Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gkdeniz:"TS?lu dogdum TS?lu lrm"

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

- GKDEN?Z KARADEN?Z, GELECE??N? TRABZONSPOR'A BIRAKTI...
    - TRABZONSPOR'UN YILDIZ OYUNCUSU GKDEN?Z KARADEN?Z:
    - "BEN TRABZONSPORLU DO?DUM, TRABZONSPORLU LRM"
    - "2 YILDIR ?AMP?YONLU?U KILPAYI KAIRIYORUZ, 3. SENEM?ZDE ?AMP?YON OLMAK ?ST?YORUZ"
    - "5 YILLIK BO? MUKAVELEYE ?MZA ATTIM, YURT ??NDE H?B?R YERE G?TM?YORUM"
    - "HEDEF?M?Z L?G ?AMP?YONLU?U, ?AMP?YONLAR L?G? VE TRK?YE KUPASI'NDA AMACIMIZA ULA?MAK"

A Milli Tak?m ve Trabzonspor'un y?ld?z oyuncusu Gkdeniz Karadeniz, gelece?ini Trabzonspor'un ellerine b?rakt???n? belirterek, "Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu lrm" dedi.
    Trabzon'un aml?k mevkiinde bulunan Huzurevi'ndeki ya?l?lara e?i Serra Karadeniz ile birlikte bir yemek veren Gkdeniz, burada yapt??? konu?mada, "Trabzon halk? bu konularda ok ince d?nr. Hibir zaman ma?dur olan insanlar? yanl?z b?rakmaz. Onlar bizim atalar?m?z. Onlar olmazsa, biz olmazd?k. Onlar? unutmam?z mmkn de?il. Bu konularda ok duyarl? bir insan?m. Trabzon halk? olarak da bu konulara ok duyarl? yakla?an insanlar?z. Bu tr organizasyonlar devam edecek" dedi.
    Trabzonspor'un 2 y?ld?r ?ampiyonlu?u k?l pay? ka?rd???n? belirten y?ld?z oyuncu, "Trabzonspor 2 y?ld?r k?l pay? ?ampiyonlu?u ka?r?yor. Allah'?n izni ile 3. senemizde ?ampiyonlu?u alarak hem taraftar?m?z?, hem de kendimizi mutlu etmek istiyoruz. Gerekten ok gl bir kadromuz var. Hem ynetimimiz, hem teknik kadromuz, ellerinden geldi?i kadar en iyilerini kulbe vermeye al???yor. Futbolcu arkada?lar?m?z da en iyi ?ekilde mcadelesini sahaya yans?t?yor. Trabzonspor taraftarlar?, camias?, medyas? ve futbolcusu ile birlikte, art?k ?ampiyonluk ya?aman?n zaman? geldi. Y?llar uzad?ka problem ya??yoruz. ?yi bir kadromuz var, in?allah mutlu sona biz ula?aca??z. nemli olan iyi ba?lamak, ?ampiyonlar Ligi hedefimiz var. Lig hedefimiz var. Trkiye Kupas? hedefimiz var. Biz tak?m olarak 3 kulvarda en iyi ?ekilde gitmek istiyoruz" dedi
    Trabzonspor'a 5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att???n? ifade eden y?ld?z futbolcu, "5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att?m. Baz?lar? gidece?im iin 5 y?ll?k szle?me imzalad???m? syledi. Byle bir mant?k olamaz. En iyi dnemimde bo? szle?meye 5 y?ll?k imza att?m. Ben gelece?imi Trabzonspor'un ellerine b?rakt?m, hayat?m? ba?lam???m Trabzonspor'a. Baz?lar?n?n ?unu iyi bilmesi laz?m; ben Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu lrm. Ben Trabzon'da ya?ayaca??m, Trabzon halk?n?n iinde ya?ayaca??m. Baz? insanlar?n bunu art?k anlamas? laz?m. Bundan sonra bunlar? en iyi ?ekilde anlataca??m. Daha nce anlatm?yordum, nk insanlar?m?z?n bunu d?nebilece?ini tahmin ediyordum. Bu sene ok haks?z yere tepki grdm. Bo? mukaveleye imza att?m, ?ampiyonlar Ligi'ne giremedik. Byk tepkiler grdm. Taraftar?n da hakl? oldu?u yerler var. Beklentilerine cevap alamad?klar? zaman ister istemez tepkileri oluyor. Bunlar? da do?al kar??l?yorum. Ben Trkiye iinde hibir yere gitmiyorum. Yurt d???nda ise kulbmn menfaatleri do?rultusunda hareket edece?im. Kulbm beni satmak isterse, o zaman oturur d?nrz. Tek d?ncemiz, Trabzonspor'un ?ampiyonlu?u ve ?ampiyonlar Ligi'nde ba?ar?l? olmas?" ?eklinde konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ -------

Bizim Gkdeniz'imiz budur... ok duygusal oldu?unu biliyorduk, abuk k?r?l?p ksyordu... D?ncelerini herkes biliyor zannediyordu, Gkdeniz konu?tuka hepimizi mutlu etti. ??te budur....

tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Kaynak acilen [img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

?HA, DHA, CHA, EHA, OHA [img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

yeter [img]smileys/smiley4.gif[/img]sa?ol

EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

Alnt tigin Nickli yeden Alnt

Hade iyisin haaa... ?yi malzeme var burda [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu "delikanl?" a?klamay? yapan oyuncuuu, 61 numaral? formas?ylaaaaa, Gkdeniiiiiizzzzzzz, Karadeniiizzzzz....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Alnt perhaps Nickli yeden Alnt

Alnt tigin Nickli yeden Alnt

Hade iyisin haaa... ?yi malzeme var burda [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu "delikanl?" a?klamay? yapan oyuncuuu, 61 numaral? formas?ylaaaaa, Gkdeniiiiiizzzzzzz, Karadeniiizzzzz....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nedense ben ?a??rmad?m bu a?klamalara ama ?a??ranlar olabilir tabi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

mer SEVN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    28

Helal be[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

BEN ?a??rd?m a?kas? bu a?klamalara gidece?ini zannediyordum ama yan?lm???m iyiki yan?lm???m

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    39

we love you Gokdeniz, sadece buyuk futbolcu degil buyuk detaraftar!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    05.12.2004

gkdeniz kardesim..senden ve adamligindan yana hic kuskum yoktu zaten..tesekkr ederim yine de..

Emin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.07.2004
    Ya
    36

Ke?ke bu a?klamay? iki sene nce yapayd? da bu kadar s?k?nt?ya sokmasayd? bizi... zellikle Trkiyede ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i a?klamas?n?....

agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

gitmemesi iyi ama perfonmansini ykseltmesi lazim.zellikle yurt iimde bir takima gitmemesi ok iyi olur.

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Aman ya s?k?lmad?n?zm? ayn? muhabbetten.Ne uzuyor ne k?sal?yor i?te yeter !!!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    A. Hill AKIROLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt

- GKDEN?Z KARADEN?Z, GELECE??N? TRABZONSPOR'A BIRAKTI...
    - TRABZONSPOR'UN YILDIZ OYUNCUSU GKDEN?Z KARADEN?Z:
    - "BEN TRABZONSPORLU DO?DUM, TRABZONSPORLU LRM"
    - "2 YILDIR ?AMP?YONLU?U KILPAYI KAIRIYORUZ, 3. SENEM?ZDE ?AMP?YON OLMAK ?ST?YORUZ"
    - "5 YILLIK BO? MUKAVELEYE ?MZA ATTIM, YURT ??NDE H?B?R YERE G?TM?YORUM"
    - "HEDEF?M?Z L?G ?AMP?YONLU?U, ?AMP?YONLAR L?G? VE TRK?YE KUPASI'NDA AMACIMIZA ULA?MAK"

A Milli Tak?m ve Trabzonspor'un y?ld?z oyuncusu Gkdeniz Karadeniz, gelece?ini Trabzonspor'un ellerine b?rakt???n? belirterek, "Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu lrm" dedi.
    Trabzon'un aml?k mevkiinde bulunan Huzurevi'ndeki ya?l?lara e?i Serra Karadeniz ile birlikte bir yemek veren Gkdeniz, burada yapt??? konu?mada, "Trabzon halk? bu konularda ok ince d?nr. Hibir zaman ma?dur olan insanlar? yanl?z b?rakmaz. Onlar bizim atalar?m?z. Onlar olmazsa, biz olmazd?k. Onlar? unutmam?z mmkn de?il. Bu konularda ok duyarl? bir insan?m. Trabzon halk? olarak da bu konulara ok duyarl? yakla?an insanlar?z. Bu tr organizasyonlar devam edecek" dedi.
    Trabzonspor'un 2 y?ld?r ?ampiyonlu?u k?l pay? ka?rd???n? belirten y?ld?z oyuncu, "Trabzonspor 2 y?ld?r k?l pay? ?ampiyonlu?u ka?r?yor. Allah'?n izni ile 3. senemizde ?ampiyonlu?u alarak hem taraftar?m?z?, hem de kendimizi mutlu etmek istiyoruz. Gerekten ok gl bir kadromuz var. Hem ynetimimiz, hem teknik kadromuz, ellerinden geldi?i kadar en iyilerini kulbe vermeye al???yor. Futbolcu arkada?lar?m?z da en iyi ?ekilde mcadelesini sahaya yans?t?yor. Trabzonspor taraftarlar?, camias?, medyas? ve futbolcusu ile birlikte, art?k ?ampiyonluk ya?aman?n zaman? geldi. Y?llar uzad?ka problem ya??yoruz. ?yi bir kadromuz var, in?allah mutlu sona biz ula?aca??z. nemli olan iyi ba?lamak, ?ampiyonlar Ligi hedefimiz var. Lig hedefimiz var. Trkiye Kupas? hedefimiz var. Biz tak?m olarak 3 kulvarda en iyi ?ekilde gitmek istiyoruz" dedi
    Trabzonspor'a 5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att???n? ifade eden y?ld?z futbolcu, "5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att?m. Baz?lar? gidece?im iin 5 y?ll?k szle?me imzalad???m? syledi. Byle bir mant?k olamaz. En iyi dnemimde bo? szle?meye 5 y?ll?k imza att?m. Ben gelece?imi Trabzonspor'un ellerine b?rakt?m, hayat?m? ba?lam???m Trabzonspor'a. Baz?lar?n?n ?unu iyi bilmesi laz?m; ben Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu lrm. Ben Trabzon'da ya?ayaca??m, Trabzon halk?n?n iinde ya?ayaca??m. Baz? insanlar?n bunu art?k anlamas? laz?m. Bundan sonra bunlar? en iyi ?ekilde anlataca??m. Daha nce anlatm?yordum, nk insanlar?m?z?n bunu d?nebilece?ini tahmin ediyordum. Bu sene ok haks?z yere tepki grdm. Bo? mukaveleye imza att?m, ?ampiyonlar Ligi'ne giremedik. Byk tepkiler grdm. Taraftar?n da hakl? oldu?u yerler var. Beklentilerine cevap alamad?klar? zaman ister istemez tepkileri oluyor. Bunlar? da do?al kar??l?yorum. Ben Trkiye iinde hibir yere gitmiyorum. Yurt d???nda ise kulbmn menfaatleri do?rultusunda hareket edece?im. Kulbm beni satmak isterse, o zaman oturur d?nrz. Tek d?ncemiz, Trabzonspor'un ?ampiyonlu?u ve ?ampiyonlar Ligi'nde ba?ar?l? olmas?" ?eklinde konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ -------

Bizim Gkdeniz'imiz budur... ok duygusal oldu?unu biliyorduk, abuk k?r?l?p ksyordu... D?ncelerini herkes biliyor zannediyordu, Gkdeniz konu?tuka hepimizi mutlu etti. ??te budur....

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BU TRAIKLAMALARI BU KADAR AIK OLMASA DA OK KEZ YAPTI.

AMA NEDENSE ?NSANLAR ONA DE??L YALAN HABERLERE ?NANDILAR.

UMARIM BUNDAN SONRA DE????R.

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

TRabzonsporumuzda 61 numaray? giyen

milli tak?mda 61'in tersi 16 numaray? giyen bir gkdeniz..

geen sene formunun zirvesindeyken bo? mukaveleye 5 senelik imza atan ayn? adam..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forum Yneticisi Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    ?HA, DHA, CHA, EHA, OHA [img]smileys/smiley4.gif[/img]

?HA,DHA,CHA tamam da OHA ne abi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

thepatfhinderola?an haber ajans?

yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

valla ilk defa duyuyorum.ciddimisin?

FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre yesi
    A. Hill AKIROLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Emin Nickli yeden Alnt
    Ke?ke bu a?klamay? iki sene nce yapayd? da bu kadar s?k?nt?ya sokmasayd? bizi... zellikle Trkiyede ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i a?klamas?n?....
    zellikle Trkiye'de ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i ynnde a?klamalar? y?llard?r yap?yor zaten

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

yok yaw espiri olsun diye yazd?m o oha y?

neyse konu da??lmas?n...

Gkdeniz Karadeniz OoOOoOooOoOoOooOoOoo

yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

peki! gkdenizin byle bir a?klama yapmas? onun ne kadar tak?m?m?za ba?l? oldu?unun gstergesi,onun gibi futbolcular?m?z olduka biz zlenen ba?ar?lara daha abuk ula??r?z!!!

FATIH SULTAN TEKKE

Zafer Keskin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

heheheh gkdenizi kutlar?m emorfo abi senide bu esprin sayesinde kutlar?m

ben asl?na bakarsan?z gkdenizin be?ikta? ma?nda inn satad?ndaki tav?rlar?yla gidici oldu?unu d?nm?tm ancak bu szler benim o d?ncelerimi sildi sprd...

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

HELAL OLSUN SANA GKDEN?Z UMARIM HER ?EY?N DED??N G?B? OLUR,

FAT?H E TEZAHARUT YAPTI?IMIZ KADAR GKDEN?Z VE D??ERLER?N?E DESTEK ,GKDEN?Z OK DUYGUSAL ,BU TUR ?EYLERE ?HT?YACI VAR,

Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2004
    Ya
    34

A?klamada ?a??lacak bir?ey yok nk Gkdenizharbi Trabzonsporludur, geyiklerde falan da i?i olmaz, ?ampiyon olmam?zdansonra Bara'ya belki!..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bi de bunu ?stanbul mtereke bas?n? anlasa...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]bravo be i?te bu ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)