Sayfa 107 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4391 adet sonuctan sayfa basi 2,651 ile 2,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sinan'dan önce Blazic'e blok, devaminda Schilb'e asist.Gs farki 7'ye cekti.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pleiss da iki uc haftadir verimli oynuyor. Bu aksam iki pota altinda da etkili.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

70'e yakın maça çıkıp sezonu tamamla,ara vermeden milli takıma git,kamp bitsin tatile gitme basketbol okulunla ilgilen.
    Yeni sezon başlasın ve 3 günde bir 30 dakikaya yakın oyna.Sinan Güler çok örnek bir sporcu ve karakter.
    Bir de YouTube Kanalı var.

https://m.youtube.com/user/sinanguler32

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Efes Pilsen - biraz da fikstur sanssizligiyla 0-3 basladigi sezonda su anda 5-5. Kendi evinde bundan sonra mac kaybetmezler iki uc deplasmandan daha galibiyet cikarirlarsa ilk 8 yaparlar. Honeycutt ve Cedi benim icin su ana kadar sezonun en iyileri. Ozellikle Cedi kendini cok asti.

Euroleague:

OSMAN, CEDI 10 9 200:33 103 16/31 18/37 17/18 14 16 30 9 4 9 2 3 17 21 105
    OSMAN, CEDI 10 9 20:03 10.3 51.6% 48.6% 94.4% 1.4 1.6 3 0.9 0.4 0.9 0.2 0.3 1.7 2.1 10.5

20 dakikada 10.3 s, %50 sut isabeti, 3 ribaund, 0.9 asist cok onemli istatistikler.

Ligde ise:

25:38 dakikada 15.7 s, %51 sut isabeti, 3.6 ribaund, 1.1 asist. Ligde oynadigi 9 mactada cift haneli sayilara ulasti.

Cedi'nin ne kadar cok calistiginin en onemli gostergesi, sutlari ve faulleri. Ligde ve Avrupa'da 42/45 faul (%93.3) - 39/83 3 sayilik (%47) atiyor. Bunlari da toplam 19 macta yapti ve gercekten iyi veriler...

Efes'e geri donersek, gozuken roller giderek yerine oturuyor. Bence onlerindeki takvimle giderek daha iyi olacaklar...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sacmaladi. Once el ustu ucluk kacirdi, ardindan hucum faul.

Dragic gibi adam rotasyonda su Gentile'nin arkasinda.
    ... Ve Gentile gider.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    70'e yakın maça çıkıp sezonu tamamla,ara vermeden milli takıma git,kamp bitsin tatile gitme basketbol okulunla ilgilen.
    Yeni sezon başlasın ve 3 günde bir 30 dakikaya yakın oyna.Sinan Güler çok örnek bir sporcu ve karakter.
    Bir de YouTube Kanalı var.

https://m.youtube.com/user/sinanguler32
    Kendisine Nişantaşı Remzi kitabevinde rastladım birkaç kez iyi de bir okuyucu aynı zamanda.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Gentile bakalim nereye gidecek.
    Insallah Efes'e gelmez, tam bir kanserli hucre...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Teodosic ve De Colo yoktu ama Jackson vardı. Yolu Antalya'dan geçen gardları iyi incelemek lazım. J. Gordon, Mike Green, Corey Fisher, Theodore, Jackson...

Antonov oyuna girdikten sonra CSKA savunması çok sertti. Ayrıca McLean'i hiç bu kadar kötü seyretmemiştim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Aaron Jackson benim Bilbao'dan beri Efes'e istedigim bir oyuncu.
    Dis sutu istikrarsiz ama savunmaci, potaya giden, asist yonu kuvvetli. Cok sorumluluk vereceginiz degil ama ikinci oyun kurucu olarak hep katki saglar. Bence Efes'e Granger'dan daha iyi uyardi.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Son dakikalarda işi zora soksa da Barcelona maçını da kazandı Efes.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son dakikalarda işi zora soksa da Barcelona maçını da kazandı Efes.
    Barca'li eleman gereksiz fauli yapmasa mac büyük ihtimal uzayacakti. Tabii faul atisi akabinde iyi tipledi.

Bu arada Bastonia resmen dagitti darussafa'yi.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Efes Broseye yenildi dün bir türlü yakalayamadilar broseyi...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Teodosic Barvelna'ya karsi muazzam oynadi. Yalniz eksikler donse de Barcelona'da isler duzelmiyor.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ölmeden önce yapılacak 10 şeyden biri OAKA'da maç izlemek olabilir.

Sertan Danışer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Navarronun 10 maç kaçırdıktan sonra takıma geri dönüp fark 17 sayıya çıkmışken ilk kez oyuna girip 2.yarının başında barcelonanın öne bile geçmesini izlemek keyifliydi.sonradan cska tekrar toparlandı ve özellikle navarro kenardayken farkı açtı ama böylesine gardları izlemek gerçekten çok keyifli.diamantidis bıraktı.spanoulis ve navarronun da son demleri sanırım.calathes ve llull da dikkat çekiyor gerçi.teodosicin yeri ayrı zaten.
    Eski Nick : @phxsuns61

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Jasikevicius'un askerleri Abdi İpekci'de Efes karsisinda onde. Efes cok yumusak. Brose macinda da boyleydi, Trabzon'da da.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Jasikevicius'un askerleri Abdi İpekci'de Efes karsisinda onde. Efes cok yumusak. Brose macinda da boyleydi, Trabzon'da da.
    ben de 2. yarıyı seyrettim, savunma anlamında hep hadi şimdi diye bekledik ama hiç bir tepki olmadı...

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Elin Doncic'i 17 yaşında Real Madrid'in 6. Adamı pozisyonunda, bizim Furkan ligde bile oynatılmıyor. Efes Perasovice neden 2. bir şans verme ihtiyacı hissetti çözebilmiş değilim.
    Yıllardır söyluyorum, Engin Özerhun efesin prangasidir. Ondan kurtulduklarinda basari da gelecektir.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Takımın başında Pesic veya Reneses gibi bir koç olsaydı, kadro ne kadar dengesiz de olsa kalite ve potansiyelini oynardı bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin Doncic'i 17 yaşında Real Madrid'in 6. Adamı pozisyonunda, bizim Furkan ligde bile oynatılmıyor. Efes Perasovice neden 2. bir şans verme ihtiyacı hissetti çözebilmiş değilim.
    Yıllardır söyluyorum, Engin Özerhun efesin prangasidir. Ondan kurtulduklarinda basari da gelecektir.
    Once bir yanlisinizdan baslayayim.
    Engin Ozerhun iki sendir Efes'te degil. Artik gorev yapmiyor.
    Genel Menajer "Kelepce" Alper Yilmaz.
    Efes Pilsen'in en buyuk sorunlarindan biri kendi altyapisina olan inanclarini kaybetmis olmalari ve yabanci secerken gecen senelerde bir menajerlik firmasina ellerini kollarini kaptirmis olmalaridir. Bu sene o menajerlik firmasiyla tum baglarini kopardilar, bu seferde oradan hic oyuncu almiyorlar. Trabzonspor'da ayni menajerlik firmasindan muzdaripti (Beobasket).
    Bu sene oyuncularin kontratlarindan cikarak ekstra para odememek icin kontratlari devam eden oyunculari tuttular. Yoksa ben Granger/Heurtel'den birinin daha en az gidecegini dusunuyorum.
    Takimin iyi bir Turk oyuncu cekirdegi olabilirdi - dogru kullanilsaydi.
    Furkan Korkmaz, Ogulcan Baykan, Onuralp Bitim, Okben Ulubay, Berk Demir, Emircan Kosut (Cedi'yi saymiyorum, cunku o yerini saglama aldi) ile saglam yedek rotasyonu kurup, bu oyunculara degerli dakikalar verebilirlerdi.
    Kisisel gorusum boyle bir degisim gelecek sezon yasanacak, cunku gecen yillardan kalan oyuncularin kontratlari bu sene bitiyor. Coach tercihi bu kadar defolu oyuncu varken tartisilmasi gereken son olay.
    Perasovic'in oynatmak istedigi tempolu, oyunculara bireysel ozgurluk veren model dogru olmakla beraber, bu modelin basariya ulasmasi icin belli seviyede savunma yapilmasi lazim. Efes'te olmayan bu. Dunston'da bu kadar oynamaktan motorlari yakinca savunma 3-4 kademe asagi iniyor. Son iki macta savunmada yasanan en temel sorun bu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes Pilsen'in en buyuk sorunlarindan biri kendi altyapisina olan inanclarini kaybetmis olmalari ve yabanci secerken gecen senelerde bir menajerlik firmasina ellerini kollarini kaptirmis olmalaridir. Bu sene o menajerlik firmasiyla tum baglarini kopardilar, bu seferde oradan hic oyuncu almiyorlar. Trabzonspor'da ayni menajerlik firmasindan muzdaripti (Beobasket).
    Bu sene oyuncularin kontratlarindan cikarak ekstra para odememek icin kontratlari devam eden oyunculari tuttular. Yoksa ben Granger/Heurtel'den birinin daha en az gidecegini dusunuyorum.
    Furkan Korkmaz, Ogulcan Baykan, Onuralp Bitim, Okben Ulubay, Berk Demir, Emircan Kosut (Cedi'yi saymiyorum, cunku o yerini saglama aldi) ile saglam yedek rotasyonu kurup, bu oyunculara degerli dakikalar verebilirlerdi.
    Kisisel gorusum boyle bir degisim gelecek sezon yasanacak, cunku gecen yillardan kalan oyuncularin kontratlari bu sene bitiyor. Coach tercihi bu kadar defolu oyuncu varken tartisilmasi gereken son olay.
    Perasovic'in oynatmak istedigi tempolu, oyunculara bireysel ozgurluk veren model dogru olmakla beraber, bu modelin basariya ulasmasi icin belli seviyede savunma yapilmasi lazim. Efes'te olmayan bu. Dunston'da bu kadar oynamaktan motorlari yakinca savunma 3-4 kademe asagi iniyor. Son iki macta savunmada yasanan en temel sorun bu.
    İyi de abi, kadronun iki yönlü potansiyelinden faydalanamayan koç değil mi? Savunma yapılmamasından bahsettiniz, Avrupa'daki en iyi savunmacı oyun kuruculardan biri olan Granger elinde. Ama onu da kuşa çevirdiler Efes'te Heurtel sevdasına...

Takım iki numarasız oynuyor. Bir bakıyorsunuz çift gard oynarken sonra Honeycutt-Thomas-Brown gibi üç uzuna dönülüyor. Takımda atletizm tavan yapıyor belki ama çoğu zaman statik kalıyorlar. Hele savunmada bu üçlüyle hangi uzunu durdurdu Efes?

Efes'in dilediği alanı bulması için kendi potasını savunması lazımken, dün akşam birebirde neredeyse her pozisyonda geçildi. Staffın müdahalesini göremedik. Brose maçının ikinci yarısını da seyretmişti Perasovic.

Bir de Alper Yılmaz'ın her kötü sonuç sonrası medya üzerinden oyuncuları öne atması çözüm mü?

Tabii Jasikevicius'un konsantrasyonunu da es geçmemek lazım. Sürekli hamle yaptı. Kritik dakikalara oyuncularını iyi sakladı. İnşallah bir gün Basile de, Jasikevicius gibi koçluğa başlar.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman Engin Özerhun konusunda yaptığım hatadan dolayı özür diliyorum. Fakat Perasoviç konusunda fikrim aynı.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

perasovic iyi coach değil mi şimdi? efes son on yıldır neden düzgün bir coach bulamıyor ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

İyi de abi, kadronun iki yönlü potansiyelinden faydalanamayan koç değil mi? Savunma yapılmamasından bahsettiniz, Avrupa'daki en iyi savunmacı oyun kuruculardan biri olan Granger elinde. Ama onu da kuşa çevirdiler Efes'te Heurtel sevdasına...

Takım iki numarasız oynuyor. Bir bakıyorsunuz çift gard oynarken sonra Honeycutt-Thomas-Brown gibi üç uzuna dönülüyor. Takımda atletizm tavan yapıyor belki ama çoğu zaman statik kalıyorlar. Hele savunmada bu üçlüyle hangi uzunu durdurdu Efes?

Efes'in dilediği alanı bulması için kendi potasını savunması lazımken, dün akşam birebirde neredeyse her pozisyonda geçildi. Staffın müdahalesini göremedik. Brose maçının ikinci yarısını da seyretmişti Perasovic.

Bir de Alper Yılmaz'ın her kötü sonuç sonrası medya üzerinden oyuncuları öne atması çözüm mü?

Tabii Jasikevicius'un konsantrasyonunu da es geçmemek lazım. Sürekli hamle yaptı. Kritik dakikalara oyuncularını iyi sakladı. İnşallah bir gün Basile de, Jasikevicius gibi koçluğa başlar.
    Oguzcum, kocun yanlislari var. Heurtel sevdasina Granger feda edildi diyorsun. Savunmada takilmamayi koclar mi soyluyor Granger'a?
    Iki numarasizlik sacma. Insallah Paul uyum saglar ve bu durum cozulur. Can Maxim Mutaf soylentileri cok ayyuka cikti. O da olursa gelisme gorulebilir.
    Dun aksam staffin mudahelesi demissin, bence savunma icin bir cok sey denediler. Dogus hamlesi, Honeycutt, Cedi'nin bir arada denenmesi. Hersey donup dolasip Dunston'in bu kadar cok sure alip su kaynatmasinda kilitlenip kaliyor.
    Alper Yilmaz'in yaptigi yanlis.
    Perasovic bence vasat bir koc ama elindeki bu oyuncu modelinden fazla birsey beklememek lazim. Onu elestirecegim konu Omic ve Thomas transferleri. Onlarin yerine daha mantikli tercihler yaptirabilirlerdi. Mesela gozumuzun onunden ucup giden Kenny Gabriel - Khem Birch ikilisi gibi...

Kenny Gabriel - Khem Birch tercihlerim Efes'in ortaya koydugu butce kisitlamasiyla alakali. Yoksa daha iyileri mevcut (Randolph, Ayon gibi).
    Konu UğurB tarafından (21.12.2016 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Efes'i ayaga kaldirabilecek koc - kendi kadrosunu kurma hakki verilirse Trinchieri olur.
    Yerli olarak Ahmet Caki iyi bir tercihti, ben olsam devam ederdim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)