Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takim Ve Trabzonspor Düsmanligi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malesef Fedarasyon dahil içimizde bazi vatan hainleri Milli Takim basarisiz oldugunda bunu Trabzonspora yikip basarili oldugunda Trabzonspor u hep geri plana atmaktadirlar.

Bir kere sun belirtelim MILLI takim Tüm Türkiyenin takimidir.Bundan kimsenin süphesi yok.Ama Amaç Trabzonspor u karalam oldugunda gözleri hiç bir seyi görmeyen kansiz vatan hainleri malesef Trabzonspor u ve Trabzonsporlulari Karalarmaktan geri durmamaktadirlar.

SENOL GÜNES Milli takimda kimseinin ulasamayacagi basarilara imza attigi halde hala SENOL GÜNES in basarisiz oldugunu savunan EMBESIL KAFALILAR var ve Bu GÜN SENOL GÜNES yok takim ne hallerde demekki TEKNIK ADAM önemli.Dün Senol Günes e HAKAN SÜKÜRÜ niye oynatiyorsun diye kizanlar Bu gün HAKAN SÜKÜR neden oynamiyor diye kiziyorlar.

GÜRCISTAN maçinda BAYRAK DAGITMAYAN fedarsyon diger maçlarda onbinlerce bayragi bedava dagitiyor.Gürcistanla BERABER kaliyoruz suçlu bulundu TRABZONSPOR seyircisi,neden BAYRAK yokmus,Haluk Ulusoy posteri açilmis,Futbolculardan bazilari Yuhlanmis.

Sonra KAZAKISTAN a 4 tane atiyoruz Fatih TEKKE 3 gol atiyor ama galibiyetin Mimari FB seyircisi

YUNANISTAN la beraber kaliyoruz Suçlu bulundu FATIH TEKKE neden gol atamamis,Suçlu GÖKDENIZ neden gol atamamis Ulan serefsizler ADAM SAKAT SAKAT OYNADI KENDINI FEDA ETME UGRUNA ve takim komple kötü adama pas gelmemis bir posizyon var onuda vurdurmamislar olsun genede Suçlu FATIH TEKKE,

GÜRCISTAN maçinda 5 golün 4 tanesini Trabzonsporlular atarken orda kimsenin sesi çikmiyor Yunaistan maçinda serefsizler Disini gösteriyor.

MALESEF Son dönemlerde Korkunç derecede Trabzonspor düsmanligi basladi buna FEDARSYON DAHIL neden basit Trabzonsporun basarili olmaya baslamasi yeniden Fedarsyona ve hakemlere ragmen Sampiyonluk ipini gögüsler diye korkulmasi Korkunun ecele faydasi yok

KARADENIZ halki vatanseverdir.vatanina bayragina dinine Milletinde bagldir.Ölecegini bilse VATANA hizmetten kaçmaz.Fatihin sakat sakat oynamasi PKK olaylarinda EN FAZLA SEHITIN KARADENIZDEN ÇIKMASI BUNUN kaniti.

bazilar serefsizce onursuzca saldirsada biz onlara basarilarimizla cevap verecegiz,Bu gün Trabzonsprodan Milli takimda 5 tane oyuncu var yarin insallah 10 tane olacak.

BIZ ÜLKEMIZI ÜLKEMIZE AIT OLAN DEGERLERIMIZI,MILLI TAKIMIMIZI ve TRABZONSPORUMUZU ÇOK SEVIYORUZ BUNA KIMSE ENGEL OLMAZ.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Istanbul Medyasi kadar adi serefsiz baska bir medya dünya üzerinde yoktur herhalde...

Guests
    Ziyaretçi

yazi çok dogru, tebrik ediyorum abi.

ayrica faruk abi o medyada sende varsin[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Bizim ajans oldugu için tv kanallari gibi gündemi degistirme ya da yorum katmiyoruz haberlere gelen haberi geçiyoruz... ben temizim valla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

size dünkü herhangi bir istanbul "paçavrasi"ndan bir maç yazisi örnegi veriyorum

"sagdan serkan'in al da at dedigi adrese teslim ortayi fatih gole çevirdi.

"fatih in ortasina tuncay uçarak nefis bir kafa vurdu ve topu filelere gönderdi"

serkan'in ortasini biliyoruz, herhangi bir profesyonel futbolcunun rahatça yapacagi, yapmasi gereken bir açidan yapti ortasini, ve fatih kafayla topu köseye birakti.

fatih'in tuncay'a yaptigi gol ortasi ise dünya standardinin üzerinde, zeka ve yetenek dolu bir ortadir ve arkadasini (zorla) pozisyona sokan üst sinif bir ortadir..

ama bu resimde , sinif arkadasim vedat özdemiroglu'nun klasigi ile 1 yanlis vardir. o da fatih'in trabzonlu ve trabzonsporlu olmasidir.

futbolun dili evrensel. istanbul medyasinin, ki biz buna rahatça paçavra diyebiliriz, serkan'in siradan ortasini yüceltip, fatih'in üst sinif pasini görmezden gelmesi; derinlestirirsek bölücülük, basite alirsak da, edirne'den öteye samar oglanina dönüsümüzün resmidir

heyhat, yaranma duygusu bunca hakimken, ve asagilik kompkexi içsellesmilken ne beklenir bu paçavralar sürüsünden..

güzel ülkem benim...biz variz, hep variz ve olacagiz. seni; haysiyetsizlere emanet edemeyecek kadar çok seviyoruz biz.

Futbolda bütün oyuncular önemli ama gol en önemli unsur oldugu için genelde forvet elemanlari, özellikle de santraforlar en çok ön planda olan isimler oluyorlar.Dolayisiyla Trabzon'lu Fatih Tekke'nin su an hem Türkiye liglerinde,hem de Milli Takim'da en çok ön planda olan oyuncu olmasi bazilarinin zoruna gidiyor.

Kötü oynadigi bir maçi firsat bilip(ki onun kötü oldugu maçlarda iyi olan isim yok; o da ayri bir konu)hemen alasagi etmek için harekete geçiyorlar ama Allah'in adaleti iste;o alasagi etmek istedikleri kisi üç gün sonraki maçta hemen golleri ve asistleri siralayinca bu sefer mosmor olup kabuklarina çekiliyorlar.Bu sefer de rakibin zayifligini falan bahane ediyorlar.Bu devran böyle sürüp gidecektir.Umarim su Danimarka ve Ukrayna maçlarinda Kral, gol ya da goller atar da;kendisi hakkindaolumsuz konusanlar çenelerini bir daha açmamak üzere kapatirlar.Edited by: Tandogan

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih tekke gökdeniz gibi oyuncular o istanbul sülüklerinin takimlarinda olsaydi mansetlerden inmezlerdi. sirf trabzonspor futbolculari oldugu için yeterince deger verilmiyo onlara. onlarin degerini biz zaten biliyoruz. o istanbul sülüklerine ihtiyaçlari yok. bu eleme maçlarinda en fazla gol atan topçumuz olmus fatih tekke haaaalaa yok hakan niye oynamiyo. bunlar satilmis yaa. sinir bozmaya degmezz.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Aklima geleni söylersem banlanirim, Istanbul yalagi köp oglu köpler baska bir sey demiyorum.

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iç sahadaki gürcistan maçinda trabzonspor seyircisinesuç atanlar ve (onlara göre) "seyircinin olumsuz tezahürati yüzünden kaybedilen puanlar"dan sonra illerin ve bölgelerin vatan sevgisine deger biçmeye çalisanlar ve trabzona bir daha milli maç verilmesin diye yirtinanlar nedense yunanistan maçinda buna benzer bir seyircidavranisi sonrasi ses çikarmamaktadirlar. yani tüm niyet ayan beyan ortada.

adamlar çikip neden fatih yunanistan maçinda gol atamiyor diyor.

sankigolcü futbolcular her maçta gol atiyor diye bir sey var.

ondan sonra fatih yerine hakan oynamali diyen gerzeklere gülüyorum.. neden fatih yerine hakan oynayacakmis? necatinin yerine veya yildirayin yerine oynayamiyor mu hakan? illa fatih ve trabzonspor düsmanligi mi olacak..

kisacasi son zamanlarda basarili oldugumuz dönemlere tekrar donunce herifler yine basladi

ne diyelim burasi türkiye serefsizler güçlü bu ülkede. hepside medya patronu

Nereden
    Ankara

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

size dünkü herhangi bir istanbul "paçavrasi"ndan bir maç yazisi örnegi veriyorum

"sagdan serkan'in al da at dedigi adrese teslim ortayi fatih gole çevirdi.

"fatih in ortasina tuncay uçarak nefis bir kafa vurdu ve topu filelere gönderdi"

[img]smileys/smiley32.gif[/img]katilmamak elde degil çok güzel özetlemisssin.

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya arkadaslar bu federasyonun g.tü öyle sikistiki mecburen trabzonsporlu futbolculari takima aldilar. zorda olmasalar almazlar. daha önce trabzonspordan milli takima kac futbolcu aliniyoduki.

bunun sonucu olarak trabzonsporlu futbolculardan bekleniyor hersey. ben dogal karsiliyorum medyanin bu tutumunu.

emraba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hangi takimda türk forvet var onalraurelyo suyla alexiyle övünsünler (sevindikleri zaman sirtlarina brelzilya bayragi geciren)

gerçekten de çok iyi tespitler.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

abi ben maçtaydim yunanistan maçinda tum neredeyse tüm taraftarlar topluca bir trabzon ve trabzon sporlu düsmanligi sezinledim söyleki

tuncayin ve ya yildirayin kaçidrigi bozisyonlar sonrasinda tuncaya ve ya diger oyunculara tüh falan derlerken fatihin kaçirdigi her pozisyonda direk olarak Trabzonlulara (altini çizerek söyluyorum çünki karaktersizin birisiyle giridik birbirimiize)

birde rizeli oldugunu soyleyen bu adi mahluk trabzonlulara lazlara galiz küfürler edince bende kardesim ayip degilmi dedim fakat utanmadan birde rizeli oldugunu soyleyince bende he dedim fener yalakasi bir insansin bari rizelileribn adini kullanma

yani biz bizansla ugrasirken içimizdeki irlandalilarida gözardi etmeyelim

salyangoz kabugundan çiktiktan sonra kabuguna tükürürmüs..

kendi benliginden utanan zavallilar maalesef aramizda yasiyor. dünyanin her yerinde var bu hemeroit embesillerden. o söyledigin örnekteki herifinde öyle davranmasinin nedeni medyanin propagandasi..

kutoz
    Ziyaretçi

Malesef Trabzon ve Trabzonspor düsmanligi aldigi basini gidiyor medyada. Sadece sporda degil, bu edebiyatta da böyle... Bakin Nihat Genç'in basina gelenlere... Ama biz onlara yine derslerini verecegiz. Gerek kalemimizle, gerekse sahada ki fubolumuzula... Yarin bizim olacak, onlarsa geçmisleriyle teselli bulacaklar...Edited by: kutoz

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Malesef Fedarasyon dahil içimizde bazi vatan hainleri Milli Takim basarisiz oldugunda bunu Trabzonspora yikip basarili oldugunda Trabzonspor u hep geri plana atmaktadirlar.

Bir kere sun belirtelim MILLI takim Tüm Türkiyenin takimidir.Bundan kimsenin süphesi yok.Ama Amaç Trabzonspor u karalam oldugunda gözleri hiç bir seyi görmeyen kansiz vatan hainleri malesef Trabzonspor u ve Trabzonsporlulari Karalarmaktan geri durmamaktadirlar.

SENOL GÜNES Milli takimda kimseinin ulasamayacagi basarilara imza attigi halde hala SENOL GÜNES in basarisiz oldugunu savunan EMBESIL KAFALILAR var ve Bu GÜN SENOL GÜNES yok takim ne hallerde demekki TEKNIK ADAM önemli.Dün Senol Günes e HAKAN SÜKÜRÜ niye oynatiyorsun diye kizanlar Bu gün HAKAN SÜKÜR neden oynamiyor diye kiziyorlar.

GÜRCISTAN maçinda BAYRAK DAGITMAYAN fedarsyon diger maçlarda onbinlerce bayragi bedava dagitiyor.Gürcistanla BERABER kaliyoruz suçlu bulundu TRABZONSPOR seyircisi,neden BAYRAK yokmus,Haluk Ulusoy posteri açilmis,Futbolculardan bazilari Yuhlanmis.

Sonra KAZAKISTAN a 4 tane atiyoruz Fatih TEKKE 3 gol atiyor ama galibiyetin Mimari FB seyircisi

YUNANISTAN la beraber kaliyoruz Suçlu bulundu FATIH TEKKE neden gol atamamis,Suçlu GÖKDENIZ neden gol atamamis Ulan serefsizler ADAM SAKAT SAKAT OYNADI KENDINI FEDA ETME UGRUNA ve takim komple kötü adama pas gelmemis bir posizyon var onuda vurdurmamislar olsun genede Suçlu FATIH TEKKE,

GÜRCISTAN maçinda 5 golün 4 tanesini Trabzonsporlular atarken orda kimsenin sesi çikmiyor Yunaistan maçinda serefsizler Disini gösteriyor.

MALESEF Son dönemlerde Korkunç derecede Trabzonspor düsmanligi basladi buna FEDARSYON DAHIL neden basit Trabzonsporun basarili olmaya baslamasi yeniden Fedarsyona ve hakemlere ragmen Sampiyonluk ipini gögüsler diye korkulmasi Korkunun ecele faydasi yok

KARADENIZ halki vatanseverdir.vatanina bayragina dinine Milletinde bagldir.Ölecegini bilse VATANA hizmetten kaçmaz.Fatihin sakat sakat oynamasi PKK olaylarinda EN FAZLA SEHITIN KARADENIZDEN ÇIKMASI BUNUN kaniti.

bazilar serefsizce onursuzca saldirsada biz onlara basarilarimizla cevap verecegiz,Bu gün Trabzonsprodan Milli takimda 5 tane oyuncu var yarin insallah 10 tane olacak.

BIZ ÜLKEMIZI ÜLKEMIZE AIT OLAN DEGERLERIMIZI,MILLI TAKIMIMIZI ve TRABZONSPORUMUZU ÇOK SEVIYORUZ BUNA KIMSE ENGEL OLMAZ.

imza[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

haklisiniz arkadaslar fatih tekke de ameliyat olmadan once cok elestiriliyorum trabzonlu olusumdan galiba anlaminda bir aciklama yapti bize muhtaclar tolga son macta muhtesemdi bjkli koray sanki amator oyuncuydu inanilmaz kotuydu huseyin gorevini yapti gokdenizi yunanlilar cok iyi marke etti fatihe top 2 kez geldi onlarda da sanssizdi kral ve kendisine top geldiginde neler yapabildigini gosterdi ve ben bugun iddaa ediyorum ki ADIL bir hakemin yonettigi istanbul karmasi ve trabzonumuz mac yapsin ezmezsek ben adam degilim

saygilar

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

adamlar bi tasla 2 kus avlama pesinde.

hem bizim futbolculari kötüleyip demoralize etmek.lige ve takimin genel havasina yansimasina

hemde kendi adamlarinin milli takimda önünü açip, moral vermek niyetiyle çalisiyorlar.

Vektra58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Ülkenin (Yüzde Yüz) Yerli Tek MarkasiTrabzonspor. Onu da rahat birakmiyorlar.

Basta Istanbul Medyasi olmak üzere, Onlarin masasi Fenerasyon Baskani Sisko domuz Biçakçinin Ve Tüm Milli Takim Düsmanlarinin analarina selam söylüyorum.

Hakan Sükür Tarih oldu. Simdi Moda FATIH SULTAN TEKKE...

Çatlasaniz da Patlasiniz daTRABZONSPORLUYUZ..........

EN BÜYÜK TÜRKIYE..................

Trabzon düsmanligi ile Türkiye düsmanligi ayni kapiya çikar.

Sayin Biçakçi, sana her yer Trabzon bundan sonra!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

05 Haziran 2005 Pazar
    Milli fiyasko.. F.Bahçeliler de olmasa..

Milli Takimimiz, 2006 Almanya vizesini almak için ayagina gelen büyük bir firsati teperek, Yunanlilari sevindirdi, 70 milyon Türk?ü üzdü, adeta umutlarimizi söndürdü..

Maç için her sey hazirdi; saha, seyirci, atmosfer, vb. Sadece gol atip, ?merhaba Almanya? diyecektik.

Ama, beceremedik..

Evet, karsimizda Avrupa Sampiyonu vardi. Ama, çok kötü oynayan bir takim vardi. Gol atmak gibi bir niyetleri de pek yoktu. Defans yapip, beraberlige yatmislardi. Bizde adeta tek kale oynadik. Beceriksizligimiz yüzünden gol atamadik. Yunanistan karsisinda aciz duruma düstük. Üstelik Yunanistan ile oynamanin bizim için farkli bir anlami vardi. En çok kahroldugum seyde bu oldu aslinda.

Özellikle Fatih Tekke, Gökdeniz ve Yildiray?dan çok sey bekledik. Ama hiç biri sahada gözükmedi. Gol atmayi birakin, birkaç atak disinda gol pozisyonu bile bulamadilar. Adeta elleri ayaklarina dolasti. Yildiray?in amatörce kirmizi kart görerek gösterdigi sorumsuzluga ne demeli. Gökdeniz sahada yoktu. Hamit Altintop ise tam bir rezaletti. Düsündüm; bunlar mi ?Türkiye?nin yildizlari? diye kendi kendime sordum.

Ümit Özat
    ve Rüstü maçin en iyileriydi. Rüstü çok önemli bir iki gol pozisyonu kurtardi. Tuncay?in oyuna girmesi ile takimimiz biraz olsun canlandi. Ilk on bir de baslasa maçin sonucu belki farkli olurdu.

ISTE VATAN HAINI BIR SÜLÜGÜN YAZILARI YUNANISTAN MAÇINDA FB LILER HARIÇ HERKES KÖTÜ IMIS ÖZELLIKLE FATIH GÖKDENIZ YILDIRAY.BU FUTBOLCULKAR FB DE OLSA IDI BÖYLE YAZRMIYDI FB AMIGOSU HAIN SÜLÜKEdited by: CAFER52

Nereden
    İstanbul

Ümit Özat ve Rüstü maçin en iyileriydi. Rüstü çok önemli bir iki gol pozisyonu kurtardi. Tuncay?in oyuna girmesi ile takimimiz biraz olsun canlandi. Ilk on bir de baslasa maçin sonucu belki farkli olurdu.
    ------------------------------------------------------------ ---------------------------------
    bu bölüm komik olmus tam ezik

Nereden
    Ankara

rüstünün iyi oynadigi kesin, tuncayinda hareketlilik getirdigi ortada, ama ümit ozat ne yapmis o maçta anlayamadim adam orta özürlü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)