Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsor Rezaleti Taraftarsiz Türkiyem

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Edited by: murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı

----------------

Ya ALLAh askina boyle bir tepkiyi neden buraya yaziyorsun ki. Fikirlerini güzel bir sekilde ifade etmek varken bu nasil bir cumle simdi.Edited by: murat

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Milli takimi rant haline getiren Bu federasyonladünya kupasi hayallerimizde yikildi gitti.

Eskiden milli takim demek onur gurur meselesi idi, yenilirdik ama ezilmezdik. Yenilirdik belki ama stada rakip takimlar titreyerek çikarlardi, muhtesem bir seyirci olurdu , mahser yeri gibi cehennem gibi olurdu stat. Hele de Yunanistan ile oynayacagiz yer yerinden oynardi. Simdi sponsorlar, bilmem kimler n'oldu bize böyle... Seyirci tiyatro izler gibi adeta kuzu. Toplamislar oraya istanbul sosyetesini staddan çit çikmiyor.

Bilet fiyatlarinin çok yüksek olmasi ; esasli, delikanli yüregi sadece TÜRKIYE için çarpan maçi izlemeye degil takimi desteklemeye, rakip takima korku salmaya gelen taraftari vurdu.

TFF 'nun degerli baskani ve saksakçilari! Türk milli takiminin dünya kupasi finalleri yolundaki en kritik maçinda ;tribünden 3-5 kurus fazla para kazanalim mantiksizliginizyüzünden Milli takim için 2006 Almanya ya gidemeyecek. Almanyaya gitmemiz halinde gelecek milyonlarca dolari ve degeri para ile ölçülemeyecekseyleri (Türkiye'nin reklami, sayginligi vb.) bir maça kurban ettiniz. Sakin basarisizlik yükünü futbolculara ve E.Yanal'a yikmaya çalismayin ! Milli takimi bul hale getiren yegana suçlu sizsiniz.
    TFF TOPLUCA ISTIFA EDIN! TÜRKIYE'YE DAHA FAZALA ZARAR VERMEDEN . HEMEN SIMDI!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim hangi isimiz dogru ki bu da dogru olsun.

Dün aksam maçta tezahürat adina hiçbise yoktu. Hadi tezahürat etmeyi bilmiyolar diyelim TÜRKIYE, TÜRKIYE diye bagirmayidami bilmiyosunuz be salaklar.

Ayrica "lay la la lay lay lay la la lay lay ha-kan sü-kür diye bagiran geri zekalilar hakan sükürü destekleyene kadar sahadaki milli takimi desteklesinler. Milli takimda nasil zamaninda hami devri kapandiysa hakan sükür devride kapanmistir bu böyle biline.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Üzüldügüm nokta da dünya izledi be kardesim bu maçi.Bu mu bizim taraftar profilimiz.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Çok ilginçtir kimse federasyonun hatalarini felan sorgulamiyor. Sanki bunlar hiç yokmus, tüm suçlar baskasindaymis gibi davraniyor, yaziyor. Medyada tik yok bu konuda. Ama bu seyirci Trabzon'da olacakti ki görün bakin o zaman les kargalari nasil çullanirdi üzerimize!...

bordoomavii
    Ziyaretçi

TRABZONlular olarakmilli takim için bi yürüyüs yapalim.biçakciyi protesto edelim.sponsorlari da protesto edelim.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dün staddaki yapilan tek bir tezahürat vardi o da protesto amaçli hakan sükür tezahüratiydi.Bunun adi rezilliktir baska bir sey degil.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon'a bok atarken burnundan kil aldirmayan Istanbullular kendilerine verilen bu maçda ne yapabildiklerini güzelce gösterdiler.Bu maç daha da önemliydi ayrica.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

senol günes olsa idi simdi istifa sesleri tavana vurmustu!..

serefsiz medya gitsene ersunun üstüne ne oldu sus pus oldunuz???

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

ONLARA ERSUNUN HOCALIGI DEGIL 11 FUTBOLCUNUN 5 TANESI BIZDENDI O KOYUYOR...ONA BOZULUYORLAR

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kafalarina trabzon halki kadar tas düssün trabzona atan tutan i.....ler nerde senol günese verip veristirenler nerde biçakçiya sahip çikan ersun yanali kral ilan eden zibidiler nerde onlar kaçaçak bir delik illaki bulmuslardir.....ama trabzonlular burda......

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Dün Senol Hoca agizlarinin paylarini verdi rahat olun siz...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha neler görecegiz durun hele. Biçakci federasyonu Türk futboluna kara bir leke olarak kalacaktir. Gürcistan maçinda Trabzon üzerine oynanan oyunlar simdi ellerinde patlamaya basladi. Bu gidisle Haluk Ulusoy'u çok arayacagiz....

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

utanmasalar formaya reklam alacaklar.

ARTIK ISTANBULA DA MILLI MAÇ VERMESINLER

YA DA BUNLARIN HIÇ BIRINE GEREK YOK
    LÜTFEN
    ISTIFA

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Üzüldügüm nokta da dünya izledi be kardesim bu maçi.Bu mu bizim taraftar profilimiz.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

maalesef bu kardesim! böyle bir federasyon baskani olursa bunlarin basimiza gelmesi kaçinilmaz olur! sen biletleri pahali tut ondan sonra meçe gelenlerde sadece maçi izlesin(!) ondan sonra yok milli takim iyi oynamadi,yok bilmem ne! böyle taraftar maça gelirse destek falan olmaz,dogal olarak takimda iyi oynamaz!(maçtan önce de sayin federasyon baskani ''biz belli bir seyirci profili yaratmismisiz(!)'' yunanistan maçinda gördük yarattigin(!) seyirci profilini! heyt be yesinler senin yaratmis oldugun bu profili!

FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaya,bende maçtaydim ama yeni açigin en tepesine çiktik.Tribünler tam mantardi.O yüzden açmadi beni...Futboldan ve tribünlerden anlamayan o kadar adam,kadin,çoluk çocuk(kimse üstüne alinmasin)vardi ki,inanin darlandim.Kaya, stadda olanlarin bir çogunu özetlemis...Gerçekten metre kareye kaç sponsor düsüyor? bilmiyorum! ama bu sponsor denen dangalaklardan hesap psormak lazim.Trabzondaki maçlarda degil forma,bayrak bir balon bile dagitmayan bu seref yoksunu biracilar,colacilar,petrol ofisi,mercedesbenz,THY Inönüde olanlarin hesabini nasil verecekler?Herkese sapka,forma,bayrak,balon v.s. dagitirken acaba Trabzon akillarina hiç geldimi?(Ben forma ve sapka almadim,zira polisler koli koli götürünce bize vermediler)

Bir ara sahanin etrafini dolasan yari üryan çitirlar gördüm pardon kizlar gördüm en yukardan oldugu için pek seçemedim ama ayni kizlari devre arasi üzerlerine t-shirt giymis gene göbeklerini açarak ellerinde Türk bayraklari ile dolastiklarini gördüm.Birileri sansürlemis bu belli...

Anladimki Milli takimda bir Fener havasi estirilmeye çalisiliyor.Yani Brezilya havasi estirmeye çalisiyorlar.Çalan samba müzigide bunun isaretiydi.Biz ezigizya! bu kizlarda Brezilyali kizlar havasinda...Bunu hangi gerizeklali düsünmüsse tam ezikçe bir düsünceydi.Tribün açisindan tam mantardi.Yemin ediyorum Trabzonda ki tribünler bu maçtaki milli takim tribünlerine 10 basardi.

Maça deginmeyecegim,deginecek bir sey yok aslinda...Maçtan sonra Ersun Yalan Kral hakan sözleri hafizamda...F.Tekkeye de yazik,bu takimda birileri Hakan Sükür ismini sayiklarken onu eziyorlar.Oysa o sakat sakat oynuyor.Affinbi istesin,Torinolu Saban gelsin...Serefsizler unuttular onun o günlerini.Daha dünya kupasinda onu bitirmek için neler yapiyordular?Allahta yüzüne güldü de son 3.lük maçinda G.Kore'ye 13.saniyede golü atinca tarihe geçti.

Nereden
    Amasya

her sey rezalet 2012 bizi yokuz milli takim berbat fedearson berbat bas berbat olunca gerisi de iyi olmaz ondan istifa federasyon yoksa türkyenin hali cok kötü

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ben milli takimin ve TrabzonsporumuzunIstanbul'da her maçina giden bir kisiyim. Ama C.tesi gitmedim. Neden? Çünkü bu fenerasyon ve Biçakçi yavsagi insanlari ayirmaya kalkisiyor. Size bir örnek vereyim:

Efes Pilsen kendisi için çok önemli AEK ve Panathinaikos maçlarinda (her zamanki bilet fiyatlari 7 ve 5 milyon) parali olsa bile dolacagini bildigi maçlari, sirf gerçekten tezahürat yapmayi bilen gelsin diye bedava yapti. Sonuç olarak o iki maçta Abdi Ipekçi bir cehenneme dönüstü ve iki maçta kazanildi. Hele Panathinaikos maçi muhtesemdi. Salondaki tezahürattan ve gürültüden yanimdaki arkadasimla konusamadim.

Peki son Yunanistan maçinda maç biletleri 10 - 20 - 40 olsaydi bu stat nasil olurdu. Sanirim korkunç olurdu. Milli forma dagitacagim diyorsun. Zaten formalari yaptirmissin sponsorlara,cebinden 1 kurus çikmamis.

Geç Biçakçi bunlari, Türk futboluna verdigin zararlar yetmedi mi. Birak git ya....

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS-KINGS Nickli Üyeden Alıntı

Ben milli takimin ve TrabzonsporumuzunIstanbul'da her maçina giden bir kisiyim. Ama C.tesi gitmedim. Neden? Çünkü bu fenerasyon ve Biçakçi yavsagi insanlari ayirmaya kalkisiyor. Size bir örnek vereyim:

Efes Pilsen kendisi için çok önemli AEK ve Panathinaikos maçlarinda (her zamanki bilet fiyatlari 7 ve 5 milyon) parali olsa bile dolacagini bildigi maçlari, sirf gerçekten tezahürat yapmayi bilen gelsin diye bedava yapti. Sonuç olarak o iki maçta Abdi Ipekçi bir cehenneme dönüstü ve iki maçta kazanildi. Hele Panathinaikos maçi muhtesemdi. Salondaki tezahürattan ve gürültüden yanimdaki arkadasimla konusamadim.

Peki son Yunanistan maçinda maç biletleri 10 - 20 - 40 olsaydi bu stat nasil olurdu. Sanirim korkunç olurdu. Milli forma dagitacagim diyorsun. Zaten formalari yaptirmissin sponsorlara,cebinden 1 kurus çikmamis.

Geç Biçakçi bunlari, Türk futboluna verdigin zararlar yetmedi mi. Birak git ya....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]LÜTFEN

ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben de maçtaydim..görüslerinize aynen katiliyorum...bir milli maçi gösteri , eglence amaçli organizsayona çevirirseniz olacagi budur....bir de herkes (buna bizim trabzonsporlular dahil) herzaman oldugu gibi kendi takiminin taraftarligini daha çok yapti...ayrica ben seyircinin kötü olduguna çoluk , çocuk, bayan olduguna ve bunlarin tezahurat yapamadigina inanmiyorum....orada herkes bir sekilde bagirdi ama , esas mesele organize olamamakti..tribün lideri diye birsey yoktu...maçin basindan sonuna kadar bagirmamiza ragmen ben sürekli kendi sesimi duyuyordum..

maç bitiminde ise bu seyirci maglubiyetin vermis oldugu üzüntüyle birlikte dangalakça bir sekilde ersun hocaya bagirdi, hakan sükürü destekledi..çünkü ülke futbolu ve taraftarliktan bihaberler.....halbuki benim kanaatim..bizim milliler ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalistilar ve de iyi oynadilar...hepsi alkisi hakketti..

bu yunanlilar yapmis oldugu defans gerçekten sinir bozucu koskoca 90 dk. belki bir belki iki kere hata yaptilar...ve hem fizik olarak hem de düsünce yapisi olarak bizden daha üstünler...hepsi avrupada bu yüzden oynuyor..

son parafraf ta gökdenize, bütün sezonun formsuzlugu bu maçina da yansimis ve ayrica 30 yasindaki bir futbolcu gibi 60. dk.'dan sonra fiziki düsüs içine girmis..ne yapip etmeli kendini toparlamali....

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

YA HARBI PATLIYACAM BEE. DELI OLUCAM

VALLA HEPINIZIN SOZLERINE KATILMAMAK ELDE DEGIL BU KADAR KOTU BIR TURKIYE OLMAZ HERHALDE BU FENERASYON GELDI GELELI NE MAC ALABILIYORUZ NEDE TARAFTARIMIZIN DESTEK VERIYOR BUNUN SEBEBIDE FENERIN USAGI LEVENT BICAKCI VE FENERE SIRIN GÖRÜNMEK ICIN BUTUN FUTBOLCULARINI MILLI TAKIMA ALAN BIR ERSUN YANAL BU MACI HAKANSIZ ALMAMIZ COK ZORDU BIR FATIH ZATEN SAKAT SAKAT OYNUYOR TEK KALMIS NE YAPACAK DAHA AMA ALMANYAYA GITMEMIZ DAHA ZOR GIBIME GELIYOR AMA INSALAH GIDERIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gazetelerdede spor yazarlari ayni konuya deginmisler bencede çok hakli bir konu.. 15,000bilet sponsorlara vermisler.. onlarinda milliyetçilikten herhalde haberleri yok sadece sova gelmisler ve çevrelerine "ben yunanistan maçina gittim" demek için gelmisler belli..

ya da mustafa sandal konserine gelmisken maçida izleyelim demislerdir!..

TÜRKIYEYI DESTEKLEYEMEYEN ISTANBUL TARAFTARI !...

trabzonspora dil uzatanlarin sonu böyle olur iste!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)