Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizans’la ortak harekete hayir!!!

arkadaslar,kulubümüzün bizans takimlariyla havuz sistemi konusunda ortak hareket etmesini,geçmisimize ve degerlerimize bir hakaret olarak görüyor ve sizleri bu rezilligi beraberce protesto etmeye çagiriyorum...

lütfen tepkisiz kalmayalim...hani nerede ihtilalci,asi Trabzonspor...hani istanbul dükaligini yikan anadolu kaplani...haklarimizi savunalim ama onlarla beraber degil...

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar,kulubümüzün bizans takimlariyla havuz sistemi konusunda ortak hareket etmesini,geçmisimize ve degerlerimize bir hakaret olarak görüyor ve sizleri bu rezilligi beraberce protesto etmeye çagiriyorum...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

tepkisiz kalmayacagim tek sey artik istanbul takimlarina bizans demenizdir? yeter artik bikmadiniz mi ? onlar Türk degil mi? Bizans deyince onlara mutlu mu oluyorsunuz anlamiyorum? Nolcak biz onlara bizans dicez, onlar bize rum diyecek? böyle sürüp gidecek mi? ben diger takimlarin forumlarinida takip ediyorum, orada bize rum diyen adamlara ciddi tepki koymuslardi, küfredin, laf atin ne yaparsaniz yapin ama artik yeter BIZANSLI demeyin.

gs,fb,bjk bizans takimlaridir...ister kabul et,ister etme umrumuzda degil...avukatligini yapacak baska takim bulamadin mi?!?!?!?!?![img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

selcjK
    bize rum diyenlere tepki gösteren 3-5 kisidir. senin gibi 3-5 kisi daha çikar burak kardesime tepki gösterir bizans dedi diye tamam olur. ondan sonra bizans demeye devam ederiz.

ayrica klüp çikarlari için bu bizans takimlariyla ortak hareket etmek dogru. sonuçta baskan gelirleri giderlri hesaplamis. ama temiz bir lig için hiç gerke yok ortak haraket etmeye. kalite artar.

Nereden
    Ankara

eddy

senin içinde ki kini bosaltman imkansiz, ne düsündügün umrumda degil taraftar olarak görmüyorum seni, o takimlari savundugum felan yok hiçbirine karsi en ufak bir haz duymuyorum; sadece onlara artik Bizans dememeniz gerektigini söylüyorum sen onlara bizans de onlarda sana rum desin çok mu iyi olacak? bravo devam et kus kinini ne zaman ki tribünlerden senin gibiler temizlenecek o zaman cafer52 arkadasimin bahsettigi spor dostluk ve kardesliktir ilkesi geri dönecektir.Edited by: selcjK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet Senin büyüklügünle ugrasan Cavcavlar ve Doganlarin yanidir Trabzonsporun yeri![img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Almanya

Yani onlar yanlis yapiyorlarsa biz de yanlis yapalim degil mi?

Büyüklük baska birsey abiler.Biz büyük olalimbüyük.Ama tek büyük degil, gercekbüyük olalim.Yok ezikmis,yok bbüzükmüs,yok bizansmis.

Ben yakistiramiyorum benim takimimin taraftarina.Onlar varsin yanlis yapsinlar.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam forumda artik her yerde kavga gurultu var bunu demeden gecemiycem

bizene bizanstan baska seylerden burda olmamizin tek nedeni ortak olan trabzonspor askimiz ona olan saygisizliklari onun hakkini yiyenlere ona laf atanlara tepki koymak icin burda toplanmadik mi trabzonspor aski sayesinde bu kadar guclenmedikmi ama ne olduysa bi kac gundur heryerde kavga var birbirimizi kirmamaliyiz diye dusunuom birbirimiz destek olmaliyiz bazi anlasmazliklari gormemezlikten gelmeliyiz

kulubun aldigi karar bence dogru

Nereden
    Almanya

Alıntı tsakrep61 Nickli Üyeden Alıntı

hocam forumda artik her yerde kavga gurultu var bunu demeden gecemiycem

bizene bizanstan baska seylerden burda olmamizin tek nedeni ortak olan trabzonspor askimiz ona olan saygisizliklari onun hakkini yiyenlere ona laf atanlara tepki koymak icin burda toplanmadik mi trabzonspor aski sayesinde bu kadar guclenmedikmi ama ne olduysa bi kac gundur heryerde kavga var birbirimizi kirmamaliyiz diye dusunuom birbirimiz destek olmaliyiz bazi anlasmazliklari gormemezlikten gelmeliyiz

kulubun aldigi karar bence dogru

Dogru söylüyorsun.

Kulübün aldigi karar ise maddi acidan dogru ama manevi acidan yanlis bir karar bence.

Ama gercekci olmak gerekirse maneviyat artik cok cabuk unutuluyor.Icim ciz etse de ben de payimizdan vazgecmememiz düsüncesindeyim saygilar.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

tepkisiz kalmayacagim tek sey artik istanbul takimlarina bizans demenizdir? yeter artik bikmadiniz mi ? onlar Türk degil mi? Bizans deyince onlara mutlu mu oluyorsunuz anlamiyorum? Nolcak biz onlara bizans dicez, onlar bize rum diyecek? böyle sürüp gidecek mi? ben diger takimlarin forumlarinida takip ediyorum, orada bize rum diyen adamlara ciddi tepki koymuslardi, küfredin, laf atin ne yaparsaniz yapin ama artik yeter BIZANSLI demeyin.

ben angut.com da bize rum hamsi mamasi diyenlere tepki veren görmedim. Zaman zaman gider bakarim.

Evet bizans dememiz dogru degil kesinlikle. Pistanbuldesekde olur.Edited by: sanatik

burda kulubün kararini tartisiyoruz...benim taraftar olup olmadigimi degil...ayrica herkes benim nasil bi taraftar oldugumu bilir bu forumda...Trabzonspor taraftarligimdan ve askimdan en ufak süphesi olan varsa söylesin...kimin ne oldugunu herkes biliyor...yok bizans demeyelimmis...çikarsin bizansla dayanismamiz dogru yada yanlis dersin...ama ne benim taraftarligimi,ne de bizansin bizans oldugunu tartisabilirsin...ilk defa görüyorum böle bisey ya...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Aktug: Kendi cebimizden alinip baska takimlara verilmesine karsiyiz

Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, ''Kendi cebimizden alinip baska takimlara verilmesine karsiyiz'' dedi.
    Aktug, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Birinci Süper Lig'deki tüm takimlarin gelirlerinin artirilmasi gerektigini belirterek, kendi ceplerinden alinip baska takimlara verilmesine karsi olduklarini söyledi.
    Istanbul, Anadolu takimi ayrimi yapilmasina karsi olduklarini ifade eden Aktug, sunlari söyledi:
    ''Dört büyük takim sirket olmus, halka arzini yapmis. 2008 yilina kadar naklen yayin anlasmasi yapilmis ve buna göre ekonomik planlarini yapmislardir. Gelirlerimizde gözle görülür küçülme olursa ortaklarimizi kandirmis oluruz. Ancak 2008 yilindan sonra nasil bir uygulama yaparlarsa yapilsin. Havuz sistemi konusunda dört büyük takim ortak hareket edecek.'' Futbol Federasyonu'nun yarin konuyla ilgili bir toplanti yapacagini ifade eden Aktug, bu konudaki düsüncelerini Futbol Federasyonu'na ilettiklerini kaydetti.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam kendi adima kimsenin taraftarligini tartistigim yok hepiniz abimsiniz benim dedigim her tarafta tartisma var bunlar yine bence diom yanlis sizin bize ornek olmaniz gerekio

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskan dogru demis bizim cebimizden alinip anadoluya verilmesi yanlis.

Elbette Anadolu Kulüpleri hakli ama baskan söylediginde hakli

bende katiliyorum...bizden alinip kimseye verilemez...hakkimizi yedirmemeliyiz...ne bizans'a,ne de digerlerine...ama bizansla hareket ederek degil...

Guests
    Ziyaretçi

Assagi tükürsen sakal yukari tükürsen biyik.Anadolu klüpleri de istanbul klüpleri de bizi sevmiyo.Bu yüzden menfaatlerimiz neyi gerektiriyorsa orada durmaliyiz.Biz diger 3 takimla hareket ederken onlarin menfaatlerini korumuyoruz sadece kendi menfaatlerimizin,hakkimizin pesindeyiz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

spor dostluk baris kardesliktir deyip trabzonda fenerlileri çiçeklerle karsilayan kesim trabzonspor taraftari deildir.ondan sonra da gelip 2 tane atip giderler bszde arkadan bakariz.artik buna dur demeli asi ve coskulu ve toplumcu milliyetçi trabzon taraftarinin geri gelmesini istiorum artik üç ezikleri ne hava alaninda karsilayalim nede karsiliyanlari seyretmeyelim onlara oranin trabzon oldunu hissettirelim ki anlasinlar isin ciddiyetini aksi halde bizim üç ezikleri yenmemiz zora girer.gelelim asil konuya ben üç eziklerle ayni olmak istemiorum hem ezikler bszden çok para alcak hem onlarla beraber olacam ey coskulu trabzonun asi taraftari nerdesin uyanin artik uyanin!!!!!

yok yunus olur mu yaa...bizim gibiler tribünden temzilenmeli,biz taraftar olamayiz(!)...hangi düsüncelerle bunu söyledi selcjk bunu anlayamiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]...sana sonuna kadar katiliyorum kardesim...trabzon milliyetçiligi yapmaliyiz...sakin trabzonlu olmayan trabzonsporlularyanlis anlamasin bu lafimi...ne demek istedigimizi anladiniz...gün birlik günü...ama kendi içimizde...bizi seven takim yok...mücadelemiz hepsiyle...hiçbirinin yaninda olmadan...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    yok yunus olur mu yaa...bizim gibiler tribünden temzilenmeli,biz taraftar olamayiz(!)...hangi düsüncelerle bunu söyledi selcjk bunu anlayamiyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]...sana sonuna kadar katiliyorum kardesim...trabzon milliyetçiligi yapmaliyiz...sakin trabzonlu olmayan trabzonsporlularyanlis anlamasin bu lafimi...ne demek istedigimizi anladiniz...gün birlik günü...ama kendi içimizde...bizi seven takim yok...mücadelemiz hepsiyle...hiçbirinin yaninda olmadan...

+1967

kazim koyuncunun dedigi gibi.

- ''Direnistir Trabzonspor.''

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence 4 büyüklerin beraber hareket etmemiz iyi...

bizim bugüne kadar anadoludan ne kadar karimiz oldu???

biz kendi hakkimizi ariyoruz...

bizans olayida ortadan kalksin...bende eskiden derdim ama gerkesiz, sonucta hepimiz türk takimiyiz...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

bence 4 büyüklerin beraber hareket etmemiz iyi...

bizim bugüne kadar anadoludan ne kadar karimiz oldu???

biz kendi hakkimizi ariyoruz...

bizans olayida ortadan kalksin...bende eskiden derdim ama gerkesiz, sonucta hepimiz türk takimiyiz...

sosis zildirim türk mü allahin kürdü pkk yandasi terörist [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

siz simdi beni döversinizde adres vereyim mi? neyse bu komediye son noktayi koyuyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı
    siz simdi beni döversinizde adres vereyim mi? neyse bu komediye son noktayi koyuyorum.

kardesim sen tarbzonda yasiyorsun galiba istanbulda yasayip burda liseye gitsen burda sokakta dolassan bizi anlardin tmm mi onun için anlayamayacagin hisler için yorum yaparken temkinli yaklam bence.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)