Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 268 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karel D?Haene

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ortasaha oyuncusu oldugunu kendisi de söylüyor zaten.

Adamin kumasi belli. Iyi niyetinden süphem yok yalniz onunla olmaz....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

karel daha 23 yasinda yani bizim altyapidan yetisen yada bireaz daha yasli olup baska bir takimdan gelen oyunculardan bu anlamiyla bir farki yok... gecen yil ilk devre 17 mactada gorev yapti ve ligin en az gol yiyen takiminin defansinda oynuyor!!! bu size bir seyler anlatiyordur umarim!

ve en onemlisi yedek kalmayi vs. dert etmiyor gorev alinca cikip oynuyor! gecen yil gaziantep maci buna iyi bir ornek teskil ediyor ikinci yarinin cogunda yedek bekledi sonra tolga sakatlaninca cikti gaziantepte mukemmele yakin oyun sergiledi kiev macinda bilmem farkettiniz mi kornerlerde hep ileri cikti o zamanlarda topla ilk bulusan oyuncu oldu...

alt yapisi inanilmaz guclu bir oyuncu sanirim biraz zaman birazda ilgi onu cok daha iyi yerlere getirecek ve bir gun bizim vazgecilmezlerimiz arasina girecek...

armagan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

maxim ve sommers gonderildi d hane kaldi d hane guven vermior maclarda cao az olumlu hareket yapmior. bence gitmeliydi.kaldi bari adam gibi oynasin

KeeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vasat bir defans oyuncusu.

Bir de her büyük maçta ters vurus yapip bizim kaleye topu göndermiyor mu?

Valla soguk soguk terler döktürüyor bize...

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biraz ole ama bizi idare eder liglerde tolgayi felan dinlendirmek icin

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ben hayatimdaki en büyük zevki ezik kizdirirken aliyorum arkadaslar..

alin iste size ezik kizdirma tüyolari

mahallede kahvede okulda isyerinde rahat birakmayin bunaltin daraltin hepsini rezil edin madara edin ))

FENERLIMISIN? ALLAH BASKA DERT VERMESIN

BIR GÜN HERKES FENERBAHÇELI OLACAK. GERI KALAN 364 GÜN TRABZONSPORLU

BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS!! HAYDI FENERE ALKIS

AIDSLIYIM DE VEREMLIYIM DE FENERLIYIM DEME

EN IYI FENERLI ÖLÜ FENERLI

BIR GÜN BELKI FENERBAHÇEDE TÜRKIYE KUPASINI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZMI ))

KARAKÖY OUT. KADIKÖY IN

HER REKORU TRABZONSPOR KIRAR SAPI FENERBAHÇELIDE KALIR

DURUN SEKSEN BESMILYONLUK FENEBAAZE ZAMIASINA YAKISMIYOR AAA ))

YA AZ ÖNCEDE ANTIFENERBAHCE.NET SITESINI DOLASTIM MÜKEMMEL YAPMIS ADAMLAR YAA HELAL OLSUN VALLAHA.. GIRMEYENLEREDE TAVSIYE EDERIM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

burda konumuz Karel Adriaan Roby Korneel D'Haenearkadasim.sen bunlari serbest kürsüye yaz.
    <CENTER></CENTER>

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

D'haene bence kesinlikle defansta oynamamali,kritik bir maçta atacak kendi kalesine golü de kafayi yedirtecek bize,ama Hüseyin'e alternatif olabilir,yani defansif orta saha olarak daha faydali olur kanaatindeyim.Hattaskoru korumak gerektiginde defansin önünü ikilemek için Hüseyin'in yanina da alinabilir.

Defansta oynaya oynaya orta saha adami özelliklerini kaybetmese bari.

Nereden
    Ankara

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Acaba atiyor da biz mi göremiyoruz? (Göstermeden atiyor ya...)

Abi ne ince bir espridir bu?..Tebrikler...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TORUN Nickli Üyeden Alıntı

D'haene..... Bence kapasitesi belli. Pek fazla yorum götürecek bir konu degil. Eksileri artilarindan çok. Istir kisinin aynasi lafa bakilmaz.

Ziya Hocagönderileceklerin basina yazmisti ama, kader onu D'Haene'yle bas basa birikti. Denize düsen yilana sarilir misali.....

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

böyle 3. sinif adamlari almayami paramiz yetiyor ancak.. deli olacagim yahu.. almayalim.. sag kanattan bozma tayfun bile onun kadar oynayabiliyor stoperde..

HasanBJK
    Ziyaretçi

biraz düz bir futbolcu ama tolganin yoklugunda iyi mucadele ediyor. tolganin iyi bir yedegi bence. Ayrica Takimin En Yakisikli futbolcusu [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Avrupa Diğer

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bu adamin bir seyi dikkatimi cekti ilk once tesaduf olarak algiladim daha sonra her macta tekrar edince artik kendi beceri ve on sezisine bagladim ( Rakipler kontraya cikarken tam kotu yakalandik derken rakibin her pasi sanki karele geri pasi gibi veriliyor ) kisacasi bu adam nerde duracagini iyi bildigi icin takimda kendine yer bulabiliyor.saygilar</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

de haenenin futbol altyapisi takimdaki bir cok oyuncudan cok cok ustun! eger hasan ucuncu bvelcika dogmus olsaydi sanirim turkiyede yildiz olurdu;-))

yerinde durusu oyunu okuyusu cok iyi birde son maclarda akin baslatna rakiplere ortasahada cok iyi basiyor! izleyin farkdeceksiniz!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik direktör Ziya Dogan?in, ?satilmasi? için öneride bulundugu, ancak sakatliklar nedeniyle teklifinden vazgeçtigi Karel D?Haene, ortaya koydugu basarili performansla teknik heyeti de sasirtti. Tolga?nin 2 haftadir iyilesmis olmasina ragmen defansta degisiklige gitmeyen Dogan, Belçikali futbolcudan son derece memnun oldugunu gösterdi. Bu durumu sorun etmedigini söyleyen Tolga da, ?D?Haene çok iyi oynuyor. O, benden formayi aldi. Simdi ben, ondan formayi alabilmek için mücadele edecegim? derken Belçikali sunlari söyledi: ?Bu oyunumu sürdürdügüm sürece de 11?den kesilmem. Bu rekabet takima yarar sagliyor. Tüm sakatlarin iyilesmesinden sonra Türkiye?nin en iyi savunmasi artik Trabzonspor?da.?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı HasanBJK Nickli Üyeden Alıntı
    biraz düz bir futbolcu ama tolganin yoklugunda iyi mucadele ediyor. tolganin iyi bir yedegi bence. Ayrica Takimin En Yakisikli futbolcusu [img]smileys/smiley2.gif[/img]

arkadasim nickindeki bjk yi anlayamadim!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

bos kahvebasanlardansan burada isin ne

adminlere duyurulur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neredeyse tolga kadar olacaksin ha gayret

Acik konusuyorum: bence bu futbolcunun asla ilk 11 de yeri yok. fazla yorumda yapmiyorum, bana göre bu futbolcu sadece Trabzonsporun maddi olumsuzluklari yüzünden ilk 11 de yer aliyor. Görünümüne filan yorum yapmam, yok yakisikliymis, karizmatikmis, sevimliymis, bunlar hic önemi bulunmayan ve takimi hicbir yere götürmeyecek olan düsüncelerdir. saygilar.

Nereden
    Avrupa Diğer

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ve antep macinda gorevini tam yapan oyuncu olarak goze carpti .</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Guests
    Ziyaretçi

dhane giderek form tutuyor son 2-3 maçtir gerçekten süper oynadi. ama tolganin takima girmesi gerekir artik.

Nereden
    Amasya

dhane cok iyi performan sergiliyor son zamanlarda ama hava toplarinidan korkuyomu ne hep bir tehlikie oluyo o arkada olursa

Nereden
    Ankara

"Ronaldo kadar iyi bu adam" denilen Gaziantep'li Tarik ElTayyeb'i resmen sahadan sildi Karel.Adam maça küstü resmen,ayagindaki her topu Basti aldi Karel.Tek eksigi kendine güveni,topu hemen en yakinindaki adama ya da Petkoviç'e veriyor.

Bir de bu adam aslinda defansif orta saha oyuncusu,bence Tolga'nin degil Hüseyin'in alternatifi olmali (Tayfun olsun Tolga'nin alternatifi),ya da skoru korumak gerektiginde geçen yil Sommers gibi Hüseyin'in yanina alinmali.Defansin önünde Hüseyin ve Karel,arkada Tolga,Erdinç,Emrah,Volkan.Gol yersek ben de futboldan anlamiyorum...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Kim ne derse desin ben bu adama hiç isinamadim.Buna verilecek sansin ve paranin yarisi alt yapidan gelecek bir futbolcumuza verilme daha yararli olur düsüncesindeyim.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı

"Ronaldo kadar iyi bu adam" denilen Gaziantep'li Tarik ElTayyeb'i resmen sahadan sildi Karel.Adam maça küstü resmen,ayagindaki her topu Basti aldi Karel.Tek eksigi kendine güveni,topu hemen en yakinindaki adama ya da Petkoviç'e veriyor.

Bir de bu adam aslinda defansif orta saha oyuncusu,bence Tolga'nin degil Hüseyin'in alternatifi olmali (Tayfun olsun Tolga'nin alternatifi),ya da skoru korumak gerektiginde geçen yil Sommers gibi Hüseyin'in yanina alinmali.Defansin önünde Hüseyin ve Karel,arkada Tolga,Erdinç,Emrah,Volkan.Gol yersek ben de futboldan anlamiyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KAREL Dehane Trabzonsporda ilk on birde oynayacak kapaside bir oyuncu degil.hele hele yabanci kontenjanini doldruacak kapaside hiç degil.Ama Trabzonsporda yedek kalacak kapaside bir oyuncu.Tabiki eger hedefimiz sampiyonluksa,avrupada bir seyler yapmak istiyorsak.eger hedefimiz küçükse o zaman 4x4 lük olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)