Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 83 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2054 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Milli Takm Teknik Direktr Fatih Terim

Guests
    Ziyareti

Standart Milli Takm Teknik Direktr Fatih Terim

Fatih Terim Levent Biakiyla grsp anlasmis bugn.Imza yarin.Tm kanallar son dakika geti.

Hayirlisi olsun

Guests
    Ziyareti

yazik oldu milli takima

yelik tarihi
    30.10.2004

ersun yanalla gitmeyecegi belli olan bu milli takimin fatih terimin eline teslim edilmesi bence iyi bir hamle degil.ersun yanal gittikten sonra televizyon programlarinda adeta sov yapan hakan skr heralde muradina ermistir.basbakanin fatih terim iin araci olmasida bu federasyonun ne kadar aciz,basiretsiz,isbilmez olduklarini bir kez daha gzler nne sermis olsa gerek..ne deyelim hayirlisi artik?????

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Hayirli olsun...

tek kt olan sey hakan Skrn yine takima dnmesi olacak..yani her maca 10 kisi cikacagiz..

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    26

ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun iin sevindim .

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Insallah gelen gideni aratmaz. Terim'le 5 senelik szlesme imzalayacakmis Biakci efendi. Ne diyorsunuz Terim ne kadar dayanacak o greve onu gvde gsterileri ile o greve getirenler yarin tekme tokat kovmak isteycektir. hep yle oldu yine le olacak. insallah olmaz ve basarili olur Milli Takim her daim basarili olmak zorundadir.

Tmac61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    ankr
    Ya
    27

Terim bizim millileri azaltirsa kafasini uuralim ama sanmam ogalir bence....

yelik tarihi
    11.12.2004

5 Yillik szlesme yapip milli takimin nn tikamistir.Milli takimin teknik direktr olacak kisinin sportif basaridan nce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye dsnyorum.Maalesef gene Trkiye kaybetti ve kazanmak iin hertr irkefligi her trl pisligi ve her trl kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

iyi ya iste blent hakan ergn yuvarlanip gideriz,daha ne istiyosunuz?

yelik tarihi
    14.08.2004

bence fatih terim geldikten sonra emrah, erdin hatta m.yilmaz bile kadroya girer

Armaan Dere - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

hayirlisi olsun bakalim ne olcak zaman gsterir

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt
    yazik oldu milli takima

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Su an iin en uygun olan kisi kendisi.Bakalim ins. basarili olur

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt ozgur Nickli yeden Alnt

Alnt andrei07 Nickli yeden Alnt
    5 Yillik szlesme yapip milli takimin nn tikamistir.Milli takimin teknik direktr olacak kisinin sportif basaridan nce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye dsnyorum.Maalesef gene Trkiye kaybetti ve kazanmak iin hertr irkefligi her trl pisligi ve her trl kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Bu adam zamaninda Trabzon seyircisininde anasina kufretmisti ama hala cimbom sempatizani olup bu cukur yaratiga sempati duyanlar var bu forumda. O adamin miladi, misyonu domustur. Artik birsey yapamaz gsye ikinci gelisinde ne olduysa simdide o olur. Be hala kendisinden nefret eden bir Trabzonsporlu olarak onun anasina selam soyluyorum. Pislik herif

Annesiyle ilgili kisim hari katiliyorum..Hi sevmedigim bir sahsiyet,karaktersiz bir insan.. Bence basarili olmasi da ok mmkn degil..Mehmet agar'i uluslararsi arenada iyi kullanirsa belki basarili (!)olur..Ama Milli Takim herseyin zerinde, basinda sevmedigim bir insan var diye Milli Takimin basarisiz olmasini isteyecek halim de yok tabi..

agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

ya oraya terimi senol gnesten sonra getireceklerdi yemedi araya ersun tamponunu koydular simdi geldi iste

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ARKADASLAR LTFEN SAKIN YAAAAA!!! BARI BYLE BIR GNDE SINIRERINIZE HAKIM OLMAYA ALISIN!!!

ZGR ABI, MURAT; LTFEN ZELDEN HALLEDIN!!!

deliadam61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hi olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Bir gn gelecek Ltfen Senol gnes gel bizi kurtar diye yalvaracak fenerasyon.

Fatih Terim basarisiz olursa sucu Ersun Yanal ve federasyonda onu nerdeyse is isden gecdikden sonra getirdigi icin bulacakdir ve kendisini kurtaracakdir. Aslinda Federasyonda bu hamle ile kendini kurtarmak icin harekete gecdi. Almanyaya gidilemezse bize kimse sucu bulamasin dsnlyor. Biz Terimi getirdik ya sonunda diyecekler.

Senol Gnese muhtac kalacaksiniz. Nasibinizide alacaksiniz.

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

Hi yoktan Ersun YALAN'dan iyidir...

oflubektas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Tamam,kabul,forumda yazanlarin byk ogunlugunun -ben de dahil-yasi msait degil ama bugn arkasindaki bazi isimlere gvenerek kizdiklarina kfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maini igrindan ikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yneticisi Serdar Bali basta olmak zere takimin taraftarina kfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(gya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart grmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten ieri sokmus ve yalvartana kadar oradan ikarmamistir. Isteyenler byklerinden grenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

Alnt Fanatik Ozi Nickli yeden Alnt
    ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun iin sevindim .

Yaaw gldrme beni

Bu adamin antrnrlkle alakasi yok.Gemiste FELKAMP'in mirasiyla 2000 lerdi bir seyler yapti .Milana gitti batti,Gs ye dnd rezil etti. Futbolculuk mazisi desen hi basarisi yok Sadece salari biriyantinlemekle veya siyasi cevre yapmakla buisler yrmez. Akibeti ERSUN dan farkli olamaz

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt deliadam61 Nickli yeden Alnt
    hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hi olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

fb yine iyi gazozuna top oynayan gs'lileri doldurursa ne yapacaz??

yelik tarihi
    19.09.2004

Alnt oflubektas Nickli yeden Alnt

Tamam,kabul,forumda yazanlarin byk ogunlugunun -ben de dahil-yasi msait degil ama bugn arkasindaki bazi isimlere gvenerek kizdiklarina kfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maini igrindan ikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yneticisi Serdar Bali basta olmak zere takimin taraftarina kfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(gya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart grmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten ieri sokmus ve yalvartana kadar oradan ikarmamistir. Isteyenler byklerinden grenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

Cok dogru arkadasim, malasef daha Trabzonspor taraftari icinde bu adamin ne pislik bir insan oldugunu kavrayamayanlar var. Hatta ona laf soyluyoruz diye biz hakaret issitik burada. Neyse milli takim artik dunya kupasina veda etti bile.

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

Alnt oflubektas Nickli yeden Alnt

Istanbul medyasina hatirlatmak gerek. Keske bicakciyida bir byle halletse. Ediyormusun ? syle. h hh konusamiyorum, burasi cok kokuyor. KOnus istifa ediyormusun ?

neyse ayip oluyor. kesiyim.

Reha - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Gemiste yasanan bazi seyleri buraya yazarak ne kazanacaginizi anlamadim? Ben daha nce bu stunlarda kapistigim bir insanla ok yakin arkadas oldum.Simdi benim oglum onu hasim mi edinsin yani?

Bu arada Terim Trabzon taraftarina ne zaman? Nerde? Niin? kfr etmistir zgr bey aiklarmisiniz?

Benim dsncem futbolcunun psikolojisi anlaminda Terim'in daha iyi olacagi...Yoksa Milli takimda ki dssn sebebi Yanal degil lke futbolunda ki gerilik'tir, yanlis futbolcu seimindedir, bu seimde Yanal'i yanlisa zorlayan Ist. basinidir.Ben Terim dneminde milli oyuncu sayimizin azalacagini zannetmiyorum.

Ama su form durumlariyla Milli takimda oynamayi hak eden bir GS' li de gremiyorum.Buna ragmen kadroya GS' li alinmasi Terim cephesinde hi bir seyin degismedigini gsterir...

Ayni zamanda futbolcuyu sahaya hazirlama da Trkiyenin en iyi "gazcisi" oldugunu net bir sekilde syleyebilirim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)