Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’umuzun genç yildizlari...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

dünkü macta en cok göze carpan futbolcu ufuk oldu ikin´ci yarida.

buna ne diyorsunuz.

saygilarimla.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bordomavi Nickli Üyeden Alıntı

dünkü macta en cok göze carpan futbolcu ufuk oldu ikin´ci yarida.

buna ne diyorsunuz.

saygilarimla.

Bence dunku macta yeni yildiz aranacaksa kesinlikle Selimdir bana biraz ogunu animsatmadi degil insaallah onun kadar iyi olur!

Ufuk kendini cok guclendirmeli sirf guc antrenmani yapmasi lazim uzun bir zaman ozaman ikinci bir gokdeniz olabilir..

Evet dogru selim muthi$ bir oyuncu tek bir hatasi olmadi macta in$allah boyle devam eder.

ufuk bayraktarin teknigi super ama fizik olarak biraz zayif ama fizik geli$tirmek teknikten daha basit in$allah o da fizigini geli$tirse TRABZONSPORUmuzun yildizlari arasina girer.

Hem arkada$lar bu iki genc TRABZONLU oyle degil mi?

Nereden
    Hollanda

ben murat abinin dedigine katiliyorum

masteribo gonderilenlerin sayisina baktimi?

yerim ben o sayiyi bi daha mesaj gonderirsen o sayi degi$ecek sen en iyisi bi daha mesaj yollama oldumu olece bakkkk

Nereden
    İstanbul

isallah devamli oynarlar yaaaa

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Selamlar,

Evet dünkü maçda cidden Ufuk göze batti,Selim'de çok iyi oynadi diyebilirim.Murat arkadasim dedigi gibi bende onu Ogün'e benzettim.Açikca göründü ki D'Haene gereksiz bir oyuncu,heleki yaptigi penalti'yi acemi Selim bile yapmadi.Bende gönderilmeli ve defansa alternatif olarak kesinlikle Selim düsünülmeli.Daha iyisi varken elin yabancisina para vermek akillica olmasa gerek.Bence takimin en iyi transferi o iki çocuk su ana kadar.Umarim böyle devam ederler ve " biz olduk artik"deyip yan gelip yatmazlar.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hoca onlarla ilgilenir...umarim kulübe coooook hizmet ederler...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Dahada böyle yetenekler çikarmaliyiz. Geleceimiz bu çocuklarda.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsi iyi topçular... Selim libero sikintisi içerisinde oldugumuz için sans buldu diye düsünüyorum. Fena da degildi ama o mevkiyi o yasta bir adama emanet eden kaç kulüp var, ve dahasi o yastaki adam için aslinda son derece dogal olan bir hata sonucu kaybedilen bir maç nasil bir etki yapar? Insallah herkes her zaman böyle destek verir çocuga. Önünde uzun yillar var...

Ufuk en fazla göze batan adam. Ama ben (daha önce de söyledigim gibi) o mevkide çooook daha güçlü bir adam seyretmek isterim. Her ikili mücadelede yerde kaliyor. Tamam çok yetenekli, iyi top sakliyor ama fiziksel güç çok önemli. Yanyana geldiklerinde dikkat ettim, Yattara bile kalipli onun yaninda...

Çaglar bastan beri söylüyorum, benim favorim. Güçlü, kafasini kaldirarak oynuyor ve mesafe tanimadan sut çekebiliyor. (PAF maçlarinda böyle gollerini çok seyrettim) Bence bir kusuru var, biraz fazla görev adami. Trabzonspor formasinin ne demek oldugunu iyi biliyor olacak ki risk almadan topu alip ilk firsatta en yakindaki arkadasini posizyona sokma amacini tasiyor daima. Oysa adam geçebilecek, bogusacak ve sut çekecek enerjisi daima var. Dedigim gibi, ben en çok ondan ümitliyim.

Emre Aygün de iyi topçu süphesiz. Aman ikinci Alisn olmasin.Insanin basina ne gelirse cin olmadan adam çarpmaya kalkmaktan geliyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı streiker Nickli Üyeden Alıntı

........Açikca göründü ki D'Haene gereksiz bir oyuncu,heleki yaptigi penalti'yi acemi Selim bile yapmadi.Bende gönderilmeli ve defansa alternatif olarak kesinlikle Selim düsünülmeli.Daha iyisi varken elin yabancisina para vermek akillica olmasa gerek.......

Maçi seyrederken kimin ne yaptigini bilemem. Ben sahsen pozisyonlari birbirine bagli degerlendiririm hep. Benim gördügüm, o penaltida hata D'Haene' de degil Selim'deydi. Adamini kaçirdi, D'Haene kosup yetisti, olmayan bir penalti oldu. Iyidir, kötüdür, kalmalidir, gitmelidir ayri... Ama o penalti posizyonunda suçu yoktu adamin...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ufuk cok iyi süper Hareketleri var....bu sene isimize yarayacak[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

........Açikca göründü ki D'Haene gereksiz bir oyuncu,heleki yaptigi penalti'yi acemi Selim bile yapmadi.Bende gönderilmeli ve defansa alternatif olarak kesinlikle Selim düsünülmeli.Daha iyisi varken elin yabancisina para vermek akillica olmasa gerek.......

Maçi seyrederken kimin ne yaptigini bilemem. Ben sahsen pozisyonlari birbirine bagli degerlendiririm hep. Benim gördügüm, o penaltida hata D'Haene' de degil Selim'deydi. Adamini kaçirdi, D'Haene kosup yetisti, olmayan bir penalti oldu. Iyidir, kötüdür, kalmalidir, gitmelidir ayri... Ama o penalti posizyonunda suçu yoktu adamin...

yokya selim adamini kacirmadi, o adami ortasahadan beri ufuk kovaladi yakaliyamadi, ama iyi kapattik sonrada karel ceza alaninin disinda(pozisyona yakin oldugum icin net gordum) faul yapti hakem yanlis kararla penalti verdi, bence karel mukemmel oynadi bu macta.

Sonucta Bremenalmanya sampiyonu bize karsi birkac pozisyon bulmasida dogal.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

yokya selim adamini kacirmadi, o adami ortasahadan beri ufuk kovaladi yakaliyamadi, ama iyi kapattik sonrada karel ceza alaninin disinda(pozisyona yakin oldugum icin net gordum) faul yapti hakem yanlis kararla penalti verdi, bence karel mukemmel oynadi bu macta.

Sonucta Bremenalmanya sampiyonu bize karsi birkac pozisyon bulmasida dogal.

Valla benim seyrettigim maçta Selim kaçirmisti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Asagidan check edebilirsin...

http://www.milliyet.com.tr/content/futbol/ts/index.html

Gençlere mesaj
    GENÇ oyunculari begendigini de belirten Ziya Dogan, "Selim Akbulut iyi oynadi. Son dakikalarda kaçirdigi rakibine D'Haene, yetisemeyerek penaltiya sebebiyet verdi. Ancak genelde iyiydi. Ufuk ve Çaglar da iyi. Bizim için bir Gökdeniz veya bir Fatih neyse gençler de ayni degerdedir.

Nereden
    Avrupa Diğer

belki Selim o adami karsilamaliydi ama adam topu ortasahadan alip geldi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeni oyuncular iyi hata da yapabilirler heyecandan üstlerine fazla gitmemek laz1m ayr1ca ali sen gibi simartilmamalari de lazim kaybolup gitti ali gibi bir yetenek bu sene çok isimize yarardi...

Evet bu simarma konusu çok önemli.Bizim çocuklarin hamurunda futbolculuk var ama galiba biraz da simarmaya müsait yapilari var.

Hami,Fatih,Gökdeniz,Alisen...örneklerinde oildugu gibi star olabilecek potansiyele sahip oyuncularimiz maalesef genellikle sorunlu bir dönem geçiriyorlar.

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar ufuk yattaranin sag tarafta yaptigi hareketlerin benzerlerini sol tarafta yapacak kalitede birisi oldugunun sinyallerini verdi bilhassa ev maclarinda kapanan takimlara karsi hem sagdan hem soldan rakibi kitleyebiliriz diyer oyuncularda iyi kumas sampiyon olmus bir paf takiminin bos oyuncusu zaten olamaz.trabzonspor cok kaliteli yabanci ve yerli alamadigi taktirde siradan adam yerine kendi genclerine onem verme zamani gelmistir gecmesin!!!saygilar

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Insallah müthis futbolcu olurlar

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

selim yetismis karel yetisememis tartismalarina giriyoruz.. bastan beri diyorum ben.. bize yetismis yabanci gerekir.. ya da yattara gibi Allah vergisi bir yetenek.. yoksa genç yabanci alip yetistirecegi diye karel gibilere sabredersek olan arada selim lere olur.. zaten karel le kimi kiyasliyoruz?tolgayi degil selim i.. e öyleyse ne isi var bu adamin yabanci kontenjaninda, selim gibi bir türk genci varken.. sorun bu bence..

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence cocuklarin hepside cok yetenekli . Üzerlerinde durulursa Trabzonspora cok faydali olacaklarina inaniyorum. Ama sizde takdir edersinizki hicbiri sampiyonlar ligi ya da sampiyonluk yarisinin stresini kaldiramazlar. ihtiyac olan mevkilere kaliteli ve tecrübeli yabanci oyuncu sart.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Seyrettigim kadariyla Ufuk ve Selim gerçekten çok yetenekli. PAF takimini bilen izleyen arkadaslar cevaplarsa sevinirim.

Ufuk'un sutlari nasil ? golcü özelligi var mi ?

Selim sezon boyunca nasildi ? Yeterince hizli mi?

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Seyrettigim kadariyla Ufuk ve Selim gerçekten çok yetenekli. PAF takimini bilen izleyen arkadaslar cevaplarsa sevinirim.

Ufuk'un sutlari nasil ? golcü özelligi var mi ?

Selim sezon boyunca nasildi ? Yeterince hizli mi?

Ufuklan da Selim Abilende Beraber Oynamis Biri Olarak söylim..

Ufuk-- Bir gökdeniz kadar cabuk ceviktir kenardan iceri dogru süper driplink yapar defansi dagitir.. golülügü de vardir ama daha çok alt yapida sol iç oynuyodu sol iç de ve kenarda daha faydali olur zira sirti dönük oynayamiyo..

Selim-- Liberolusitem kullanildigi zaman libero olaak oynardi ama sonra stopere döndü ne çok hizlidir ne çok yavastir.. adam markaji iyidir ve tou oyuna iyi sokmasi en büyük özelligi paf takimda bazen ön libero olarak oynadigi omustu..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sagol erhan, ins 2-3 sene icindede senin hakkinda bir topic acariz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

SagoL Erhan

Sen de genç takim oyuncumuz musun ? Hangi mevkii de oynuyorsun?

Gördügüm kadariyla Ufuk gerçekten süper bir yetenek... Ama biraz ekmek yemesi gerek gibi , çabuk düsüyor...

Bizim PAF takimda A takima çikacak ortanin ortasi oynayacak kimse yok mu?

Bu arada Çaglar nasil ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)