Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uhren Cup Trabzonspor?un!

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mehmet Yilmaz böyle devam ederse forvet aramaya gerek kalmaz dicem ama Fatih yada Mehmet sakatlandigi zaman yine sikinti yasayanbilir o yüzden takima bir forvet sart.. Birde defansa tabiiki.

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Defans cok kotu...

Cok ciddi trnasferler gerekiyor..

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Gerisbase Nickli Üyeden Alıntı

dogru topu ayanan öne tiklamak ve ondann sonra topun arkasindan kosmak teknik se ,ben osaman sacmalamisim!

biraz abartiyorsun ama topu adamin üstüne atmalari gercekden fazla. Ilk hazirlik macinda bunu basel macindan cok daha fazla yapinca bende yazmisdim ama son macda buna deginmek istemedim cunkü gökdeniz cok klass hareketler yapdi ve iyi adam gecdi. Ver kac oyunumuz ilerlemis durumda gördüm. dahada iyi olacagindan eminim. Senol hoca isini iyi yapiyor bence. Ortaya cok daha iyi bir trabzonspor cikacagindan eminim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı vizarian Nickli Üyeden Alıntı

Defans cok kotu...

Cok ciddi trnasferler gerekiyor..

+1967 [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TheRapZoNe Nickli Üyeden Alıntı
    Mehmet Yilmaz böyle devam ederse forvet aramaya gerek kalmaz dicem ama Fatih yada Mehmet sakatlandigi zaman yine sikinti yasayanbilir o yüzden takima bir forvet sart.. Birde defansa tabiiki.

Haklisin gerçi Fatihin ön elemeye yetisecegini söylemislerdi...Ama tabiki yedek klubesinde bakildiginda en azindan 1 golcü oyuncu olmasi sart gibi..

iiyiz iiii allahin izniyle bu sene olcak bu issss...[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek gelisme..

Çok sey bekledigimiz "Mehmet Yilmaz" bu sene kismetli
    dönemini yasayacak gibi.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı
    Tek gelisme..

Çok sey bekledigimiz "Mehmet Yilmaz" bu sene kismetli
    dönemini yasayacak gibi.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

aynen abi bence çok formda [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen seneki gibi takim içinde iki farkli Trabzonspor izlemeye devam ediyoruz. Birincisi çok çabuk top dolastirip hücuma çikan ( Gökdeniz, Yattara, Szymek...) üst düzey Trabzonspor. Ikincisi çok çabuk dagilan, kademe hatasi yapan ( isim vermicem zira herkes biliyor ) amatör Trabzonspor. Ikinci grubu ilkinin seviyesine yükseltebilirsek, ki bu da ancak transferlerle olabilir diye düsünüyorum, Avrupa'nin hatiri sayilir takimi olabilecegimiz kesin.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

walla basel macinin ilk yarisi o kadar iii deyildik ama ikinici yari cok iyidik paslar filan baya iyidi.umarim bu sene sampiyonluk kupasini kaldiririz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi oynadik .takima birde fatih tekke eklenince baya iyi oluruz .tüm oyuculari kutluyorum.insallah performansimiz git gide yükselir.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Son maçta Yattara iLe VoLkan'in oyunLari baya haosuma gitti.HeLe VoLkan bu sene çok konusuLabiLir... Edited by: ThE_s2d

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

takim iyi oynadi ama defansa bence 1 degil 2 adam lazim

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Geyige devam edin arkadaslar.Sizde haklisiniz ne diyeyim elimizden baska bir sey gelmiyor degil mi?

Basel maçinda görüldü ki bu takim biraz eli ayagi düzgün bir takim karsisinda iyi degil.Futboldan anlayan bizler bunu geçen yildan bu yana söylüyoruz.Ama futbolun içinden gelen baskan basta olmak üzere yönetim bunu göremiyor,anlamiyor,bakar kör olmuslar.

Baska ne diyeyim ki.

Bir de Tolga'nin yerinde yeller siyordu,gördünüz degil mi?

Notakin biri çikipta bir hazirlik maçi diye bahane uydurmasin,kirarim.Burada enayi yok!

Sevgili arkadaslar,isvicre kampi dahilinde yapilan karsilasmalarin
    yorumlarini lütfen,(Yurd di$i kampi isvicre) de Topicin de yapalim.Hem
    kamp la ilgili haberler ve günlük cekilmis resimleri burada
    bulabilirsiniz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes Cup,Türkiye Kupasi,Uhren Cup... Ben artik Türkiye Ligi sampiyonluk Kupasini istiyorum...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

ben sahsen takimi cok begendim. mehmet cok iyi. gokdeniz bence superdi, begenmeyenler var ama ben begendim. volkan duzelmeye baslamis. herkes iyiydide huseyin bayagi kotuydu ve dun cok siritti. ama hazirlik maci olur boyle seyler!!! kusura bakma unyelimetin hazirlik maci oldugu icin bu mac boyle gecti[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı
    Efes Cup,Türkiye Kupasi,Uhren Cup... Ben artik Türkiye Ligi sampiyonluk Kupasini istiyorum...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı

Geyige devam edin arkadaslar.Sizde haklisiniz ne diyeyim elimizden baska bir sey gelmiyor degil mi?

Basel maçinda görüldü ki bu takim biraz eli ayagi düzgün bir takim karsisinda iyi degil.Futboldan anlayan bizler bunu geçen yildan bu yana söylüyoruz.Ama futbolun içinden gelen baskan basta olmak üzere yönetim bunu göremiyor,anlamiyor,bakar kör olmuslar.

Baska ne diyeyim ki.

Bir de Tolga'nin yerinde yeller siyordu,gördünüz degil mi?

Notakin biri çikipta bir hazirlik maçi diye bahane uydurmasin,kirarim.Burada enayi yok!

adas sana hak veriyorum. daha calismamiz gerek. özellikle defansda tolganin gitmesi balansi bozmus, özgür güven vermiyor.

ilk hazirlik macinda tipki senin gibi olumsuz düsünmüsdüm ve özellikle top kayiplarina felaket sinir olmusdum. Paslasmalarla kendi kalesinden karsi kaleye sürekli giden bir trabzonspor istiyorum. top defanstan herkesin üstünden en öne atip gol bulmak isteyen bir trabzonspora yeter dedim ve iste basel macinda gördüklerim bu acidan beni ümitlendirdi. 90 dakika olmasa bile ikinci yari özellikle gurur duydum o takim oyunundan. Ümitlendim, senol hocamiza güveniyorum, cok daha iyisini yapacak biliyorum.

Ümitsizlige gerek yok bence adas. Transferler sorunumuzu cözdügümüz anda SL gruplarina kalacagimiza inancim son macdan beri yüksek. Umarim hersey istedigimiz gibi olur, bu sezon tam bekledigimiz trabzonspor rüzgari esecek.

Inschallah.

Guests
    Ziyaretçi

adam gibi yorum yapin la bir daha kimse kupayla kupalarla dalga geçmesin. ya adam gibi yorum yapin yada susun. birseylerle dalga geçicekseniz aynaya bakin -

sanki klübe trilyonlarca para veriyorsunuzda - bu tür hazirliklari - kamp masraflarini çikan kupalari elestiriyorsunuz. hatta elestirmiyor resmen dalga geçiyorsunuz.

basta vega - senin geçtigin dalga kupa degil - hem futbolcularla - hem yöneticilerle - su sitenin yöneticilerinden olsam seni 5 dakka tutmam sitede.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Takim iyi,sampiyonluga oynar.Ama mesele sampiyonluga oynayacak degil,sampiyon olacak kadro kurmakta...3 transfer lazim,fazla degil...Sonra CL'ye katilabilirsek,devre arasinda ordan gelen parayla çok çok iyi bir transfer daha,hatta ünlü bir yildiz olabilir.Çünkü devamlilik önemli.Bakin Dinamo Kiev'e,adamlar 10 yildir sampiyonlar liginde oynuyorlar,ama19 tane yabanci var kadrolarinda,ve her sene çitayi yükseltiyorlar.Durursak düseriz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

selcjk ve vega isimli kullanicilar bu baslik altindaki Trabzonspor'u küçük düsürücü mesajlari nedeniyle 2 hafta no-post cezasi almislardir.(ceza bitis tarihi:24 Temmuz 2005)

vizarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bitlis

Elestirmek herkezin hakkidir. Hatta elestirilen için bir firsattir. Eger ortada bi hata varsa ki bence yonetim bizi oyaliyor bunu dile getirmemek suctur. Bu arkadaslar elestirdi diye ceza alacaklarsa burda yazmanin bi anlami yok. Birbirimizi poh poh layim duralim.

vizarian isimli üye uyarilara ragmen büyük fontlarla yazi yazdigi için bir hafta no -post cezasi almistir.Edited by: tigin

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takimimizdan ben de çok umutluyum,insallah özlenen olaylari bu sene gerçeklestrecegiz...Szymek ve Hüseyin yine rakipsiz görünüyorlar.Gökdenizin kalitesinden süphe eden arkadaslar var sanirim,ki onlara hiç birsey demiyorum.Top kaybi çalistikça azalacak bir özellik bence ve takimimiz hergeçen gün,daha hizli ve dogru paslar yapmaya basladi...Bunu sahsen farkettim ve daha iyiye dogru gidecek bence...Emrah ve Celo herzamaki gibi,rahat birsekilde maç izlememizi sagliyorlar,görevlerini layikiyla yerine getiriyrlar.Erdinç yine güven verici ve yeri garanti fakat mesele yaninda kimin oynayacagi...Evet Tolganin yoklugu çok belli ama,Senol hocam ne yapsin,kadromuzda Erdinçin yanina oyuncu seçmeye çalisiyor.Ve Tayfun ve Özgürü deniyor iki hazirlik maçinda da...Umarim düsündügü seyleri uygulayabilir Senol Günes.Kaptanimiz insallah yetisecek ön eleme maçlarina ve takacak pazubandini koluna,esecek sahalarda yine...Yattaraya doyum olmuyor her zamanki gibi..Belki iki penalti kaçirdi ama,buna bakarak degerlendirmemk lazim die düsünüyorum.Denildigi ggbi,bir kaç penaltiatisi denemesiyle bu sorunun üstesinden gelineblir kolayca.Hem penalti bu,o topun basina geçince neler hissedlir kimbilir...Mehmet Yilmaz konusu var tabii bir de...Hemen herkes ondaki çk güsel gelismelerin farkinda ve umuyorum ki sezon basladiktan sonra da bu güsellikle devam edecek oyununa.Fakat benim düsüncem sudur ki,önce biz inanalim biraz...Bordomavi sevgisi hat safhada bu insanin ve basarabilecek potansiyeli var bisyleri...Bis bir adam degil savundugum insan..Biraz güvenelim ona...Umarim hersey çk güsel olacak...Kalecilerimize gelince,Tolga inanilmaz bir performans sergiledi ilk maçta ve hayran kaldim kendisine...Hiç de tecrübe eksigi varmis gibi görünmüyordu.Ve eski bir kaleci olarak Senol hocamizin,ondan patlama beklmesi bosa degilmis demek ki...Hasan çk ii nietli bir insa ve görevni layikiyla yapiyor,yedigi gollerde bence de onun hata payi çk azdi.Yetenekli,refleksleri çok ii...Kalemiz emin ellerde bence,Jefferson da umarim ii çikar ve içimiz daha bir rahatlar.Uyum sorunu yasamayacagini umuyorum,çünkü süper bir ortam var(Allah bozmasin) Diger futbolcularimizda,Ibrahim Egeden,Hasana,Leeden Aliye...Destek olalim,ellerinden geleni yapacaklardir...

Güzel günler bizi bekliyor insallah.......

son 2 sene sampiyonlugu kaptirdik ama bu sene farkli. bu sene tecrübe var, oturmus bir takim var, transferler var. arkadaslar inanin bana bu sene yüzümüz gülecek..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)