Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRT’nin geç kalmis itirafi

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

digiturk'u bi yere kadar suçlayabiliriz adam serbest piyasada istedigi maçi yayinlar ama DEVLET'in kanali trt serefsizlik yapamaz,yapmaya hakki yoktur!!

Hala istifa etmedi nasil istir analamadim Domuzcuk.Kayseriye yap 100.000 kisilik stadlari sen çürüsün avni akeri listeye almazken

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BarisBakirtas Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Burada büyük suçlu federasyondegildir Trabzonspor kendi sahalarinda oynanan maçlarin açik kanaldan yayinlanmasini istememistir. Asil suçlu Digiturktur söyle bir bakalim maçlara Trabzonsporun cumaya gelmeyen ve derbi maçlari olmadigi hangi maçini yayinladi bu sefersizler en büyük suçlu digiturkdur.

haklisin biz ( yönetimimiz )maclarimizin digitürkden yayinlanmasini istiyoruz fakat niye bu son macda yönetimimiz karsi cikdigi halde federasyon OK yayinlayabilirsin karari verdi dersin ?

yok federasyon suclu degil demek cok yanlis. Digitürke sucu bulmakda yanlis cunkü onlara yayin haklarini iade edende federasyonun taaa kendisi.

Dostum benim yazimi okumadin herhalde tam ben federasyon suçsuz degil demedim. Suçludur ama büyük suçlu degildir.Yayinci kurulus digiturk de istedigi 3 maçi seçme hakkinda sahiptir buna federasyon karismaz. Burada trt,federasyon ve digiturkde suçludur ama en büyük suçlu digiturkdur..

yanlis anlasilma olmus. tam olarak sana katilmadigimi aciklamak istedim.

Kesinlikle hepsi suc, fakat esas sözsahibi kim ?

digitürk 3 mac yayinlama hakkini kimi veriyor ?

Bizim yerimize FB nin macini yayinlamasalardi ne olacakdi ?

Yani federasyon susacakmiydi ?

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ne derlerse desinler artik gec kalmislar bi kere bunlarin ozru kabahatinden buyuk serefsiz trt

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı DieGo Nickli Üyeden Alıntı
    Yayin zaferiTürkiye<!-- Spot ile Haber metni arasindaki bosluk kismi olabilir --><!--/HABER DETAIL AND SPOT-->
    [IMG]height=20 src="http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif" width=1>
    <!--HABER METIN-->Ve Trabzonspor?un TRT isyani sonuç getirdi. Sezon basindan bu yana maçlarinin TRT?den yayinlanmasi konusundaki tepkisini dile getiren, ancak son Istanbulspor maçinin yine TRT?ye verilmesiyle öfkesini iyice artiran bordo-mavililer sonunda Futbol Federasyonu?na karar degistirtti. Futbol Federasyonu bu sezon uygulamaya koydugu her hafta bir maçin TRT?den verilmesi kararindan vazgeçti. Federasyon yetkilileri, yeni sezonda tüm maçlarin sifreli kanaldan yayinlanacagini duyurdu. Türkiye Gazetesinden
    TRT BÖYLE BIR KARARIN DUYUMUNU ALMIS OLSA GEREK KI FEDERASYONU DIREK, DIGITÜRK Ü DOLAYLI OLARAK SUÇLADI.
    KENDIDE GÜNAH ÇIKARDI.ÖLMÜS ESEK KURTTAN KORKARMI MISALI...

Nereden
    Kastamonu

BJK.MAÇLARINI DIGITÜRK YAYINLAMAKLA SÖYLE CANLI CANLI CINAYET HABERI KAPARIM DIYE DÜSÜNEBILIR.ADAMLAR HAKLI CANIMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    bu 3 küçüklerin anasini avradini bütün TSliler s-ksin ALLAH HEPINIZIN CEZASINI VERSIN

arkadasim bu kadar küfürlü konusma lütfen!

FATIH SULTAN TEKKE

+1967

bordoomavii
    Ziyaretçi

herkezin tuttugu biçakciya girsin...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeter ki BIR ARADA OLALIM. BU TAKIM BU SEHIR KIMSENIN DEGIL HEPIMIZIN....
    ISTE BU

Çözüm Ingiltere'de ki sistem ama Türkiye'de ki hiçbir kanal (digital platform ya da açik kanal) bunu basaramaz. Ingiltere'de (yanlis biliyorsam lütfen düzeltin) SKY her maçi digital platform üzerinden ayri kanalllardan yayinliyor. Böylece isteyen her maçi izleyebiliyor. Böylece her maç gösterildigi için, yayin geliri de puan durumuna göre dagitildigi için hiçbir saibe çikmiyor, hiç kimse masabasi oyunu yapamiyor...

KARDES ORASI INGILTERE , BU ÜLKEDE PIS OYUNLAR OLMASAYDI BIZIM BELIMIZI HIC KIMSE BÜKEMEZ

trt ne yapmaya calisiyo be kardesim lig bitti aciklama anca geldi

Maçlar sifreliye!

Sezon bitti federasyon karar aldi. Bundan sonra yeni sezonda Trabzon'un maçlarinin açik kanaldan verilmesi federasyonca yasaklanacak. Yeni sezonda maçlar sifreli kanala verilecek. Karar sonrasi Trabzonsporlu taraftarlar "Lig bitince uyandilar. Tebrikler yani, inanamiyoruz. Zirveye oynayan takimlar arasinda tek açik kanaldan yayin bizimkiydi" dediler.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Maçlar seneye sifreli Digiturk 3/5 3/5 etti verir maçlari....

Burdan söyle bir sonuç çikiyor ki birlik olunca ve sesinizi çikarinca
    digerlerinin yaptigi gibi isler yavas yavas rayina oturuyor....

Arkadaslar böyle devam edelim susmak tepkisiz kalmak yok...Hak isteyenin degil almasini bilenin...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=sanatik]
    Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Burada büyük suçlu federasyondegildir Trabzonspor kendi sahalarinda oynanan maçlarin açik kanaldan yayinlanmasini istememistir. Asil suçlu Digiturktur söyle bir bakalim maçlara Trabzonsporun cumaya gelmeyen ve derbi maçlari olmadigi hangi maçini yayinladi bu sefersizler en büyük suçlu digiturkdur.

haklisin biz ( yönetimimiz )maclarimizin digitürkden yayinlanmasini istiyoruz fakat niye bu son macda yönetimimiz karsi cikdigi halde federasyon OK yayinlayabilirsin karari verdi dersin ?

yok federasyon suclu degil demek cok yanlis. Digitürke sucu bulmakda yanlis cunkü onlara yayin haklarini iade edende federasyonun taaa kendisi.

Dostum benim yazimi okumadin herhalde tam ben federasyon suçsuz degil demedim. Suçludur ama büyük suçlu degildir.Yayinci kurulus digiturk de istedigi 3 maçi seçme hakkinda sahiptir buna federasyon karismaz. Burada trt,federasyon ve digiturkde suçludur ama en büyük suçlu digiturkdur..

yanlis anlasilma olmus. tam olarak sana katilmadigimi aciklamak istedim.

Kesinlikle hepsi suc, fakat esas sözsahibi kim ? Tabiki parayi veren digiturk anlasma federasyonla en basta imzalanmistir.

digitürk 3 mac yayinlama hakkini kimi veriyor ? Federasyonla anlasmasinda böyle. Daha öncede günde bir maç toplam üç maçti ama simdi istedigin zamanda 3 maç.

Bizim yerimize FB nin macini yayinlamasalardi ne olacakdi ? Bence iyi olmazdi sonuç itibariyla fbde sampiyonluga oynuyor ama bjk deseydin hak verirdim.

Yani federasyon susacakmiydi ? Belki basinda bisey demezdi federasyon ama masa basinda çok söyler söyleyecegine eminim.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

TRT demisken birsey daha ekliyeyim...

Aksam TRTdeki spor programinda Cüneyt tanmana TRabzonsporla ilgili konusurken su soruldu:

"Mondragonun Trabzonsporla SLiginde oynamak istedigi ve ilgilendigi söyleniyor ne diyorsunuz"

O anda yüz ifadesini görmeliydiniz...Önce gözleri fal tasi gibi
    açildi,Kekelemeye basladi "yani", "e", "simdi" diye afalladi .Surati
    abartmiyorum bembeyaz olmustu...

Açiklamasi daha gülünç tabi:

"tabi TS iyi bir kaleci arayisinda fakat Mondragon ile ilgilenmesini ben etik bulmuyorum, bu trabzona yakismaz"[img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ben de sorarim sana Cüneyt; geçen senelerde Gökdenizin aklini
    bulandirmaniz, Olimpiyat stadinda ve Samiyende küfürler yagdirmaniz bu
    etik ve ahlaka uygunda Mondiyi almaya gelince mi degil...

Sorarim sana.Tabi yusuf yusuf etti böyle söylersin...Serefsiz seni...[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

lig bitti ondan sonra dediler vay hiyarlar.

tsligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Smdi 4mac hakki da Digiturke mi gecti?

Peqi önümüzdeki sene bizim maclari full vereccekler mi?

Yoqsa gene 3takimdan devam mi??

full verecekler herhalde

tabiii birsey dahavar Full verir iseler anladim kadari ile biz çogu maçlarimiz derbiler hariç gündüz oyniyacagiz çünkü 4 takimin maçini verecekler 3günde bunlarin 1 si gündüz oyniyacak. buda çogunluk ile biz olacagiz sanirim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

abi 4 maçta mi digirürkte olacak? bilen varmi kesin olarak?

eger öyleyse hiç yoktan iyi olur bu onlarin yola geldiginin göstergesi niteliginde!

FATIH SULTAN TEKKE

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt'nin söylemesinin bir anlami kalmadi lig bitti...

abi onlarin da caresi kalmadi artik yok öyle 10 puan arkadakilerin macini yayinlamak

[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlarin hepsi S E R E F SI Z ne diyim ben simdi yuzlerine tükürsek yarabbi sukur diyorlar...ikiside berbat yonetim..2sinide....

seneye 4 mac yayinlaniyor ise bu bizim maclarin gunduz oynanacagi anlamina gelmez 1 kanal daha açar...

bide bu sene avrupa stantardi geliyo yayinci kurulus paralari siralamaya göre dagitacak

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

digiturkte akil yok ki eger olsaydi trabzospora ayri kanal acarlardi ben istanbulda yasayan biri olarak trabzonumun sadece 8 macini izlemek icin digiturk aldim eger kanal acilirsa digiturkte patlama olacagina garanti verebilirim

Nereden
    Kastamonu

CUMA:20:00
    CUMARTESI :19:00--21:00
    PAZAR:19:00

DIYE MAÇ PROGRAMI YAPILABILIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)