıya ulaştı.

Efes Janning'den daha kariyerli ve yıldız bir oyuncu alamaz mıydı?Çok rahat alırdı.Ama İvkoviç Drapper ve Janning tercihlerini bence takım kimyasını da gözeterek yaptı.Orada atlanan nokta Drapper sakatlansa Efes'in tek oyun kurucusunun Doğuş olacağıydı.Ki herkes sağlıklı olsa bile Drapper-Doğuş ikilisi ile sezonun tamamı oynanamazdı.Onu da Heurtel'i alarak kapattılar.

Bu arada fb'de de görev yapan meşhur nba menajeri maurizo bir anket yapmış sorular arasındaki "beklentinin üzerine çıkan oyuncu kim"? sorusuna murat murathanoğlu "kesin Janning" yanıtını vermiş...

Daha iyisini yapamaz mı...Yaparsa zaten Efes final 4 oynar.
    Ivkovic hamlesi iddia ediyorum Turk Basketbolunun basina kisisel bazda, Aydan Siyavus ve Aydin Ors'ten sonra gelen en iyi olaydir. Ben Tuncay Ozilhan'in yerinde olsam, gelecek sezon kontrati bittiginde Ivkovic'e, al bu kulubun anahtari, olene kadar nasil istiyorsan oyle yonet derim... Altyapidan ne oyuncular cikar, takima oyle bir sistem oturur ki...
    Olympiakos'tan ayrilali uc sezon gecti. Adamlar hala ayni istikrar, ayni sistem devam ediyorlar.

Nereden
    İstanbul

Ivkovic hamlesi iddia ediyorum Turk Basketbolunun basina kisisel bazda, Aydan Siyavus ve Aydin Ors'ten sonra gelen en iyi olaydir. Ben Tuncay Ozilhan'in yerinde olsam, gelecek sezon kontrati bittiginde Ivkovic'e, al bu kulubun anahtari, olene kadar nasil istiyorsan oyle yonet derim... Altyapidan ne oyuncular cikar, takima oyle bir sistem oturur ki...
    Olympiakos'tan ayrilali uc sezon gecti. Adamlar hala ayni istikrar, ayni sistem devam ediyorlar.
    Yüzde yüz.

Hayran olmamak elde değil.

71 yaşında,mükemmel bir kariyer ama hala basketbola bir şeyler vermek peşinde.

Çok rahat parasını alıp,pahalı yabancılar transfer ettirip fazla uğraşmadan Efes'teki kontratını bitirebilirdi.Kimseye ispatlayacak bir şeyi yok,kariyer derdi bulunmuyor.

Yıldız takımında oynayan,17 yaşındaki bir oyuncudan 1-2 ayda Euroleague oyuncusu yaratmak kolay iş değil.

Bir diğerini Zalgiris deplasmanında ilk 5 başlattı.O da mükemmel işler yaptı.

Üstelik bunları mecburiyetten yapmıyor,elinde oyuncular varken yapıyor.

Diğer taraftan milli takım koçu elinde 5-6 oyuncu kalmışken aynı beşle maçı oynamaya çalışıyor.Alt tarafta kim var-yok umurunda değil.
    Konu winner tarafından (08.01.2015 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yüzde yüz.

Hayran olmamak elde değil.

71 yaşında,mükemmel bir kariyer ama hala basketbola bir şeyler vermek peşinde.

Çok rahat parasını alıp,pahalı yabancılar transfer ettirip fazla uğraşmadan Efes'teki kontratını bitirebilirdi.Kimseye ispatlayacak bir şeyi yok,kariyer derdi bulunmuyor.

Yıldız takımında oynayan,17 yaşındaki bir oyuncudan 1-2 ayda Euroleague oyuncusu yaratmak kolay iş değil.

Bir diğerini Zalgiris deplasmanında ilk 5 başlattı.O da mükemmel işler yaptı.

Üstelik bunları mecburiyetten yapmıyor,elinde oyuncular varken yapıyor.

Diğer taraftan milli takım koçu elinde 5-6 oyuncu kalmışken aynı beşle maçı oynamaya çalışıyor.Alt tarafta kim var-yok umurunda değil.
    Elinde potansiyelini ortaya cikarabilecegi Ege Arar var. Hadi diyelim ki Eurolig cok agir onun icin, ligde 5-10 dakika sure ver, 37 yasindaki Kerem Gonlum ve Zoran Erceg biraz nefes alsinlar bu takvimde.
    Efes'in elinde 14 kisilik kadro var (Cenk ve Birkan ile 16), Ivkovic herkesi kullaniyor. Eurolig'de son Caja macina baksalar oyuncudan nasil verim alinir diye. 11 oyuncu sure almis en kisasi 10 dk, en uzunu 24 dakika. Boylece oyuncu yorulmuyor. Arroyo persembe 37 dakika, pazar 35 dakika kullaniliyor, Efes'te onemli bir oyuncu (Perperoglou mesela) uc, belki de 4 macta o sureyi aliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)