Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: '94 Baþbakanlýk Kupasý, Þota & Arçil

Standart '94 Baþbakanlýk Kupasý, Þota & Arçil

Skor;TRABZONSPOR'UMUZ 4 -1 ezikbahçe seklindeydi yanlis hatirlamiyorsam (yanlisim varsa düzeltin). O maçi köydekahvede izliyorduk, küçük taburelerde oturmusuz, televizyonda spiker Sota ve Arçil'in sezon sonunda takimdan ayrilacagindan bahsediyor, içimizde bir burukluk ve maç basladi. Aman Allah'im o ne öyle? Sanki bizim vahlanmalarimizi daha da arttirmak için, yaramiza basmak için Sota ve Arçil cosuyorda cosuyor. Adamlar bir paslasiyor, ezbere; sanki birbirleriylehissi olarak anlasiyorlar (ikiz olduklari için ben buna hep inanmisimdir hala da inanirim). Spikerin (Ilker Yasin) agzi açik, ikizlere yakistiracak sifat bulamiyor. Ikizlerin sovunu, efsanemiz Hami de bir golle süslüyor ve sonuç: Sota 2, Arçil 1, Hami 1; 4 tane salliyoruz eziklere.

E köydeyiz tabii ortam müsait, hakemin bitis düdügüyle basliyor silahlar konusmaya.[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Muhtesemdi, tek kelimeyle muhtesem [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

unutmusum [img]smileys/smiley19.gif[/img]

trapezus61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    52

o maç 4-3 diye hatirliyorum ama yaniliyorda olabilirim. o kadar cok 4 atmisiz ki eziklere...

o maç basbakanlik kupasi degilde sanki ligde galatasarayi yendigimiz maç gibi hatirliyorum ama yanilabilirim tabi ama süper bir maçti orasi kesin [img]smileys/smiley19.gif[/img]. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yok arkadaslar, maç kesinlikle basbakanlik kupasiydi orasi kesin. 4-3 biten fener maçi baska, o lig maçiydi. Bu maç ya 4-1 yada 4-2'ydi sadece orada tereddütüm var gerisini net olarak hatirliyorum. galatasaray maçi ise 5-3'tü (lig maçi, sene 98-99).

Kardes bu maç Ankara'da miydi?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý trapezus61 Nickli Üyeden Alýntý
    o maç 4-3 diye hatirliyorum ama yaniliyorda olabilirim. o kadar cok 4 atmisiz ki eziklere...

Ben askerdeydim ve sigarasina iddiaya girmistik.Ve basbakanlik kupasinda feneri 4-3 yendik adamin cigerine oturdu maçtan sonra hemen bordomavi tesbihimle dogru astegmenin odasina tesbihimi sallayarak girdim ve sigarayi almaya gittim.Haaa bir tanede ona verdim kendi malin gibi yak demistim.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

o Maçin cd si var bende Ekrem'den almistim. Yakinda bu maçlar klib halinde goller ve kemençe esliginde siteden yayinlayacak. Aston Villa ve Lyon da dahil. hele Kadiköy'de fenere 5 tane çaktigimiz maç var ki harika.. Tribüler hep bir agizdan ib.... basin bunu yazin diye bagiriyordu

Alýntý gOpsO Nickli Üyeden Alýntý

Evet kardes Ankara'da oynandiydi.

ts_fan
    Ziyaretçi

2-0 yaptik, 2-1 oldu, 3-1 yaptik, 3-2 oldu, 4-2 yaptik, son golü ezikler atti ve sonuçta 4-3 bastik...Chota'nin uche ile yaptigi makaralari hayatim boyunca unutmayacagim...

Alýntý kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý gOpsO Nickli Üyeden Alýntý

Evet kardes Ankara'da oynandiydi.

O maçta Ben de vardim.Babamlarla gitmistim maça.Fenerli'lerle satdda tam yari yariyaydik.Hatta Trabzon'dan dernek gelmisti.Maraton'da bizim trübünde kavga çikmisti.

ekrem75-61
    Ziyaretçi

mac 4-3 bitti cd emerfoda var insallah en yakin zamanda sitede görürüz

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    o Maçin cd si var bende Ekrem'den almistim. Yakinda bu maçlar klib halinde goller ve kemençe esliginde siteden yayinlayacak. Aston Villa ve Lyon da dahil. hele Kadiköy'de fenere 5 tane çaktigimiz maç var ki harika.. Tribüler hep bir agizdan ib.... basin bunu yazin diye bagiriyordu

bu görüntüleri ne zaman koyucan siteye ben özellikle febeye 5 attigimiiz maçi bekliyorum

Evet arkadaslar bu maç tam nostalji, içinde Sota & Arçil sov var her seyden önce. Baska hatirlayan, anisi olan yok mu bu maçla ilgili?

corleone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

siteden yayinlandigi zaman bi haberimiz olur heralde sabirsizlikla bekliyorum bi de barcelona maçlari varsa onlari da çok merka ediyorum biyerlerde olmasi lazim çünki tarih çok eski degil...

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

<DIV>NE ZAMAN YAYINLANACAKLAR. SABIRSIZLIKLA BEKLEMEYE BASLADIM. EZIKBAHÇEYE 5 ATTIGIMIZ MAÇI ÇOK MEREAK ETTIM[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]</DIV>

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

O maçta tribündeydim. Ikizler inanilmazdi gerçekten , Arçil'in belkide bizdeki en iyi maçidir.

Maçin hakemi Özcan Oal'di, adamin son maçiydi ve maçi eziklere vermek için elinden geleni yapmisti. Maç boyunca adama küfür ettigimi hatirliyorum. Ama o gece ikizleri hakem bile durduramamisti. Maç sonu ikizlerin bizi birakmamalari için uzun süre tezahürat yapmistik , gözleri dolu dolu olmustu.

Bir de 4.golde uçan bir davul hatirliyorum)

Gökhan Kutlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

o maç unutulur mu arkadaslar fener dagilmisti yaa

Hünkar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

benimde buyuklerimden duyduguma gore uche ye sormuslar dunyanin en iyi forveti kim diye o da sota demis[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ya sota der ya hami yedigi çalimlarin haddi hesabi yok [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ben de o maçta Sota'nin yerden 15 cm.yüksekligindeki topa attigi uçan kafayiunutamiyorum.

valla gözlerim yasariyor bunlari duyunca.aglamak istiyorum Türk futbolu ne kadar da bozulmus.

Guests
    Ziyaretçi

Alýntý ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

bu görüntüleri ne zaman koyucan siteye ben özellikle febeye 5 attigimiiz maçi bekliyorum

18 temmuz 2004'ten beri hala bekliyorum [img]smileys/smiley4.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Alýntý kadirsa_2000 Nickli Üyeden Alýntý
    Yok arkadaslar, maç kesinlikle basbakanlik kupasiydi orasi kesin. 4-3 biten fener maçi baska, o lig maçiydi. Bu maç ya 4-1 yada 4-2'ydi sadece orada tereddütüm var gerisini net olarak hatirliyorum. galatasaray maçi ise 5-3'tü (lig maçi, sene 98-99).

Rahat ol kardes o maç 4-1 bitmisti...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla adim gibi hatirlarim.askerdeydim.maçi seyrediyorduk.3-1 ken pusu atmaya gitmistik.o gece töröristler bizi taramisti.1 yaralimiz vardi.ucuz atlatmistik.birazda ondan olsa gerek.o maçi unutamam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)