Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Özak Bakan Oldu...

Eski Trabzonspor baskanlarindan Faruk Özak bayindirlik ve iskan bakani oldu...

Trabzonspor sayesinde bakan olan birisi daha...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayirli olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

HAYIRLI UGURLU OLSUN

Hayirli olsun..

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayirli olsun. Sasirdim dogrsu. Tayyip Beyin Trabzonlu birini bakan yapmasi hakikaten sasirtti beni. Kendileri pek sevmezTrabzonlulari diye biliyorduk.

Gerçi Spordan sorumlu devlet bakani da vardi eski Trabzonspor baskanlarindan ondan ne hayir gördük ki bundan da görelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

la emin gelir gelmez muhalefet yapma. [img]smileys/smiley4.gif[/img]özlettin kendini ha.

bence faruk özak yapacagini yapti ama basa ondan sonra bakanliktan gelen satilmis febeli bi baskan var ki yakti bizi kulübü m.ali yilmaza borçsuz birakti 95-96 temelini atti..

bu olay trabzonspor içinolur mu bilmem ama trabzon kenti için güzel oldu hayirli olsun hepimize..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ne diyelim basarilar [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuza faydali olacaksa hayirli olsun...

Guests
    Ziyaretçi

Ailece çok iyi bir Trabzonsporludur...[img]smileys/smiley32.gif[/img](her iki oglununda sürekli sitemizi ziyaret ettigini biliyorum.)

hayirli olur insallah...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mehmet Ali yilmaz Trabzonspor sayesinde milletvekili olup,bakan olmus daha sonrada zengin olunca

- benim Trabzonspora verdiklerimi kisme vermemistir diyip kendine prim sagladi her zaman...oysa Trabzonspora %10 hzmet etmisse Trabzonspordan da %90 yararlanmistir.. ve fener yalakaliginida unutmayip fener - trabzon maçindan sonra sadece 1 hakem hatasi oldugunu soylemis ve Trabzonsporlularin fazla tepki gösterdigini söylemisti TGRT de ki bir programda

... sözün özü Faruz Özak beyle böyle olaylar insallah yasanmaz..Basbakana Trabzonun tepkisi sonuç getirdi ve bir bakanlik verdi bize

HAYIRLI OLSUN

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta Sampiyonlar Ligi Finalinde karsilastik Faruk Özakla.. Beni gördü,sansi açildi[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Saka bir yana; ayaküstü konusma imkanimiz oldu..Gerçekten çok sicakkanli ve mütevazi bir insan.. Bakan olmasina çok sevindim.. Bu ülkede Trabzonspor'un hakettiklerini kazanabilmesi için Trabzonsporlularin çok iyi yerlere gelmeleri sart.. Tabii ki Trabzonspor lehine dolaplar çevirmek için degil,ADALET için..Zateno tür basarilarin bizim tarihimzde yeri yok..

toshiba
    Ziyaretçi

Faruk Ozak'in, may'den kat kat daha serefli birisine inaniyorum. O bu camia icin elini tasin altina sokmustur. Ancak ondan gelenler duzeni bozmustur. TS icin ozel birsey yapmasina gerek yok. Adaletli olsun ve kendi cebine degil ulkeye calissin. Sonunda kazanir diye dusunuyorum.

Ancak AKP kendisini affettiremez Trabzon halkina. Yine surpriz gorebilirler Trabzon'da gelecek secimde. Yeni bakanimiza baarilar.

bakanimiza basarilar diliyoruz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]trabzon kenti icin hayirli olsun..

mehmet ali yilmaz ile de ayni kefeye konulup tartisalmamasigerekecek kadar mehmet ali yilmazdan ustundur...

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Faruk Ozak çok kaliteli bir insan oldugundan hiç suphem yok, eskiden beri çok severim, ozellikle kupa zaferlerinden sonra kutlamalarda sampanya yerine serbet kullandirtmasi ona olan sevgimi kat kat artirmisti...umarim Trabzonsporumuza adaletli bir sekilde hakkini verirn oyle torpil morpilde istemez baskalarinda oldugu gibi...bizim farkimiz zaten burada

''Faruk Özak may'dan çok daha iyi bir Trabzonsporlu'dur'' demissiniz, tabi ki öyledir! [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Faruk Özak çok iyi bir Trabzonsporlu ancak, milletvekili oldugu dönemde bir kaç konuda Trabzonspor'u biraz yalniz birakmisti... Tabi ki her insanin hatasi olur... Trabzonspor'umuza büyük hizmetler verdi...Bundan sonra isi devleti yönetmek... Insallah vatanimiza en iyi sekilde hizmet verir... [img]smileys/smiley32.gif[/img]

------------------------------------------------------------ ------

bu arada yanlis anlasilmasin benmay ile F.Özak'ikarsilastirmiyorum...

Faruk Özak gerçekten büyük bir Trabzonsporlu... kulübü de baskan oldugu dönemde çok iyi bir sekilde yönetmisti... [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: yattara11

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

beyler öncelikle Trabzona ve Trabzon Sporumuza hayirli olsun diyorum ve ekliyorum.

Sayin Özak'in Trabzon Sporlulugu'nu tartismayalim bazilariyla karistirmayalim... en azindan fenerbahçenin kongre üyesi degil.

Sayin Özak çok mülayim ve mütevazi bir insan ve çok da iyi bir Trabzon Sporludur.

Bakin kendisiyle 95 senesinde Samsun Spor maçi sonrasinda tanisma imkanim oldu. 3-1 yenmistik. Samsun Sporlu taraftarlar her zaman ki gibi bze karsi öfke doluydular. her neyse maç sonrasinda önce samsun sporlulari saldilar. sonrada bizi bi baktim ki sayin Özak Eski baskanlardan Samil Ekinciyle berber kenarda durmus gelip geçen taraftarlari izliyo. Pek kimse de farketmedi. Hemen kostum tabi yanina elini siktim tebrik ettim. Samil Ekinci ve kendisiyle ufak bir muhabbetim oldu.

Sonra dedim ki hayirdir baskanim niye bekliyosunuz burada. Bana dediki bak kardesim bu maçi kaznmis olabiliriz ama benim için burada bir taraftar kardesimin burnunun kanamadan evlerine ulasabilmesi maçi kazanmamizdan daha önemlidir.[img]smileys/smiley32.gif[/img] Iste bu kadar tarftarini ve kulübünü bu kadar seven bir insan.

o yüzden lütfen Faruk Baskanin Trabzon Sporlulugunu tartismak bile yanlis

saygilarmla...

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faruk Baskan'a hayirli olsun. akp seçim yatirimi mi yapiyo ne. tabi bunu Faruk Özak haketmiyo diye söylemiyorum. o febelilerin arasinda siyrildigina göre vardir bisey ama hayirlisi. ama eski bakan duble yol projesinin basarisizligindan dolayi alinmis. yani 2006 zora girince bizim topçulara sarildilar. duble yol olmayica faruk baskana. yakinda basbakanligi da LEMI ye birakacaklar.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Trabzon ve Trabzonspor için hayirli olsun

bayindirlik ve iskan bakanligi 2.5 yildir basak bir mütahit kesiminin elindeydi neyse ki yanlistan dönüldü

basbakanin karadenize geldigi topraklara sirtini dönmesi insallah son bulacaktir.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor ile çok özdeslesen biri
    ayni zamanda insana yakin sicak insan degerli sahsiyet
    Insallah Karadeniz sahil yolunun yapiminda gereken
    hizlanmayi saglar. Kendisine görevinde basarilar dileriz.

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    basbakanin karadenize geldigi topraklara sirtini dönmesi insallah son bulacaktir.

bence bununla alakasi yok... fazla yumusamayin... [img]smileys/smiley17.gif[/img]sonuçta birisi illa ki bakan olacakti bu da Faruk Özak oldu...

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayirli olsun....

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun kendileri trabzonda komsumuz olurlar mahallemizden bakan çikti yani [img]smileys/smiley36.gif[/img]

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hayirli olsun[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

iyi de faruk özak bayindirliktan anlar mi ki?dün kendisi de bu atamaya çok sasirdigini söyledi..hayirlisi oplsun ne diyelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)