Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kulübümüzle Ýlgili Aksaklýklar ve Çözüm Önerileri

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Faik Migrosta derginin olmamasý migrosun kabahatimi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alýntý sessizkral_1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zor ama imkansýz olamaz.Mesela bu olayýn maliyeti belki 2,5 milyon dolar bu 1 futbolcu parasý.Ama katacaðý þeyler paha biçilemez.

Ben bu konuda ve okullar baþlarken okul ihtiyaçlarýna trabzonspor ürünlerininde katýlmasý konusunda klube mail attým.Umarým kaile alýrlar.
    Ýki sene önce böyle bir projemiz vardý.Külübe baþ vurduk.Kulüpte çalýþan bir arkadaþýmdan depolarda vestelin showtvin sponsor olduðu zamanlardan kalma formalar olduðu tüyosunu aldýk.O formalarý bile kulüpten alamadýk.Daha doðrusu adam gibi bir muhatap bile bulamamýþtýk.

Birde þunu söyleyeyim kulüp formaya para vermez.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý LazAnisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faik Migrosta derginin olmamasý migrosun kabahatimi?
    Abi Carrefourlarda varda neden Migrosta yok ilk baþta bunu düþündüm...

Gözden kaçmýþ olabilir dedim dilekçe verdim ona raðmen daðýtmamalarý onlarýn hatasýdýr... Bu konuda bir kaç arkadaþ daha gerek netten gerekse telefon yoluyla sýkýþtýrýrsa genel bir olay olduðu kanaati uyanýr ve daha etkili olur diye düþünüyorum...

Ama derginin migrosta ya da genel olarak daðýtýmýnda bir sorun var... O da tabiki yönetimin kabahati... Düþünün 1058 km uzaktan Fbnin dergisi ayýn birinde Trabzonda oluyor ama bizim kendi dergimiz ayýn 10undan önce gelmiyor....

Tam 2senedir bunu klübe yazdým dergiye yazdým dijital bütün platformlarda onlarca kez yazdým.... yine ayný tas ayný hamam
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Dün dergimizle ilgili Migrosa tekrar mail çektim....

Akþam giderkende Migrosa uðrayýp müdürüyle konuþtum.... Bana dergiyi daðýtan firmanýn sorumlu olduðunu söyledi. Dýþarý vermiyorlarmýþ.. Dedimki rakip firmanýz Carrefour bu dergiyi satýyorda siz neden satmýyorsunuz ? Diðer klüpler varda bizimki neden yok ?

Müdür Bey saðolsun çok ilgilendi ve Migrosun ilgili birimine dileðimi ileteceðini ve sonucu cepten bana ileteceðini belirtti.... Ýnþallah olumlu bir sonuç alýrýz...

Yaþ
    39

satýþ sitesinin yetersizliðini geçtim. Sitedeki ürünlerin fotoðraflarýnýn kalitesi benzinlikten hediye edilmiþ digital kameralar kadar. YUH demek geliyo içimden!!
    Ý-NA-NI-YO-RUZ!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün dergimizle ilgili Migrosa tekrar mail çektim....

Akþam giderkende Migrosa uðrayýp müdürüyle konuþtum.... Bana dergiyi daðýtan firmanýn sorumlu olduðunu söyledi. Dýþarý vermiyorlarmýþ.. Dedimki rakip firmanýz Carrefour bu dergiyi satýyorda siz neden satmýyorsunuz ? Diðer klüpler varda bizimki neden yok ?

Müdür Bey saðolsun çok ilgilendi ve Migrosun ilgili birimine dileðimi ileteceðini ve sonucu cepten bana ileteceðini belirtti.... Ýnþallah olumlu bir sonuç alýrýz...
    Mailimle ilgili olarak az önce Migros Genel Merkezden aradýlar. Önce nazikçe teþekkür ettiler ve dergimizin artýk Trabzonda satýlacaðýný söylediler. Daha öncede mail attýðýmý ilgileceklerini söylediklerini ve hala bir sonuca ulaþamadýðýmýzý ilettim. Nazikçe o zaman yapmadýklarýný ancak þimdi dergimizin geleceðini müjdelediler... Ve maðaza ile ilgilendiðim için teþekkürlerini sundular.

Migrosa ilgisi için çok teþekkürler.... Ýnþallah dergimizi en kýsa zamanda fýrtýnanýn merkezinde görebiliriz.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Faik Yilmaz'a söylediklerinde katiliyorum ve Taraftar Gruplarinin birlesmesi cok güzel olurdu ama bunu organize edecek biri lazim...

TsClup'lari cok kücük genelde, bunlari büyütüp daha modern hale getirmeliyiz diye düsünüyorum...Ayrica Almanya ve Hollanda'da cok Trabzonsporlu taraftarimiz var bu iki ülkede birer tane TsClup magzasi acilabilir...
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

helal olsun bunu kulübün çalýþanýn yapmasý gerekirken sizler yapýyorsunuz sinopa da týrý isteye isteye getiriyolar taraftar kulübe para kazandýrmak için var gücüyle çalýþýyor peki kulüp taraftarý memnun etmek için çalýþýyor mu hayýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Dün dergimiz Migrostaydý.....

Ne demiþler azmin elinden hiç bir þey kurtulamaz.... Migrosa ilgilerinden dolayý çok teþekkürler....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr LECOSSEEMRE - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Bakýn isteyen istediðini desin ama 2 Gerçek Var Bunlar OLursa baþarý geLicek...

1- Tüm Taraftar Gruplarý Birleþicek Herkez ayný anda Baðýrýcak Gerçek avni aker trabzonspor seyircisini Herkez Görücek... ( OLmaz demeyin istenirse OLur baL gibi )

2- TsCLupda Her çeþit Ürün Olucak..Bir msj attýkmý cevap verilcek daha cok iLLere TSclup acýLcak ve Tekrar kappa iLe anLaþýlýcak...

ziyaretci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Standart KIRMIZI-SiYAH COBAL GOMLEK SORUNSALI

Amacim kulubumuze maddi destek saglayan Tekstil firmasini kotulemek degil.
    Ama artik dayanamiyorum TV den mac izlerken zaten kara Kara gorunen Tribundeki insanlarla yesil Zemin arasinda SIYAH-KIRMIZI kocaman Cobalt Gomlek reklamini gormeye...

isterlerse 2 kati buyuk yapsinlar ama bu renkler olmaz... sonuc olarak tek bi yerde yok tum alani kaplayan bu reklamlar zaten olmayan Bordo-mavi tribunlerini tamamen minimize etmekte.

her Avni Aker'de ki macimizi tv den izlerken burasi Eskisehir Ataturk Stadi mi diye kendime sordugum kinayeli sorulardan biktim!!!

KERÝM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþlýk bulamadýðým için buraya yazýyorum. Bilbao maçýnýn ücretleri geri ödenmeyen varmý? benimki 1 ay oldu hala ödenmedi. ( Kargoyla yollamýþtým )
    Fener önünüzü, Güneþ Dünyanýzý aydýnlatýr !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Kulubumuzde Kurban Bayrami nedineyle bayramlasma toreni 07.11.2011 Pazartesi gunu 13.00'de Trabzonspor Kamp Egitim
    Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) gerceklestirilecektir. Tum camiamiz davetlidir.

Binlerce kiþiye giden mesaj tekrar tekrar okunup kontrol edilmeli. Türkçe karakter neyse de böyle sms mesajý olmaz. Ýfadeler de yanlýþ onun yerine þöyle bir mesaj yazýlabilirdi.

Kurban bayramýnýn 2. günü, 07.11.2011 Pazartesi saat 13.00’da Trabzonspor Kamp Eðitim Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) Kulübümüzün bayramlaþma töreni gercekleþtirilecektir. Sizleri de törenimize bekler saygýlarýmýzý sunarýz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulubumuzde Kurban Bayrami nedineyle bayramlasma toreni 07.11.2011 Pazartesi gunu 13.00'de Trabzonspor Kamp Egitim
    Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) gerceklestirilecektir. Tum camiamiz davetlidir.

Binlerce kiþiye giden mesaj tekrar tekrar okunup kontrol edilmeli. Türkçe karakter neyse de böyle sms mesajý olmaz. Ýfadeler de yanlýþ onun yerine þöyle bir mesaj yazýlabilirdi.

Kurban bayramýnýn 2. günü, 07.11.2011 Pazartesi saat 13.00’da Trabzonspor Kamp Eðitim Tesisleri'nde (eski TFF Haluk Ulusoy Tesisleri) Kulübümüzün bayramlaþma töreni gercekleþtirilecektir. Sizleri de törenimize bekler saygýlarýmýzý sunarýz.
    Güzel yakalamýþsýn, kapasit olayý iþte...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýþine geliyorsa kardeþim, Trabzon'daki davet etme þekli bu Hepiniz davetlisiniz, gelmemezlik etmeyin, haberiniz olsun...

Yazýk kontör paralarýna diyorsun yani
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bilgilendirme ve hatýrlatma mesajlarý gönderilmesin demiyorum gönderilsin. Ama layýký ile yapýlsýn.
    Resmi internet sitesinde ve sms mesajlarýnda bu kadar hata yapýlmasý hiç hoþ deðil.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Exclamation Þenol gÜneÞ ÝstÝfa etsÝn

þenol güneþ artýk þu alt yapýnýn baþýna gecsin, takýmýn bütün hocalarý ona baðlý olsun, kendi hocamýzýda kendimiz etiþirelim
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Furkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzoncell 3g modem kampanyasý yaptý ,ancak hiçbir bayide modem yok. Baþvurumu yaptým bir haftadýr modem hala elime geçmedi. Kampanyanýn amacý satýþlarý arttýrmak deðil mi ? Eðer öyleyse neden hiçbir bayide modem yok ? Gerçi kulüp suçu kesinlikle Aveaya çýkartýr ;ama sonuçta ortada bizim ismimizle yapýlan bir iþ varsa iþleyiþe müdahale etmekte kulübün görevi olsa gerek..
    "Bize Heryer Trabzon.."

anderr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benim önerim zengin bir baþkan ünal aysal gibi ve takýmýn kadro olusturmasýnda transferde tam yetkili þenol güneþ olmasý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Avrupa Diðer

ts logomuzda hafif degisiklik yapilarak daire icine trabzonspor kulübü seklinde düzeltilemez mi.

Yýlmaz Korkmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takýmda profesyonelce yapýlan iþ sayýsý 0. Seneye çýkacak formalardan mý yakýnýrsýn, siyasi ziyaretler harici güncellenmeyen siteden mi yakýnýrsýn.. Büyük kulüp gibi yönetilmiyoruz

GT-I9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Ýstanbul

Takýmdaký en onemlý aksaklýklardan býr tanesý scotýng sýstemý.Yada varsa býz býlmýyoruz.Ýþten anlýyan kiþilerle olusturulucak ekýp sayesýnde daha ýyý transferler yapabýlýrýz.Bence acýlen bu ekýp kurulmalý.Ama gerçekten iþten anlýyan kýsýler getýrýlmelý.Oyle torpýlle falan olmamalý.
    Ekýbýn baþýndaký adama verýceðýn maaþ yýllýk 350býn euro olur.Diðerlerýne kademe kademe 150 býn ýle 25 býn euro arasýnda maaþ odersýn.
    Yýllýk 1-2 mýlyon euro malýyetý olur.Ama hýc olmassa transfere bosu bosuna para odemeyýz.Avrupada çoðu kulup bu sýstemý kullanýyor.Býr ara býzde kuracaktýk ne oldu býlmýyorum.
    Iyý býr sýstem kurarsak Atletýco gýbý ucuz oyuncu bulup hem sportýf basarý elde edýp hemde yuksek malýyetlere satabýlýrýz.

Konuyu yanlýþ yere yazmýs olabýlýrým.Kusura bakmayýn

Nereden
    Ýstanbul

Yukarýdaký mesajda yazdýgým aksaklýk yený yonetým sayesýnde gýderýldý.Bence harýka býr iþ yaptýlar.
    Ts Clublarýn urunlerýyle alakalý sýkýntýlarýmýz vardý onlarýnda duzelecegý soylenýyor.
    Ayrýca kulubumuzun resmý sponsoru olan Qnb ye ait Fýnansbankta Ts Club için taksit seçenegi yok.Kredý kartýda Trabzonspor kredý kartý.Bonus kart için yapýlan kampanyalarýn hiçbiri bu kartlar için yapýlmýyor.
    Turk Telekom Trabzoncell le fazla ýlgýlenmýyor galýba.Çogu bayýsýnde Trabzoncell yok.Býr kaç bayýyý dolaþmanýz gerekýyor.
    Son olarak kulubu aradýgýmýzda bazen telefona bakan olmuyor ve telefon meþgule atýyor.Bugun kulubu ve daha sonra Ts Club ý aradým cevap veren olmadý.Madem kurumsallasýyoruz,vizyon dýyoruz, bunlara dikkat etmemýz gerekýyor.
    En kýsa zamanda duzelýr umarým

Ýlkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nevzat Aydýn ve Usta baþkan harici pek çalýþan birileri göremiyorum. Sosyal medyada geçen senenin görselleri var. Her sene üçlü tayfa deðiþik görsellerle paylaþýmlar yapýyor. Ýlk 11 falan filan. Biz hala ayný. Tsclub desen ayný. Site yenilenmeli, mobil uygulamasý lazým. Umarým her þey plan dahilindedir de zamaný bekleniyordur.
    MCMLXVII

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)