Sayfa 1428 Toplam 4000 Sayfadan BirinciBirinci ... 428 928 1328 1378 1418 1426 1427 1428 1429 1430 1438 1478 1528 1928 2428 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99992 adet sonuctan sayfa basi 35,676 ile 35,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı 61imhotep61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gabriçi satıp parayı kurtarırsın ama fatihi satamazsın,parada kazanamazsın.
    ya biz gorvet istiyoruz satıp para kazanacagımız adam istemiyoruz ki nedir bu futbolcu satısıyla mı ayakta kalacak bu kulup antekple gencler le mi karıstırdınız

Nereden
    İstanbul

birisi fatihin zenith teki istatistiklerini yazabilirmi buraya, ben bulamadım..

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana 09-10 şampiyonluğu mu , yoksa 10-11 şampiyonluğu mu deseler , kesinlikle ikincisini tercih ederdim .

Neden her ikisi de olsun diyebiliriz . ancak imkanlar ksıtlı ise , en çok verim sağlayacak şekilde değerlendirmekte fayda var .

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

bir inat uğruna ya Rabb ne güneşler batıyor

Pro-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

ne kadar abarttınız fatih tekkeyi sanki adam Ronaldo (brezilyalı olan) oldu.
    herşey Fatihe mi bağlı yani, madem fatih bizişampiyon ypacak neden 2005te yapmadı futbol bir kişiyle oynanmıyor .
    ben de istedim fatihi ama yönetim istemedi bunu da bu kadar uzatmanın anlamı yok ciddi şekilde zarar görüyoruz göreceğizde .

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya güzel diyorsun da bu takım fatihlede oynadı şampiyon mu olduk avrupada başarı mı gördük tek oyuncuyla olur mu bu işler...

İzin verselerdi olurduk şampiyon bunu bilmen gerek... üstelik o zamanki kadroyla bu kadro arasında dağlar kadar fark var ve busefer Fatihe o zamankinden daha çok ihtiyaç var bence..
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya güzel diyorsun da bu takım fatihlede oynadı şampiyon mu olduk avrupada başarı mı gördük tek oyuncuyla olur mu bu işler...
    tabi tek oyuncuyla olmaz, gökhanla, umutla, alan, selçuk, colman, yattara ile olur...fatihle yaptıklarımızı arkadaşlar bi araştırsı bakalım

lazanya61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı orhan_05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir inat uğruna ya Rabb ne güneşler batıyor
    mehmet akif ersoy, ama sanırım inat demiyordu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı lazanya61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet akif ersoy, ama sanırım inat demiyordu
    bir Hilal ugruna

61imhotep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya biz gorvet istiyoruz satıp para kazanacagımız adam istemiyoruz ki nedir bu futbolcu satısıyla mı ayakta kalacak bu kulup antekple gencler le mi karıstırdınız

sen iste dur hoca istemiyo.ayrıca elbetteki futbolcu satışıyla ayakta duracaksın lafmı bu.çok mu gelirin var.gökdenizin fatihin satılmasıyla klup bukadar güçlü kalabildi.yoksa yine brezilyaya giderdik 2 ay ucuz topçu almaya.başkan satamayacağı futbolcuya bonservis vermez kafanıza sokun bu cümleyi...

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galatasarayın kalabalık kadrosu içerisinde çok az süre alabilecek iki çok yetenekli genç oyuncu olan Özgürcan(santrafor) ve Alparslan (sol kanat) uygun maliyetlerle kazanılabilecek ve büyük aşama kaydedebilecek isimler .

Madem genç oyuncular izindeyiz , yerli alternatiflerde yok sayılmamalı .
    Özgürcan'ı bilmem de Alpaslan ' da bir şeyler var , yetenekli futbolcu.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

evet bu yonetımın fatıhle ılgılı sıkıntısı bellı bu apaacık ortada yahu.boyle bısı var mı ya adamın attıgı gollerın cok jenerık umut gıbı odun varken hala adamı almıyorlarsa bısı var bu ısın altında

Orhan Aydın
    Ziyaretçi

sen iste dur hoca istemiyo.ayrıca elbetteki futbolcu satışıyla ayakta duracaksın lafmı bu.çok mu gelirin var.gökdenizin fatihin satılmasıyla klup bukadar güçlü kalabildi.yoksa yine brezilyaya giderdik 2 ay ucuz topçu almaya.başkan satamayacağı futbolcuya bonservis vermez kafanıza sokun bu cümleyi...
    luis garcia uydurma o zaman

Nereden
    Ankara

bir Hilal ugruna
    doğru, hilal

Emrah Akcagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide Şöyle yapalım Gabriçi aldığın fiyatın altına satarsın zaten şampiyon olamazsın böylece ordan gelecek parayıda alamazsın...Ama Fatihi alırsın şampiyon olursun Fatihi satamazsın ama şampiyonluk avrupa maçları derken zaten fatihe verdiğin parayı 10 'a katlarsın
    Allah Allah Gabrici aldığımızın altında satıyomuşuz Fatih geliyomuş şampiyon oluyomuşuz yok ya Fatih varken ne diye şampiyon olamadık o zaman geçin bu boş lafları he Gabirici alırsakda aldığımızın altında bi rakama değil 2-3 kat fazla paraya satarız...
    "Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş ..!"

Mustafa Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı lazkızı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forvet trasferi varmıyaaa
    biri vardesinnnnnnnn
    Hacisalihoglu forvete transfer yapabiliriz dedi.

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı farabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galatasarayın kalabalık kadrosu içerisinde çok az süre alabilecek iki çok yetenekli genç oyuncu olan Özgürcan(santrafor) ve Alparslan (sol kanat) uygun maliyetlerle kazanılabilecek ve büyük aşama kaydedebilecek isimler .

Madem genç oyuncular izindeyiz , yerli alternatiflerde yok sayılmamalı .
    Bi yerde okumustum Rijkard Alparslan ve birkac futbolcu için gonderilsin demiş ama bizde şans bulması cok zor, Karadenizspora giderse alınması cok iyi olur..
    Ozgurcan cok iyi olur,keşke alsak Erenin yerine o bekler kulubede fırsat da bulur...Ama Galatasaray cuzi miktara satar mı??

Forumdan Uzaklaştırılmıştır İHTİLALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gabriçi satıp parayı kurtarırsın ama fatihi satamazsın,parada kazanamazsın.
    Tomas Jun'u hatırlarmısın?
    ......
    Birde tersinden düşün ..
    Fatih Tekke gelirse oluşacak atmosferi..
    Şu anda Trabzonspor'un imkanları dahilinde, Dünya'da hiçbir oyuncu Fatih Tekke 'nin Trabzon'da oluşturacağı ambiyansı,havayı oluşturamaz..
    Hadi hodri meydan..
    Bir Allah'ın kulu çıksın ve aynı maliyete şu oyuncuyu alırsak Trabzon'daki havayı oluşturabiliriz,beklentileri ,sinerjiyi artırabiliriz desin..
    Evet Dünya'da bildiğiniz tüm oyuncular dahil..
    Hodri meydan..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzin verselerdi olurduk şampiyon bunu bilmen gerek... üstelik o zamanki kadroyla bu kadro arasında dağlar kadar fark var ve busefer Fatihe o zamankinden daha çok ihtiyaç var bence..

biliyorum merak etme.ayrıca fatih karşıtı değilim.ve bu konu genel anlamda çok uzadı.yarayı deşip deşip duruyor bazı arkadaşlar sanki faydası olacak gibi.forvet çıktı rahatsız oluyoruz diyor hala fatih konuşuluyo.gökhanla umutun gol kaçırdığı söyleniyorda bu takımın neden trabzonda puan kaybı çok bunun nedeni söylenmiyo.bu sene geçen sezondan daha az puan toplarız bu kafayla

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig başlasın 3-4 hafta sonra Fatihi istemeyenler bile Fatih Tekke diye bağırıcak..çünkü forvet almayan yönetime en güzel cevap bu.Ben illede Fatih demiyorum,kaliteli forvet alınsın yeter.

ama gökhan-umut beni yanıltırsa o başka mutlu olurum tabi,sonuçta Trabzonsporun başarısı önemli..

Nereden
    Ankara

Alıntı emrah.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah Gabrici aldığımızın altında satıyomuşuz Fatih geliyomuş şampiyon oluyomuşuz yok ya Fatih varken ne diye şampiyon olamadık o zaman geçin bu boş lafları he Gabirici alırsakda aldığımızın altında bi rakama değil 2-3 kat fazla paraya satarız...
    satamazsak aradaki farkı ödeyecek misin?
    fatihin yanında gabriç topçu değildir, o kadar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İHTİLALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tomas Jun'u hatırlarmısın?
    ......
    Birde tersinden düşün ..
    Fatih Tekke gelirse oluşacak atmosferi..
    Şu anda Trabzonspor'un imkanları dahilinde, Dünya'da hiçbir oyuncu Fatih Tekke 'nin Trabzon'da oluşturacağı ambiyansı,havayı oluşturamaz..
    Hadi hodri meydan..
    Bir Allah'ın kulu çıksın ve aynı maliyete şu oyuncuyu alırsak Trabzon'daki havayı oluşturabiliriz,beklentileri ,sinerjiyi artırabiliriz desin..
    Evet Dünya'da bildiğiniz tüm oyuncular dahil..
    Hodri meydan..
    arkadaşım ben fatihi istiyorum ama adamlar almıyo da daha bunu neden uzatıyor millet??

Nereden
    İstanbul

kimse burda fatih Tekke diye bağırmıyor zaten yazılarımda öyle birşey mi var ?

ayrıca diyorsunuz ya sana göre bana göre eğer öyleyse yazdıklarımda bana göre alıntılamayın
    pek anlamadim ama yazilarimi alintilamayin rahatsiz oluyorum dedin galiba ok bir daha yapmam ... ben sadece ... goruslerimi belirttim ...

son birsey ekliyim burda gokhan unal gol kacirdimi fatih tekke diye bagiralim diyen ve en ufak gazda bagiracak cok kisi var ,,, bu cok rahatsiz edici bir konuydu bence ,,, sadece isaret etmek istedim ... ben gokhan ve fatih arasinda kiyaslama yapmiyorum buda biline ts formasini kim hakediyorsa o oynasin fatih hakediyorsa fatihi transfer etsinler oynasin ... uygun sartlarda ts menfaatleri dogrultusunda, birileri istiyor diye degil ts ye yarari olmasi amac olsun.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı emrah.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bilader burası Gençlerbirliği kulübü değil yanlış forumdasın....
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Asya Diğer

Gabriç'den başka bir transfer düşünülüyor mu acaba? Broos Hoca sol kanat dedi ama hiç forvet demedi. O bölgede taraftara göre sorun var fakat teknik ekibe göre sorun yok. Acaba yönetim ya seç bir tane dedi de Hoca sol kanattan yana mı tercih kullandı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)