Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 23 Trabzonlu fislendi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ISTANBUL (A.A) - 20.05.2005 - Istanbul Valisi Muammer Guler, Il
    Spor Guvenlik Kurulu'nun Nisan ve Mayis aylarinda Istanbul'da yapilan
    3 macta meydana gelen olaylar nedeniyle toplam 37 kisiye 1'er milyar
    lira para cezasi ve 6 ay musabakalara girmekten men cezasi verdigini
    acikladi.

Vali Guler, Fenerbahce-Galatasaray derbisi icin yapilan Kurul
    toplantisinin ardindan aciklamalarda bulundu. Guler, 17 Nisan'da
    Fenerbahce Sukru Saracoglu Stadi'ndaki Fenerbahce-Besiktas, 30
    Nisan'da ayni statdaki Fenerbahce-Trabzonspor ve 11 Mayis'ta
    Galatasaray-Fenerbahce arasinda Ataturk Olimpiyat Stadi'nda yapilan
    macta meydana gelen olaylar nedeniyle 37 kisinin cezalandirildigini
    bildirdi.

Fenerbahce-Besiktas macinda, sari-lacivertli tribunlerde Besiktas
    Teknik Direktoru Riza Calimbay aleyhine pankart actigi tespit edilen 2
    taraftarin da aralarinda bulundugu 37 kisiye ceza verildigini belirten
    Vali Guler, ''Fenerbahce-Trabzonspor macinda sahaya koltuk atilmasina
    sebep olan 23 kisi, Galatasaray-Fenerbahce macinda kufur olayina
    karisan 7 kisi ve ayni karsilasmada mesale yaktigi tespit edilen 2
    kisi de bu sayinin icerisinde vardir'' diye konustu.

Guler, ceza verilenlerin maclardan 2 saat once bulunduklari yerin
    karakoluna giderek, musabaka bitimine kadar orada bulunma
    zorunluluklari oldugunu acikladi.

Arkadaslar, yukardaki açiklamalara göre içimizden çok yakinen tanidigimiz kardeslerimiz Kadiköydeki maçta koltuk kirdi diye 1'er milyar ceza aldilar.Tebligatlar edreslere gönderilmis!...Oysa bazi arkadaslar alakasiz yere ceza almislardir.Bu konuda herkes tepkisini versin,bu kadar rezalet bir durum olamaz.

Kadiköyde, nerdeyse canli yayinda Fener-Besiktas maçi öncesi Besiktasli taraftarlarin yoldan geçen taksilere,özel araçlara yaptiklari saldirilara ragmen;yol ortasinda sirtinda Fener formasi oldugu için kafasinda Besiktaslilar tarafindan sopa kiranlara ceza veremeyen emniyet,nasil oluyorda maçtan çikip evine giden adamlari,hattastada girme basarisi gösteremedigi halde emniyette ifade verdigi sirada; koltuklari kirdigi bahanesi ile nasil ceza kesiliyor?Bunun açiklamasini kim yapacak?Besiktaslilara yöneticileri sahip çikarken,Besiktas taraftarinin bir tanesi dahi o kadar olaya ragmen ceza almazken; nasil oluyorda bizim taraftarimiz futbol teroristi ilan ediliyor?Yokmu bu arkadaslara yardim edecek kimse?Bu konuda gündem yapmaliyiz ve hakkimiz aramaliyiz.Karakolda tutulan ifadelerde ben koltuk kirmadim dendigi halde görüntülerdede böyle bir sey olmadigi halde nasil oluyorda bu arkadaslarimiza ceza kesiliyor?Nasil oluyorda emniyet bu damgayi alninin ortasina çakiyor?

Vali bey, konusurken kendisinin bu kadar komik oldugunu acaba kendisine hatirlatan olmusmudur?

Bu usaklar bizimdir,herkes sahip çiksin...

geçen sene Avni Aker'de tribünde koltuk birakmayan fenerli TERÖRISTLERI BASBAKAN KORUYOR NE DE OLSA... Trabzonlu'yu koruyan yok verin bakalim cezalari nereye kadar?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    geçen sene Avni Aker'de tribünde koltuk birakmayan fenerli TERÖRISTLERI BASBAKAN KORUYOR NE DE OLSA... Trabzonlu'yu koruyan yok verin bakalim cezalari nereye kadar?

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aramizda avukat arkadaslar varsa dava açmak suretiyle birseyler yapabilirmiyiz.

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ceza almasi muhtemel olan arkadaslardan bir tanesinden aldim bende haberi. valla mac oncesi cikan olaylar sirasinda icerde oldugum icin ne oldu ne bitti gormedim ama icerde oyle toplu olarak koltuk kirma olayina falan sahit olmadim. belki mac sonunda bir kac koltuk kirilmis olabilir ama toplu bir hareket mac sirasinda kesinlikle olmadi.

badaloglunada katilmamak elde degil. adamlar yol ustunde gordukleri herseye saldirirlar bir sey olmaz bizden arkadaslar ne yaptiklari daha belli degil hemen cezayi aliveriyorlar. bakin eger yanlis yapan varsa ceza almasi gerekir o konuda belki herkes bana tepki gosterebilir ama suna eminimki fenerbahce stadinda koltuk kirma olayi olmadi. olduysa bile bunlar polis mudahelesi sonucu zabit tutulan olaylar degildi.

arkadaslar sitemize uye olan bazi arkadaslardanda cezaya carptirilimis olanlar olabilir ve maddi olarak bu cezayi odeyemeyecek olanlar olabilir. onun icin site genelinde birbirimize destek cikarak bu arkadaslarin maddi cezalari odemelerinde yardimci olalim derim ben.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu konu gerçekten çok mühim bir konu. Yarin, öbür gün bizim basimiza da gelebilecek bir hadise. Olmaz ya, oldu diyelim... Bu arkadaslara her türlü yardimi etmemiz gerekiyor. Taraftarlik, birlik ve beraberlik böyle günlerde Lazim. Yattara11 çok güzel bir noktaya temas etmis. Bu olaydan hareketle aslinda trabzon kamuoyunu yanimiza alabiliriz. Ne dersiniz? Bu olay yalniz basimiza içinden çikabilecegimiz bir olay degil.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

en kötü ihtimalle eger bu cezalar ödenecekse shipbroker'in dedigi gibi bir birlik olusturulabilir.

...Edited by: Eddy

Nereden
    Ankara

kanit olmadan nasil, kime ceza kesiyorlar?

37 kisiden 23'ü bizden, 13'ü istanbul takimlarindan.
    eh tabii siddetin bas müsebbibi Trabzonsporlular zaten,futbol terörü diyorlar, fb-gs maçiyla ilgili tirsik tirsik konusuyorlar, 5 bin polis gönderiyorlar, ödleri kopuyor, cezaya geldi mi Trabzonsporlulara ceza kesiyorlar [img]smileys/smiley7.gif[/img]

ewet bende Fenermaçinda idim ve kimse koltuk kirmadi kim koltuk kirip sahaya atmis ulan sahaya nasil atacaz hem 15mt tel örgü var kirdigimiz ve sahaya attigimiz koltuklari göstersinler bunlar kafasina estigi gibi ceza veriyorlar..

Onlarin babalari basbakan bise olmaz.

Nereden
    İstanbul

Eddy kardesim telefon numarani sil istersen sadece mail adresinin olmasi yeterli. su anda bizimde fazla bir bilgimiz yok ama buyuk bir ihtimalle bu kararin bir temyizide vardir hadi o olmadi burda hep beraber elimizden gelen yardimi yapmaya calisiriz.

sakin olmakta fayda var. ben senin ve diger arkadaslarin sucsuz oldugunu bilmesem emin ol boyle bir teklifte bulunmazdim. buyuk bir ihtimalle koltuk kirmadan dolayi ceza almazsiniz cunku oyle bir sey olmadi.

belkizamani degil su anda ama maclarda bu tip olaylara giren arkadaslarda artik akillarini baslarina toplasinlar. dusunun bi sey yapmadigimiz halde bu kadar ceza yiyorsak bi sey yapsak allah bilir ne olacak...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Resmen Türkiye'de Anti-Karadeniz politikasi uygulaniyor.Hergün ayri bir sahtekarlik her gün aleyhimize ayri bir çirkeflik..

Besiktas fener maçindan önce besiktaslilar, agizlarindan salya akan kuduz köpekler gibi ortaliga saldirmis, ortaligi darmadagan etmis,kaldirim taslarini yerlerinden sökmüs,sivil insanlara saldirmis, fenerlilerin bazilarinin kafalarini yarmislar ama nedense bunlar ceza almiyor da Istanbul Valiligi çikip da TRabzonspora ceza veriyor.

madem 23 kisi koltuk atmis sahaya o görüntüleri neden digitürk göstermedi? digitürk bizi çokmu seviyorda bu olay hiç gündeme bile gelmedi fenerliler tarafindan bile böyle sey gündeme gelmedi ama valilik gerçek disi bir seyden gelmis TRabzonlulara ceza vermis.

kameralar karsisinda konusmayi bilmeyen, arpa kadar boyuyla siyaset yapan bir valinin yaptigi ise bakin..

Bravo vali sana kahraman oldun sen ...

Guests
    Ziyaretçi

burasi türkiye hiç sasirmadim

aziz yildirima helal olsun herif deplasmanda bir mevzu oldumu solugu seyircisinin yaninda aliyor.bizde taraftari düsünen yönetimden kimse varmidir acaba..terorist diye suçlayan baskanimiz bie oldu bize müstehak..!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten suçlu olanlara lafim yok ama bu tür konularda yönetimimizin trb.lu millet vekillerinin trabzonspor taraftarina sahip çikmasi lazim. basbakan tamamen haksiz olduklari durumda eziklere yardim etti de bizim yönetimimiz bu durumda taraftarina sahip çikamiyor mu?

Nereden
    İstanbul

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı
    aziz yildirima helal olsun herif deplasmanda bir mevzu oldumu solugu seyircisinin yaninda aliyor.bizde taraftari düsünen yönetimden kimse varmidir acaba..terorist diye suçlayan baskanimiz bie oldu bize müstehak..!

ya arkadasim birsey olmadiki macta yonetim gelsin solugu yanibasimizda alsin. hatta mactan sonra senol gunes ve yanilmiyorsam bizim oldugumuz tribune gelip taraftarlarla sohbet bile ettiler.

dedigim gibi sakin olarak dusunup tasinmali ve sucsuz olan kardeslerimiz icin ne yapabiliriz onu dusunmemiz lazim. gercekten soyluyorum size o gun macta koltuk kirma hadisesi falan yasanmadi!!!!

senol günesin bir yaptirimi olabilirmi ki. baskan bir alo dese emniyet amirine olay kapanirdi.fislenenler arasinda 15 yildir arkadaslarimiz ,grubumuzun en kafa adamlari var,bende sinirleniyorum napiyim,elimizden bisey gelmiyor

bu sene1.lig maçlarinda 50 kisi fislenmis diye duydum ,bize bir maçta hiç yoktan yere 20-30 kisi paket yapip götürüyolar.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi normaldir yaa böyle serefsizler olduktan sonra adalet beklemiyorum acikcasi...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

23 koltuk sökülüp sahaya atilsaydi tefe koyarladi.serefsiz digitürk tüm kameralariyla olayi çeker,medya defalarca gösterirdi.bu iste bi is var.

eger ceza gerçeklesirse 23*1000 ytl nasil toplariz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)