Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzle Ýlgili Aksaklýklar ve Çözüm Önerileri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Kulübümüzle Ýlgili Aksaklýklar ve Çözüm Önerileri

Sevgili Arkadaþlar. 7. þampiyonluða ulaþma yolunda taraftarda müthiþ bir istek var. Susuz topraklar misali bu topraklar þampiyonluða aç. O nedenle taraftar klübü için bir þeyler yapmak istiyor ancak önüne bir çok engel çýkýyor.

Taraftarlýk fedakarlýktýr.
    Almadan vermektir.
    Karþýlýksýz sevmektir.

Ancak yerli yersiz çýkan sorunlar ve aksaklýklar insaný çileden çýkarýyor. Bu aksaklýklarýn en kýsa zamanda giderilmesi gerekiyor. Ben en çok karþýlaþtýklarýmýzý yazacaðým. Bu aksaklýklar giderildikçe profesyonelleþme yolunda adýmlar atarken klubümüzün gelirlerinin de artmasýný saðlayacaðýz.

1- Trabzonspor Dergisi: Dergimiz ayýn 10 undan önce gelmiyor. Ýstanbul takýmlarýnýn dergisi ayýn 1. inde gelmesine raðmen Trabzon’da bile dergimizi ayýn ikinci yarýsýnda bulabiliyoruz. Büyük maðazalarda dergimiz satýlmýyor. Bu konuda bir tanesine dilekçe yazdým ilgileneceðini söylediler ancak klüp tarafýndan söylense çok daha etkili olur diye düþünüyorum. Ayrýca içeriði de zenginleþtirilmeli.
    2- Trabzonspor Tv: Ýlk yatýrým maliyeti çok büyük olsada kendini kýsa zamanda amorti edeceðini düþünüyorum. Devir iletiþim devri. Eski maçlar, eski futbolcular hem geçmiþle aramýzda köprü olur hemde gençlerimize Trabzonspor sevgisini aþýlamak için mihenk taþý olur. Bu çok büyük bir aksaklýk bence.
    3- Taraftar Kartý : Kombine almak için taraftar kartýnýn zorunlu olmasý insanlarý soðutuyor. Kombine almak için gittiklerinde sýrf bu yüzden kombine almayanlar oldu. Ayrýca gelmesi bir sorun . Muahatap bulamamak bir sorun. Yani verin 25 lirayý torun aþaðýya diyor gibi olunuyor. Daha iþlevsel hale getirilmeli.
    4- Trabzonspor Üyeliði: Örneðin ben 2 yýldýr üyeyim ne bir organizasyon ne bir kampanya yada ne bir ayrýcalýk hissedemedim. Üyelikle ilgilide çalýþmalar yapýlmalý. Üyelik özendirilmeli mevcut üyeliklerinde takibi yapýlýp sürekli iletiþim halinde olunmalý.
    5- Stadyum: Stadyumun üzerine kapatýlmalý. Yani hem seyircinin rahatý açýsýndan hemde ambians yapýp rakip takýmý baský altýna almak için çok önemli. Sesimiz denize karýþýp martýlara yem oluyor resmen. Koltuk aralarýda çok dar aslýnda ama onu idare ederiz sýkýþýrýz 2 saatçik. Ama ses olayý önemli.
    6- Ts Clup: Ts Cluplardaki ürünçeþidinin azlýðý ve kalite eksikliði herkesin þikayet ettiði bir konu. Formalar ve diðer ürünler üzerinde çalýþýlmalý . Sadece giyecek deðil her alanda yeni ürünler çýkarýlýp gelirlerin artmasý saðlanmalý.
    7- Diðer Alanlar: Klübe gelir getirecek diðer bütün alanlar irdelenmeli ve harekete geçilmeli.

Bu ve bunun gibi sorunlar ve çözüm önerilerini genel olarak bir baþlýkta tartýþsak iyi olur diye düþündüm ve bu baþlýðý açtým….
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (14.07.2009 Saat 11:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

öztürk_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

zor olsada taraftar gruplarýnýn birleþmesi gerekiyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugün karadeniz gazatesinde okuduðum habere göre trabzon beldiyesi bayan hentbol takýmý daha sezonu açmamýþ kapatýlmasý gibi bir durum varmýþ.bence trabzonspora devredilip takým canlandýrýlýp ligde mücadele etmeli.hem bi branþta daha mücadele içerisinde oluruz.erkek hentbol da evredilebilir.

birde tekerlekli sandalye basket takýmýnýn devri söz konusu idi ondanda bi haber çýkmadý.gs nin ts basket takýmý bu sene namaðlup þampiyon oldu ve bunu sitesinde tv sinde güzelcesine reklamýný yaptý bu 2 branþýn klübe kazandýrýlmasý lazým.
    Saygýlarýmla,
    Adem Hotaman.

taskin kadioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Tüm ts Club tabelalarý neden deðiþik.Maðazalarýmýzdaki tüm tabelalarýn standat yazýsý ve ayný renkte olmasý çok mu zor?

Sanki her maðaza kendi tabelasýný istedið renkte yapýyor.
    Bu durumu hemen düzeltmemiz gerekir.

Bu görüntüde tabelalara dikkat edelim.
    1.Ýki tabelanýnda görüntüsü ayný olmalý.Tüm maðazalarýmýzda da ayný olmalý.Bu çok önemli.
    2.Birinci resimdeki tabeladaki club yanlýþ yazýlmýþ.Doðrusu Club olacak.

bugrahankazaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

popülerlik düþük.reklam iyi yapýlmýyor.stadyum tabikide ayrýcaþehirin tamamen trabzonsporlu olduðunu hissettirecek þeyler eksik...futbolcularla taraftarlar arasý organizasyonlarla daha çok geliþtirilmeli...
    Trabzon da Bize Her Yer Trabzon diye baðrýlmasý ...

.....
    Ziyaretçi

Bize göre olan eksiklerin hiç bir zaman sonu gelmeyecektir , ve bu eksiklerin tamamý da hiç bir zaman giderilemeyecektir. En makul yollarla klübümüze nasýl katký saðlarýz onu da düþünerek bu iþi geliþtirebiliriz

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Çocuklara 50 bin bedava forma diye bir proje yapýlsýn.Çocuklara forma daðýtýlsýn.Trabzonsporlu aileler giderek tsclup lerden bunu temin edebilsin.Ancak iyi organize edilsin.Suistimal edilmesin.Forma alan aileler çocuklar sisteme kayýt edilsin vs.Özellikle Trabzon dýþýndakilere.Bu sayede Çocuklara o yaþta Trabzonspor konusunda kalýcý etkiler saðlanabileceði gibi geleceðimizin Trabzonspor açýsýndanda önem arz eder.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

.....
    Ziyaretçi

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çocuklara 50 bin bedava forma diye bir proje yapýlsýn.Çocuklara forma daðýtýlsýn.Trabzonsporlu aileler giderek tsclup lerden bunu temin edebilsin.Ancak iyi organize edilsin.Suistimal edilmesin.Forma alan aileler çocuklar sisteme kayýt edilsin vs.Özellikle Trabzon dýþýndakilere.Bu sayede Çocuklara o yaþta Trabzonspor konusunda kalýcý etkiler saðlanabileceði gibi geleceðimizin Trabzonspor açýsýndanda önem arz eder.
    Düþünce güzel ama uygulamasý zor.

Bugün camidede Kuran okuyan çocuklara sýrayla soruyorum , ya fener diyo ya da gs . Ulan gençlik hep o yönde gidiyor diye içimden sitem ettim.

Küçük cocuklara bu formalar verilirse ilerde bize kat kat kar ile geri gelir. keþke yapýlsa...

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Alýntý Ömer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Düþünce güzel ama uygulamasý zor.

Bugün camidede Kuran okuyan çocuklara sýrayla soruyorum , ya fener diyo ya da gs . Ulan gençlik hep o yönde gidiyor diye içimden sitem ettim.

Küçük cocuklara bu formalar verilirse ilerde bize kat kat kar ile geri gelir. keþke yapýlsa...

Zor ama imkansýz olamaz.Mesela bu olayýn maliyeti belki 2,5 milyon dolar bu 1 futbolcu parasý.Ama katacaðý þeyler paha biçilemez.

Ben bu konuda ve okullar baþlarken okul ihtiyaçlarýna trabzonspor ürünlerininde katýlmasý konusunda klube mail attým.Umarým kaile alýrlar.
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

.....
    Ziyaretçi

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zor ama imkansýz olamaz.Mesela bu olayýn maliyeti belki 2,5 milyon dolar bu 1 futbolcu parasý.Ama katacaðý þeyler paha biçilemez.

Ben bu konuda ve okullar baþlarken okul ihtiyaçlarýna trabzonspor ürünlerininde katýlmasý konusunda klube mail attým.Umarým kaile alýrlar.
    inþallah abi. cocuklar geleceðimizdir. onlarý bilinçlendirip Trabzonsporlu yapmamýz lazým

Sessegnon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili Arkadaþlar. 7. þampiyonluða ulaþma yolunda taraftarda müthiþ bir istek var. Susuz topraklar misali bu topraklar þampiyonluða aç. O nedenle taraftar klübü için bir þeyler yapmak istiyor ancak önüne bir çok engel çýkýyor.

Taraftarlýk fedakarlýktýr.
    Almadan vermektir.
    Karþýlýksýz sevmektir.

Ancak yerli yersiz çýkan sorunlar ve aksaklýklar insaný çileden çýkarýyor. Bu aksaklýklarýn en kýsa zamanda giderilmesi gerekiyor. Ben en çok karþýlaþtýklarýmýzý yazacaðým. Bu aksaklýklar giderildikçe profesyonelleþme yolunda adýmlar atarken klubümüzün gelirlerinin de artmasýný saðlayacaðýz.

1- Trabzonspor Dergisi: Dergimiz ayýn 10 undan önce gelmiyor. Ýstanbul takýmlarýnýn dergisi ayýn 1. inde gelmesine raðmen Trabzon’da bile dergimizi ayýn ikinci yarýsýnda bulabiliyoruz. Büyük maðazalarda dergimiz satýlmýyor. Bu konuda bir tanesine dilekçe yazdým ilgileneceðini söylediler ancak klüp tarafýndan söylense çok daha etkili olur diye düþünüyorum. Ayrýca içeriði de zenginleþtirilmeli.
    2- Trabzonspor Tv: Ýlk yatýrým maliyeti çok büyük olsada kendini kýsa zamanda amorti edeceðini düþünüyorum. Devir iletiþim devri. Eski maçlar, eski futbolcular hem geçmiþle aramýzda köprü olur hemde gençlerimize Trabzonspor sevgisini aþýlamak için mihenk taþý olur. Bu çok büyük bir aksaklýk bence.
    3- Taraftar Kartý : Kombine almak için taraftar kartýnýn zorunlu olmasý insanlarý soðutuyor. Kombine almak için gittiklerinde sýrf bu yüzden kombine almayanlar oldu. Ayrýca gelmesi bir sorun . Muahatap bulamamak bir sorun. Yani verin 25 lirayý torun aþaðýya diyor gibi olunuyor. Daha iþlevsel hale getirilmeli.
    4- Trabzonspor Üyeliði: Örneðin ben 2 yýldýr üyeyim ne bir organizasyon ne bir kampanya yada ne bir ayrýcalýk hissedemedim. Üyelikle ilgilide çalýþmalar yapýlmalý. Üyelik özendirilmeli mevcut üyeliklerinde takibi yapýlýp sürekli iletiþim halinde olunmalý.
    5- Stadyum: Stadyumun üzerine kapatýlmalý. Yani hem seyircinin rahatý açýsýndan hemde ambians yapýp rakip takýmý baský altýna almak için çok önemli. Sesimiz denize karýþýp martýlara yem oluyor resmen. Koltuk aralarýda çok dar aslýnda ama onu idare ederiz sýkýþýrýz 2 saatçik. Ama ses olayý önemli.
    6- Ts Clup: Ts Cluplardaki ürünçeþidinin azlýðý ve kalite eksikliði herkesin þikayet ettiði bir konu. Formalar ve diðer ürünler üzerinde çalýþýlmalý . Sadece giyecek deðil her alanda yeni ürünler çýkarýlýp gelirlerin artmasý saðlanmalý.
    7- Diðer Alanlar: Klübe gelir getirecek diðer bütün alanlar irdelenmeli ve harekete geçilmeli.

Bu ve bunun gibi sorunlar ve çözüm önerilerini genel olarak bir baþlýkta tartýþsak iyi olur diye düþündüm ve bu baþlýðý açtým….
    kombine almak için taraftar kart zorunluluðumu var taraftar kart olmayanlar alamýyor mu??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Yerinde bir baþlýk...

Açýkçasý tüm sayýlan bu kurumlarda oluþan aksaklýklarýn büyük bölümünün çalýþanlardan kaynaklandýðýný düþünüyorum...

O veya bunun tanýdýklarý kulüpte maaþlý eleman oluyor gibi geliyor bana...

Trabzonspor SPK'ya tabi bir þirket olarak iþliyorsa "insan kaynaklarý departmaný" torpilsiz ve araya birileri sokturmadan görevleri tamamen bu iþin uzmaný olarak yapabilecek kiþilere emanet etmelidirler...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Buna katýlýyorum her alanda yeni ürünler çýkartýlmalý gelirler artýrýlmalý.
    Kaya nýnda belirttiði konu çok önemli yani çalýþanlar konusu. söylemesi ayýp geçen çarþamba günü TScluptan internet üzerinden 2 adet forma 5 adet tshýrt sipariþi verdim aradan 3 gün geçmesine raðmen sipariþlerimin onaylanmadýðýný gördüm belirtilen müþteri hizmetleri numarasýný aradým.meramýmý anlattým ve bana ''sen nerden arýyon,ne zaman sipariþ verdin eðer internette sipariþiniz alýndý diyorsa bekle gelir gibi çok kabaca ve umursamaz bir þekilde davranýþlarýna þahit oldum ve bu beni oldukça üzdü.bizim amacýmýz giyecek hiç birþeyimiz olmadýðý için oradan alýþveriþ yapmak zorunda olduðumuz deðil, amacýmýzýn ne olduðunu bilen biliyor ama bu çalýþanlar hala anlayamamýþ öncelikle buraya bir el atýlmasý lazým.

Sayýn baþkaným;taraftar üzerine düþeni yapýyor siz merak etmeyin öncelikle siz kendi çalýþanlarýnýzýn üzerine düþen görevi yapmasýný saðlayýn. mümkünse oraya aklý baþýnda konuþmasýný bilen kibar ve nazik birilerini yerleþtirin gerisi gelecektir zaten..
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

kombine almak için taraftar kart zorunluluðumu var taraftar kart olmayanlar alamýyor mu??

kivancpehlivan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Alýntý taskin kadioglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tüm ts Club tabelalarý neden deðiþik.Maðazalarýmýzdaki tüm tabelalarýn standat yazýsý ve ayný renkte olmasý çok mu zor?

Sanki her maðaza kendi tabelasýný istedið renkte yapýyor.
    Bu durumu hemen düzeltmemiz gerekir.

Bu görüntüde tabelalara dikkat edelim.
    1.Ýki tabelanýnda görüntüsü ayný olmalý.Tüm maðazalarýmýzda da ayný olmalý.Bu çok önemli.
    2.Birinci resimdeki tabeladaki club yanlýþ yazýlmýþ.Doðrusu Club olacak.

1. tabela gayet þýk duruyor. 2 tabela çok basit.

hepsi 1.gibi olmalý

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Bu baþlýktan çok iþ çýkar,haliyle genele alýnmasý lazým diye düþünüyorum.
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Sessegnon61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet aynen öyle arkadaþým....... Taraftar kart tamam güzel bir uygulamada zorunlu tutlmasý bence çok yanlýþ......

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Evet aynen öyle arkadaþým....... Taraftar kart tamam güzel bir uygulamada zorunlu tutlmasý bence çok yanlýþ......
    peki bu sene mi çýktý bu kural böyle birþey yoktu önceden...Kombine alacaktým maaþý alýnca ama þimdi vazgeçtim!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Ýlk üye olmaya gittiðimde formlarý doldurdum.... Taksit yapmak istediðimi söyledim.....Tek pos makinesi var dediler taksit istiyorsan Mehmet Ali Yýlmaz tesislerine gitmen gerekiyor dediler....

dedimki koskoca Trabzonspor bir pos makinesi daha alamýyormu taksit için......

dedilerki daha yeni üye oldum hemen baþladýn muhalefete......

üye olalý bu hafta tam 2 yýl oldu.... ama bayramlarda gelen 2 satýrlýk kýsa mesaj dýþýnda hiç bir icraat göremedim..... Sözgelimi ben üyeyim 2 yýldýr taksitlerimi ödüyorum. 25 tl lik taraftar kartý alan adamýn benden daha fazla ayrýcalýðý oluyor.... Böyle garip iþ olurmu....

Bne ilk yapýlacak mevcut klüp üyeliklerine yeni fýrsatlar sunulmalý. Üyelikler daha aktif hale getirilmeli... Çeitli kampanyalar düzenlenmeli.... Aidatýný düzenli ödeyen üyelere çeþitli bonuslar verilmeli...

Her üye ile özel olarak ilgilenilmeli... Çünki 20 bin civarý üyemiz var hepsine birer kombine satýlsa stadyum týklýk týklým olur... Yaparsýn üyeler için %20 indirim. Yanýndada kale arkasý için kaþkol maraton ve kapalý içinde orjinal forma hediye edersin. kampantya ile bunu herkese duyurursun çok zor þeyler deðil bunlar....

Siz oturun koltuklarýnýzda kart alýrken üye olurken kombine alýrken ne kadar zorluk varsa çýkarýn insanlara.. sonrada neden kombine satýlmýyor diye hayýflanýn yok böyle bir þey arkadaþlar.... herkes elini taþýn altýna koymalý...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Ýlk üye olmaya gittiðimde formlarý doldurdum.... Taksit yapmak istediðimi söyledim.....Tek pos makinesi var dediler taksit istiyorsan Mehmet Ali Yýlmaz tesislerine gitmen gerekiyor dediler....

dedimki koskoca Trabzonspor bir pos makinesi daha alamýyormu taksit için......

dedilerki daha yeni üye oldum hemen baþladýn muhalefete......

üye olalý bu hafta tam 2 yýl oldu.... ama bayramlarda gelen 2 satýrlýk kýsa mesaj dýþýnda hiç bir icraat göremedim..... Sözgelimi ben üyeyim 2 yýldýr taksitlerimi ödüyorum. 25 tl lik taraftar kartý alan adamýn benden daha fazla ayrýcalýðý oluyor.... Böyle garip iþ olurmu....

Bne ilk yapýlacak mevcut klüp üyeliklerine yeni fýrsatlar sunulmalý. Üyelikler daha aktif hale getirilmeli... Çeitli kampanyalar düzenlenmeli.... Aidatýný düzenli ödeyen üyelere çeþitli bonuslar verilmeli...

Her üye ile özel olarak ilgilenilmeli... Çünki 20 bin civarý üyemiz var hepsine birer kombine satýlsa stadyum týklýk týklým olur... Yaparsýn üyeler için %20 indirim. Yanýndada kale arkasý için kaþkol maraton ve kapalý içinde orjinal forma hediye edersin. kampantya ile bunu herkese duyurursun çok zor þeyler deðil bunlar....

Siz oturun koltuklarýnýzda kart alýrken üye olurken kombine alýrken ne kadar zorluk varsa çýkarýn insanlara.. sonrada neden kombine satýlmýyor diye hayýflanýn yok böyle bir þey arkadaþlar.... herkes elini taþýn altýna koymalý...
    bence tamamen skandal bize hiç yakýþmýyor kombine alacaktým 180 peþin para verecektim sýrf bu tarafatar kart için almýyorum ne oldu þimdi kulüp 25 kazanmak için benim verecek olduðum 180 i kaybetti iyi mi oldu yani bence kombine sayýsýnýn azalmasý bu sene bu olay yüzünden oldu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Sessegnon61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    peki bu sene mi çýktý bu kural böyle birþey yoktu önceden...Kombine alacaktým maaþý alýnca ama þimdi vazgeçtim!!!
    Þöylede bir kolaylýk diyeyim sana.... Taraftar kartý olan birisinin kartý ile kombine alabilirsin......

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Þöylede bir kolaylýk diyeyim sana.... Taraftar kartý olan birisinin kartý ile kombine alabilirsin......
    Doðru diyorsun da bence bu rezil bir uygulama sanki sorumlu sýnavý olan öðrenci gibi gösteriliyor taraftar sýnavý veremezsen diploma alamazsýn..:@

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

aslýnda o taraftar kartýný hediye gibi yapsalar daha güzel olurdu mesela 180 milyon kombine bunu sezon baþlamadan içine taraftar kartýnýn parasýný eklersin 205 milyon kombine biz kombine alanlarada traftar kart veriyoruz die hem alan hem satan memnun olur böle olsaydý iyi olurdu
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

ondan sonra da niye kombinelere ilgi olmuyor diyolar...100 milyonluk kombineyi taksitle 200 yap....taraftar kart zorunluluðu koy daha ne olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bakýnýz dergimiz Trabzona bile doðru dürüst gelmiyor. Örneðin Trabzon tanjanttaki Migros maðazasýna Fenerbahçe, Gs ve Bjk nin dergileri ayýn birinde geliyor. Oysa fýrtýnanýn merkezinde yani Trabzondaki maðazaya Trabzonspor Dergisi hiç gelmiyor. Sonrada neden dergimiz yeterince satýþ yapmýyor diyoruz.

Bu konuda Migrosa sitem dolu bir mesaj yazmýþ ayrýca Trabzon maðazasý müdürüylede konuþmuþtum dilekçemi tekrarladým dergi gelene kadarda müdürün baþýnýn etini yiyeceðim.
    Yalnýz bu konularda bizim ilgilendiðim kadar yöneticilerde ilgilenmeli müdahil olmalý....

Sözgelimi Migrosun yurt genelinde 1200 maðazasý var. Ortalama 5 er tane dergi satsalar ( ki Ýstanbulda çok daha fazla olur ortalama diyorum) 6 bin ek traj eder..... bu da çok güzel bir gelir kaynaðý olur.....
    Konu Faik Yýlmaz tarafýndan (15.07.2009 Saat 13:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)