Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Degerlerimize Sahip Çikalim

Guests
    Ziyaretçi

Arkadaslar herseyin degerini yitirince anliyoruz.Bundan sonra el birligiyle bölge sanatçilarimiza her alanda destek olalim.Ismail Türütünden tut Hülya Polatina Volkan Konak'indan tutun da akliniza gelen tüm yöresel sanatçilarimiza kadar hepsine sahip çikalim.Imkanlarimiz dogrultusunda konserlerine toplu halde gidelim çünkü bu degerler kolay yetismiyor.En basitinden korsan kasetlerini cdlerini almiyarak,orjinal kasetlerini alarak destek olabiliriz onlara.

Umarim bu degerleri kaybetmeden sahiplenmek düsüncemde hemfikirizdir.Çünkü biryerden sonra elden birsey gelmiyor...

Bende katiliyorum en azinda kaset ve cdlerinin kesinlikle korsanlarini almayin alinan her korsan cd ve kaset sanatçiya atilmis bir tokattir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet birlikten kuvvet dogar misaliyle hep bir arada bulunmali ve maddi manevi birbirimize destek olmaliyiz..

bende murat katiliyorum [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün bu konuya Senol Hoca da deginmis..Insallah degerlerimize hakettikleri ölçüde sabit çikar ve kaset satislarinda patlama yapmak için ölümlerini beklemeyiz..

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben kesinlikle katilmiyorum bu basliga, nedenini acikliim.

Tabiki degerlimize sahip cikacagiz ama senin icin deger olan benim icin belki deger degildir. Ben mesela Ismail Turutu begenmem muziginide dinlemem, Hulya Polatina yi tanimam bileama Volkan Konaki,Sezen Aksuyu ve buna benzer bircok sanatciyi begenerim ve onlara deger veririm.

Sonuc olarak herkes sevdigi sanatciya deger vermelidir. Tabiki son olarakta her Trabzonsporlunun benim icin bir ayricaligi vardir sanatcilar arasindada bu boyledir. Mesela bir Rafet el Roman ida bu listeye koymak lazim.

Mesele burda Trabzonlu olusuysa veya karadenizli olusuysa ozaman ayri tabi, ben karadenizli olmadigim icin bisi diyemicem.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

Ben kesinlikle katilmiyorum bu basliga, nedenini acikliim.

Tabiki degerlimize sahip cikacagiz ama senin icin deger olan benim icin belki deger degildir. Ben mesela Ismail Turutu begenmem muziginide dinlemem, Hulya Polatina yi tanimam bileama Volkan Konaki,Sezen Aksuyu ve buna benzer bircok sanatciyi begenerim ve onlara deger veririm.

Sonuc olarak herkes sevdigi sanatciya deger vermelidir. Tabiki son olarakta her Trabzonsporlunun benim icin bir ayricaligi vardir sanatcilar arasindada bu boyledir. Mesela bir Rafet el Roman ida bu listeye koymak lazim.

Mesele burda Trabzonlu olusuysa veya karadenizli olusuysa ozaman ayri tabi, ben karadenizli olmadigim icin bisi diyemicem.

sayin yöneticimiz inan bunu bizden olmayan veya bizim gibi hissetmeyen bilemez sende haklisin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Karadenizin degerlerine sahip çikmak gayet tabi ki hepimizin görevidir. Ancak sunu da söylemeliyim ki, rahmetli Kazim Koyuncu'yla Türüt, Polat, Güloglu vs. arasinda da bariz fark vardi. Popüler kültürün bir parçasi olmayan, televolelerde görüntülenmeyen ve Karadenizin yapisini ortaya koyan gerçek müzisyen Kazim Koyuncu her zaman bu misyonunu ciddi bir çalisma disiplini içinde yürütürken yukaridasözünü ettigim kisiler ise karadenizin adeta Türkiye'nin diger taraflarini güldürmek için varolan bir bölge olarak görülmesine neden olmuslardir. Biz kendilerine de destek olalim, ancak onlar da öyle ya da böyle karadenizi temsil ettiklerinin farkinda olsunlar. Bu is istanbul medyasinin kiytirik ve levanten programlarinda boy göstererek olmaz.nerde layt erkegi, lazoglu derler bana vs. gibi uyduruk parçalar yapip sanki karadenzililerin topu kari kiz hastasiymis veya bir karadenizlinin güzel bir kizla çikmasi olmayacak bir ismis gibi bol mankenli kliplerçekmekmarifet degil, adam gibi müzik yapsinlar...

Onlar Kazim Koyuncu, Volkan Konak gibimüzisyenleri örnek alsinlar albümlerini ilk alan da ben olurum...

herseyin degerini yitirince anlamak insanin dogasinda olan bir özellik olsa gerek.su ana kadar kim varki hakettigi deger kendisine verilmis olsun.hep yitirdikten sonra arkasindan dökülen gözyaslari...en basitinden,en kiymetli varligimiz olan anneleerimize hangimiz gereken kiymeti hayattayken gösterebiliyoruzki yukarida sayilan kisilere bu kiymeti gösterebilelim...böyle gelmis böyle gider...insallah kiymet bilip kiymeti bilinenlerden oluruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sayin yöneticimiz inan bunu bizden olmayan veya bizim gibi hissetmeyen bilemez sende haklisin

Bizden olmak ne demektir? Bizden diye tabir etmeye çalistigin grup karadenizli ve trabzonlu olmaksa, ben ne ismail türüt'ü severim ne de hülya polat'i. Ismail Türüt'e saygim varsa o da trabzonsporlu olusundandir.

Iyi niyetle açilmis bir konu yine de, umarim amacina ulasir.

Guests
    Ziyaretçi

Isimlerin seçiminde pek isabetli davranmis olmayabilirim emin olun bir iki isim benim de içime sinmedi yazarken ama topicin gerçek amacinin anlasilmis olmasi gerçek degerlere sahip çikalim yönündeki mesajim anlasilir nitelikte.Isimlere takilmayin.

Sahsi fikrimi sorarsaniz Fuat Saka ve Volkan Konakbenim içinesas degerlerdir.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Bu fikrine bende katiLiyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ismail Hakki Demircioglu'nu saydiginiz degerlerin arasina ekleyebilirim.

Nereden
    İstanbul

Yerel degerleri de unutmamaliürmene'den karyanali Hüseyin,Of'tan Yasar Agaoglu(çolak yasar)......vb.

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

30 haziranda bursa'ya geliyo kültürparka fuat saka

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

degerlerimize tabiki sahip çikmaliyiz am degerleri onlari kaybettigimiz de anliyoruz malesef.

sayin yöneticimiz inan bunu bizden olmayan veya bizim gibi hissetmeyen bilemez sende haklisin

MC_YUNUS kardesimizin bu fikrine de katiliyorum baz alinacak sanatçilarda bana göre de fuat abi volkan abi dir.bir de kazim abimiz idi.onu anmadan geçemiyecegim

mc_yunus a katiliyorum...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

HERSEYIN DEGERINI KAYBEDINCE ANLAMAYALIM

Alıntı CAN-basten Nickli Üyeden Alıntı

Karadenizin degerlerine sahip çikmak gayet tabi ki hepimizin görevidir. Ancak sunu da söylemeliyim ki, rahmetli Kazim Koyuncu'yla Türüt, Polat, Güloglu vs. arasinda da bariz fark vardi. Popüler kültürün bir parçasi olmayan, televolelerde görüntülenmeyen ve Karadenizin yapisini ortaya koyan gerçek müzisyen Kazim Koyuncu her zaman bu misyonunu ciddi bir çalisma disiplini içinde yürütürken yukaridasözünü ettigim kisiler ise karadenizin adeta Türkiye'nin diger taraflarini güldürmek için varolan bir bölge olarak görülmesine neden olmuslardir. Biz kendilerine de destek olalim, ancak onlar da öyle ya da böyle karadenizi temsil ettiklerinin farkinda olsunlar. Bu is istanbul medyasinin kiytirik ve levanten programlarinda boy göstererek olmaz.nerde layt erkegi, lazoglu derler bana vs. gibi uyduruk parçalar yapip sanki karadenzililerin topu kari kiz hastasiymis veya bir karadenizlinin güzel bir kizla çikmasi olmayacak bir ismis gibi bol mankenli kliplerçekmekmarifet degil, adam gibi müzik yapsinlar...

Onlar Kazim Koyuncu, Volkan Konak gibimüzisyenleri örnek alsinlar albümlerini ilk alan da ben olurum...

+1967 tamamen dogru... Bizim degerimiz dedigimiz kisinin hastaligin da 1kere telefon açip Kazim nasildiye sormayan kisiler.. Kazim gibi degerli insanin bir Trabzonsporlunu ve büyükbir karadenizlinin Cenazesine dahielinde imkan oldugu zamanda bile gelemeyen insana ben nasil Deger derim.. ozaman Kazim koyuncuya ayip etmis olurum.. ismail-davut v.s.. bunlar bir kenara Volkan Konak birkenara adam 1dk ayrilmai Kazimin yanindan cenazesinde yaptigi konusmaunutulacak cinsden degildi.. bilmiyorumda Arkadaslar KENDI DEGERLERMIZE SHIP ÇIKMAYAN KISILERI NASIL KENDI DEGERMIZI OLARAK GÖRECEGIZ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

+1967 bende bunlari kasdetmistim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

herhalde abi piyasa olup özünü unutan (türüt,güloglu) gibi kisiler degerimiz degildir...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    herhalde abi piyasa olup özünü unutan (türüt,güloglu) gibi kisiler degerimiz degildir...

katilmamak elde deil [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eddy Yazdi:

herhalde abi piyasa olup özünü unutan (türüt,güloglu) gibi kisiler degerimiz degildir
    bencede dogru özünü kökenini unutan bir insandan açikcasi ben pek fazla bir sey bekleyemem

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cleared By Poetricus

Bence sadece seçkin olanlara sahip olmak gerekir. Bir Kazim Koyuncu'ya verilen deger hak etmedigi haldeTrabzon'lu veya karadenizlidir diye her sanatçiya verilemeli. Yazmis oldugun sanatçilardan Hülya Polat (iyi bir fenerlidir.), Türüt vb.. ne kadar Trabzonspor'a sahip çikmis ki bizde onlara sahip çikalim. Ki bu sahsiyetlerin Trabzonsporla bir ardaisimlerin geçmesinden bile rahatsiz olurum.Kesinlikle katilmiyorum. Herkes hak ettigi ölçüde ödüllendirilmeli. Bu ülkede bir yerlere gelebilmek için ne kadar mafya varsa yalakalik yapan veya Hiç adam olmadigini bildigi insanlara kaseti çok satsin diye sebeklik yapan adamlara ben neden deger vereyim ki. Yok öyleyagma. Önce adam gibi adam olacaksin. Sonra sanatini güzel icra edeceksin, daha sonrada Trabzonspor taraftari seni basinin taci yapacak. Bu kadar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)