Sayfa 5 Toplam 158 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3927 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resmi Sitemiz | Trabzonspor.org.tr & com.tr

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi Sitede Fanatik'in haberlerini alip aynen koymak ne kadar dogrudur ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    www.trabzonspor.com.tr den alisveris yapmak için girdim. Girmez olaydim[img]smileys/smiley5.gif[/img]Ytl ye geçmisizde ne geçis bee.!!! [img]smileys/smiley7.gif[/img]Bu kadar basit bir seyi bile karman çorman yapmislar. Birki sey alipta kasaya gittinmi saçma sapan bi hesap çikartiyor sana. Bi terlik aliyorsun 204 ytl, kitap istiyosun 5 ytl[img]smileys/smiley18.gif[/img]Sunu bi an önce düzeltsinler yahu bu ne.!!!!

Düzeltmisler bugün [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alisveris yapmak için kredi kartimin olmasi sart mi?
    Evet mutlaka kredi kartiniz olmak zorunda. Ama en kisa sürede havale ve posta çeki yoluyla da siparisler alinabilecektir.

----

iste bu birçok kullanici için iyi haber

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artik formalara istediginiz isim ve numarayi yazdirip satin alabilirsiniz.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor.com.tr adresinden iletisim sayfasina mesaj birakmak istedim fakat iletisim sayfamiz çalismiyor.

Wap sayfasi 4 aydir güncellenmiyor,kurumsallasan bir Trabzonspor'a yakismayan seyler bunlar, dilerim artik internet'in pazarlama,tanitim,reklam vs. gibi alanlarda ne denli önemli oldugunu kavramanin kulübümüz için zamani gelmistir.

Guests
    Ziyaretçi

ANKARADA TIRA KLÜBE ÜYE OLMAK IÇINGITTIK. ADAM KREDI KARTI ILE ÖDEMEYE YAPAMIYACAGIMIZI BELIRTTI. GEÇICI BIR SORUN FALANDA DEMEDI. DIREK ÖDEME YAPAMIYACAGIMIZI AMA FORMU DOLDURUP ISTANBULDA HALLEDEBILECEGIMIZI BELIRTTI(EMORFO SAHIT).BU OLAYDANGENEL MÜDÜRÜMÜZ BURAK GÜRDALA ILETTIM BURAK BEY ISE ÜYE ISLEMLERININ KREDI KARTI ILE YAPILDIGINI SÖYLEDI HATTA KREDI KARTI CIROLARINI KONTROL ETTIGINI BELIRTTI. HERHALDE BIZI BASINDAN SAVDILAR TIRDA[img]smileys/smiley5.gif[/img]Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı
    artik formalara istediginiz isim ve numarayi yazdirip satin alabilirsiniz.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

bu olay cok iyi iste

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Açikcasi Clup Tir'inda hayal kirikligina ugradim. Daha çok çesit ve daha güzel bir dizayn yapilabilirdi.

Maçtan önce alisveris yaptik. ancak para ödeme sistemi sanki kamu kurumuna para ödüyor gibisiniz.bir yazar kasa koymak bu kadar zor olmamali.

Türkiyedeki TS clublarin adresleri var mi kulüp sayfasinda

Varsa nrededir ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu arada greywolf'un ifadesine göre ankarada TSclub tirindan bazi kendini bilmezler (izdihamdan faydalanip) para ödemeden alis-veris (sadece alis oluyor bu galiba) yapmislar.Bu [img]smileys/smiley35.gif[/img]çocuklari trabzonsporlu olamaz kendilerini bir an önce bentderesine annelerinin yanina davet ediyorum.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

E yuh artik! [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

TS Club'larimizinartik çagimiza uygun olarak isletilmesi gerekiyor. Kurban bayraminda yaptigim alisverislerin parasini, kredi kartindan taksit yapmadan çektiler. Daha önce 50 milyonun üzerine 2 taksit yapiliyordu.Artik Is bankasina taksit yapmiyorlarmis,diger 3 takimin magazalarinda vade sayisi çok genis ve bir çok bankanin kartina taksit yapiyorlar. Bu noktada insanlari alisveris yapmayatesvik etmekiçin,taksit sayisi artirilmalidir. Ve ürün portföyümüzü mümkün oldugu kadar arttiralim.Magazaya giren insanin seçenegi çok fazla olmali,özelliklealisveris yapmaktan bikmayan bayanlarimiz için ürün sayisi çok yetersiz.

Anakara'dayken statin yanina konuslananTS Club'in tirini ziyaret eden,bazi utanmaz ve serefsiz adamlarin(taraftar diyemiyorum,bunlar bizim taraftarimiz olamaz) kalabaliktanda yararlanarak,aldigi ürünü para vermeden çaldigini ne yazik ki bende oradaki arkadaslardan duydum.Bu bes para etmez adamlarin,bizim camiamizdan olmamasi en büyük dilegim...

kutoz
    Ziyaretçi

Bu vade olayi konusunda da ben bir kaç kez resmi siteden mail attim. Mailimin isleme alindigina dair bir mesaj aldim ama her hangi bir cevap alamadim.

Bence de bu vade olayi artirmalarinda fayda var. Memleketin hali belli, alan var alamayan var. Alan da sorunumuz olmadigi için, ekonomik olarak bir kere de o parayi veremeyecek vatandasimiz için vadeyi artirmada fayda var.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ts culuplerin adresini istiyoruz mesala Ümraniyeye en yakin ts clup ,nerde eger yoksa hemen ben bitane talepde bulunayim )9

ali$ veri$ yapmak isteyenler www.trabzonspor.com.tr tiklayin

hem TRABZONSPORumuza katkida bulunuyorsunuz hemde ucuza geliyor tabiki avrupadaki TRABZONSPOR lar icin soyluyorum

ben mesela kappa bi uzun kol sweat aldim

bedeli 60 YTL =35 euro

posta ucreti 20 YTL = 10 euro toplam = 45 euro

fransada ayni uzun kollu sweat en az 50 euro

hem TRABZONSPORuma katkida bulundum hem TRABZONSPORuma reklam yapiyorum

her $ey TRABZONSPOR icin arkada$lar unutmayin

serkanisp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPORUN RESMI SITESIDIR.. ARKADASIM. ÜRÜNÜN GELDIGINE EMIN OALBILIRSIN. ISTANBULDA ISEN HAZNEDAR DA TS STORE VAR... BANA ulas msn den ben seni götürürüm..

serkanisp@hotmail.com

SITEYE GÜVENIN BEYLER HIÇBIR SORUN OLMUYOR RAHATÇA ISTEDIGINIZI ALABILIYORSUNUZ 2 GÜN ICINDE ELINIZDE OLUYOR

Guests
    Ziyaretçi

int. alisveris yapanlar yastik siparisi vermeyin stoklarda kalmamis ayrica üretilmiyecekmis.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Resmi sitemizde gelecek maç

Skonto Riga - Trabzonspor

Tarih : 28.07.2004

Bu nedir ? Biraz ilgi lütfen [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TS CLUBda en cok hangi ürünler hosunuza gidiyor?? ve bugüne kadar hangi ürünleri aldiniz??

Hatali olan ürünler varmiydi??

mesela ben mouse padi aldim..benim mouse ise topsuz olanlardan(türkce ismini bilmiyorum)yani altindasu kirmizi isikli olan.. ve bu mouse o padte calismiyor padtin üstü kirmizi oldugu icin...[img]smileys/smiley5.gif[/img]bilmem anlatabildim mi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Ankara

komik forum kapatilmis forum açilsada düzgünse tartissak benim degindigim konu resmi site veya coraplar bardaklar felan degildi direk formalardi neyse zaten insanlar anlamamakta israr ediyordu.

Mandirali 2002 sezonunda Trabzonspor?dan ayrildi. Hami halen Türkiye liginde Tanju Çolak?tan sonra en çok gol atan 2. futbolcudur.

Sitedeki bu ibare artik degismeli Hakan Sükür geçti onu.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ts Club ma?azalar?m?zla ilgili bir ?ey akl?ma tak?ld?. sanal ma?azam?z olsun di?er ma?azalar olsun neden kredi kart?na taksit yap?lm?yor. varda benim mi haberim yok...

Guests
    Ziyaretçi

taksit olsa süper olur yaw - bir ula?al?m yönetime [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Bursadaki ma?azalardan al?yorum henüz nasip olmad? aç?kças? Ts Cluptan almak...

Nasip eylüle...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)