Sayfa 41 Toplam 42 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 SonuncuSonuncu
Toplam 1030 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TB2L l Trabzonspor 56 - 71 Tofaþ l 07.05.2009 l Final Four 6. Maç

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Trabzonspor'a umut ýþýðý!
    08 Mayýs 2009 / 12:45
    Trabzonspor'a, yeni bir umut ýþýðý doðdu.
    Türkiye Erkekler Basketbol Ýkinci Ligi Play - Off grubunda Antalya'da dün akþam oynadýðý karþýlaþmada TOFAÞ'a 71 -5 6 maðlup olarak, grupta üçüncü sýrada yer alan ve Beko Basketbol 1. Ligi'ne yükselme þansýný kaybeden Trabzonspor'a, yeni bir umut ýþýðý doðdu.
    Beko Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden bir takýmýn ekonomik imkansýzlýklar nedeniyle ligden çekilme kararý alma aþamasýnda olduðu ve bu nedenle Trabzonspor'un grup maçlarýnda üçüncü olduðu için bu takýmýn yerine Beko Basketbol Birinci Ligi'ne alýnma ihtimalinin çok yüksek olduðu öðrenildi.
    HEKÝMOÐLU: "BÝR ÜST LÝGE ÇIKMA ÝHTÝMALÝMÝZ ÇOK YÜKSEK"
    Trabzonspor'un Basketbol Þubesi'nden sorumlu yöneticilerinden Celil Hekimoðlu, bu ihtimalin gerçekleþme olasýlýðýnýn çok yüksek olduðunu belirterek, "Ýlk yýlýmýzda Beko Basketbol Ligi'ne bu kadar yaklaþmakta bizim için büyük baþarýydý. Ancak grup maçlarýnda üçüncü olduðumuz için Beko Basketbol Birinci Ligi'nden bir takýmýn ligden çekilmesi durumunda onun yerine lige çýkacaðýz. Bu konuda görüþmelerimiz sürüyor. Gelecek sezon birinci ligde mücadele etme ihtimalimiz oldukça yüksek" dedi.
    "ALAADDÝN YAKAN ÝLE DEVAM ETMEK ÝSTÝYORUZ"
    Hekimoðlu, Beko Basketbol Birinci Ligi'ne çýkmalarý durumunda Antrenör Alaaddin Yakan ile yollarýna devam etmek istediklerini de belirterek, "Eðer bir üst lige çýkarsak sponsor olarak anlaþmayý düþündüðümüz firmalarýn katkýlarýyla güçlü bir takým kuracaðýz. Kadromuzda bulunan genç oyuncularýn dýþýndaki bir çok basketbolcu ile yollarýmýzý ayýrmayý düþünüyoruz" diye konuþtu. Hekimoðlu, çýkamamalarý durumunda da gelecek sezon ikinci ligde iddialý bir takým kuracaklarýný sözlerine ekledi.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Ümit Tekþan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Bu yazýyý bende okudum ancak , doðruluk payý nedir .?
    Konu Burçak tarafýndan (08.05.2009 Saat 22:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZONSPOR

Eski Nickim : Cripto

selimatal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    56

Alýntý lucarelli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yil TBBL ye cikacagiz, takim satin alarak yada herhangi bir takimin cekilmesi sonucu, ancak; basketbol da boyle sabirsiz bir taraftarla ne yapacagiz,. asil dusundurucu olan bu?
    sonucta sampiyonluga oynamayacagiz, playy-off u basari olarak gormemiz gerekecek (yani SAMPIYONLUK icin oymayacagiz)
    Futbolda bile 1.ligde ilk senemizde 9. olmuþtuk. Basketbolda futbol gibi takým oyunu Cobe Bryant'ý alacak halimiz yok. Basketbolun zevkini çýkaracaðýz bir süre. Þampiyonluk birkaç sene sonra inþallah.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Seneye A.Aker her sene olduðundan daha fazla " Fa-tih Tek-ke " diye inleyecek. Fatih alýnsa da, alýnmasa da... Çünkü A.Aker daima en büyük ihtiyacý dile getirmiþtir...

TAHSÝN 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Dünkü oyunla lige çýksak zaten BBL'ye zarar verirdik. Ogün sanki eline ilk defa top almýþ Kemal Sunal filmlerinde olan atýþlar yapýyor buraya kadar gelmiþsin artýk orda iþi bitirceksin Tofaþ takýmýn 3 tane 1990 doðumku sporcu vardý. Bizim zenci sadece zenci bir faydasý yok, elinde top olan oyuncuya bakýyor diðer 4 kiþi acaba ne yapcak þimdi diye ... tek haklý tarafýnýz var basketçiler 3 gundur maç yapýyorsunuz...
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

baþtürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

gecen sezonda bunun gibi dedikodu çýkmýþtý dejavu yaþýyoruz resmen.ayný TS nin þampiyon olacagýna inandýgýmýz gibi..
    Konu Burçak tarafýndan (08.05.2009 Saat 22:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    Atun uþaklar atun tozi dumana katun
    Aciman hiç kimseyi yerden yere firlatun
    HAYDÝ HAYDÝ TRABZON

Ayhan Çolak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

þampiyon olmadan birinci lige çýkmak diye buna denir. istemiyorum ben þahsen. diðer takýmlarýn emeklerine yazýk.

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ayhan Çolak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þampiyon olmadan birinci lige çýkmak diye buna denir. istemiyorum ben þahsen. diðer takýmlarýn emeklerine yazýk.
    böyle bir düþünce mi olur ? cok sacma konusuyoruz iflas ediyor takým play offlardaki 3ç kulüp davet edilecek tabi , gülüyorum sadece sizin bu þeref dersi vermenize yok öyle biþey cýkarsak hakettigimiz için cýkmýs oluyoruz

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Basketbol Takýmýmýzýn peþinde 2 nci deplasmaný icra ettik

BBL aþkýna çýktýðýmýz son maçta hedef noktasýnda hüsranlarý yaþadýk,yüzdük yüzdük kuyruðuna gelmiþtik ama olmadý ,Tofaþ gibi basketbol kökenli bir kulübe karþý gücümüz yetmedi maalesef.

Artýk bu noktadan sonra oyunun teknik kýsmýyla alakalý þöyle olmuþ böyle olmuþ detaylý konuþmaya gerek yok,nitekim hepimiz seyrettik ama görüldüki yeni kurulan takýmýmýz son final maçýný kaldýramadý,

Tofaþ takýmýnýn nasýl savunma yaptýðýný ve nasýl top ç€virdiðini hepimiz gördük,o kadar mükemmel oynadýlarki bizim kötü olmamýzan sebebi onlarýn iyi olmasýndan kaynaklandý çünkü karþýlýk veremedik.

Pota altýna inemedik çünkü indirmediler,inen toplarýmýzda eridi,penetrelerle tofaþýn orta göbeðini delemedik,ribauntlarý toplýyamadýk ,bir kez fast beak la sayý üretemedik vs vs, istatistikleri bu sefer koymuyorum çünkü koyulacak durumu yok,sadece ribauntlarda 35-16 gerideyiz,bu çok anormal ciddi bir rakamdýr,bu ribaunt rakamlarýyla aðzýnýzla kuþ kapsanýz oyunu lehinize çeviremezsiniz.Ribaunt problemimizi çözecek olan Scott idi ,Alaeddin hoca tercihini ,düzelmesine raðmen scott tan yana kullanýp rizikoya giremedi,keþke kullansaydýda yenilseydik.Gerçi o zamanda "neden sakatlýktan yeni çýkmýþ birini oynattý" deyip eleþtirirdik ama son maçlarda tel tel dökülen Tyrus tan daha iyi oynýyacaðýndan emindim.

Detaylara inebiliriz ama artýk gereði yok,oyuncularýmýzýn tümü maç içinde tel tel döküldüler,Alaeddin hoca her türlü müdahaleyi yaptý ama cevap verecek olan kimdi,tabiiki oyuncularýmýz,maalesef onlarda býrakýn cevap vermeyi bu yükü kaldýramadýlar,kimseyide aðýr eleþtirmek istemiyorum çünkü ayný tofaþý önceki maçta çok rahat bir oyunla devirende bu çocuklar.

Karþýmýzda gerçekten irdelenmesi gereken bir Bornova gerçeði var,kendilerini azimlerinden ve inanmýþlýklarýndan dolayý kutluyorum ama sadece buradan,maçtan sonra salonun ortasýnda ödül töreni için bizim yöneticilerle bornova takýmýný beklerken sloganlarla salona girdiklerinde o kadar zoruma gittiki gözümden yaþ geldi,hýrsýmdan ne yapacaðýmý þaþýrdým,bütün yöneticilerimiz bornovanýn deðerli ! hocasýný nezaket gereði gidip tebrik ettiler,bende gidip tebrik edebilirdim ama içimden gelmedi açýkçasý.

Garibime giden bir baþka konuda ; Trabzonspor Basketbol Takýmý BBL ye çýkabilmek için final maçýna çýkýyor ama maalesef ne acýdýrki Saner Ayar ve Celil Hekimoðlu dýþýnda bir tane Trabzonspor yöneticisi yok,baþkanýn dahi gelmesi gereken bu hayati maça gelebilmek çokmu zordu acaba,biz bir maç için Trabzondan kalkýp Antalyaya gidebiliyoruz ama yöneticilerimiz iþtirak edemiyorlar,enteresan...

Neyse uzatmayalým,Antalya havaalanýnda beni karþýlayan Erdal kardeþime çok teþekkür ediyorum,nihayet ekndisine bir basket maçý seyrettirmek nasip oldu,iyikide olmuþ,maç içinde bana dönüp "yanýlmýþým,bu basketbol tam bize göreymiþ,bu iþe destek olmak lazým" demesi bile bana yetti

Acar08 (murat) kardeþimle de ,her ne kadar maçýn 2 nci devresinden sonra bir birimizi kaybetsekte tanýþma fýrsatý bulduk,kendisinede tþk edip selamlarýmý yolluyorum.

Farozlularýn baþkaný Erol bizi salona yaklaþýrken gördüðündeki sevincini ve bize uzaktan bordoooooooo baðýrmasýný da hiç unutmayacaðým ,bizde kendisine Erdalla maviiiiiiiii diye karþýlýk verdik,Trabzondan maça gelen tanýdýðýný görünce sevincinden bana sarýlmasý çok güzeldi,Erola ve 2 arkadaþýnada buradan selamlar.

Baðlamak gerekirse, sevinçle ve hayalle gittim,BBL yi kýlpayý kaçýrdýðýmýzdan dolayý belki biraz üzüntü yaþadým ama gururla döndüm.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Seyit Hoca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    52

@ Ýsmail ,

Yüreðine saðlýk .

Dünkü maçta bir ara seni görür gibi oldum tirübünde .Yok , yok o deðildir dedim .Fakat , bana ''Seyit Antalya'ya gidelim mi ? '' diye sorman aklýma geldi . O zaman þaka yaptýðýný sanmýþtým . Kamera Trabzonspor taraftarlarýný tekrar gösterdiðinde sen olduðundan emin oldum ..Teklifin þaka deðilmiþ demek ki..
    Helal olsun valla .Ne çok sevdalý olduðunu bir kez daha gördük ..

Tebrik ediyorum..
    ....................Celliac ..................

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hayýrlýsý diyelim

beta61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

offf umutlar baþka bahara artýk
    SESSÝZLÝÐÝMÝZ FIRTINAMIZIN GELÝÞÝNDENDÝR....

Nereden
    Trabzon

Buraya kadar gelmemiz de güzel. Katkýsý olan herkese teþekkürler, tebrikler...

Nereden
    Ýstanbul

bu arada bornova hakkinda da iyi haberler yok. sezon icersinde bile para konusu ciddi sýkýntýlar yaratmis. bbl icin gereken kaynagi bulup bulmamalari muamma. onca emeklerine karsin seneye ligde olamayabilirler. bu is para isi. sponsor bulamazlarsa buyuk ihtimalle subeyi kapatirlar.
    yok imza, mimza

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Alýntý Seyit Hoca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @ Ýsmail ,

Yüreðine saðlýk .

Dünkü maçta bir ara seni görür gibi oldum tirübünde .Yok , yok o deðildir dedim .Fakat , bana ''Seyit Antalya'ya gidelim mi ? '' diye sorman aklýma geldi . O zaman þaka yaptýðýný sanmýþtým . Kamera Trabzonspor taraftarlarýný tekrar gösterdiðinde sen olduðundan emin oldum ..Teklifin þaka deðilmiþ demek ki..
    Helal olsun valla .Ne çok sevdalý olduðunu bir kez daha gördük ..

Tebrik ediyorum..
    Yoksa þüphenmi vardý Seyit
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Ýsmail abi lig de bir takýmýn çekilme durumu varmýþ. Bu durumda biz mi çýkarýz? Yoksa düþenlerden biri mi kalýr araþtýrmak lazým...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Tolun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29

son 2 maçý izlediðimde TBL'ye çýkarsak eðer çýktýðýmýz gibi düþeceðimizi düþündüm.sert savunma geldiðinde hiçbirþey yapamadýk ve 2 maçta da rakibin hýzlý oyuncularýný tutamadýk ayrýca her maç baþýnda 6-0 lýk seriler maçýn baþýndan skoru belli etti
    Bize Her Yer Trabzon

BMN I Zonguldak

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eðer ligden bir takým çekilirse play-out oynama gibi bir durumumuz da olabilir...

bench - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aliaða belediyesi ile konuþmalar yapýlmýþ,büyük ihtimalle olacak gibi,hayýrlýsý bakalým

of_trabzonlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý bench Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aliaða belediyesi ile konuþmalar yapýlmýþ,büyük ihtimalle olacak gibi,hayýrlýsý bakalým
    Güzel haber. Aliaða'nýn ligden çekilmesiyle mi yoksa kulübü satýn alarak mý lige çýkacaðýz bu konuda bilginiz var mý?

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Alýntý of_trabzonlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güzel haber. Aliaða'nýn ligden çekilmesiyle mi yoksa kulübü satýn alarak mý lige çýkacaðýz bu konuda bilginiz var mý?
    Aliaða düþürülecek, þuanki takýmýmýzla çýkacaðýz..
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Seyit Hoca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    52

http://www.gunaydinaliaga.com/news_detail.php?id=5618

Aliaðaspordan Açýklama

Aliaðaspor Gençlik ve Spor kulübü yönetim kurulundan yapýlan açýklamaya göre Aliaða petkim basketbol takýmý hakkýnda kamuoyunda yapýlan spekülasyonlara cevap verildi.
    02 Mayýs 2009 Cumartesi 20:31

ALÝAÐASPOR YÖNETÝCÝLERÝ DEDÝKODULARDAN BIKTI

ALÝAÐA PETKÝM BASKETBOL TAKIMININ YARIÞMA HAKLARINI DEVREDÝLECEÐÝ DEDÝKODULARINA SERT CEVAP

ALÝAÐA PETKÝM BASKETBOL TAKIMINDAN ZORUNLU AÇIKLAMA

Aliaðaspor Gençlik ve Spor kulübü yönetim kurulundan yapýlan açýklamaya göre Aliaða petkim basketbol takýmý hakkýnda kamuoyunda yapýlan spekülasyonlara cevap verildi. yazýlý açýklamada “son günlerde basketbol camiasýnda Aliaða PETKÝM basketbol Kulübünün kapatýlacaðý veya Anadolu takýmlarýnda birine satýlacaðý, yarýþmacý haklarýný devredileceði konusunda yalan yanlýþ dedikodular yayýlmaktadýr. Bu maksatlý dedikodular gerçeði yansýtmamaktadýr. kulübümüz ve Basketbol takýmýmýz içinde bulunduðu zor günlerden hýzla uzaklaþacak gücü ve kadrosu mevcuttur. Kamuoyunda Aliaða PETKÝM basketbol takýmýnýn Anadolu kulüplerinden birine yarýþmacý haklarýnýn devredileceði veya satýlacaðý konusu tamamen asýlsýzdýr. Aliaðaspor kulübü Aliaða belediye baþkaný Ömer Turgut Oðuz"un maddi manevi destekleri ile ligde kalacak gayret ve inanç içindedir. Yeni seçilen yönetim kurulumuz kulübümüzün her türlü sorunun çözecek güç ve azimdedir. Aliaðaspor eskiden olduðu gibi sporun bir çok branþýnda amatör ve profesyonel olarak yoluna devam edecektir. Aliaða belediyesinin maddi manevi desteðinin yanýnda yapýlan görüþmeler neticesinde basketbolda gelecek sezon ayný sponsor ile yoluna devam kararý almýþtýr. “denildi. Yazýlý açýklamada basketbol severlerin takýmý yýpratmaya yönelik bu tür dedikodularý dikkate alýnmamasý konusunda açýklamada bulunuldu

@Bench , inþallah senin yazdýðýn gibi iþler süreç .

Trabzonspor'lularý öyle bir havaya soktu ki Basketbol takýmýz ...
    Lig maçlarýna getiremediðim , basketten bahsedince dudak büken , aþýrý Trabzonspor ve futbol seven çevremdeki arkadaþlarým ,artýk Basketbol takýmýmýzý da takip eder oldular . Trabzon'un Beko Basketbol Ligi'nde oynamaya ihtiyacý var....
    ....................Celliac ..................

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýnþallah dediðin gibidir.

bench - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Saat 23:11...oldu gözüyle bakabiliriz...hayýrlý olsun...
    bununla ilgili yorumlarýmý açýlacak yeni baþlýkta belirteceðim..saygýlarýmla

Nereden
    Aksaray

Güzel haber.

playa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Saat 23:11...oldu gözüyle bakabiliriz...hayýrlý olsun...
    bununla ilgili yorumlarýmý açýlacak yeni baþlýkta belirteceðim..saygýlarýmla
    Elinde bir bilgi varsa bizede söylede heycanlandýrma.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)