Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyanýn En Delikanlý Futbolcusu

Muhalif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    45

abi ne dersen de[img]smileys/smiley2.gif[/img].. biri tek basina ukrayna gibi bir takimi dünya kupasina tasidi.. digeri fransa milli takiminda takiliyor iste[img]smileys/smiley17.gif[/img]sheva>henrry gerisine inanmiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Topicin adi degissin bence; " Henry mi Sheva mi? "olsun[img]smileys/smiley17.gif[/img]Kendi fikrimi söyleyecek olursam; Adriano'yu tercih ederim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Muhalif Nickli Üyeden Alýntý
    abi ne dersen de[img]smileys/smiley2.gif[/img].. biri tek basina ukrayna gibi bir takimi dünya kupasina tasidi.. digeri fransa milli takiminda takiliyor iste[img]smileys/smiley17.gif[/img]sheva>henrry gerisine inanmiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ukrayna`yi Dunya kupasina biz tasidik maalesef. Servet`in karsinida kim olsa o golleri atardi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Digeri dedigine gelince Fransa`yi hem Dunya hem de Avrupa sampiyonu yapti. Ingiltere`de de Man. United efsanesini yikti.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý oflee61 Nickli Üyeden Alýntý
    abi yas olarak daha küçügüm senden ama bugüne kadar edindigim izlenim italya'da forvet oynamak yürek ister.hani demissin ya ingiltere ligi yürek ister diye.allah serai a forvetlerine kolaylik versin.

Bu isin yasla bir ilgisi yok ama ben sana cok yakin bir zamandan ornek vereyim istersen. Crespo, Chelsea`de basarili olamadi. Geri dondu Italya`da leblebi gibi gol atiyor.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý
    Topicin adi degissin bence; " Henry mi Sheva mi? "olsun[img]smileys/smiley17.gif[/img]Kendi fikrimi söyleyecek olursam; Adriano'yu tercih ederim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Berat senle daha iyi anlasacagiz gibi. Adriano`yu ben de teklif ettim ama bu Sheva`cilarNuh diyor peygamber demiyor!Gel bir ittifakta biz kuralim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

paolo di canio diyorum ve baska bisey soylemeye gerek duymuyorum bile..

Analyzer
    Ziyaretçi

Alýntý The Londoner Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý Berat Tekke Nickli Üyeden Alýntý

Berat senle daha iyi anlasacagiz gibi. Adriano`yu ben de teklif ettim ama bu Sheva`cilarNuh diye peygamber demiyor!Gel bir ittifakta biz kuralim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Burasi süper kalite futbol sohbetinin yeri oldu gerçekten. Bayildim gerçek futbolseverlerin kendi kriterleri ile yaptiklari yorumlara. Yine de benim fikrim Shevckenko'nun "all rounder" oldugu yönünde. Yapamadigi sey yok gibi. Henry'nin Fransa milli takiminin basarilarinda hiçbir rolü yok. Ne dünya sampiyonlugunda ne de avrupa sampiyonlugunda direk oynamis bir futbolcu degil. Uluslararasi klasmanda hiçbir basarisi yok desem yeridir. Sampiyonlar ligini buna dahil edebiliriz.

Kisisel fikrimdir ,siki birTrabzonspor taraftari olarak bu yapacagim yorum kimilerini incitebilir ama forvet olarak en begendigim futbolcu Hakan Sükür'dür. Futbola hücum yönünden subjektif olarak baktigim da iddia edilebilir ki ne var yani, Brezilya'nin 80'li yillardaki yegane santrforu Careca'nin dedigi gibi "Futbol sevismek, gol ise orgazmdir"

Kisacasi, gerçek futbolseveri atilan gol tatmin eder gibi gözükse de, aynen Maradona'nin 86'da (ve daha sonra Napoli'de)yaptigi gibi hem futbol hem de golün tadina doyulmaz. Burasi Shevchenko ya da Henry polemiginin yeri degil de futbolun zevk veren tarafinin tartisildigi bir baslik olsa daha iyi olur. 1970 dünya kupasinda rivayet edilen gibi. Pele'nin pasi Rimbaud'nun siiri gibidir. Bordo-mavi renklere asik olmanin en büyük nedeninin de aslen oynanan futbola asik olunmasi gibi degerlendirimesi gerekir yine futbolseverler hatta sporseverler tarafindan.

Abdullah abi, umarim yorumlarimda kirici olmamisimdir. Kisisel fikirlere destekli oldugu sürece saygi duyulmasi gerekir düsüncesindeyim. Shevchenko'yu ben de canli olarak izleme firsati buldum, bu arada onu da belirteyim. Ben haksiz çikayim da futbol kazansin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

(Not olarak belirteyim Abdullah abi. Raul'ün4 sene önceki halinin muhtesem oldugu konusunda seninle hemfikirim. Çok geriledi Raul birkaç yildir. Hatta o zamanlar Real Madrid'e Raul Madrid bile denirdi. Gel seninle Adriano konusunda degil de Raul konusunda anlasalim. Henry'ye karsi da bir futbolsever olarak önyargili olarak yaklasmam mümkün degil. Aslina bakarsan Fatih Tekke için de küçük maçlarin büyük futbolcusu yorumunu yaparim ama ne yaparsin burasi yeri degil. Sevgiler.)

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

abi yas olarak daha küçügüm senden ama bugüne kadar edindigim izlenim italya'da forvet oynamak yürek ister.hani demissin ya ingiltere ligi yürek ister diye.allah serie a forvetlerine kolaylik versin.

Bu isin yasla bir ilgisi yok ama ben sana cok yakin bir zamandan ornek vereyim istersen. Crespo, Chelsea`de basarili olamadi. Geri dondu Italya`da leblebi gibi gol atiyor.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

abi,kendi kazdigin kuyuya düsmeyesin sakin,asil italya'da sag açik bile olamayan henry'n(sana mal oldu artik) ingiltere'de leblebi gibi gol atiyor.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý

Bu topic en delikanli futbolcu topici, en fasist futbolcu degil. Eger öyle olsaydi di canio 1. sirada olurdu emin olun. Adam Mussolini köpegi ve bu hareketi lazio - roma maçinda yapti sanirim. Hitler selami vermesiyle ünlü. Nazi hayrani olmak ne zamandan beri delikanlilik oldu.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

abi yas olarak daha küçügüm senden ama bugüne kadar edindigim izlenim italya'da forvet oynamak yürek ister.hani demissin ya ingiltere ligi yürek ister diye.allah serie a forvetlerine kolaylik versin.

abi,kendi kazdigin kuyuya düsmeyesin sakin,asil italya'da sag açik bile olamayan henry'n(sana mal oldu artik) ingiltere'de leblebi gibi gol atiyor.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Metin bu dogru degil. Henry Italya`ya cocuk denecek yasta (bildigim kadariyla 18 yasinda) gitti. Hocasi da onu kati birsistem taktigi icindesag kanata hapsetti. Sen istemedigin bir pozisyonda oynamak istermisin? Adam neticede orada depresyona girdi. Onu iyi taniyan Arsene Wenger`de bunu firsat bilip onu Arsenal`e transfer etti. Baslarda zorluk cekti ama profesyonelligi sayesinde her yil kendini gelistirerek buyuk asama yapti. Hala da birseyler ogreniyor. Raul nasil geriye gidiyorsa o da her yil ileri gidiyor. Basarisinin diger sebebi Arsenal`de cok serbestoynamasi. Oyun tamamen onun uzerine kuruldu. Bu da Arsene Wenger farki. Hangi oyuncudan nasil verim alacagini cok iyi biliyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Savascigim bu tur yorumlara kirilmam mumkun degil! Tum yorumlari zevkle okuyorum. Farkli perspektiflerden bakmak zenginliktir.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Fatih konusunda tek sey soyleyebilirim: Fatih`i yetenek olarak degerlendirirsek, tartismasiz Avrupa`nin en iyi bes forvetinden biridir. Performans acisindan baktigimizda da buyuk maclarda yasadigi gereksiz baskinin onun maclarda istedigini yapmasina ve potansiyelini gerceklestirmesine mani oldugunu dusunuyorum. Bunun da tek ilaci yurtdisina transfer olmasidir...

Nereden
    Ýstanbul

Metin bu dogru degil. Henry Italya`ya cocuk denecek yasta (bildigim kadariyla 18 yasinda) gitti. Hocasi da onu kati birsistem taktigi icindesag kanata hapsetti. Sen istemedigin bir pozisyonda oynamak istermisin? Adam neticede orada depresyona girdi. Onu iyi taniyan Arsene Wenger`de bunu firsat bilip onu Arsenal`e transfer etti. Baslarda zorluk cekti ama profesyonelligi sayesinde her yil kendini gelistirerek buyuk asama yapti. Hala da birseyler ogreniyor. Raul nasil geriye gidiyorsa o da her yil ileri gidiyor. Basarisinin diger sebebi Arsenal`de cok serbestoynamasi. Oyun tamamen onun uzerine kuruldu. Bu da Arsene Wenger farki. Hangi oyuncudan nasil verim alacagini cok iyi biliyor.

bi bakima dogru tabi dediklerin abi.ben onu demagoji yapmak için söylemistim[img]smileys/smiley1.gif[/img].ama italya ligi'nde forvet oynamanin daha zor oldugu da asikar.ingiltere'de gol atmak için oynarken takimlar italya'da gol yememek için oynuyorlar.

raul'un geri gitmesi isine gelirsek aslinda madrid'in sistem olarak yaptigi yanlislarin sonucudur.adami ortasaha oynatmaya basladilar.flas transfer yap kardesim ama niye her sene forvete yaparsin bu transferleri? e tabi raul'u göndermek te ... istediginden mecbur ortasaha oynattilar ve baya bi geriledi.ama ne olursa olsun hem futboluyla hem kisiligiyle yurtdisindan en sevdigim futbolcudur..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Metin Real`de sistem ve transfer yanlislari oldugu dogru bu da Raul`u olumsuz etkiledi. Eskiden oyun Raul uzerine kuruluyordu, Ronaldo`nun gelisiyle birlikte hucum Ronaldo`nun uzerine kuruldu. Bu durum Raul`u kim derse desin moralmen cok etkiledi. Ronaldo hem Raul`u hem de Morientes`i bitirdi ki ben kendisini de cok begenirim.

Real`in bu yil yapacagi en onemli is becerebilirlerse Ronaldo`dan kurtulmak olur. Duyduguma gore Robinho`nun isini bitirmisler, bu da guzel bir haber (bak bu arada caktirmadan gundemi degistirip Henry`den Ronaldo`ya gecis yaptim![img]smileys/smiley2.gif[/img])

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý
    Tolunay Kafkas .Bunun üzerine delikanly aramaya gerek yok[img]smileys/smiley2.gif[/img]

tolunay bizim en hircin oyuncumuzdu ve bizi birakip giderek kendini bitirdi

Alptuð - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    38

PABLOAIMAR

Nereden
    Ýstanbul

Metin Real`de sistem ve transfer yanlislari oldugu dogru bu da Raul`u olumsuz etkiledi. Eskiden oyun Raul uzerine kuruluyordu, Ronaldo`nun gelisiyle birlikte hucum Ronaldo`nun uzerine kuruldu. Bu durum Raul`u kim derse desin moralmen cok etkiledi. Ronaldo hem Raul`u hem de Morientes`i bitirdi ki ben kendisini de cok begenirim.

Real`in bu yil yapacagi en onemli is becerebilirlerse Ronaldo`dan kurtulmak olur. Duyduguma gore Robinho`nun isini bitirmisler, bu da guzel bir haber (bak bu arada caktirmadan gundemi degistirip Henry`den Ronaldo`ya gecis yaptim![img]smileys/smiley2.gif[/img])

walla henry'en ronaldo'ya geçis hakkaten süperdi.ben de ronaldo'nun gitmesi taraftariyim robinho raul güzel bir ikili olur.real madrid artik zidane'in yerine de birini hazirlamali kim olur bilmiyorum.

tam figo gitmis beckham rahat rahat sag kanatta oynayacak derken cristiano ronaldo da saçma bi transfer olur bence.

real madrid'in yapacagi is defansif yönünü güçlendirmek olmali...

rui costa da delikanli adamdir ben severim(off topic olmayalim iyice )

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Beckham yerinde kalsin, sag aciga Betis`den Joaquin`i alsinlar. Beckham cok iyi ortalar yapiyor ama Joaquin`de dripling kabiliyeti var.

Christiana Ronaldo Real Madrid`de oynayabilecek bir futbolcu degil.

Topikle ilgili: Alan Shearer

Nereden
    Ýstanbul

beckham joaquin gelecekse yerinde kalsin ama baska türlü olmaz.hayatinda pres yapmamis adam bizde hüseyin'in oynadigi gibi oynuyo[img]smileys/smiley36.gif[/img]

abi shearer benim de aklimdan geçti ama sinirlendiginde çirkef olmuyo mu,ben öyle biliyorum.bir iki kasti tekme salladigini görmüstüm.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

abi shearer benim de aklimdan geçti ama sinirlendiginde çirkef olmuyo mu,ben öyle biliyorum.bir iki kasti tekme salladigini görmüstüm.

Cogunlukla iyi huylu ve zararsizdir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý

Delikanlidir tabi.Çok sevdigi Mussolini ve onun Fasist Parti'si de delikanlidir.Libya'da Ömer Muhtar öncülügünde kendisine direnenleri iskencelerden geçiren,köyleri basarak sivil halki kursuna dizen, kadinlarina tecavüz eden,Habesistan'i isgal edip halki kamyonlara baglayarak yerlerde sürükleyen Mussolini'nin Italya ordusu da delikanlidir.Fasist Parti'nin gençlik teskilati kara gömleklilerin eski lideri,Lazio kulübünün eski yöneticisi ve bas finansörü,1986 yilinda Bologna Gari'nda yüzlerce kisinin ölümüne sebep olan P2 mason locasi lideri Lucio Gelli de delikanlidir.Ayni locanin bir baskamensubu,göreve baslar baslamaz ilk icraati Güney Italya'nin devletten aldigi payi düsürmek olan,11 Eylül olaylarindan sonra Islam kültürünü asagilayici bir konusma yapan Silvio Berlusconi de delikanlidir.

''Yaziklar olsun'' diyorum ve baska birsey söylemeye gerek duymuyorum.

deliadam61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

HENRY( konfderasyon kupasin da ölen kamerun lu futbolcunun arkasin dan adam agli yo du vallahi)

FiGO derim imzami atarim

üstelik bence en yakisiklisida odur

real madrid'de RAUL bence futboluyla,karakteriyle göz kamastiran bir oyuncu number one:RAUL

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý oguzal61 Nickli Üyeden Alýntý
    real madrid'de RAUL bence futboluyla,karakteriyle göz kamastiran bir oyuncu number one:RAUL

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

tabiki szymek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)