Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uhren Cup Trabzonspor?un!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kalecilerimizin perfonmasi iyiydi turnuvada.defans takimimizin en kötü yeri.sanki tolgayi arayacagiz.orta saha da simko ,hüseyin müthis.kanatlarda iyiydi.volkan kendini gelistirmis.celaleddin güzel oynadi.mehmet yilmaz hava hakimiyetini çok iyi kullaniyor ve takimda oynamak için canla basla mücadele veiyor.gökdeniz bire birde genis alanda adam rahat geçiyor ama top kaybetmede üstüne yok.bütün serbest atislara geliyor.takimda atislari kim kullanacak plan program yok gibi gözüküyor.yattara defansina yardima basladi.ortalarina diyecek yok adrese teslim.ama fatih abimizi benim gözüm ariyor.mesela dünkü maçta m.yilmsz ve gökdniz hemen hemen iki ayni pozisyonu auta atti.fatih tekke topun dibine girip bize klas gollerinden izlettirirdi.ama kendini s.ligine sakliyor.gelecek rakipler düsünsün[img]smileys/smiley36.gif[/img]

HerYerde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zaten maradonayo bile alsak sampiyon olamiyacigimizi bildigim için yönetimi suçlamiyorum.ama dün bence çok iyi futbol oynadik bize sadece eski fenerli washington gibi top oynamayacak ama cayir cayir gol atacak adam lazim tabi bi de duran top kullanirsa iyi olur.ben umutluyum valla s.ligine katiliriz bence..

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    gökdeniz acayip süper oynuyor ya [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Onun içinmi net gol pozisyonlarini kaçirmaya devam ediyor.

Öncelikle takim iyi degil dün aksamki maçta hele berbatti. Defans mükemmel sekilde açik veriyo, orta sahada büyük bir bosluk var, top çevirme falan mükemmel derecede özellikle szywkowiakin mükemmel derecede hirsi göze çarpanlar arasinda. Yattara gene eski basibos vurdumduymazliginda.

Sonumuz hayirli olsun...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni sezonda ilk kupamizi aldik. Takim bir sürü eksige ragmen kazanma hirsi ve mücadelesi yüksekti. Yapilacak 2 transfer ve sakat oyuncularin iyilesmesi ile daha iyi konuma gelecegiz. Isler yaver giderse sampiyonlar ligi gruplarina kalirsak yönetim devre arasinda bir iki transfer daha yapmak zorunda kalacak. Insallah bunlarin planlarini simdiden yapiyorlardir. Trabzonspor basaridan basariya kosmaya o kadar yakin ki yönetim elini biraz çabuk tutmalidir.

[img]smileys/smiley3.gif[/img]arkadaslar bana göre en önemli açik tolganin oynadigi yer gerçekten onu çok arayacagiz defans çok kötü defansimiz su yunan defansi gibi olsa varya gökdz de biraz bencil oynamayi birakirsa ileri uçtaki elemanlar zaten iyi liginde awrupaninda tozunu atariz[img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ben Tolgayi fazla arayacagimizi düsünmüyorum çünkü onun alternatifi vardir yönetim öyle diyor. Saka bir yana Tolga kestirme tarafindan geri dönecek bence. Oraya uyum saglamak gerçekten kolay degil. Shaktar'da kadroya girmek te zor. O da erkenden döner in$allah...

Takima gelince, ümit fakirin ekmegi...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Simdi bu kupaya bizi bir daha katmayacaklar ben ona üzülüyorum.(Bkz:Tarihte TSYD Istanbul Subesi Kupasi)[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gökdeniz'e çok top kaybi yapiyor diyenlere bir açiklama yapacagim:

Geçen sezon ligin en çok top kaybeden oyuncusu FATIH'ti. Ama bu istatistik insanlari dogru yönlendirmiyordu. Çünkü Fatih çok top kaybediyordu ama bunun en büyük sebebi hiç olmayacak zamanlarda kullandigi insiyatif ve ona yapilan inanilmaz markajlardi.

Benzer sartlar Gökdeniz için de geçerli. Takimda UHREN CUP boyunca, Gökdeniz disinda insiyatif kullanip pozisyon yaratabilmek için yaratici davranarak risk alan futbolcumuz yoktu. Zaten takimda bu anlamda iki oyuncu var. Birincisi Fatih, ikincisi Gökdeniz.

Gökdeniz'in tek kötü tarafi, son vuruslardaki inanilmaz vurdumduymazligi. Ben beceriksizlik diyemeyecegim, sebebi de geçen sene Dinamo Kiev maçinda deplasmanda attigi golü hafizalarimdan silememis olmam. GÖKDENIZ + FATIH'in yanina en kralini da alsaniz, bu ikilinin çektigi yükü çekemez, onlarin yaninda parlayamaz.

Ben GÖKDENIZ'in dün ÇOK beyendim. Bence futboldan anlayanlarin da, maçi taraftar olarak degil de futbolsever olarak izleyen herkes de böyle görmüstür kanisindayim.

BASEL takimi Yattara'yi iki adamla kademe yaparak kitleyebildi, ama Gökdeniz'e zaman zaman 4-5 adam markaj yapmalarina ragmen o gene bildigini yapti.

Onu biraz acimasiz olarak elestirdiginizi düsünüyorum. Görün bakin bu sene gene onun yili olacak.

yok be kardesim be ukrayna liginin kalitesi neyki shaktar da O olsun tolga basarili olur... saygplarimla [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley17.gif[/img]

abi topic kapanmisti noldu???

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    abi topic kapanmisti noldu???

gordugun gibi tekrar acildi, illada bunu buraya yazmaya gerekmi var ?

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Maksat mesaj artsin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Maksat mesaj artsin

ne alaka [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    gökdeniz acayip süper oynuyor ya [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ben bilimiyorum hanki mac bakiyorsunuz ama gökdeniz nerde süper oynuyor yaaaa ????

son 14 macta en az ortalama 34 top kaibi var,son vurus yok, frikik atmaya deniyor bana söylein tek bitane frikik golli varmi kariyerinde!!!!Technik desen yok, tek kosuyor baska bise yok!!!!! Bide onun küzme hareketler varya beni cildirtiyor!!!!

ben tek gördümü yaziyorum ve dogru yu göriyorum bana saldirmadan

bi kac arkadas borda mavi gözlügnü cikartip ve objektiv bakin futbolculara ben tek istedim trabzonspor basari dir ve bu gökdeniz bir senedir formdüsüklüyden kurtalamiyorsatrabzonspor da oyniamas.Amagene türk classic harektler: "bizim evladimiz iydir söyle dir süper dir yorgun dir iylesir ,sabir " birakalimsunlari ve professionel bakalim su iclere!!!!!

p.s.

türkcem cok kötü ,biliyorum!!!![img]smileys/smiley2.gif[/img]

takimi genel olarak begendim butun futbolcularin asama kaydettigi kesin

mehmet yilmaz,volkan,yattara,gökdeniz göze batan isimler

bu takima fatih tekke,adem,jefferson,brezilyali bir stoper,birforvetkatilacak

o zaman cok daha kalitelibir ekip olacaz su haldebile iiyiz

Guests
    Ziyaretçi

Gerisbase

ben gökdenizi pek sevmem ama o yazdiklarin kadarda degil yani. saçmalamissin. teknik ve baska birsey yok öylemi? ayrica geçen seneye oranla bu seneki iki hazirlik maçinda çok daha istekli - yattaraylada iyi anlasiyor.

Nereden
    Almanya

dogru topu ayanan öne tiklamak ve ondann sonra topun arkasindan kosmak teknik se ,ben osaman sacmalamisim!

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Maksat mesaj artsin

Forumda soru da soramiycak kimse herhalde...?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

yok yaw onu saka olsun diye söylemistir...

FATIH SULTAN TEKKE

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar su tip yazilari birakin artik. kupa hakkinda yazilacak birsey varsa yazin. Her baslikta alakasiz yazilar yaziliyor sonrabirbiriyle satasmalar oluyor. Soru sormak istiyen varsa Danisma bolumunde sorabilir veya ozelden adminlere msg atabilir!!

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kupayla basladik öyle gider insanlah 3 kupa dahabekliyorum ...hayde.....

ben sadece topic in tekrar açilma nedenini sordum...yok gördügün gibi tekrar açildi burda bunu sormana gerek yok,yok mesaj artsin diye atiyor...ne alaka bunlar ben anlamadim ama 412 tane mesajim var suana kadar birini bile mesaj artsin diye yazmadim hem ne demek bu mesaj artsin artinca noluyo ödül filan mi var???garip garip yorumlar yapmayin olur mu mesajlarima[img]smileys/smiley7.gif[/img]??? Edited by: Eddy

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_unami61 Nickli Üyeden Alıntı
    bu arada volkan i cok begendim. mehmet de bu sezon daha ii olacak gibi

EWET MEHMET YILMAZ FATIHLE BERABER BU SENE COK CAN YAKACAZ INSAALLAH

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)