Sayfa 202 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 5,026 ile 5,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Bahadýr Þimþek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe'nin Doðuþ ile birleþmesine burada kimse yorum yapmadý mý ben mi kaçýrdým?

Bundan 8-10 yýl önce Ülker'le birleþip Ülker'i bitirdiler, þimdi de Doðuþ ile birleþip Darüþþafaka'yý bitiriyorlar. Ben dýþardan böyle görüyorum, resmen tümör gibi bir camia, ne kadar sevimsiz, ne kadar iðreti ediciler.

Bir tek ben mi böyle düþnüyorum acaba? Bu ülkenin özel kurumlarý veya devlet kurumlarý neden hep bu þikecilere yaranmak adýna çalýþýrlar ki?
    Darüþþafaka ile Doðuþ arasýndaki iþ birliði anlaþmasý 15+10 yýllýk. Ayrýca okuldaki salon da Þahenk ailesinin adýný taþýyor. Yani oradaki bað farklý... Hemen anlaþmadan çýkacaklarýný sanmýyorum.

Fenerbahçe-Doðuþ meselesinin ise sponsorluktan ziyade iç dengeleriyle alakalý olduðunu düþünüyorum. Ana sebep bence o. Bunun yanýnda, Doðuþ'un Euroleague sponsoru olmasý buna raðmen o platformda gelecek yýl (büyük ihtimalle) temsil edilemeyecek olmasý onlarý bir kazan-kazan anlaþmasýna itti.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Oguz'un da soyledigi gibi Darussafaka, Dogus Grubu ile olan anlasmasini surduruyor.
    Adi Darussafaka Seat olacak diye soylenti var...
    Butcesinin de 5-6 milyon Eurolar olacagi yine soyleniyor. David Blatt ile yollari ayiracaklarmis.
    Eurocup'ta oynayacaklari konusuluyor...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tofaþ maçýnýnýn sonunda verilen üç atýþ komedi,yazýk oldu.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Efes, fener ve bjk maclarini kesin kaybederiz. Balikesirin büyük Takimlarla Maci kalmadi. Küme düsme tehlikesi

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý kanterts Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efes, fener ve bjk maclarini kesin kaybederiz. Balikesirin büyük Takimlarla Maci kalmadi. Küme düsme tehlikesi
    Haftaya Uþak ile oynayacaklar, o maçý yenerseler ciddi ciddi ligde kalýrlar. Neyse ki TED ile bir maçýmýz var.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haftaya Uþak ile oynayacaklar, o maçý yenerseler ciddi ciddi ligde kalýrlar. Neyse ki TED ile bir maçýmýz var.
    O Maci bile kesin aliriz diyemiyorum. Usak deplasmani da zor. Bitik bir Takimiz. Caleb green acilen dönmeli.

Nereden
    Ankara

Fenerbahçe Antep karþýsýnda kendi sahasýnda ilk devreyi tam 24 sayý geride kapatmýþtý. Ancak maçý 97-92 kazanmayý baþardýlar. Son periyotta tam 38 sayý attý Fenerbahçe.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Usak balikesiri yenmeli. Bizim ruhsuzlar hicbirseyin farkinda degil.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Sakarya, Telekom deplasmanýnda 10 sayý öndeydi. Alper oyuna girdikten sonra 11 sayý kadar geri düþtü.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Son 15 dk seyredemedim, Sakarya 18 farkla kazanmis.

Nereden
    Ýstanbul

Theodore abartmýþ.

Petrushka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    25

Alýntý Hakan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Theodore abartmýþ.
    Abi adam her yönüyle oyunkurucu. Banvitten nefret etmeme raðmen beni izlemeye iten 2 özelliðinden biridir Theodore (diðeri Kulig ). Yani ben bu maçta yaptýklarýný görünce þaþýrmadým bile.
    TRABZONSPOR - HC AK BARS KAZAN

Nereden
    Ýstanbul

WNBA yýldýzý Candace Parker 0/2 attý,inanýlmaz
    Tebrikler Yakýn Doðu.

Ogün' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Seriyi hakeden kazandý. Böyle kaybetmeleri ayrý güzel oldu Trabzonlu Ayþe Cora'nýn da ters yönde katkýsý oldu. Tebrikler ona da :-)

D6503 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. KAZIM KOYUNCU

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kadýnlar basketbol ligi þampiyonu Yakýn Doðu Üniversitesi oldu. Harika bir maç sonu oldu 10 saniye kala skor 75-74 fb lehineydi. Çok iyi bir ikili oyun sonrasý Quanitra Hollingsworth skoru 76-75'e getirdi. 2.5 saniye kala fb son hücumu kullandý ve Quanitra Candace Parker'a faul yaptý.

Parker 2 atýþý atsa fb þampiyon olacaktý 1 baþarýlý atýþ maçý uzatmaya götürecekti ancak ikisini birden kaçýrdý ve Yakýn Doðu þampiyon oldu.

Bu sene Türkiye kupasý, Eurocup ve Türkiye ligini kazanarak sezonu 3 kupayla tamamladýlar. Kendileriyle saha içinde baþa çýkamayýnca türlü þeylere baþvurarak ortamý geren rakiplerine saðlam bir TOKAT attýlar. Birileri evinde kuduruyordur artýk

Bu arada kendilerinin yanýnda hakemlere ana avrat sövülmesini gülücüklerle karþýlayan TBF baþkaný ve TBF CEO'suna ayrýca 5 maç boyunca rakip koça etmediði küfür kalmayan fb koçuna selam olsun.
    Konu Manu61 tarafýndan (17.05.2017 Saat 20:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Fenerbahce ikinci turda darüssafaka ve finalde esesle karsilasabilir. Sampiyonlugu kaybedebilirlermi sizce? Seneye daha fazla parayla kesin Sampiyon olurlar da bu Sezon olmasalar bari. David Blatt li Darüssafaka bisey yapabilmeli bu Sezon. Ben Dacka Sampiyon olur Hakemler taraftarlardan etkilenmezse tabi ülker Arena da.
    Konu kanterts tarafýndan (17.05.2017 Saat 21:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Efes çeyrek finali bile geçemeyebilir.
    Varsayalým geçti, Beþiktaþ serisi kolay olmaz.
    Efes'in gidebileceði en iyi yer final.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Tofaþ'ta 96'li Kadir ve Yigit, 95'li Muhsin ayný anda sahada. Hem de ölü zamanda degil, mac kora kor oynanirken. Sorumluluk da aliyorlar. Basit hatalar yapiyorlar. Ama olsun...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bu arada Palacios bitik. Ksk sampiyon olduðundaki halinden eser kalmamis. Space Jam'de yetenekleri calinan Barkley gibi...

Nereden
    Ankara

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu arada Palacios bitik. Ksk sampiyon olduðundaki halinden eser kalmamis. Space Jam'de yetenekleri calinan Barkley gibi...
    Tofaþ'ýn onu almasý büyük hataydý zaten.

Nereden
    Ankara

Dursun Özbek 10 milyon avroluk bütçenin 4 milyon avroya indirileceðini açýkladý. Ergin Ataman bu bütçe ile orada kalmaz. Sinan Güler'in de Anadolu Efes'e döneceði söylentileri dolaþmaya baþladý.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dursun Özbek düþüncesiz harcamalarýn hesabýný saða sola çýkarmaya çalýþýyor. Diðer bir sefer de Cavanda'yý öne atýp hata yaptým demiþti. Niye? Alýrken Belçika Milli futbolcu bu kadar kelepir fiyata son derece mantýklý diyordu. Daha büyük hatalarýný örtmek için kurban etti ve þimdi de yeni kurban basketbol þubesi. Bir hatalý transfer az yap, basketbol bütçesini kesme
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Ergin Ataman Efese dönmeli. Hirsina Ihtiyaci varken Efesin. Fenerle rekabet etmek istiyorsa biraz agresif olmalilar. Perasovicle olmaz. Bu arada begenmedigim granger gidecek derken Micici aliyorlarmis. Böyle Oyuncularla olmaz. Cedi Nba yolcusu, Brownu Panathinaikos istiyor. Isleri kolay degil.

axelman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Kenny Kadji Tofaþ'a gitmiþ. Bu adamda ne gördüler çok merak ediyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Stimac ve Sertaç'a karþý sadece Dunston'la çýkýlýr mý ey Perasovic. Stimac normal sezondaki iki maçta 24 sayý 12 rib ortalmasý tutturmuþ Efes'e karþý. Karþýsýnda Kirk olsa bu kadar etkili olabilir mi?

Bir de bizim Barcelona'da seyrettiðimiz Thomas bu deðil.

Heurtel - Granger
    Doðuþ - Maxim
    Cedi -Honeycutt
    Brown
    Dunston - Kirk rotasyonuyla oynasa Efes Bjk'yi geçer bence.

Maxim'i hem Roll savunmasýnda hem de hücumu açmak için 10-15 dk. devreye sokmalýlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)