Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: '94 Babakanlk Kupas, ota & Aril

yelik tarihi
    31.05.2004

Standart '94 Babakanlk Kupas, ota & Aril

Skor;TRABZONSPOR'UMUZ 4 -1 ezikbahe seklindeydi yanlis hatirlamiyorsam (yanlisim varsa dzeltin). O mai kydekahvede izliyorduk, kk taburelerde oturmusuz, televizyonda spiker Sota ve Aril'in sezon sonunda takimdan ayrilacagindan bahsediyor, iimizde bir burukluk ve ma basladi. Aman Allah'im o ne yle? Sanki bizim vahlanmalarimizi daha da arttirmak iin, yaramiza basmak iin Sota ve Aril cosuyorda cosuyor. Adamlar bir paslasiyor, ezbere; sanki birbirleriylehissi olarak anlasiyorlar (ikiz olduklari iin ben buna hep inanmisimdir hala da inanirim). Spikerin (Ilker Yasin) agzi aik, ikizlere yakistiracak sifat bulamiyor. Ikizlerin sovunu, efsanemiz Hami de bir golle sslyor ve sonu: Sota 2, Aril 1, Hami 1; 4 tane salliyoruz eziklere.

E kydeyiz tabii ortam msait, hakemin bitis ddgyle basliyor silahlar konusmaya.[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Muhtesemdi, tek kelimeyle muhtesem [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

unutmusum [img]smileys/smiley19.gif[/img]

trapezus61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

o ma 4-3 diye hatirliyorum ama yaniliyorda olabilirim. o kadar cok 4 atmisiz ki eziklere...

o ma basbakanlik kupasi degilde sanki ligde galatasarayi yendigimiz ma gibi hatirliyorum ama yanilabilirim tabi ama sper bir mati orasi kesin [img]smileys/smiley19.gif[/img]. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    31.05.2004

Yok arkadaslar, ma kesinlikle basbakanlik kupasiydi orasi kesin. 4-3 biten fener mai baska, o lig maiydi. Bu ma ya 4-1 yada 4-2'ydi sadece orada tereddtm var gerisini net olarak hatirliyorum. galatasaray mai ise 5-3't (lig mai, sene 98-99).

yelik tarihi
    31.05.2004

Kardes bu ma Ankara'da miydi?

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt trapezus61 Nickli yeden Alnt
    o ma 4-3 diye hatirliyorum ama yaniliyorda olabilirim. o kadar cok 4 atmisiz ki eziklere...

Ben askerdeydim ve sigarasina iddiaya girmistik.Ve basbakanlik kupasinda feneri 4-3 yendik adamin cigerine oturdu matan sonra hemen bordomavi tesbihimle dogru astegmenin odasina tesbihimi sallayarak girdim ve sigarayi almaya gittim.Haaa bir tanede ona verdim kendi malin gibi yak demistim.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

o Main cd si var bende Ekrem'den almistim. Yakinda bu malar klib halinde goller ve kemene esliginde siteden yayinlayacak. Aston Villa ve Lyon da dahil. hele Kadiky'de fenere 5 tane aktigimiz ma var ki harika.. Tribler hep bir agizdan ib.... basin bunu yazin diye bagiriyordu

yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt gOpsO Nickli yeden Alnt

Evet kardes Ankara'da oynandiydi.

ts_fan
    Ziyareti

2-0 yaptik, 2-1 oldu, 3-1 yaptik, 3-2 oldu, 4-2 yaptik, son gol ezikler atti ve sonuta 4-3 bastik...Chota'nin uche ile yaptigi makaralari hayatim boyunca unutmayacagim...

yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt kadirsa_2000 Nickli yeden Alnt

Alnt gOpsO Nickli yeden Alnt

Evet kardes Ankara'da oynandiydi.

O mata Ben de vardim.Babamlarla gitmistim maa.Fenerli'lerle satdda tam yari yariyaydik.Hatta Trabzon'dan dernek gelmisti.Maraton'da bizim trbnde kavga ikmisti.

ekrem75-61
    Ziyareti

mac 4-3 bitti cd emerfoda var insallah en yakin zamanda sitede grrz

Guests
    Ziyareti

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    o Main cd si var bende Ekrem'den almistim. Yakinda bu malar klib halinde goller ve kemene esliginde siteden yayinlayacak. Aston Villa ve Lyon da dahil. hele Kadiky'de fenere 5 tane aktigimiz ma var ki harika.. Tribler hep bir agizdan ib.... basin bunu yazin diye bagiriyordu

bu grntleri ne zaman koyucan siteye ben zellikle febeye 5 attigimiiz mai bekliyorum

yelik tarihi
    31.05.2004

Evet arkadaslar bu ma tam nostalji, iinde Sota & Aril sov var her seyden nce. Baska hatirlayan, anisi olan yok mu bu mala ilgili?

corleone - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

siteden yayinlandigi zaman bi haberimiz olur heralde sabirsizlikla bekliyorum bi de barcelona malari varsa onlari da ok merka ediyorum biyerlerde olmasi lazim nki tarih ok eski degil...

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

<DIV>NE ZAMAN YAYINLANACAKLAR. SABIRSIZLIKLA BEKLEMEYE BASLADIM. EZIKBAHEYE 5 ATTIGIMIZ MAI OK MEREAK ETTIM[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]</DIV>

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

O mata tribndeydim. Ikizler inanilmazdi gerekten , Aril'in belkide bizdeki en iyi maidir.

Main hakemi zcan Oal'di, adamin son maiydi ve mai eziklere vermek iin elinden geleni yapmisti. Ma boyunca adama kfr ettigimi hatirliyorum. Ama o gece ikizleri hakem bile durduramamisti. Ma sonu ikizlerin bizi birakmamalari iin uzun sre tezahrat yapmistik , gzleri dolu dolu olmustu.

Bir de 4.golde uan bir davul hatirliyorum)

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

o ma unutulur mu arkadaslar fener dagilmisti yaa

Hnkar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

benimde buyuklerimden duyduguma gore uche ye sormuslar dunyanin en iyi forveti kim diye o da sota demis[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

ya sota der ya hami yedigi alimlarin haddi hesabi yok [img]smileys/smiley36.gif[/img]

oflubektas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Ben de o mata Sota'nin yerden 15 cm.yksekligindeki topa attigi uan kafayiunutamiyorum.

yelik tarihi
    29.06.2004

valla gzlerim yasariyor bunlari duyunca.aglamak istiyorum Trk futbolu ne kadar da bozulmus.

Guests
    Ziyareti

Alnt zGReisEsenLer Nickli yeden Alnt

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt

bu grntleri ne zaman koyucan siteye ben zellikle febeye 5 attigimiiz mai bekliyorum

18 temmuz 2004'ten beri hala bekliyorum [img]smileys/smiley4.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

Alnt kadirsa_2000 Nickli yeden Alnt
    Yok arkadaslar, ma kesinlikle basbakanlik kupasiydi orasi kesin. 4-3 biten fener mai baska, o lig maiydi. Bu ma ya 4-1 yada 4-2'ydi sadece orada tereddtm var gerisini net olarak hatirliyorum. galatasaray mai ise 5-3't (lig mai, sene 98-99).

Rahat ol kardes o ma 4-1 bitmisti...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

valla adim gibi hatirlarim.askerdeydim.mai seyrediyorduk.3-1 ken pusu atmaya gitmistik.o gece trristler bizi taramisti.1 yaralimiz vardi.ucuz atlatmistik.birazda ondan olsa gerek.o mai unutamam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)