Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 202 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5042 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol Ligi | Rakiplerimiz ve Malar

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Standart Trkiye Basketbol Ligi | Rakiplerimiz ve Malar

efes pilsen en iyi oyuncularii birer birer satiyor avrupadaki gururumuzun hali ne olacak...

schumi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

efes su an itibariyle mustafa abi, henry domercant ve will solomon ile anlasti granger, kerem gittive byk ihtimal kaya da gidecek...

ben sadece efesin hersene bu tarz bir transfer stratejisi yapip sezon sonunda lig sampiyonu oldugunu fakat avrupada istedigimiz basariyi getirmedigi iin efes ynetimini elestiriyorum!!!!

bizim iin basari avrupanin zirvesinde olmaktir, yoksa lkeri ligde geipde sampiyon olmak ok fazla birsey ifade etmiyor artik....

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Adamlar ok imis anlasilan. Efes dagilmaz anacak dagitir. (Iersen)

schumi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

evet arkadaslar efesden gidenler: kerem, granger ve mer onan oldu. syle bakinca aldigimiz oyuncular gidenleri aratmiyacak gibi gzkmeye basladi ve birde kaya takimda kalinca...

biz seneyede ligi aliriz ama avrupa da sampiyonluk! onu bilemem iste

Guests
    Ziyareti

Iptal.Edited by: zGReisEsenLer

Trabzonspor Kongre yesi
    selukabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

efes pilsen'in zellikle almanya turnuvasinda aldigi sonulari hi begenmedim. Skorlardan anladigim henz savunmayi oturtamadik... bu arada niye pivot mevkiine syle esasli bir adam almazlar anlamam...nikoli ve prkain le bu is yrmezzzz.... solomon ve domercant beklenileni veremezse bu sene duman oluruz...vayki vay...

bu arada ankarada malara beraber gidebiliriz.fanatik efesli arkadaslara duyurulur...

yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

efes de iyi olmazsa kim temsil edecek trkiyeyi bu sene avrupa arenasinda avrupanin hakkini veren iki takim vardi biri Trabzonsporumuz biri de efes e biz de elendigimize gre bi tek efes kaliyor bu yzden lmne efes...

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Alayina Isyan lmne EFES!!![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    32

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt
    Adamlar ok imis anlasilan. Efes dagilmaz anacak dagitir. (Iersen)
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

bu topicin ismini adminlerden ricam efes pilsen olarak degistirmenizdir.ben efesin bu seneki gidisini pek hayra alamet grmyorum.bu domercant denilen benzinciyi ksk'ya geri gndersinler ve prkain'i de tabii.adam gibi iki yabanci alsinlar da adamin canini sikmasinlar.

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

domercant iyi sayi atiyor abi, gecen yine 20 syi atmis adam ???

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

Alnt AvniAker Nickli yeden Alnt
    domercant iyi sayi atiyor abi, gecen yine 20 syi atmis adam ???

kebap takimlara atar da bolognaya, baraya, maccabiye, tau'ya...nah ataar.siradan bir oyuncu bu adam, euroleague'in zor malarini kaldiramaz.

Taner Uykueken - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Sadece efes degil lker ve trkiye ligindeki diger takimlarda sadece tr.ligine gre kadro sekillendirdikleri iin av. tk.karsi zor durumlarda kaliyorlar tr. ligininde kalitesi gemis senelere oranla dstg iin haliyle kt sonuslar aliyoruz basketboldaki 4,5 sene nceki rzgar malesef etkisini kaybetti 5 sene nce en kaliteli avrupa liglerinden biri olarak gsterilen ligimiz artik siradanlasti basketbolda bence artik kan degisikligine ihtiya var turgay demirel bana gre basketbolu yeterince kalkindiramadi

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

Aslinda 2001 deki devalasyon ve tofasin kapanmasindan sonra kulplerimiz tirsti ve yatirimlari azalttilar.o gnk dolar kuru neredeyse simdi de ayni hala yatirim yapmiyorlar.basketboldaki firtinayi onlar durdurdu.illa bagiriyoruz yatirim....yatirim... en iyi oyunculari biz istiyoruz...

yelik tarihi
    03.12.2004

Efes bize kt gzkmesine ragmen euroleague'de 5 te 4 galibiyetle gidio en sonda burda REAL MADRID'i yendiler 74-70 kaya ve ermal mai alip gtrd ve tabikii eskiden grdgmz EFES SAVUNMASI

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

valla ben 92 senesinden beri efes'i takip ediyorum.bu seneki kadrosu efesin en kt 2. kadro diyebilirim.corchiani guard oldugu sezonki en ktyd.play-offa bile kalamamistik o sezon.efesin grubu en zayif euroleague grubu.su real madridin kadrosunda dogru drst uzun oyuncusu bile yok kaya ve ermalin 42 sayisi da buna isaret zaten.bu gruptan 2. veya 3. ikabilir efes ama 4'l gruptan 2.bile olamayabilir.pek zannetmiyorum yapacaklarini ama prkain,solomon ve domercant'i veya ikisini gnderip syle iki iyi adam alamazlarsa bu sene final-four yine hayal....CSKA moskova ya bak hele adamlar ron arteste gz koymus.bizimkiler de 200-300 bin dolarlik adamlarla milleti kandiriyorlar amacimiz final-four diye adamin asabini bozuyorlar iste...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Taner Uykueken - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

aslina bakarsaniz avrupa basketbolu(milli takimlar hari) dsste fibaya karsi kurulan lig basketbolu baltaladi (geri fibaya karsi akliydilar) zaten eurolig deki stat degisiklikleri kaliteyide ok etkiledi o yzden finalfour unda pek bir anlami kalmadi artik eskisi kadar gzde degil

yelik tarihi
    03.12.2004

bi bakima dedigin dogru o karsitlik,avrupa basketboluna olan ilgiyi fazlasiyla azaltti.Sahsen ben EFES'in hi bi AVRUPA KUPASI maini kjairmazdim ama simdi gitmek bile istemiyorum.

Efesin kadrosuyla ilgilide bi ka sey yazmak istiyorum;geen senede efes ligin basinda ok ii degildi ve o sira EFES PILSEN GENEL SEKRETERI alistigim yere gelmisti ve onunla muhabbet firsatini yakalamistim ve takim ok kt transfer falan dsnomusunuz demistim oda daha ok erken bak en ge 1-2 hafta iinde forma girerler dedi ve le de oldu ki efesin geen sene final four'u nasil kairdigida ortadadir.Ben sabredelim diyorum DOMERCANT VE SOLOMON iin

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

ben sabretmeyelim diyorum efes geen sene final-four'u iskaladiysa biraz da kura sansiyla iskaladi.yani senin bu kadar iyi bir sistemin varken ( oyun sisteminden bahsediyorum) bu kadroyu avrupada top ten deki 2-3 oyuncuyla takviye etmelisin.yani hedefi final-four olan takimlar degil sampiyonluk olan takimlar finol-four'a kaliyorlar.simdi efesin hedefinin sampiyonluk oldugunu syleyebilir miyiz?

Guests
    Ziyareti

bugn efes febe mai var insallah febeyi ezeriz.

Panther - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

peffff. yenildi bea efes bu muydu ya.. eziklere mac verdiler.. febe yenmedi efes yenildi

Guests
    Ziyareti

evden ikana kadar efes stnde sonda 5 dk falan kalmisti herhalde. 10 sayida fark vardi. aksam haberlerde eziklere yenildigimizi grdm. sans degilmis

ayrica trabzon olarak bu efese ortak olsak ya efes pilsen TRABZON diye en azindan malara giderdik ya

yelik tarihi
    03.12.2004

febe bu kadar KT BIR YZDEYLE(3/26) 3'LK atmasina ragmen kazandiysa buda AYDIN RS'n zaferidir.Tipki satran oynar gibi takimin dzeniyle oynadi.Alan savunmasi yapti birebir savunma yapti ikili sikistirma hcum pres herseyi denedi ve sonunda da kazandilar.Efeste fark ailinca biraz koyverince maglubiyet kainilmaz oldu tabi

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

febe gibi seyircisiyle oynayan takimlara karsi kadron iyi-yikilmaz olacak.efes pilsen'in kadrosu o kadar ktki artik midem bulanmaya basladi -o oyunculari grdke-hi byle rezalet grmemistim.geen sene de iki mata jimnastikilere yenildiler.her sene daha kt kadro kuruluyor.takim kimlere kaldi.zerhun denilen bu adam baskani yatirim iin ikna edecek karakterde biri degil.ok iyi bir menajer bulmamiz lazim.yoksa hznl sezonlar bitmez.

yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bu kadar kt 3lk atan takima yenilmek de yetenek ister efesi bu hale getirenler utansin takimda bir tane ma evirecek adam kalmadi neyse ki eurolig malarini kazaniyorlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)