Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuza Ihanet Edenler

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BENCE BU KONU GÜNCEL KALMALI... TRABZONLU OLUPDA TRABZONSPORA IHANET EDENLERI ASLA UNUTMAMALI VE UNUTTURMAMALIYIZ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar yazilanlarin hepsini okudum.Ben yine de yasadiklarimi ve bazi gerçekleri anlatma taraftariyim,karar vermek size kalmis.

1988 yilinda EG'un gayrettepede ki tofas bayinde ise basladim.Çünkü EG ve Anneannem Trabzon Iskenderpasa'dan mahalle arkadaslari..Bazilarinizin bildigi gibi EG Arsinlidir ama çocuklugunda Iskenderpasa'da ikamet etmistir.Bu tanisiklik vesilesiyle ise basladim.O dönemde bir çok olaya sahit oldum.Çünkü o kadar çok ünlü gelirdi ki büroya sasirirsiniz.

Mehmet Agar,Faruk özak,Ö.S en iyi arkadaslaridir.Faruk Özak ikindiyi kilmaya EG'nin odasina girerdi.Birçok anim oldu 3 sene boyunca orda,ama en önemlisini anlatayim;

Bursayla 3-0'in rövansina çikiyoruz.Maç gündüz ve EG sirketin televizyonunu tam girise koydurup herkese isini biraktirip maç seyretmeye zorladi.Attigimiz tüm gollerde havaya siçradi hatta 5.gol'de Mehmet Agar'in (o gün o da ordaydi) silahini kapip disari sikmaya giderken zor engellendi.Sonra sirkete ait 5 araca Trabzon bayraklari verip "la olum çikin bir tur atip gelin" dedi.O günü hiç unutmadim.

Ogullari Ömer ve Ali GS'lidir ama Trabzonspor'a laf edildi diye Ali'nin okulda kavga ettigini bilirim.En büyük oglu Hüseyin ise zaten Trabzonsporludur.

Aslinda demek istedigim su kulaktan duyma laflarla ve onun ticari anlamda (her zaman söyler) tuttugu Galatasarayliligi sizi haliyle öfkelendiriyor.Ama Trabzona ihanet edenlerin en basina onu koymaniz açikcasi onu yakindan taniyan biri olarak beni sasirtiyor.Sayacak o kadar çok adam var ki...Elbette özellikle yönetici oldugu su dönemlerde ki çikislari bize zarar veriyor olabilir ama içindeki Trabzon düsüncesi sizin dediginiz kadar "ihanet" boyutunda degildir.

Takdir sizin ben onun avukati veya savunucusu degilim ama ben yasanmis gerçekleri ve onun gerçek fkirlerini biliyorum.Benim annem -kizkardesim- anneannem(ki özbe öz laz kadinidir) Galatasaraylidir esim FB'li ama yiyorsa Trabzona bir laf edin yanlarinda...

Yorum yaparken ,fikir yürütürken biraz daha objektif olun....

Nereden
    Ankara

Reha iyi güzelde içinde bu kadar çok TRABZONSPOR sevgisi var dedigin bu adamlarin TRABZONSPORA NE FAYDASI OLMUS ALLAH ASKINA... Birak Trabzonsporu Trabzona ne faydalari olmus... Içinde gerçekten TRABZON VE TRABZONSPOR SEVGISI OLAN BUNU YÜREGINDEN HISSEDEN BIR INSAN ASLA GIDIP BIR BIZANS TAKIMINI DESTEKLEMEZ. Ben bunu kabul edemiyorum...Hiç kimsede ettiremez.

TRABZONSPOR sevgisi kisisel ve ekonomik çikarlarin üstündedir. Bunun baska izahi yoktur. Yok eger degilse o zaman o kisi TRABZONSPORLU degildir...

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar yazilanlarin hepsini okudum.Ben yine de yasadiklarimi ve bazi gerçekleri anlatma taraftariyim,karar vermek size kalmis.

1988 yilinda EG'un gayrettepede ki tofas bayinde ise basladim.Çünkü EG ve Anneannem Trabzon Iskenderpasa'dan mahalle arkadaslari..Bazilarinizin bildigi gibi EG Arsinlidir ama çocuklugunda Iskenderpasa'da ikamet etmistir.Bu tanisiklik vesilesiyle ise basladim.O dönemde bir çok olaya sahit oldum.Çünkü o kadar çok ünlü gelirdi ki büroya sasirirsiniz.

Mehmet Agar,Faruk özak,Ö.S en iyi arkadaslaridir.Faruk Özak ikindiyi kilmaya EG'nin odasina girerdi.Birçok anim oldu 3 sene boyunca orda,ama en önemlisini anlatayim;

Bursayla 3-0'in rövansina çikiyoruz.Maç gündüz ve EG sirketin televizyonunu tam girise koydurup herkese isini biraktirip maç seyretmeye zorladi.Attigimiz tüm gollerde havaya siçradi hatta 5.gol'de Mehmet Agar'in (o gün o da ordaydi) silahini kapip disari sikmaya giderken zor engellendi.Sonra sirkete ait 5 araca Trabzon bayraklari verip "la olum çikin bir tur atip gelin" dedi.O günü hiç unutmadim.

Ogullari Ömer ve Ali GS'lidir ama Trabzonspor'a laf edildi diye Ali'nin okulda kavga ettigini bilirim.En büyük oglu Hüseyin ise zaten Trabzonsporludur.

Aslinda demek istedigim su kulaktan duyma laflarla ve onun ticari anlamda (her zaman söyler) tuttugu Galatasarayliligi sizi haliyle öfkelendiriyor.Ama Trabzona ihanet edenlerin en basina onu koymaniz açikcasi onu yakindan taniyan biri olarak beni sasirtiyor.Sayacak o kadar çok adam var ki...Elbette özellikle yönetici oldugu su dönemlerde ki çikislari bize zarar veriyor olabilir ama içindeki Trabzon düsüncesi sizin dediginiz kadar "ihanet" boyutunda degildir.

Takdir sizin ben onun avukati veya savunucusu degilim ama ben yasanmis gerçekleri ve onun gerçek fkirlerini biliyorum.Benim annem -kizkardesim- anneannem(ki özbe öz laz kadinidir) Galatasaraylidir esim FB'li ama yiyorsa Trabzona bir laf edin yanlarinda...

tamam da trabzonsporlu olmayan bu adam neden galatasaraya paralarini akitiyor? neden galatasaray için sikintiya giriyor? neden gökdeniz fatih olayinda trabzonlu lugunu kullanarak ''bizden baska kimse alamaz onlari'' gibi demeçler veriyo? neden trabzonsporu emmeye çalisiyor? neden trabzonun trzbzonluya ihtiyaci varken trabzonlu olupta neden tarzbonsporu destekklemez bu adamlar? neden????

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı serdar61 Nickli Üyeden Alıntı

tamam da trabzonsporlu olmayan bu adam neden galatasaraya paralarini akitiyor? neden galatasaray için sikintiya giriyor? neden gökdeniz fatih olayinda trabzonlu lugunu kullanarak ''bizden baska kimse alamaz onlari'' gibi demeçler veriyo? neden trabzonsporu emmeye çalisiyor? neden trabzonun trzbzonluya ihtiyaci varken trabzonlu olupta neden tarzbonsporu destekklemez bu adamlar? neden????

Ben Trabzon'lu degilim ve fakat Trabzonspor'a asigim. Öldürseler de baska bir takimi tutamam destek veremem. Bu adamlar serefsiz oglu serefsiz cincona destek verecek hem de Trabzonspor'a en ufak bir faydasi olmayacak hatta zararlari olacak, hem de yok efendim aslinda Trabzonspor'u seviyorlar olacak. Yok yahu? Aslinda bunlarin çikar iliskisi cincon taraftari gibi görünmek degil. Serefsiz bizanslilari tutup da Trabzonspor'u seviyor gibi görünmeleridir. Asil çikar iliskileri Trabzon üzerindendir ve Trabzonspor'u seviyor gibi görünmeleri bu yüzdendir. Ben Ergun Gürsoysuz denen serefsizden nefret ediyorum ve bizden uzak Allah'a yakin olsun diyorum. Ve de o kel kafasini Avni Aker'de bir daha görmek istemiyorum. Defolsun gitsin. Ona karsi öyle bir tezahürat yapalim ki arkadaslar bir daha Avni Aker'e giremesin. Hatta mümkünse Trabzon'a giremesin. Yakamizdan düssün artik. Ismimizi agzina bile almasin.

Nereden
    Ankara

ANALYZER IN DÜSÜNCELERINE AYNEN KATILIYORUM...

REHA SANA BU FORUMU TAKIP ETMEYE BASLADIGIMDAN BERI SAYGI DUYUYORUM. GEREK TRABZONLIST GEREKSEDE BURADAKI YORUMLARINI BEGENEREK OKUYORUM AMA SANA BU KONUDA KATILMAM MÜMKÜN DEGIL. BENCE TRABZONSPOR CAMIASI IÇIN EN TEHLIKELI ADAMLAR BU TIP INSANLARDIR. BIZE DIREK DÜSMAMN OLUP DÜSMANCA DAVRANAN EZIKLERE INAN BUNLARDAN DAHA FAZLA SAYGI DUYUYORUM. TRABZONLU OLUP TRABZONA BES PARALIK FAYDASI DOKUNMAYAN VE ISLERINE GELDIGI ZAMAN TRABZON YALAKALIGI YAPAN BU SEREF YOKSUNU AHLAKSIZLARDAN ISE NEFRET EDIYORUM...

serdar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı

ANALYZER IN DÜSÜNCELERINE AYNEN KATILIYORUM...

REHA SANA BU FORUMU TAKIP ETMEYE BASLADIGIMDAN BERI SAYGI DUYUYORUM. GEREK TRABZONLIST GEREKSEDE BURADAKI YORUMLARINI BEGENEREK OKUYORUM AMA SANA BU KONUDA KATILMAM MÜMKÜN DEGIL. BENCE TRABZONSPOR CAMIASI IÇIN EN TEHLIKELI ADAMLAR BU TIP INSANLARDIR. BIZE DIREK DÜSMAMN OLUP DÜSMANCA DAVRANAN EZIKLERE INAN BUNLARDAN DAHA FAZLA SAYGI DUYUYORUM. TRABZONLU OLUP TRABZONA BES PARALIK FAYDASI DOKUNMAYAN VE ISLERINE GELDIGI ZAMAN TRABZON YALAKALIGI YAPAN BU SEREF YOKSUNU AHLAKSIZLARDAN ISE NEFRET EDIYORUM...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı serdar61 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Trabzon'lu degilim ve fakat Trabzonspor'a asigim. Öldürseler de baska bir takimi tutamam destek veremem. Bu adamlar serefsiz oglu serefsiz cincona destek verecek hem de Trabzonspor'a en ufak bir faydasi olmayacak hatta zararlari olacak, hem de yok efendim aslinda Trabzonspor'u seviyorlar olacak. Yok yahu? Aslinda bunlarin çikar iliskisi cincon taraftari gibi görünmek degil. Serefsiz bizanslilari tutup da Trabzonspor'u seviyor gibi görünmeleridir. Asil çikar iliskileri Trabzon üzerindendir ve Trabzonspor'u seviyor gibi görünmeleri bu yüzdendir. Ben Ergun Gürsoysuz denen serefsizden nefret ediyorum ve bizden uzak Allah'a yakin olsun diyorum. Ve de o kel kafasini Avni Aker'de bir daha görmek istemiyorum. Defolsun gitsin. Ona karsi öyle bir tezahürat yapalim ki arkadaslar bir daha Avni Aker'e giremesin. Hatta mümkünse Trabzon'a giremesin. Yakamizdan düssün artik. Ismimizi agzina bile almasin.

KAFE KAPANDIGI IÇIN YORUM YAPAMIYORUM AMA ANALYZER ARKADASIMIN YAZDIKLARININ ALTINA IMZAMI ATIYORUM... +1967 YARIN BU KONU IÇIN BENDE BISEYLER YAZACAGIM...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

enterasan enterasan.........[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olayi farkli boyutlara çekiyorsunuz ,Ben yasanan gerçekleri anlattim,siz ise sanal gerçeklerden bahsediyorsunuz.Onun GS'a yaptigi yardimlar su götügrmez bir gerçek.Hangi Trabzonlu ama istanbul kulübünde yönetici olan bir adam reklamsiz ,ticaretsiz kalmistir.

Bunlari elestirene kadar neden Trabzonspor'un böyle bir "pazar'i" yok "böyle bir reklami yok" neden yöneticiler bunun için bir girisimde bulunmaz ? Neden Kulübün isim hakkini pazarlamak için çalismaz? Neden naklen yayin için ugrasiriz? Neden gazetelerin ilk sayfasina geçmek için ugrasiriz?

Ezik dedigimiz adamlarla ayni seviyeye indik farkinda degilsiniz."Ezik olanlar" bizim gibi her platformda "neden biz yokuz" diye aglanirlar...Ama bunun için hiç bir çaba harcamazlar.

Simdi siz beni Fenerli casus da yaparsiniz tam olur!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar ben 4 yasinda okuma yazmayi ögrendigimden beri delicesine Trabzonsporluyum ama Trabzonlu degilim. Ben hem anne, hem baba tarafindan en az 300 yillik Istanbulluyum. Ama bu renklere gönül verdim, ben bu takimin asigiyim. Benim tüm ailem Bizans takimlarindan birini tutar. Su anda 27 yasindayim.Trabzonlu olup Trabzonspor'u tutmayanlara kizmakla birlikte, kendi örnegimin varligindan dolayi onlara saygi duymaktan baska çarem kalmiyor. Sadece Trabzonspor'umun üstünde gölge etmesinler baska ihsan istemez.

Ben bu takim için binlerce km gittim, Istanbul'da neredeyse hiçbir maçini kaçirmadim ve Allah güç, kuvvet verdigi sürecede bu takimin pesinden kosacagim....

ts_fan
    Ziyaretçi

Olayi farkli boyutlara çekiyorsunuz ,Ben yasanan gerçekleri anlattim,siz ise sanal gerçeklerden bahsediyorsunuz.Onun GS'a yaptigi yardimlar su götügrmez bir gerçek.Hangi Trabzonlu ama istanbul kulübünde yönetici olan bir adam reklamsiz ,ticaretsiz kalmistir.

Bunlari elestirene kadar neden Trabzonspor'un böyle bir "pazar'i" yok "böyle bir reklami yok" neden yöneticiler bunun için bir girisimde bulunmaz ? Neden Kulübün isim hakkini pazarlamak için çalismaz? Neden naklen yayin için ugrasiriz? Neden gazetelerin ilk sayfasina geçmek için ugrasiriz?

Ezik dedigimiz adamlarla ayni seviyeye indik farkinda degilsiniz."Ezik olanlar" bizim gibi her platformda "neden biz yokuz" diye aglanirlar...Ama bunun için hiç bir çaba harcamazlar.

Simdi siz beni Fenerli casus da yaparsiniz tam olur!!!

kardes neden seni ezik casusu yapalim ki seni???öyle bisey yok...ama sen nasil E.G ile ilgilidüsüncelerini bu kadar rahat ifade ediyorsan, müsade ette bizde bize göre hakli oldugumuz bu konunun arkasinda duralim...

evet bana göre e.g ve onun gibi olan insanlar Okan Abi'nin dedigi gibi düsman saygisi bile haketmiyor, çünkü bu tip insanlar yüzüne basak arkandan baska davranan tipler...Müslümanlik'ta bile münafiklik daha kötü birsey olarak anlatilmistir bizlere...bence bu tip insanlarin münafiktan farki yok...sen ne demissin greywolf arkadas bursa maçini kazanip kupayi aldigimizda sirket araçlari ile tur attirmis...bunun Trabzonspor'a ne faydasi var Allah askina söyler misin???biz ne zaman bir transfer yapmaya kalksak o alacagimiz oyuncuya ezikler degilde hep bu köpekler kanca atmiyor mu???son örnegi tomas'tir, e.g biraz Trabzon'lu olsaydi (gerçi bu kritere de artik inanmiyorum) aradan çekilip tomas'i bize birakirdi...neyse konu böyle uzar gider, ben sonuçta su sözü söylemek istiyorum;

Trabzon'un Trabzon'ludan baska degil, Trabzonspor'ludan baska dostu yoktur...

bizden uzak dursunlar gölge etmesinler, yalakalik hiç yapmasinlar, düsman gibi düsman olsunlar bizde gardimizi ona göre alalim...

SAYGILAR...

Abi bence bunlar aramiza karismis

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS-KINGS Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar ben 4 yasinda okuma yazmayi ögrendigimden beri delicesine Trabzonsporluyum ama Trabzonlu degilim. Ben hem anne, hem baba tarafindan en az 300 yillik Istanbulluyum. Ama bu renklere gönül verdim, ben bu takimin asigiyim. Benim tüm ailem Bizans takimlarindan birini tutar. Su anda 27 yasindayim.Trabzonlu olup Trabzonspor'u tutmayanlara kizmakla birlikte, kendi örnegimin varligindan dolayi onlara saygi duymaktan baska çarem kalmiyor. Sadece Trabzonspor'umun üstünde gölge etmesinler baska ihsan istemez.

Ben bu takim için binlerce km gittim, Istanbul'da neredeyse hiçbir maçini kaçirmadim ve Allah güç, kuvvet verdigi sürecede bu takimin pesinden kosacagim....

[img]smileys/smiley32.gif[/img] seni taniyip utansinlar...

Nereden
    Trabzon

beyler münafik kelimelerini karistirmayalim, lütfen !!!

bunlar cooook agir ithamlar, ALLAH muhafaza diyelim...

sevmeyebiliriz o insani ama böyle kelimeler coook agir...

ts_fan
    Ziyaretçi

yok be kardes ben yapilan olayin münafikliktan farki yok diyorum ve bunu da her zaman söyleyecegim bu kolpalar varoldugu sürece...sen rahat ol benim ne niyetle söyledigim belli takma kafana...

denizci61
    Ziyaretçi

Bunlar her türlü hakareti hakediyorlar. Bende "kansiz" diyorum bu tip insanlara...

Iste evet Trabzon'da dogup Trabzon ve Trabzonspor'a hiçbir hizmette bulunmayan insanlar varya bunlara sinir oluyorum.

Bizim isadamlarimiz birlesse ortaya çikacak gücü kimse durduramayacaktir.

Ama yavas yavas küslükler oratdan kalkiyor gibi Insallah en kötü günümüz böyle olur.

Nereden
    Ankara

Bence bu topic unutulmamali...

TRABZONSPORLUNUN TRABZONSPORLUDAN BASKA DOSTU YOKTUR...

Nereden
    Trabzon

Bence bu topic unutulmamali...

TRABZONSPORLUNUN TRABZONSPORLUDAN BASKA DOSTU YOKTUR...

Nereden
    Ankara

Trabzonsporumun Trabzonlu düsmanlari yine sahnede... Ergun Gürsoy lavugu yine sagda solda konusmaya basladi. Yok efendim Gökdeniz klübe haber göndererek beni alin demis, yok yönetim müsade ederse bu transfer hemen gerçeklesebilirmis...

SEREFSIZ LES KARGALARI... Sizin o topraklarda dogdugunuza insan inanamiyor. Ne zaman Trabzonsporum zor duruma düsse les kargalari gibi ortaya çikiyorsunuz. Karistirmak için herseyi yapiyorsunuz. Ve sizler hayatda en nefret ettigim insanlarsiniz. Çünkü bütün bunlari Trabzonlu kimliginizin arkasina saklanarak yapiyorsunuz...

SIZ EZIKLERDEN DE EZIKSINIZ....

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporumun Trabzonlu düsmanlari yine sahnede... Ergun Gürsoy lavugu yine sagda solda konusmaya basladi. Yok efendim Gökdeniz klübe haber göndererek beni alin demis, yok yönetim müsade ederse bu transfer hemen gerçeklesebilirmis...

SEREFSIZ LES KARGALARI... Sizin o topraklarda dogdugunuza insan inanamiyor. Ne zaman Trabzonsporum zor duruma düsse les kargalari gibi ortaya çikiyorsunuz. Karistirmak için herseyi yapiyorsunuz. Ve sizler hayatda en nefret ettigim insanlarsiniz. Çünkü bütün bunlari Trabzonlu kimliginizin arkasina saklanarak yapiyorsunuz...

SIZ EZIKLERDEN DE EZIKSINIZ....

sinirlenmeye degmez arkadas. Bunlar bu sezonda trabzonu yine böyle yenebileceklerini saniyorlardir.

trabzonlu birinin bunu yapmasina utaniyorum dogrusu.

Olayin çözümü basittir. Insallah bu sene bu çözüm gerçeklesecektir. O adi geçen serefsiz herif Avni Akere girer girmez hep bir agizdan siktir çekilirse bir daha degil Avni Akere girmekSamsun'dan öteye geçemez. Ama nedense bir türlü yapilmiyor. Bu Ergun serefsizi Aziz Yildirim'dan bin kat daha tehlikelidir.

Analyzer
    Ziyaretçi

Ergun Gürsoysuz'u Avni Aker'de rezil edelim. Kel kafasi Trabzon'da bir daha gözükmesin. Daha önce de yazdim bu konuda. Bu les kargasi, Trabzon düsmani serefsizi teshir edelim, sehre kabul etmeyelim. It herif. Soysuz köpek. Dili poposuna girse de bir daha konusamasa keske.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardesler insan nasil dogdugu kente IHANET edebilir?...Iste en büyük örnegi ERGUN GÜRSOY......[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)