Sayfa 74 Toplam 176 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4377 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkish Airlines Euroleague

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Oguz ve Erdogan,

Yukarida Efes'e dair tespitler yaparken ihtiyaclari belirtmistim. Asagida ihtiyaclari olan oyuncu isimlerini listelemeye calistim.

2 numara:

Oncelikle NBA'den gelecek herhangi savunmasi vasat ustu olan bir iki numara fayda saglar. Benim radarima bu sene Lakers'tan Jordan Clarkson girdi. Eger Lakers opsiyonunu kullanmazsa iyi bir secenek. 1-2 oynayan iyi bir oyuncu...
    Jordan Farmar yine bir secenek. Topu getirme baskisi olmayacak bir Farmar, Goudelock'tan daha fazla katki verir.
    Onun disinda Avrupa'dan AJ Slaughter (PAO), Jamar Smith (Limoges), Marshon Brooks (AJ Milano) ve Petteri Koponen (Khimki) var.
    NBA'den Avrupa'ya donmesi muhtemel Luigi Datome (2-3 numara oynayabilecek), Sergey Karasev (2-3 oynayabilir), Alexey Shved (Rus takimlarindan koparabilirsek De Colo etkisi yaratabilir, 1-2 numarada katki verir) ve Zoran Dragic var.

4 numara:

Burada atletik, savunmada katki verecek ve sutu olan oyuncular tercih edilmeli. Benim bir numarali tercihim 4-5 numara oynayabilmesi ve size etkisiyle Lokomotiv Kuban'dan Anthony Randolph. 4-5 macini izledim ve cok begendim. Onun disinda NN'dan Trey Thompkins ve James Gist Efes'in aradigi tipte oyuncular. Dis sut katkisini cok aramayacaklarsa (Ivkovic arar ve ister) Alba'dan Hamel Mc Lean (bu sene tum Avrupa uzerine yuklenecek), Maccabi'den Brian Randle ve Lokomotiv Kuban'dan Richard Hendrix diger secenekler.

5 numara:

Buradaki tum oyuncular fizigi kuvvetli, pota savunuculari. 4 metreden uzaga gittiklerinde etkileri olmayan oyuncular. Ama elinizde orta mesafesi olan yedek Lasme varsa, 4 numaralariniz, stretch 4 seklindeyse zaten fazla ihtiyaciniz yoktur. Bazi onerecegim oyuncular tipki sezon basinda Draper'a burun kivirildigi gibi burun kivrilacak oyuncular olabilirler. Ama Draper gibi fayda saglayacak oyuncular bunlar. Draper'in Top 16 istatistikleri 22 dakikada %55 ile 9.7 sayi, 2 asist, 2.7 rebound. Savunmadaki katkisi da ortada. Efes'in ihtiyaci olan 5 numara tanimi da burada. Ayni surede 10 sayi, 1 asist, 6 rebound, 1.5 blok yapacak bir oyuncu. Benim adaylarim;

Boban Marjanovic - tabii ki iclerinde en goze batani. Olma ihtimali az, ama getirecegi cozum fazla.
    Artiosm Parakhouski - son zamanlarda one cikti. P&R'da cok iyi bir oyuncu. Iyi yer kapliyor. Bloklarda etkili. NN'da Top 16'da oldugu kadar etkili olamaz Efes'te ama Efes'in bir cok defosunu orter.
    Tibor Pleiss - NBA'e gitmeyecekse dusunulebilir. Ama Stanko Barac etkisi de yaratabilir. Kendini oyuna cok fazla vermeyen bir yapisi varmis gibi geliyor.
    Salah Mejri - Bu adamin getirdigi enerji cok farkli. Muhtemelen bekledigim sayi katkisni veremez ama savunmada isi bambaska boyuta tasiyabilir.
    Patric Young - Sanirim Avrupa'da yilin surprizi. Galatasaray'in lotaryadan buldugu adam. Ellerinde tutmalari cok zor. Istanbul'da tutabilirler. Sorunu sabah aksam faul calistirmak lazim ve biraz daha denge lazim...

Turk oyuncu ise - Samet Geyik, Ilkan Karaman, Izzet Turkyilmaz uclusunden secilecek bir tanesi... Lig rotasyonu icin lazim...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    İstanbul

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oguz ve Erdogan,

Yukarida Efes'e dair tespitler yaparken ihtiyaclari belirtmistim. Asagida ihtiyaclari olan oyuncu isimlerini listelemeye calistim.

2 numara:

Oncelikle NBA'den gelecek herhangi savunmasi vasat ustu olan bir iki numara fayda saglar. Benim radarima bu sene Lakers'tan Jordan Clarkson girdi. Eger Lakers opsiyonunu kullanmazsa iyi bir secenek. 1-2 oynayan iyi bir oyuncu...
    Jordan Farmar yine bir secenek. Topu getirme baskisi olmayacak bir Farmar, Goudelock'tan daha fazla katki verir.
    Onun disinda Avrupa'dan AJ Slaughter (PAO), Jamar Smith (Limoges), Marshon Brooks (AJ Milano) ve Petteri Koponen (Khimki) var.
    NBA'den Avrupa'ya donmesi muhtemel Luigi Datome (2-3 numara oynayabilecek), Sergey Karasev (2-3 oynayabilir), Alexey Shved (Rus takimlarindan koparabilirsek De Colo etkisi yaratabilir, 1-2 numarada katki verir) ve Zoran Dragic var.

4 numara:

Burada atletik, savunmada katki verecek ve sutu olan oyuncular tercih edilmeli. Benim bir numarali tercihim 4-5 numara oynayabilmesi ve size etkisiyle Lokomotiv Kuban'dan Anthony Randolph. 4-5 macini izledim ve cok begendim. Onun disinda NN'dan Trey Thompkins ve James Gist Efes'in aradigi tipte oyuncular. Dis sut katkisini cok aramayacaklarsa (Ivkovic arar ve ister) Alba'dan Hamel Mc Lean (bu sene tum Avrupa uzerine yuklenecek), Maccabi'den Brian Randle ve Lokomotiv Kuban'dan Richard Hendrix diger secenekler.

5 numara:

Buradaki tum oyuncular fizigi kuvvetli, pota savunuculari. 4 metreden uzaga gittiklerinde etkileri olmayan oyuncular. Ama elinizde orta mesafesi olan yedek Lasme varsa, 4 numaralariniz, stretch 4 seklindeyse zaten fazla ihtiyaciniz yoktur. Bazi onerecegim oyuncular tipki sezon basinda Draper'a burun kivirildigi gibi burun kivrilacak oyuncular olabilirler. Ama Draper gibi fayda saglayacak oyuncular bunlar. Draper'in Top 16 istatistikleri 22 dakikada %55 ile 9.7 sayi, 2 asist, 2.7 rebound. Savunmadaki katkisi da ortada. Efes'in ihtiyaci olan 5 numara tanimi da burada. Ayni surede 10 sayi, 1 asist, 6 rebound, 1.5 blok yapacak bir oyuncu. Benim adaylarim;

Boban Marjanovic - tabii ki iclerinde en goze batani. Olma ihtimali az, ama getirecegi cozum fazla.
    Artiosm Parakhouski - son zamanlarda one cikti. P&R'da cok iyi bir oyuncu. Iyi yer kapliyor. Bloklarda etkili. NN'da Top 16'da oldugu kadar etkili olamaz Efes'te ama Efes'in bir cok defosunu orter.
    Tibor Pleiss - NBA'e gitmeyecekse dusunulebilir. Ama Stanko Barac etkisi de yaratabilir. Kendini oyuna cok fazla vermeyen bir yapisi varmis gibi geliyor.
    Salah Mejri - Bu adamin getirdigi enerji cok farkli. Muhtemelen bekledigim sayi katkisni veremez ama savunmada isi bambaska boyuta tasiyabilir.
    Patric Young - Sanirim Avrupa'da yilin surprizi. Galatasaray'in lotaryadan buldugu adam. Ellerinde tutmalari cok zor. Istanbul'da tutabilirler. Sorunu sabah aksam faul calistirmak lazim ve biraz daha denge lazim...

Turk oyuncu ise - Samet Geyik, Ilkan Karaman, Izzet Turkyilmaz uclusunden secilecek bir tanesi... Lig rotasyonu icin lazim...
    Uğur,

Öncelikle dünkü maçı küçük bir sağlık probleminden dolayı izleyemedim,özetine biraz baktım.Ama yorumuna göre vasat altı oynayan çok oyuncu olmasına rağmen küçük detaylardan maçı kaybedildi hem de istim üzerindeki fb'ye.Efes 2 sayı öndeyken Son 1.30 kala Zizis'in dipten attığı 3'lük olmasa Efes maçı alıp götürecekti belki de.

İvkoviç imza töreninde bu sezon hedefin iyi bir takım oluşturmak, gelecek sezon ise hedefi bulmak olduğunu söylemişti.Bence bu sezon ki hedefini şimdiden gerçekleştirdi.İyi bir iskelet oluştu.final 8 bence garanti dediğin gibi laboral maçını da kazanırsak tamamdır,final 4 elbette işin kreması olur. Birkaç takviye ile seneye çok daha iyi bir takım göreceğiz.

Kalacak yabancılar için Janning dışında ben de aynı şeyi düşünüyorum. Savunmasını da belli seviyeye getiren Janning'in takımda kalmasından yanayım.Daha iyisini bulabilirsek gidebilir tabi ama ivkoviç'in tuttuğu bir oyuncu. Ayrıca Sariç nba çıkış hakkını kullanabilir.76'ers seneye onu kadroda düşünecektir.

Güzel bir oyuncu skalası hazırlamışsın.

1 ve 3 numarada takviye ya değişiklik olmayacaktır gerek de yok bence.

2 numara için Dragiç benim tercihim olur.Çeşitlilik katabilecek bir oyuncu.İvkoviç savunma da yaptırmak isteyeceği için ona göre bir tercihte bulunmak isteyecektir.Tabii Janning'den memnun olup oraya yeni bir oyuncu istemeyebilir de.Artık rotasyonun doğal parçası olan Furkan'ın yanında Cenk ve Birkan gibi opsiyonları da seneye kullanabilecek.Bence 2 numarada da değişiklik yada takviye gelmeyecek.

Efes'in kesinlikle transfer yapması gereken yer 4 ve 5 numara.Sariç nba çıkışını kullanmasa da Bjelica ve bence Krstiç'in yerine yeni oyuncular gelmeli. Krstiç'in muhtemelen yüklü kontratı göndermeye engel olabilir benzeri bir teklif almazsa ki zor.

4 numarada McLean tüm takımları peşinden koşturacaktır.Sanki İspanyollar kapacak gibi.Bu pozisyonda geçen sezon da adı Efes'le geçen ama Barca'ya giden Justin Doelman'da olabilir.Barca'da yeterli süre alamadı ve beklenen seviyede değil.Barca onunla devam etmeyebilir ya da o ayrılmak isteyebilir.Çok iyi şartlarda alınabilir.

5 numara için Young hakikaten neden olmasın.Böyle bir performans kimse beklemezdi.Ama ilk geldiğinde Murathanoğlu onunla ilgili çok iyi şeyler söylemişti.Avrupa basketboluna biraz alışırsa çok etkili oyuncu olur demişti.Dedikleri çıktı.Sert,atlet,hucumu da savunması da belli seviyede var.

Türk oyuncu için kesinlikle Samet Geyik.Efes onu alırsa önümüzdeki 5-6 sene için iyi ve genç bir Türk oyuncu kadrosu oluşturmuş olur.
    Konu winner tarafından (15.02.2015 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Nereden
    İstanbul

..........

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Erdoğan öncelikle geçmiş olsun. Umarım iyisindir.
    Tespitlerin doğru.
    Janning konusunda haklı olabilirsin ama çok istikrarsız bir oyuncu. Lig ile Euroleague istatistikleri arasında dağlar kadar fark var. Baskı altında verim vermeyen bir oyuncu görüntüsü veriyor.
    Sariç'in NBA çıkışı 2015-16 sonrasında. Bu sene için ciddi bir bonservis bedeli var sanırım.
    Samet Geyik inşallah olur...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun Erdoğan Ağabey. Neyiniz var, iyisinizdir inşallah.

Uğur Ağabey,

Bizim Euroleague takımlarının bence en büyük hatası senelerdir, yabancı sayısı istikrarsızlığından kaynaklanan kadro mühendisliği hataları. TBL'de en fazla 6 yabancı kullanacaklarından 8 yabancılı takımlar hafta sonu iki oyuncuyu tribüne çıkarıyor. Oyun planları da ister istemez aksıyor.

Mesela Draper... Hafta içi kurtarıcı oluyor, hafta sonu tribüne çıkıyor. Süreler, roller değişiyor. Kadro genişliği bir bakıma dezavantaj yaratıyor.

Bu fikrimi belirttikten sonra sizin tespitleriniz üzerinden devam edeyim:

Heurtel, Draper, Perperoglou, Lasme ve Saric kalacak diyorsanız;

SG: Marcus Brown

Şaka bir yana, keşke hem kendi şutunu yaratabilen hem de birebirde adam geçip korkusuzca çembere gidebilen bir skorer bulabilse Efes. Avrupa'da da böyle iki numara pek kalmadı. Çoğu takım çift gard oynuyor zaten. Top getiren ve şut atan iki gardla oyun temposunu kontrol ediyorlar.

Erdoğan Ağabey'in dediği gibi Dragic harika olur. O kontratla döner mi?

Langford'u getirebilirlerse büyük iş yaparlar. Hala umutluyum ondan.

*

C: Lasme'yi tamamlayacak biri olmalı. Post up'ı olan, pick and roll oynayabilen, kalın biri olmalı. Fran Vazquez'in ölüsü Efes'te rahat oynar.

*

Son pozisyon PF: Mclean'in çıkışını hayranlıkla izliyoruz ama bahsettiğiniz şablonu tamamlayacak tarz oyuncu değil. Bence eğer Bjelica olmayacaksa Efes'i dışa açacak, yeri geldiğinde üç uzuna dönebilecek bir şutu olan atletik tweener bulunabilir. Doelmann olabilir mesela... Biraz savunması olsa Erceg olabilir. Ya da Printezis...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (16.02.2015 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Fırsatınız olursa Kuban'dan Anthony Randolph'u izleyin.
    2.11 - 4/5 oynayan - atletik bir oyuncu.
    Bana iyi zamanlarındaki Marcus Haislip'i andırıyor.
    Savunmada sağlam. İyi blokçu.

http://www.eurocupbasketball.com/eur...asoncode=U2014

http://www.vtb-league.com/en/player/....htm?sid=89632

Nereden
    İstanbul

Teşekkürler arkadaşlar iyiyim maçı seyrettirmedi o kadar

Nereden
    İstanbul

Kirilenko Cska ile anlaştı.

Son form durumunu bilmiyorum ama yaşı ilerlemiş olsa da Cska'ya ciddi güç katacaktır.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Efes'ten bir yol olmaz.

Krstic ve Saric'i aynı anda sahada görmek tam eziyet.
    Konu Oruç tarafından (28.02.2015 Saat 01:34 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Unicaja yine üçüncü çeyrekte kaybetti.

1-2-4. çeyreklerdeki skor: 51-53 Unicaja lehine.

3. çeyrek: 26-19 geride.

Geçen sezon ve bu sezon hep aynı senaryo. Büyük hayal kırıklığı...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes'ten bir yol olmaz.

Krstic ve Saric'i aynı anda sahada görmek tam eziyet.
    Takım bu sene bir "yol" olmak için kurulmadı zaten.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kızılyıldız olaylarından sonra şimdi de Berlin'de vukuat çıkarmış Gs taraftarı. Seneye büyük ihtimalle katılamayacaklar. İşleri zor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızılyıldız olaylarından sonra şimdi de Berlin'de vukuat çıkarmış Gs taraftarı. Seneye büyük ihtimalle katılamayacaklar. İşleri zor.
    Valla hala başlamadı maç.. TV başında beklemedeyiz.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Maç ancak başlayabildi.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diğer

Efes son uc macinda iki galibiyet cikaramazsa buyuk bir ihtimalle TOp 8'e kalamayacak.
    Milano'yu buyuk ihtimalle yeneriz ama Olympiakos ve FB Ulker deplasmanlari cok zor.
    Hayirlisi diyelim...

Nereden
    Diyarbakır

Son sekize kalamaz Efes. Kendi etti, kendi buldu.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Bence fb ya laboral'i gidip yenecek, ya da efes'e yenilecek, yani efes milano'yu yensin, fb'yi de yenerse bence tamamdir
    Yalniz evet kesin 2 galibiyet lazim, çünkü laboral 1 yenilgi alsa da bence milano ve unicaja'yi yener
    Ama yine de düsük ihtimal gibi gözükse de milano'nun laboral'i yenecegini hissediyorum...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Efes son 3 Maci Alma Potansiyeline sahip ama yapabilirler mi bilinmez
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Nereden
    Diyarbakır

Kostas ve Spa'nın olmadığı Oly'e de kaybetmeyi başardı Efes.

İlk yarı skoru 35-35, maç skoru 86-75.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Efes saçma bir takim yaa, Krstiç'i begenmiyorum, Heurtel gelecek vaad ediyor olabilir ama sazi eline alip 3lükleri sallayan birisi degil mesela, her salladigi sayi oluyor diyebilicegimiz basketbolcu cinsinden degil... Draper'dan iyisini almali Efes, o da iyi sayilmaz
    çok anlamam basketboldan ama benim düsüncelerim bunlar

Iyi ki geçende düsük ihtimal olarak ta olsa belirttigim milano'nun laboral karsisindaki galibiyeti büyük ihtimal gerçeklesecek, yoksa Efes bu aksam neredeyse elenmisti
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes kadar dengesiz bir takim görmedim.

Son 5 yilda harcanan para belki 100 milyon €'yu gecmistir, basari ise 0,000 !

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

Sapanoulis,Sloukas ve Petway'siz bir Olympiakos'a deplasmanda yenilebilirsin ama 86 sayı yiyorsan orada bir dur derim.

Efes'te bir sorun var kesin.Oyuncuların yüzünden düşen bin parça.Ama nedir dışarıya çok yansımıyor.

Eldeki kadro ve oyuncuları düşündüğümüz zaman böylesi bir düşüşü saha içiyle açıklamak çok zor.

Efes bence son iki maçı kazanıp Top 8'e kalacak ama henüz 2 ay önce herkese müthiş heyecan veren,enerji dolu bir takımın hem Euroleague hem TBL'de parkede sürünecek duruma düşmesi çok düşündürücü.

İvkoviç son çeyrekte 18 sayıdan Uşak'a maç verdikten sonra "maçın sonunu iyi oynayamadık" gibi bir açıklama yapıyor. (Efes TBL'de son çeyrekte 18 sayıdan maç veriyorsa bu açıklama biraz komik)

Euroleague'de Cska'ya yeniliyor "tecrübemiz yetmedi" diyor.(Merak ediyorum kulübün ya da Furkan,Cedi ve belki biraz Saric dışında hangi oyuncumuzun tecrübe eksikliği var).

Eğitici olmak,öğretmeye çalışmak,sahadaki oyuna bakmak,maçlara takılmamak önemli ama bence kelle alma zamanı geldi yoksa bu ölü toprağı ve özgüven eksiliği her geçen gün artacak.Bu durumu şu aşamada 1-2 kadro dışı paklar.
    Konu winner tarafından (27.03.2015 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İvkoviç ilk kelleyi aldı.

Janning'in TBL lisansı iptal edildi, Draper için lisans çıkarıldı.

Çok isabetli bir karar.

Draper haftada tek maça düşünce ritmi bozuldu ve Efes'te taşlar yerinden oynadı.

Janning'in kötü hücum performansı yanında savunmada da o eski istekli hali kalmayınca bir de buna Heurtel'in savunma zaafiyeti eklenince Efes çok sayı yemeye başladı. Bütün rakip kısalar rahatça penetre edip kolay turnike bulmaya başladılar.Draper'in iyi savunması ve topa baskısının hayati önemi ortaya çıktı.

Draper oyunun iki tarafını da iyi oynuyordu ki bence kötü bir kararla TBL lisansı iptal edildi.(Birkan'ın sakatlıktan bu kadar iyi döneceğini ön göremediler ve Janning'i tercih etiler.)

Şutör eksiğini Efes hissetmez TBL'de.Furkan,Cedi,Birkan,Perperoğlu,Draper bu açığı kapatır.

Janning'de şapkasını önüne alır düşünür biraz.Ben umutluydum ondan ama o kadar kötü bir 2 ay geçirdi ki sevgili Uğur'u haklı çıkardı.

Tbl'de bir oyuncu daha tribüne çıkıyor.Diğer oyuncularda bir sıkıntı olmadığı müddetçe bu isim Bjelica olmalı.Krstiç-Lasme ikilisi dinlendirme haricinde sürekli kadroda olmalı.
    Konu winner tarafından (30.03.2015 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

cuma günü maçtayım, bakalım belki birşeylerin başlangıcı olur.
    Kusur değil, çare bulun.

Henry Ford

Mustafa Yılmaz.20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Turkish Airlines Euroleague 2014

Top 16'da Ivkovic çok formsuz. İkinci periyottaki dirilişe ve son saniye üçlüğüne rağmen ilk yarı 6 sayı geride Efes. Ivkovic sezonun ilk bölümünden sonra rotasyonda iyice dağıldı. Her hafta işler daha da karışıyor. Hiçbir telafisi olmayan maca bu kadar kötü baslanmamalıydı.
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)